تعداد بازدید : 193157
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۰۰:۲۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ ۰۰:۳۰:۰۰
(ویرایش)

ممنون یلدا جان من امروز ژل خریدم از فردا شروع میکنم ب امید خدا ممنونم از اینکه راهنمایی کردی یلدا جان امیدوارم بتونم پیشرفت خوبی داشته باشم و اینکه احساس میکنم خشکی واژن دارم ایا این باعث میشه این وضعیت بدتر بشه؟

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۰۱:۲۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

ابری جان خشکی واژن ممکنه پیش بیاد ولی برا شما احتمالا از ترسه که جای نگرانی نیست و ژل مشکلتو حل میکنه.

توکل به خدا فردا همه بیاین گزارش بدین.

منم یروزی مثه شماها بودم ولی خواستم که بشه و شد پس شماهام قطعا میتونین هیچکس از من ترسو تر تو اطرافیانم ندیدم من موهامم نمیتونم بدم کسی شونه کنه که نکنه کشیده شه دردم بیاد در این حد بودم الان من میرم از همسرم رابطه میخوام!! میخوام بگم اگه من تونستم شماهام میتونین قطعا.

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ ۰۱:۵۴:۴۲
(ویرایش)

سلام ببخشید میشه منم کمک کنید خیلی خیلی می ترسم و شدیدا درد دارم رفتم دکتر فقط مسخرم کردن میگن سالمی بعد معاینه هم از حال میرم دو ساله ازدواج کردم خیلی زجر می کشم دوست دارم بمیرم

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۱۲:۲۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلام به همگی 

یلدا جون چقد خوبه که میای انرژی میدی و پیگیر پیشرفت بچهایی خدا خیرت بده عزیزممم😍😍😍

همچنین ایرانای عزیزم🤗

من بعد اینکه عفونت گرفتم و سوزش شدید داشتم خیلیییی ناامید شدم و واقعا حال روحیم داغون بود به توصیه دکترم یه مدت به بدنم استراحت دادم ک هم عوارض پمادا از بین بره هم یکم از لحاظ روحی دوباره اروم شم 

فقط یکم استراحتم طولانی شد😅🙈

امروز روز اول پریودمه و ان شالله بعد از اینکه خوب بشم دوباره شروع میکنم💪💪 سایزی ک اخرین دفه باهاش تمرین کردم ۸.۵ بود قبل پریود یه دفه باهاش تمرین کردم خوب بود یکم اولش بدنم غریبی میکرد اما سوزشی نداشتم باهاش 

دوستان فقط یه سوال تا کی باید روی یک دیلا کار کنم؟ ینی تا وقتی که هییییچ سوزشی نداشته باشم و سریع بره داخل؟ بعد توی چن تا پوزیشن دیگه باید انجامش بدم؟

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۱۲:۳۰:۲۱
(ویرایش)

یاس تنها

عزیزم ما همه دقیقا حال تو رو داریم

همه خیلی خوب درکت میکنیم ، خیلی درد بدیه خیلیییییی

از درد جسمانیش بگذریم درد روحی بدی داره 

تنها راهمون همین تمرین کگل و تمرین با دیلاتوراس تا وقتی ک حساسیت بدنمون کم بشه پس معطل نکن و شروع کن ان شالله موفق میشی مث خیلیایی ک اولش میترسیدن ولی با تلاش موفق شدن

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۱۳:۴۳:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

کسی نیست جواب منو بده☹☹☹☹

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۱۴:۱۹:۵۰
(ویرایش)

سلام جانا جان چطوری؟

عزیزم حواست باشه که دیلاهاتو باآب گرم بشوری عفونت نکنی باز هم قبلش هم بعدش❤

جانا جان من تا سایز ۱۰ ۱۱ با دیلا کار کردم بعد رفتم سراغ تمرین با آلت.آخراش دیگه تند تندسایز عوض میکردم.انگار دیگه ترسام داشت میریخت و بالاخره اتفاق افتاد من فقط یه پوزیشن انجام دادم با دیلا ولی وقتی رفتم سراغ آلت و ترسم ازش ریخت دارم پوزیشنای دیگه رو امتحان کردم.

ببین سوزش داری ژل بزن ولی من هنوزم اولش که آلت داخل میره یکم سوزش دارم بعد اوکی میشه(البتع من تقریبا ۱ ماهه درمان شدم).من حس میکنم که تا وقتی روان شدی و ازش نترسیدی سایزتو عوض کنی.

ان شاا.. که کمتر از ۱ ماه دیگه خبر خوب بعدی شما باشی❤

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۱۴:۲۴:۲۸
(ویرایش)

سلام عزیزم اونجا پرسیده بودی اینجا جواب میدم نه عزیزم من تازه ۱ماهه درمان شدم هنوزبه بچه دار شدن فکرنمیکنم خیلی زوده برای ما ۱سال و نیمه ازدواج کردیم.

توضیحات رو خانوم خیابانی کامل توی صفحه اول نوشتن بروکامل بخون لوازم لازم رو بخر بعد با همسرتم صحبت کن حتما درجریانش بذار که میخوای با دیلا تمرین کنی.

ببین ما همه عین هم عذاب کشیدیم به جای تاسف خوردن باید بخوای تا بشه با ناراحتی چیزی حل نمیشه فقط مشکل بزرگتر میشه دست بکار شو و آیندتو خودت بساز هیچکس جز خودت نمیتونه مشکلو حل کنه ما فقط میتونیم بهت مشاوره بدیم. همین امروز شروع کن به تمرین.

اگه سوالی داشتی بپرس هم من هم بچه ها هستن❤

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۱۴:۳۰:۰۹
(ویرایش)

bella عزیزم چی پرسیدی؟

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۱۷:۱۸:۰۰
(ویرایش)

خوبم یلدای عزیزم خداروشکر

یک مدت نبودی گفتم شاید بیخیال شدی خیلییی خوشحال شدم وقتی پیام خوب شدنتو خوندم ان شالله همه خانومایی که این مشکلو دارن هرچی زودتر از این بحران عبور کنن چون فقط خودمون میدونیم چقدر سخته این شرایط

من همیشه دیلاهارو خیلی با دقت میشورم چون زمینه عفونت دارم هم خودم هم همسرم خیلییی رعایت میکنیم ولی خب بازم درگیرم باهاش

اون سوزشامم بیشتر بخاطر عوارض پمادا بود تا عفونت ، که خداروشکر پمادارو قطع کردم الان خیلی بهترم 

من اوایل خیلی خوب پیش رفتم اما عفونتم باعث شد دوباره ترسیده بشم 

ان شالله بعد از خوب شدن پریودم دوباره تلاش میکنم 

دعا کن برام ان شالله تا قبل عید رفع بشه مشکلم

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۱۷:۳۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ ۰۰:۳۰:۰۰
(ویرایش)

سلام من امروز با اولین سایز تمرین کردم اولشم یکم یه سوزش ریز داشت خیلی خیلی کم ولی بعد به راحتی لیز خورد رفت تو باورم نمیشد با این که اولین سایزه همین ک فهمیدم چیزی سر راهش نیس هیچ چیز ترسناکی مانع نمیشه هیچ درد وحشتناکی نداشت واقعااا انگار یه کابوس تموم شد باورم نمیشد حتی ....دوستان موقع این کار حس ادرار داشتم شما هم این مدلی هستین؟

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۱۸:۵۲:۴۸
(ویرایش)

آره عزیزم ما کرونا گرفتیم مادرمم بستری شدن دو هفته کل زندگیمون بهم ریخته بود.چندتا از اقوام فوت شدن و.. بگذریم..

بیخیالش شده بودم هم شرایطشو نداشتم چون باید پیش مامان میموندم حالا تصور کن دیلا به دست جلو مامان بابا😂😂😂 

ولی بعد دو ماه شروع کردم اینبار جدی تر وقتی میدیدم سالگرد ازدواجمونم گذشت و نشد با دقت بیشتری تمرین میکردم هی بخودم میگفتم باید بتونی از خودم بدم میومد مخصوصا بعد از هر نزدیکی حال دلم اصلاااا خوب نبود از طرفی دلمم برای شوهرم میسوخت.ولی شکر خدا تموم شد کابوسام. 

تمریناتت رو اصلا قطع نکن من منتظرم تو این چند روزه بیای خبر خوش بدی عزیزم.

ابری جانم تبریک میگم قدم سخت تره تموم شد بقیش همینه دقیقا هیچ ترس و دردی نداره فقط باید حس ترست از دیلاها از بین بره🤩🤩🤩

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۱۹:۵۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

آفرین ابری خانوم تبریک میگم.

با موفق شدنت خیلی خوشحالم کردیvalentine

واقعا با این انگیزه ات و انجام سریعت بم امید دادی.هی بیا و از تمریناتت گزارش بده.

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۲۰:۴۹:۵۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

طلوع جان عزیزم بنظر من همین اول کاری نرو سمت دیلا اول خوب تلاشتو‌بکن ترست طبیعیه چون رابطه اولته دگ خب رابطه هم حتی برای اونا که واژینیسموس نبودن درد و‌سوزش داشت ببین ذهنتو باز کن به این فکر نکن که اصلا درد نداشته باشی باید به این فکر کنی که بتونی انجامش بدی گفتمت قبلا بهترین پوزیشن اینه که همسرت دراز بکشه معذرت میخوام تو بشینی رو آلت خوب ژل بزن تند تند کگل بزن آروم بشین ذهنتو منحرف کن به چیزای خوب یا تحریک امیز فکر کن ذهنتو از درد دور کن ببین یک سانت هم بره داخل خوبه فرداش دوباره امتحان کن هی یک سانت یک سانت پیشرفت کن کم کم میره یه کار دیگه هم میتونی انجام بدی موقع معاشقه شوهرت انگشتشو داخل کنه تا کم کم ترست بریزه دوباره برو امتحان کن بیا گزارش بده ببینم چیکار کردی

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۲۰:۵۴:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

بلا جان عزیزم وقتی رو‌سایزی گیر میکنی یا خیلی سوزش داری یه سایز برو پایینتر تمرین کن بعدش بلافاصله سایز بعدی رو وارد کن تا روون بشی پوزیشناتو هم تغییر بده تا راحت ترینشو انتخاب کنی که اذیت نشی یادت نره با همسرتم تمرین کن 

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران