تعداد بازدید : 193156
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۲۰:۵۹:۲۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

جانا جن عزیزم خوبی ؟چن وقت نبودت.. عزیزم بدنت حساسه ممکنه هم به دستکشا حساس باشی بدون پودرشو بگیر اگر میتونی دستکش بیشتر بگیر هر سری روی دیلات دستکش جدید بزار که عفونت نکنی راه زیادی نمونده عزیزم به زودی بانو میشی

ابری جان افرین قدم سخت روبرداشتی از این به بعدش آسونه حس ادرار هم طبیعیه انقباضت داره میشکنه دگ برای رفع این حس کگل زیاد بزن حتی وقتی داری کارای خونه رو انجام میدی کگل بزن

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۱۱/۲۲ ۰۰:۱۳:۵۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ ۰۱:۵۴:۴۲
(ویرایش)

از همتون مخصوصا یلدا خانم که بهم کمک می کنید ممنونم اینجا خیلی سایت خوبیه🌹فقط یلدان خانم ببخشید میشه برنامه تمرینی رو به من بدین که چن وقت یه بار انجام بدم و اینکه این کار گناه نداره؟؟ خود ارضایی به حساب نمیاد؟؟ باز هم ممنون که کم‌کم می کنید🌹🌹🌹🌹🌹

۱۳۹۹/۱۱/۲۲ ۰۰:۱۵:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ ۰۰:۳۰:۰۰
(ویرایش)

ممنونم استیاک جان و یلدا جان😍من چون از ته قلبم مطمین شدم ک دیگه اینجوری با این ترس نمیتونم و این کاریه ک باید انجامش بدم سریع شروع کردم تمرینارو استارت زدن و اینکه واقعا نمیدونستم کگل زدن بین تمرین چقدر خوبه چون اولش ک سوزش داشت چندبار کگل زدم و مفس عمیق بعدش خودش لیز خورد و من در کمال ناباوری بودم و هی خودمو چک میکردم ک ببینم دارم درست میبینم و دیدم بله خداروشکر😍ان شاالله ک همه کسایی ک این ترسو دارن زود ترسشون بریزه مرسی ازتون بابت حمایتا گزارش میدم فردا دوباره ان شالله😍

من فردا میتونم برم سایز بعدی؟ 

۱۳۹۹/۱۱/۲۲ ۰۰:۲۰:۳۵
(ویرایش)

یلدا خانم زنگ بزنم خانم خیابانی مشاوره میدن؟

راستیتش من خیلی ترس دارم برا شروع تمرینها میشه کمکم کنید چجوری شروع کنم دیلاتور از این دستکش یه بار مصرفها یا از دستکش های جراحی

۱۳۹۹/۱۱/۲۲ ۰۰:۲۳:۱۵
(ویرایش)

ابری خانم بهتون تبریک میگم واقعا انشاالله که بزودی مشکلتون تمام و کمال حل بشه میشه کمی از کگل برا من توصیح بدین🌹

۱۳۹۹/۱۱/۲۲ ۰۰:۴۵:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۹ ۲۳:۳۱:۰۹
(ویرایش)

سلام دوستان،خوبین؟من ازالیا هستم،۱۵مرداد ۹۷ ازدواج کردم ،از بعد ازدواجم فهمیدم واژینیسموس دارم ،اونموقعا یه مدت تو انجمنم اومدم اما حتی ترس داشتم یه گوش پاک کن رو وارد واژنم کنم اونقد ک میترسیدم و پاهام سفت میکردم و میلرزیدم،خلاصه ک تا حدود ۲ماه پیش هیچ اقدام موثری انجام ندادم،ولی دوماه پیش خودم رو راضی کردم برم پیش متخصص زنانی که از قبل باهاش تو اینستا حرف زدم از مشکلم،رفتم و دکتر گفت من فقط میخوام نگاه کنم ،اما یهو گفت الان انگشت من داخله،البته من سوزش شدیدی حس میکردم،جالب اینجاست بدون اینکه سدی سر راه باشه انگشت من رفت داخل واژن،دکتر یسری تمرینات داد ک با همسرم انجام بدیم ،از انگشت کوچک همسرم شروع به حساسیت زدایی کنیم ،بعد انگشت بزرگش،بعد دو انگشت باهم،ماه اول بیماری واسم پیش اومد ک نشد تمرین موثری داشته باشیم

اما این ماه بعد پریودی تمرینات رو شروع کردیم مرتب،انگشت کوچیک و بزرگ به تنهایی الان خیلی راحت میرن و میان،دو انگشتی هم سوزش دارم اما داره قابل تحمل میشه،

حالا مشکل من پوزیشن اقدام هست،اصلا انگار موقع اقدام هیچ فرقی با قبل ندارم،دقیقا خودم سفت میکنم،و اینکه همسرم رو التش تسلطی نداره،من دلم میخواد اول با چشم ببینه ک سرش وارد شد،بعد ادامه ،متاسفانه اصلا هیچ پوزیشنی رو نتونسیم انجام بدیم ک سر وارد بشه،خواهش میکنم اگر کسی تجربه ای داره راهنماییم کنه،من جنوب کشورم ،و تو این اوضاع اصلا شرایط رفتن به مطب خانوم خیابانی رو ندارم،خواهش میکنم ازتون اگر کسی میتونه راهنماییم کنه

نمیدونین چقدررامیدوار شده بودم،اما الان دوباره خودم رو باختم😞😞😞😞😞😞😞 

طالع اگر مدد دهد دامنش آورم به کف....
۱۳۹۹/۱۱/۲۲ ۰۱:۰۳:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام عزیزم خوبی صفحه اول انجمن رو بیار یه لینکی گذاشتن خانوم خیابانی مرحله ها و کگل و غیره اونجا رو چک کن همه تمرینات رو نوشتن.شماره تماسشم هست میتونی تماس بگیری باشون. پیج اینستاشونم بری پیام بدی وارد گروه میکننت احتمالا تو واتس آپ.اسم پبجشون vaginismus.irr هستش.

۱۳۹۹/۱۱/۲۲ ۰۱:۰۶:۲۰
(ویرایش)

abrii جان اگه فکر میکنی تو این سایز راحتی چرا که نه برو سایز بعد 🤩زود زود خبر خوش بیار برامون.

۱۳۹۹/۱۱/۲۲ ۰۱:۰۸:۰۴
(ویرایش)

ممنون یلدا جون🌹🌹

۱۳۹۹/۱۱/۲۲ ۰۱:۰۸:۴۵
(ویرایش)

خواهش میکنم عزیزم هر چی زودتر شروع کن توکل کن به خدا.درضمن شما قرار نیست خودارضایی کنی که گناه باشه.❤

این فکرارو فعلا بذار کنار تا درمان شی عزیزم.

۱۳۹۹/۱۱/۲۲ ۰۱:۱۰:۰۴
(ویرایش)

ممنون خواهر گلم دعام کنید بی زحمت

۱۳۹۹/۱۱/۲۲ ۰۱:۱۱:۲۷
(ویرایش)

سلام آزالیا جان.عزیزم من پوزیشنی که تونستم انجام بدم پاهام کاملن باز بود همسرم بین پاهام قرار گرفت.دقیقا همونی حالتی که دیلا تمرین میکردم.

۱۳۹۹/۱۱/۲۲ ۰۱:۱۳:۳۷
(ویرایش)

چشم عزیزم تو بخوای میشه.مطمئن باش.❤

۱۳۹۹/۱۱/۲۲ ۰۱:۲۶:۰۴
(ویرایش)

یلدا جان همسرت چجوری التش رو‌تنظیم کرد؟زیر بدنت بالشتی چیزی گذاشتی؟یلدا بنظرت امیدی هست منم خوب شم؟و اینکه پاهات رو بالا نگه داشتی یا روس سطح تخت قرار دادی و باز نگه داشتی؟

۱۳۹۹/۱۱/۲۲ ۰۱:۳۵:۲۶
(ویرایش)

من فکر میکنم همسرمم خوب بلد نیست چکار باید بکنه

موقعی با انگشتش وارد میشه خب من میبینم داره میبینه کجا وارد میشه

اما موقع اقدام التش میذاره رو دهانه واژن خودش میخواد بخوابه رو من

اصلا نمیتونم بگم چقدر حالت کلافه کننده ای برا جفتمون پیش اومده

بچه ها مرسی راهنمایی میکنید🙏

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال