تعداد بازدید : 193166
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۰۹:۰۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ ۰۱:۵۴:۴۲
(ویرایش)

سلام

ببخشید خانما من مشکلی که دارم احساس می کنم خیلی سفته پرده اصلا امکان ورود چیزی بهش نیست خیلی درد و سوزش احساس می کنم دکتر رفتم گفت سالمی

من بچگی یه عفونت مجاری ادراری داشتم خیلی دردناک و سوزناک بود ممکنه به خاطر دردی که بچگی کشیدم الان ترسم به خاطر اون باشه؟؟؟ 

۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۰۹:۲۳:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۴:۱۵:۵۶
(ویرایش)

نه درمان اونجوري راحت نشدم انگارanim2-25r30wi

دفعه اول واقعا نفهميدم

حالا بعضي وقتا درد دارم

كلا نميدونم فازش چيهanim2-25r30wi

ولي حتما مربوط به اينه كه من سايز پايين بودم و بعدش دخول انجام دادم

فك كنم 8ونيم بودم يا 9

ديشب تمرين كردم ولي سايزشو نگرفتم همينجوري چشمي به سايز آلت رسوندمanim2-21

ولي خوب بود مشكلي نداشتم

احتمالا هنوز ترس دارم كه موقع دخول درد داشتم بعضي وقتا

ولي من دفعه دوم دخول يكم خونريزي هم داشتم

اينم بگم چون دفعه اول هيچي خون نيومدanim2-wacsmiley

و يه چيز ديگه منو همسرم از هم دوريم و دو هفته اي يبار پيش هميم براي همين من طبق چيزي كه گفته شده بعد از اولين دخول رابطه مداوم نداشتم

حالا نميدونم اين موضوع چقدر توي تكميل درمانم تاثير داره

۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۱۰:۱۰:۴۴
(ویرایش)

سلام عزيزم

چيزي كه تو ذهنته مربوط به پرده تنها راهش بنظرم اينه كه با واژن و پرده بكارت و اجزا داخليش اشنا بشي

اينجوري كه گفتي سفته ياد خودم افتادم چون منم فك ميكردم يه ديوار سفته كه با ضربه آلت پاره ميشه

اصلا چي فك ميكردم و چي شدanim2-25r30wi

من فك ميكنم پيش يه پزشك خوب زنان بري برات توضيح بده و وقت بزاره يا ماما خيلي كمكت ميكنه براي اصلاح ديدت به پرده بكارت من خودم اينجوري خيلي بهم كمك شد كه بتونم حتي انگشتمو وارد كنم

در رابطه با سوزشي هم كه گفتي متاسفانه من هيچ اطلاعي ندارم كه اين موارد هم باعث واژينيسم ميشن يا نه

اينم با پزشك مطرح كني بهتره يا سكسولوژيست

۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۱۱:۰۳:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ ۰۱:۵۴:۴۲
(ویرایش)

ممنون ستیلا جان شکر خدا شما درمان شدید؟؟ 

۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۱۲:۴۹:۱۳
(ویرایش)

خواهش ميكنم عزيزم

واقعا نميدونم اسمش درمان هست يا نه

چون من دخول كامل دارم ديگه

اما هنوز انگار قلقش نيومده دستم مثلا يكم پوزيشنم عوض بشه حين رابطه يهو ميترسم و خودمو سفت ميكنم وقتي آلت داخله

براي همين بعضي اوقات درد دارم ولي خب تحملش ميكنم 

براي همين با يه نفر از دوستاني كه تو اين زمينه كمك ميكنن صحبت كردم نظر ايشون اين بود كه چيز مهمي نيس و من ادامه درمانو با ديلا  تو پوزيشن هاي مختلف كامل كنم و همزمان تو اين مدت دخول هم داشته باشم

ولي نگران نباشيد شايد من استثناعا اينجوري ام و چون نميتونم يه روز در ميون رابطه داشته باشم و فاصله دار هست هنوز كامل اوكي نشدم

بقيه دوره درمانشون كامل شده فك كنم راحت رابطه بدون درد دارن

۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۲۰:۳۵:۰۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام جانا جان مرسی از پیشنهادت راستش من اول همین گوش پاکن و درست کرده بودم بعد دیدم بچه ها میگن گوش پاکن زخم میکنه و واکثریت سایز 5 شروع کردن منم این جوری کردم.

امروز با این انگیزه حمله فقط تونسم فشار بیارم بره داخل تر ولی انگاری یه چیزی مانع میشه.میدونید این مانع چند سانت میشه؟

تا با دونستنش دست از فشار دادن بر ندارم.anim2-21

۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۲۰:۵۳:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام ستیلا جان نمیدونم  راجب دستگاه RFیا هیگز شنیدی یا نه؟ولی من یه مدتی راجبش تحقیق کردم با امواج صوتی باعث میشه انقباضای غیر ارادی واژن درمان بشه .تو رابطه درد نباشه.

اگ دردات واقعا از روی ترس نیست و ارادی سفت نمیکنی اگ دوست داشتی توهم راجبش تحقیق کن.

قصدم فقط اطلاع دادن بود.

من خودم مشکلم ترس از داخل شدن چیزی تو بدنمه برا همین با RF دنبال درمان نرفتم چون مطمین بودم بعدش بازم اجازه دخول نمیدم میدونید ک ریشه ترس وباید از روان کند برا مشکل الانیم کار با دیلا ومناسب دونستم.

اما اگ کسی از بچه های سایت RFو امتحان کردن اینجا تجربشون  و بگن خوشحال میشم.smile

۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۲۱:۴۴:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها 

خوبین یاس تنها و آستیاک نوشته بودین یه چیز سفت اون انقباض کف لگن هست که نمیزاره وارد شه این دقیقا همون مشکل هممونه همون واژینیسموس.بچه ها شماها همتون پریود میشید ازتون خون خارج میشه پس سوراخ توی هایمنتون وجود داره فقط منقبض میکنید فکر میکنین یچیز سفته.هیچی نیست.با ورود اولین دیلا میفهمبن هیچی نیست‌.

ستیا جان نوشته بودی درد داری موقع نزدیکی بخاطر همون واژینیسموسته منم تازه درمان شدم درک میکنم.به نظرم طبیعیه راستش برای من یه قطره خونم نیومد‌ولی گاهی دردم میگیره.

۱۳۹۹/۱۱/۲۷ ۰۲:۲۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلام سلام 😀من اومدم گزارش بدم

امشب با سایز ۸.۵ توی سه چهارتا پوزیشن تمرین کردم اول خودم تنهایی بعدش با همسرم و کاملا باهاش روون شدم

فک کنم دیگه وقتشه بعد مدتهااااا با سایز ۸.۵ خداحافظی کنم😍😍😍 سر این سایز من خیلی اذیت شدم از سوزش خودش و عفونت و...

ولی تسلیم نشدم و بالاخره شکستش دادم 😍 خیلیییی حس خوبی بود وقتی دیدم بدون هیچ درد و سوزی میرفت داخل و من اصلا حسش نمیکردم

از فردا تمیرنامو با سایز ۹ شروع میکنم😍😍

۱۳۹۹/۱۱/۲۷ ۰۲:۲۷:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

آستیاک جان من طبق نظر سکسولوژیستم حدود ده روز فقط و فقط کگل زدم 

اپلیکیشن کگل رو دانلود کن و طبق اون پیش برو هر روز یه لول باهاش تمرین کن 

بعد ده روز تاثیرشو میبینی

بعدش با دیلا از سایزای کوچیک شروع کن همزمان با کگل دیلا رو هل بده داخل ینی خودتو سفت کن یه مدت سفت نگهدار بعد ریلکس کن و در همون حین یه هل به دیلا بده راحت میره تو 

اونوقته که میفهمی چیزی ک مانع ورود دیلا میشه همون عضلات منقبض شده ست نه پرده و دیوار 

از اون به بعد کارت راحته دیگه 

به خودت فشار نیار اما مداوم تمرین کن باور کن یه روز ب خودت میای میبینی تویی ک از یه گوش پاک کن میترسیدی داری دیلا سایز ۱۰ تمرین میکنی😂 ولی خداییش نه ترس داره نه سوزش فقط و فقط صبر میخواد و تمرین مداوم

۱۳۹۹/۱۱/۲۷ ۰۲:۳۴:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

تبریک جانا جانم منتظر خبرای خوب بعدیتم بشدت پیگیرتم عزیزم😍😍😍

۱۳۹۹/۱۱/۲۷ ۰۹:۴۰:۴۱
(ویرایش)

سلام يلدا جون

ممنونم بهم اميد ميديanim2-40

واقعا فك كردم من غيرطبيعي ام كه هنوز يوقتايي درد دارم

تازه همسرمم ميگه ديگه تموم شده ديگه الكي بزرگش نكن ژل بزاريم كنار

من يه چيزي كشف كردمanim2-25r30wi

يعني حتما همه ميدونستن ولي من تازه فهميدم فك كنم

اينكه قبل از دخول از همسرم بخوام با انگشت  ژل وارد واژنم كنه بعد كه به داخل و اطراف واژن ژل زديم به آلت هم ژل بزنه و بعد دخول انجام بشه 

من اينجوري خيلي اوكي امanim2-25r30wi

البته ميدونم درست نيس اينقد همش وابسته به ژل شدن، ولي هنوز اعتماد ندارم بدون ژل هم اذيت نميشم

۱۳۹۹/۱۱/۲۷ ۱۱:۱۸:۱۷
(ویرایش)

سلام آسياتك عزيزمlove

منم شنيدم يه چيزايي ولي خيلي تحقيق نكردم چون از همين سايت متوجه شدم ميگن اين درمانا خيلي موثر نيس بخاطر همون جنبه رواني مشكلمون

اما فعلا همين روش خودمون رو كه تمرين با ديلا هست رو ادامه ميدم 

فعلا سايز 11ونيمم تا 12ونيم ميخوام تمرين كنم 

اگه تو اين مدت بازم حين رابطه درد داشته باشم

دنبال rf هم ميرم تحقيق ميكنم

چون تا الان از همين روش جواب گرفتم يكم ديگه صبر ميكنم تمرينامو كامل كنم

منم مثل همه يروز فكرشم نميكردم اصلا بتونم چيزي وارد بدنم بشه

الانم چون كلا 5 يا 6 دفعه دخول داشتم بنظرم يكم ديگه فرصت بدم به خودم

ان شالله با همين ديلا ها ديگه هيچ دردي نداشته باشم

۱۳۹۹/۱۱/۲۷ ۱۳:۴۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ ۰۰:۳۰:۰۰
(ویرایش)

سلام دوستان من روز شماری میکنم تا قاعدگی تموم شه برم برای دومین سایزی ک باید باهاش تمرین کنم .دقیقا هممون فکر میکنیم یه سد هست نمیزاره بره چیزی تو من بار اول تو تمرین وقتی رسیدم به همون سذ چندتا نفس عمیق کشیدم و کگل زدم بعد دیدم لیز خورد رفت تو و واقعا سدی در کار نبود و وقتی از اون سدی ک فکر میکردم دارم دیدم ندارم از شادی فقط میپریدم تو هوا چون اون سد وجود نداشت فقط یه ماهیچه ی بنده خدا بود ک من هی سفتش میکردم بیخودی 

۱۳۹۹/۱۱/۲۷ ۱۴:۱۴:۰۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

سلام خانومای قوی و بی‌نظیر 

من چندماهی میشه که نتونستم سر بزنم. متاسفانه نشد. اما دلم پیشتون بوده

برا کسایی که تازه اومدن بگم که منم 4 سال ازدواج بدون دخول داشتم. یکسال دقیقا مشکلمو فهمیده بودم و باز نمیتونستم این بیماری ذهنیو درست کنم. تازه من با دیلا هم نباید تمرین میکردم چون شوهرم مخالف بود. فقط تا سایزای کم انجام دادم. اما خیلی کگل میزدم. خییییییییلی. برنامه کگل کلاسیک رو از گوگل پلی دانلود کرده بودمو مرتب روزی 5 بار حتی بیشتر میزدم. 

که یه روز با خودم گفتم بابا چیه ولش کن دیگه بریم رو تخت تو اروم حرکت بده منم کگل و نفس عمیق میکشم میره تو. واقعا هم رفت 

خواستم بگم ماها از نظر جسمی یکی هستیم با بقیه خانوما. اما اراده بینظیزی داریم. ما چیزیو ک برا اونا سادس سخت گرفتیم اما به جاش تلاشمون برای همون موضوع مارو تو زندگی بزرگ کرده. بخدا دوست دارم همونجوری ک الان برام کاری نداره رو بهتون القا کنم اما نمیدونم چطور. بخدا بچه ها هیچ مانعی نیست جز ذهن. انقد که ذهن کار میخواد واژن نمیخواد. فقط با فکرتون درستش کنید

من با خواست خودمو شوهرم 6ماه بعد از درمانم باردار شدم و الان توی ماه چهارمم. از ته دلم این حسو برا تک تکتون و همه اونایی که این مشکلو دارن و نمیدونن چیه میخوام. 

یادتون نره ما واژنیسمی ها بینظیریم☺️

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران