تعداد بازدید : 192956
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۲/۶ ۲۱:۲۱:۳۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

کیمیا جون من امروز دقیقا دوماه ازدواج کردم وقتی اومدم تو این سایت عضوشدموگفتم نمیتونم رابطه داشته باشم گفتن برای اینکه بگی واژینیسم هستم زوده وکاملا درست راهنمایی کردن من نزدیک4روز مرتب گکل تمرین میکردم بعد با پوزیشن زن رو مستقیم رفتم سراغ تمرین باالت ژل زیاد قبل اینکه معذرت میخوام سر الت بخواد داخل شه چندباری کگل زدم بعد با نفس عمیق میرفت داخل دم وبازدم بعد چند بارکگل باز با نفس عمیق هول میدادم بره داخل هرحا حس میکردم سوز میزنه کگل میزدم بعد باز ادامه میدادم اصلا عجله نکن خیلی راحته راحت ترازاون چیزیکه فکرشو کنی هرجا درد یا سوزش داشتی بهش فکر نکن تمرکزت روی دردیا سوزش ندار ذهنتو از دردو سوزش دور کن با کگل ونفس عمیق واینکه الان با نفس عمیق الت داخل میره اینجور برات راحت میشه مطمئنم ازپسش برمیای کاری کمکی سوالی داشتی درخدمتم اجی 😘😍

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۲/۶ ۲۲:۵۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۲ ۰۰:۵۶:۵۳
(ویرایش)

من بازم امتحان کردم این دفعه با خود آلت یه مقدار درحد دوسه سانت موفق شدم اما چون درد داشتم گفتم باز گکل بزنم و دوباره سری بعد امتحان کنم، امیدوارم زودتر موفق بشم، 😻

هرچیز که در جستن آنی، آنی
۱۳۹۹/۱۲/۶ ۲۲:۵۵:۳۱
(ویرایش)

من نسبت به دفعه های قبل خییییلی زیاد راحت تر شده بودم  ینی به حدی درد داشتم و خودمو سفت میکردم که مرز نداشت اما الان با وجود سوزش و درد اما از قبل راحت تر بودم

۱۳۹۹/۱۲/۷ ۰۲:۵۲:۲۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۰۱:۳۳:۳۰
(ویرایش)

سلام بچه ها 

یه سوالی داشتم 

از چه ژل لوبریکانتی استفاده می‌کنید؟ 

من ژلم تموم شد امروز یکی خریدم، ایرانیه قیمتشم ارزون بود

احساس میکنم یه جوریه، سفته، چسب رازی دیدین چجوریه اون جوریه، انگار خیلیم لیز نیس

میگم بد نباشه ضرر داشته باشه!

۱۳۹۹/۱۲/۷ ۰۳:۱۱:۳۲
(ویرایش)

آستیاک جان

همینکه تو سایت فعالی و تصمیم داری بعد پریودت شروع کنی تمریناتت رو، اینا برای من انگیزس.. من وقتی میام سایت و پیاماتون رو میخونم، گزارش‌ هاتون رو، راهنماییاتون رو و خودمم پیام میزارم، حس بهتری دارم، اون حس تنهایی ک اذیتم میکرد رو ندارم، اینجا امیدواریم ک مشکلمون حل خواهد شد، حالا یکی زودتر یکی دیرتر

بچه ها من امشبم تمرین کردم ولی با یه سایز بیشتر، یعنی با 7

راستی شماهم با سایزی ک شب قبل کاملا راحت بودید وقتی شب بعد میخواید وارد کنید اولین بار سخت میشه ولی بعدش عادی میشه یا من اینجوریم؟ 🤔 

۱۳۹۹/۱۲/۷ ۱۳:۲۳:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

بچه ها خیلی خوبه که دارین تمرین میکنین و گزارش میدین😊

نسیم جان من از مارک تولیدارو استفاده میکردم اما یه دو دفعه ای رازک گرفتم که اصلا خوب نبود و زود خشک میشد 

بنظرم تولیدارو بگیر خیلی بهتره 

دلیل اینکه دفعه اول که دیلارو وارد میکنی باهاش راحت نیستی خشکی واژنته و طبیعیه 

چون قبلش تحریک نشدی واژن خشکه و سخت میره داخل و یکم سوزش داره 

وقتی ژل بار اول میره داخل و واژن رو مرطوب میکنه دیگه راحت میشه کارت 

۱۳۹۹/۱۲/۸ ۰۲:۵۵:۴۳
(ویرایش)

جانای عزیز

باز سوالی دیگر 😁

دیلا تا چند سانت باید وارد بشه؟و اینکه وقتی دیلا رو بیشتر وارد میکنم زیر دلم درد میگیره طبیعیه؟

۱۳۹۹/۱۲/۸ ۰۲:۵۹:۰۰
(ویرایش)

بچه ها من امشبم دارم تمرین میکنم💪

چرا کسی نیست؟ کسایی که تو سایت بودن همگی درمان شدن؟

من تنهام، بیاین انگیزه بدین تشویقم کنید😄

۱۳۹۹/۱۲/۸ ۰۸:۰۶:۴۹
(ویرایش)

نسیم جان متوسط طول واژن ۸-۹ سانته همینقد براه دخل کافیه

وقتی میبینی درد میگیره اینکارو نکن خب

یه وقت خدایی نکرده به دهانه رحمت آسیب نزنی

۱۳۹۹/۱۲/۸ ۰۸:۰۹:۵۱
(ویرایش)

نسیم جان خیلیییی خوبه که داری جدی تمرین میکنی😀

اگر تعداد دفعات تمرینت رو در روز بیشتر کنی و در عین حال زیادی به بدنت فشار نیاری خیلی زودتر درمان میشی😍

اره اینجا همینه😄یه باز خلوت میشه یا بار شلوغ اما من پای ثابت سایتم 😄 تا خبر درمانتونو نشنوم هیچ جا نمیرم😁

۱۳۹۹/۱۲/۸ ۱۲:۴۰:۴۳
(ویرایش)

مرسی که هستی🙏🌹

۱۳۹۹/۱۲/۸ ۱۶:۵۳:۲۶
(ویرایش)

بچه ها من بازم نتونستم کامل وارد کنم🙁 یذره باز میشه سریع میکشم کنار، طلوع جان بیا باز منو راهنمایی کن😭

جانا و بلا بنظرتون با دیلا شروع کنم؟ یا همینطوری کگل بزنم و با خود آلت تنرین کنم

۱۳۹۹/۱۲/۸ ۱۸:۲۳:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

سلام قشنگا

نسیم جون تا ۱۰ سانت مشکلی نداره وارد کنی خوده دیلا رو ۱۲ سانت درست کن ک جای دستت هم باشه و ۱۰ سانت ببر داخل، اگ کامل نمیره نگه دار کگل کوتاه بلند انجام بده چند دقیقه و تو بازدم ببر داخل،تنفس شکمی هم خیلی کمک میکنه، واژن حالت کشسانی داره پس اگ نتونستی دیلای قبل رو ببری داخل اصلا ب خودت استرس نده طبیعیه و ی پوزیشن دیگه رو امتحان کن و با دیلای قبلتم کامل روون شو

کیمیا جون من با دیلا رفتم عزیزم تجربه  از کگل فقط ندارم، اگ برات مقدوره دیلا رو تمرین کن تا خیلی راحت بتونی بری برای رابطه عزیزم

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۳۹۹/۱۲/۸ ۱۹:۱۰:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

کیمیاجون خوبه که تلاش میکنی ذره ذره پیش رفتن هم خوبه همینکه نسبت به قبل پیشترفت داشتی عالیه همینکه خواستی وشده عالیه خوبه سوزش منم داشتم دردداشتم ولی تحملش کردم توهمون حالت کگل زدم بانفس عمیق اروم فشاردادم بره داخل هرچند کم ولی بازخوبه نترس ونگران نباش مطمئنم میتونی کگل معجزه میکنه من پوزیشنای جدید که میخوام امتحان کنم به شوهرم میگم وقتی خواستی الت فروکنی بم بگو که من بدنم شل بگیرم همزمان بافشلردادن شوهرم نفس عمیق میکشم خیلی راحت میشه وبه این فکرمیکنم که راحت داخل میره میتونی ازپسش برمیای چون تونستی چندسانت الت فروکنی😙

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۲/۸ ۲۰:۰۵:۵۵
(ویرایش)

قربونت نسیم جانم😍 همینطور پر انرژی به تمرینات ادامه بده💪

کیمیا جان نبینم ناراحتی تو ها

اینجا نا امیدی و ناراحتی نداریم 

عزیزم بنظر من تمرین با دیلارو شروع کن اینجوری زمان رو از دست ندادی و با اعتماد به نفس بیشتری برای دخول تلاش میکنی 

بهرحال چه واژینیسم باشی چه نباشی فعلا با دخول مشکل داری و راه درمانت هم همین تمریناست

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران