تعداد بازدید : 192965
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۸:۵۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

سلام فریباجان خوبی خانمی اینکه قبلاتونستی پس الانم میتونی و خیلی زودم نتیجه میگیری چون اراده داری ومیخوای اینجاخداروشکرهمه هستنو کمک میکنن خیالت راحت یه دوش اب گرم بروکگل ومرتب داشته باش کاربادیلارو هم انجام بده و خیلی زود شروع کن منتظرگزارشت هستیم عزیزم

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۸:۵۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام آنابل جان خوبی گلم؟

راستش منم نزدیک 3هفته بود دیلا و جلوش میزاشتم وهل نمیدادم هزارتا فکر و ترس و نمیره و چی میشه و چه حسی داره دیوونم میکرد و جز کگل خالی زدن کاری نمیکردم تا اینکه تقویم و ک نگاه کردم دیدم چند هفته دیکه 1400میشه و من هنوز درگیر این ترسم از خودم بدم اومد انگاری یه قرن و از دست دادم و درمان نشدم.

و نگاهم ب همسرم و عوض کردم اینکه چقد بدبخته ک من نصیبش شدم و الان چقد زندگیش بی انگیزست.

و ب حرف بچه ها و بخصوص قول جانا جان اعتماد کردم واینک  گفتم اگ قراره با یه گوش پاکن یه بلایی سرم بیاد بزار بیاد فوقش یه سوزش قد بریدن دستم با چاقو حس میکنم نمیمیرم کmad

یه نگاه ب بچه های دیگه هم بکنی طلوع جان وکیمیا جان خود آلت و داخل بردن درد وسوزش و تونستن تحمل کنن و بعدشم خیلی خوشحال بودن پس اتفاق بدی نمی افته چه برسه با یه  گوش پاکنblink

خلاصه اینا وجمع کردم تو فکرم جز اینا ب چیز دیگه ای اجازه ندادم از فکرم رد بشه .شروع کردم ب هل دادم چند بار هی پوزیشن عوض کردم و داشتم خسته میشدم ولی بعد یه آیینه جلوم گذاشتم و دیلا و گذ،اشتم دم واژنم و بعد چشمام وبستم فقط نفس عمیق کشیدم بعد دوتا کگل هلش دادم آروم آروم تا ک تا ته رفت تو.

هیچ آتفاقی نمیفته نه دردی نه سوزشی تنها حسی ک بعدش داری درست مث حس کردن گوش پاکن تو گوش میمونه همین منم بهت قول میدم چیزی نمیشه valentine

فقط سر دیلا و بیشتر  سمت مقعدت باشه و حتما یه  گوش پاکن و توی دستکش کن و ژل بزن وشروع کن ب سایز بزرگش فک نکن من هم اول داشتم با 4 شروع میکردم نشد تا اینک با گوش پاکن انجام دادم.

همین عزیزم اعتماد کن و نزار یه فکر پوچ زمانتو بدزده.

بنظر من با دیلا شروع کن. مشکل ما ذهنمونه کسی نمیتونه ب ذهنی ک مقاومت میکنه کمک کنهbaby

اگ فک میکنی همسرت با آلت داخل شه میشه ولی مدت طولانی نمیتونه نعوظ داشته باشه تا تو آماده شی خب دیلا ها وبده برات داخل کنه اگه اجازه بدی ک خوبه ولی اگ اجازه ندادی خودت با دیلا تمرین کن عزیزم.

فردا حتما بیا بگو چی کار کردی.

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۹:۰۳:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

و اینکه متولد ۶۷ ام و همش حس میکنم ک داره دیر میشه همه چی واسم بارداری مادری 

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۹:۱۹:۳۰
(ویرایش)

سلام فریبا جان

منم هم سنای خودتم غصه نخور تنها راه نجاتمون قدرت دادن ب خودمونه ک هر اتفاقی با دیلا برامون بیافته و تحمل کنیم.گرچه اتفاقی نمی افته فقط برا جرات بدست آوردن میگم.

اتفاقا منم چند هفته پیش تو بچگانه فروشی بودم دلم میخواست خرید کنم ولی خب برا کدوم بچه نخریدم ولی همین باعث شد ب از دست دادن زمانم برا بچه فک کنم و دست ب کار شم.

خانومی کاری نداره چند روز کگل بزن و شروع کن با اینک تا سایز 5 قبلا رفتی ولی دوباره با گوش پاکن شروع کن تا راحتر فکرت برا سایزای بعدی جا باز کنه و بفهمه ک بدنت کشش و داره و میتونه آسته آسته تا سایز هدف  داخلش  شه.

تو میتونیanim2-smiliess1

منتظر گزارشات هستم.

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۲۰:۰۰:۴۰
(ویرایش)

من همون بار اول با سایز ۵ رفتم و اصلا اذیت نشدم و خیلی راحت بود واسم ولی من تو تمام زمینه های زندگیم این مدلیم که فرار میکنم و یا قبلا که شاغل نبودم با هر عامل استرس زا یا مسئولیت روبرو میشدم فرار میکردم یا میخوابیدم الانم حاضرم هر کاری کنم ولی نرم سراغ دیلا 

حالا که شما هستین از امشب باز شروع میکنم هم کگل و هم دیلا

فقط ازم بخواین لطفا و پیگیرم باشید

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۲۰:۰۸:۲۱
(ویرایش)

چقدر خوبه که خدا شما ها رو سر راهم قرار داد

شما رو مبسپارم به خدام که به اندازه قلب مهربونتون نصیبم کنه

من انقدر ناکامی کشیدم که کم طاقتمو تنها 

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۲۰:۱۱:۱۴
(ویرایش)

نصیبتون کنه

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۲۰:۵۰:۴۹
(ویرایش)

امشبم تو ۵ دیقه بدون کگل دو تا پوزیشن رفتم با اولین سایزم که فک کنم ۵ سانته

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۲۰:۵۵:۱۱
(ویرایش)

البته بلنداش ۶ سانته فک کنم ۵ سانتش داخل میشه بزرگترش کنم ولی ته انگشتش بود بیشتر نمیشد

کاش فیلم درست کردن دیلا داشتیم

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۲۱:۱۳:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ ۰۰:۳۰:۰۰
(ویرایش)

سلام دوستان 

من تا سایز سه تمرین کردم بقیه سایزارو‌چطپر بسازم سایز سه منظورم سومین انگشت دستکش هست اصلا درست دارم پیش میرم بچه ها؟ و اینکه موقع تمرین احساس میکنم ادرار دارم ولی ندارم و سوزش گاهیم یه درد عجیب 

بچه ها اطفا برای سایز راهنماییم کنید حس میکنم دارم اشتباه پیش میرمممم😞

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۲۱:۲۲:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ ۰۰:۳۰:۰۰
(ویرایش)

جانا جان الان دیدم ک قیلا جوابمو داده بودین یعنی طولش رو با متر اندازه بگیرم؟ کلا متوجه نشدم سایزای بعد انگشت سومو چیکار کنم

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۲۲:۴۳:۲۱
(ویرایش)

۷ سانتم‌ بدون درد وارد کردم فقط یکم اولش مور مورم میشد ولی نه درد نه سوزش فقط موقع خروج میچسبید به پرده و یهو لیز میخورد میاومد بیرون و راحت نبود

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۲۲:۵۵:۰۷
(ویرایش)

فریبا جان خوب داری جلو میری ولی بچه ها میگن تا تو سایزتون با عقب جلو کردن احساس راحتی نکردین نرید برا سایز بالاتر.کم کم هم 8 سانت بده داخل و قد دیلا هاتو 12 سانت درست کن.

اینجا بیا گزارش بده من وبچه ها هستیم ک پیگیرت باشیم.

ابری جان باید با یه متر دور هر دیلا و اندازه بگیری ،متر و مثل انگشتر دور دیلا یا آلت بنداز و روی هر سانتی بود میشه شماره سایز دیلا.

موفق باشی گلم.

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۲۳:۳۲:۲۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

فریبا عالیه خیلی خوب پیش رفتی ولی استیاک جون درست میگه قبل اینکه سایزت ببری بالا یکم باش تمرین کن راحت که بودی سایز بعدی برو اینجور وبااین اراده پیش بری حتما حتما تاچند روز اینده خبر بانو شدنتو میدی عزیزم

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۰۰:۰۴:۴۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلام دختراااا 

میبینم که شکر خدا انجمن فعال شده😍😍😍

مث اینکه یه عالمه خبرای خوب تو راهه😍😍

بچها فکرای منفی رو از سرتون بیرون کنین تنها چیزی که باید بهش فکر کنین موفقیته😍 و اینکه تا قبل ۱۴۰۰ دیگه بارتونو ببندین و با خیال راحت برین قرن جدیدتونو شرو کنین😄

بچها منظور از سایز، طول دیلا نیست 

باید دور دیلا رو اندازه بگیرین ؛ مثل وقتی که دور کمرتونو میگیرین 

برای ساختشم گوش چاک کن نذارین ترجیحا چون انعطافش کم میشه و ممکنه بهتون آسیب بزنه 

بهتره یه مشت پنبه رو تو لول کنین و دورش نخ بپیچین که منسجم بشه 

اگه کوچیک بود دوباره پنبه بذارین و نخ بپیچین تا وقتی که به سایز مورد نظرتون برسه 

دوستان اکیدا تاکید میکنم دیلاهارو قبل و بعد از تمرین خیلی خیلی تمیز با آب و صابون بشورین و لای حوله تمیز بذارین که عفونت نگیرین 

خلاصه که مراقب خودتون باشین و آهسته و پیوسته پیش برین تا بدنتون خسته نشه

موفق باشین😉❤

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران