تعداد بازدید : 192980
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۲/۱۵ ۱۶:۳۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام دوستای گلم اومدم گزارش بدم منم امروزم فقط با سایز 6 کارکردم.smile

یلئا جان من فقط با گوش پاکن همون بار اول ک ترسم بریزه انجام دادم و باقی سایزا وبدون گوش پاکن درست کردم.

اگ توصیه میکنم ب دوستای ک ترس دارن برای اینه ک با پنبه و نخ نمیشه یه سایز کوچیک و خوش قوام ساخت ک هی کج و موج نشه وبا این جور شدنش  ب ترسمون بیشتر دامن نزنه. نمیخاد قدشو بلندتر کنن 6یا 5 سانت بره داخلم برا ریختن ترس کافیه و این قدی هم  فکر نمیکنم ب واژن آسیب بزنه. بقیه سایزا و با پنبه و نخ بسازن.

راستی من نمیتونم پوزیشن تمرینمو عوض کنم ایرادی نداره با یه پوزیشن تمرین کنم تا آخر و بعد پوزیشنا و با آلت امتحان کنم؟

۱۳۹۹/۱۲/۱۵ ۱۶:۴۸:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۷ ۰۲:۳۳:۱۸
(ویرایش)

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه.من یک ماهه که با همسرم در تلاشیم برای دخول..اما هربار ناموفق...یک بار خییییلی تلاش کردیم و دو سانت وارد شد..بکارت هم همون موقع برداشته شد..اما بعدش دیگه نشد که نشد خیلی ترس دارم..بعضی وقتا میگم من دیگه نمیترسم و کلی تمرکز میکنم اما دست خودم نیست دوباره واژنم منقبض میشه..اینجا خیلی شنیدم بچه ها میگن کگل میزنیم..اما دقیقا نمیدونم کگل چجوریه..چندتا مطلب خوندما..اونجوری ک اونا میگن انجام میدم ولی نمیدونم دارم درست انجام میدم یا نه..راهی هست که از درست بودنش مطمئن بشم؟!؟بعدشم حس میکنم نمیتونم ۱۰ ثانیه سفت یا شل نگه دارم ‌و حالتش عوض میشه انگار..

ممنون میشم راهنماییم کنید من کاملا گیج شدم

۱۳۹۹/۱۲/۱۵ ۲۰:۳۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۲۱:۰۳:۵۴
(ویرایش)

کیمیا جان این تیکه ای که میگی یواش یواش داخل کردم دقیقا همونجا مشکل دارم..میترسم یواش ببرم داخل..اصلا نمیبرم..نگه میدارم..من دیلای 1 هستم. ولی نگهمیدارم محکم که حتی از دستم سُر نخوره...خب چرا ترسم نمیریزه..امروز کلی تمرین کردم ولی هیچ

۱۳۹۹/۱۲/۱۵ ۲۰:۳۷:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۲۱:۰۳:۵۴
(ویرایش)

ممنون طلوع جان..ولی برای من نه با کگل میره با نفس عمیق.. حالا تازه شروع کردم..ان شالله به مرور بهتر شه.. با توضیحت پس منم ناامید نمیشم و ادامه میدم

۱۳۹۹/۱۲/۱۵ ۲۱:۰۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۲ ۰۰:۵۶:۵۳
(ویرایش)

یلدا جون ببین برو به برنامه کگل دانلود کن و باهاش منظم تمرین کن خیلی خوبه تازه‌ من برا بیشتر برم دوتا برنامه داشتم هرروز تز هر دوبرنامه انجام میدادم

آنابل میدونی من دقیقا چیکار مبکنم خیلی واضح بخام بگم مثل وقتی که میذم سرویس و دستشویی داری یخورده زور میزنی چجوره، همونجوری، وقتی زور میزنم اینقدر واژن باز میشه خودتم میتونی یبار اینه بزاری و ببینی چقدر باز میشه وقتی زور زدی تا حالت عادی ک،ه  من اینکار خیلی راحتم میکنه برا آروم آروم رفتن جلوتر، من کلا اولشم هرسری همینکار رو میکنم همسرم زبر خودم از بالا ینی اون بخوابه بعد تو جوری که روبرو باشید و یکم سمت عقب مایل باشی به بالشم بزار رو پاهاش و بشین سرشو بزار ریلکس کن ژل هم بزن و یخورده مثل همون جالت دستشویی زور بزن و اروم و  یواش همینجور که زور میزنی برو جلوتر تو فکر اینکه درد میگیره و اینا نباش یکمم انتهاش با دست بگیر که سمت بیرون هول نخوره بعدش  همونجا باشه یکم و جلو عقب کنی خیییلی یواش خیلی رون تر میشی، یا هم اون زیر تو روش اما پشتت بهش باشه باز بالش تخت و بشین روش و هی برو بیشتر جلو

هرچیز که در جستن آنی، آنی
۱۳۹۹/۱۲/۱۵ ۲۱:۰۸:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۲ ۰۰:۵۶:۵۳
(ویرایش)

آنابل عزيزم امیدوار باش اصلا فک نکن که نمیره واژن مخصوص همینکار ساخته شده دیگه مطمعن باش میره فقط خودتو سفت نکن تا زمانی که یفت کنی و اون غسار بده هیچکاری نمیشه اما کافیه کگل بزنبهو یکم رور کم  تا اکی بسه، 😻

آستیاک جان بنظرم چندتا پوزیشن برو که شرطی نشی فقط تو یه حالت، داگی به پشت ب  جلو با چند تا تمرین کن

هرچیز که در جستن آنی، آنی
۱۳۹۹/۱۲/۱۵ ۲۲:۱۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

افرین اناجان موفق باشیاینجا چیزی به اسم  ناامیدی نداریم 😍

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۲/۱۵ ۲۳:۳۲:۲۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۹ ۲۳:۳۱:۰۹
(ویرایش)

جانا جان چطور باید دیلا بسازم؟و اینکه چه نکاتی رو رعایت کنم که حین استفاده از دیلا دچار عفونت نشم؟

طالع اگر مدد دهد دامنش آورم به کف....
۱۳۹۹/۱۲/۱۵ ۲۳:۳۴:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۹ ۲۳:۳۱:۰۹
(ویرایش)

جانا جان چطور باید دیلا بسازم؟و اینکه چه نکاتی رو رعایت کنم که حین استفاده از دیلا دچار عفونت نشم؟

و اینکه نحوه استفاده از دیلا چطوره؟بعد اینکه رفت داخل باید چیکار کنیم؟

طالع اگر مدد دهد دامنش آورم به کف....
۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ۰۲:۴۵:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۰۱:۳۳:۳۰
(ویرایش)

سلام دخترای گل😘

دوباره میخوام ازتون تشکر کنم که با جون و دل، جواب همه رو تک تک میدید و همه نکته ها راه کارها و تجربه هاتون رو با حوصله کامل تایپ میکنید و به همدیگه کمک میکنید، تشویق میکنید انگیزه میدید انرژی مثبت منتقل میکنید 

فقط یه واژینیسموسی میتونه انقدر درک کنه حال مارو.. خیلی ممنون که هستید ❤️

یه گزارش از خودم بدم

تو این ١٠ شبی که شروع کردم به درمان، دیشب اولین شبی بود که تمرین نکردم خیلی رو به راه نبودم

ولی امشب تمرین کردم با همون سایز ١٠  تا حدودی راحت شدم ولی فکر میکنم بازم نیازه که با همین سایز تمرین کنم

فرداشبم با همین سایز تمرین میکنم اگر کاملا ok بود میرم سایز ١١ به امید خدا 

۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ۰۳:۰۳:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۰۱:۳۳:۳۰
(ویرایش)

دخترایی که در حال تمرین هستین 

فعلا به اینکه چند ساله ازدواج کردین و دیر شد فکر نکنید استرس و انرژی منفی به خودتون ندید. با ذهنی آرام و حال روحی خوب تمرین کنید ... به چیزای خوب فکر کنید به اتفاقات قشنگ بعدش، اینجوری بهتر انگیزه میگیرید

فکر کنم من اینجا مدت ازدواجم بیشتر از همتون باشه

ولی الان با وجود کسایی که اینجا تو همین سایت درمان شدن امیدوارم شدم که ماهم میتونیم ✌️

۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ۱۰:۴۳:۴۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۳ ۱۲:۴۱:۳۹
(ویرایش)

سلام دوستان. من دیشب عضو سایت شدم. ۱۶ روزه از دواج کردم و جمعه قبل اولین دخول رو داشتیم که من به شدت منقبض می شدم حتی الآنم که فکر می کنم همون طوری میشم. به شدت درد و سوزش داشتم و بعد دیگه تا دیروز انجام ندادیم که بازم همون طوری شدم. البته دفعه اول فکر می کنم پرده بکارت پاره شد چون کمی خون ریزی داشتم. فک می کردم پرده از بین بره دردی ندارن اما از بس منقبض شدم همسرم نتونست آلتش رو وارد کنه و الان نمی دونم چیکار کنم

رویا پرداز
۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ۱۳:۲۶:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام عزیزم 

شما تا ۶ ماه صبر کن بعد خودتو واژینیسموسی بدون.

الان برای شما زوده خیلی زود.

فعلا برنامه ی کگل رو از اپ استور دانلود کن و باهاش کگل کن.چند روز کگل کن بعد با همسرت تمرین کن حداقل روزی یکی دوساعت کگل بزن.ان شاا.. بزودی حل میشه.❤

۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ۱۹:۱۹:۰۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

افرین اناجان موفق باشیاینجا چیزی به اسم  ناامیدی نداریم 😍

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ۲۱:۴۰:۲۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام دوستای گل.smile

آفریم نسیمی جان خوب داری پیشرفت میکنی حتما بیا گزارش بده برا من نور امیدی ک تنها نیستم و تو ک میری جلو منم ب خودم امیدوارتر میشم.anim2-40

من امروز تنش و استرس محیطیم بالا بود نتونستم سایز 7و وارد کنم دوباره فقط  با سایز 6کار کردم ولی برعکس دفه پیش این دفه باش راحت نبودم.شاید برا استرس داشتنم برا زمان بود ک راحت نبودم.worry

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران