تعداد بازدید : 192951
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۲۲:۳۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۲۱:۰۳:۵۴
(ویرایش)

ممنون آستیاک جونم اره خودمم با این راحتتر از دیلاتورم..

جانا جون عذاب وجدان گرفتم..ان شالله هر چه زودتر حل شه.. میخوام تا قبل سال تموم کنم.

۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۲۳:۵۰:۱۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

منم دهه 70😄

اره انابل جان من کگل میزدم بدون کاربادیلا تمرین باالت شروع کردم و زود موفق شدم گلم 

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۲/۱۴ ۰۱:۵۰:۱۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

میفهمم آنابل جان ، واقعا همه ی کسایی که دارن اینجا درمان میشن مدیون مهربونی و صبر همسرشونن

درسته ما دست خودمون نیست اما اونا هم اونطوری که باید نیازشون رو نمیتونن برطرف کنن

با روشای دیگه میشه به لذت رسوند اما خب راه درست و کاملش نیست

خیلی از مردا سر همین قضیه دعوا راه میندازن و حتی تو فامیلامون مورد داشتیم بخاطر همین قضیه طلاق گرفتن !!!

ولی خب خداروشکر درمان داره 😊 با صبر و تلاش زیاااد قطعا همگی یه روز موفق میشین 

۱۳۹۹/۱۲/۱۴ ۰۱:۵۵:۱۰
(ویرایش)

طلوع جانم شما خداروشکر واژینیسموس نبودی که توی زمان کم موفق به دخول شدی❤

و آنابل جانم شما هم اگه از تلاشات برای دخول ۶ ماه گذشته برو سراغ دیلا وگرنه با کگل سعی کن دخول انجام بدی 

ان شالله که شما هم واژینیسم نباشی و به زودی خبرای خوب بدی بهمون 

اما اگر از تلاشات ۶ ماه یا بیشتر گذشته بهتره تمرین با دیلا رو شروع کنی 

راستی چجوری با آلت تمرین میکنی؟ 

۱۳۹۹/۱۲/۱۴ ۰۳:۴۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۰۱:۳۳:۳۰
(ویرایش)

منم دهه هفتادیم ✋😄

خداقوت به همه دهه شصتیا و هفتادیا

عزیزا من الان سایز 10 هستم ولی سختمه خیلی،،داخل میکنم سوزش میگیرم 

الان دو شبه دارم سایز 10 رو تمرین میکنم به نظرم اصلا راحت شدنی نیس این سایز برام و همینجوری تو این سایز میمونم.. دارم ناامید میشم 😢سایزای قبل خیلی راحتتر بود 

اینکه میگین نزدیک پریود واژن بد قلقی میکنه، منظورتون چند روز مونده به پریوده؟؟

۱۳۹۹/۱۲/۱۴ ۱۴:۲۳:۲۴
(ویرایش)

نسیم جانم اصلا نا امید نشو من این اتفاق تو سایز ۸.۵ برام افتاد!!!

خیلی اذیت شدم ، عفونت گرفتم و باز برگشتم عقب

از اول شروع کردم یکی یکی اومدم بالا ، دوباره به ۸.۵ که رسیدم اذیتم میکرد خلاصه که خیلی طول کشید تا باهاش روون شم اما بالاخره شکستش دادم 😎

و بعد از اون بقیه دیلاهارو راحت بودم ، پس خودتو نباز و سعی کن ریلکس باشی موقع کار باهاش

فقط زمان و تعداد دفعات تمریناتتو بیشتر کن که زودتر باهاش روون بشی

بالاخره که از رو میره 😄 پس روشو کم کن😉😉 اصلا به زمان توجه نکن و با آرامش باهاش تمرین کن 

درمورد تایم بدقلقی هم همون یکی دو روز قبل پریود که کمکم علائم پریود پیدا میشه یکم سخت تره اما نه اونقدی که نتونی تمرین کنی 

۱۳۹۹/۱۲/۱۴ ۱۶:۱۹:۳۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

جانا جان happyمن برا اونا گفتم ک تازه دارن بادیلا کار میکنن تا با اینا کارا  تایم دستشون بیاد  خود منم اولا همین جوری بودم ولی امروز درست یک ساعت تمرین پشت سر هم داشتم.

سایز 5 و 6 و تا روون شدنم ادامه دادم.smile

حس عجیبی دارم اینک چقد واژن جا داره  ومن بی خودی اون همه زمان و با ترسم از دست دادم.bad

آنابل جان منم با حرف جانا عزیز موافقم اگ قبلا با آلت قصد داشتی بتونی ولی نتونستی خب الان  با دیلا شروع کن تو حتما زودتر ب نتیجه میرسی .واگ شوهرت موافق تمرین با دیلاست دست دست نکن.

۱۳۹۹/۱۲/۱۴ ۲۰:۲۲:۳۰
(ویرایش)

طلوع جان میشه یکم واضح تر بگی چطور کارکردی؟ من اول با الت شل کار میکنم اون خودش کم کم سفت میشه.. فقط اصلا هل نمیدم سمت داخل ( اینجا رو میترسم) 

جانا جان 6 ماه نشده.. 

آستیاک جونم ترسِ عجیبی از دیلا دارم..( انگار چاقو باشه) این حس رودارم.. نمیدونم برای دیگرانم اینطور بوده ؟؟؟ حالا چند روز تمرین میکنم اگر نشد استرس دیلا رو میپذیرم.. دوستان یکم از خاطره اولین دیلاتون بگید ببینم ترس داشتین؟ من اصلا گریه م میگیره..اینروزا اعصابم خورده.. مطمئنم اگه یکی رو انجام بدم بعد راحتتره.. خوشبحالتون سایزای جلو هستین.. یه چیزی بگین من شروع کنم.. همه چی آماده کردم اما میرم سراغش نمیشه..دوباره با آلت تمرین میکنم باز اعصابم خورد میشه😭

۱۳۹۹/۱۲/۱۴ ۲۱:۰۲:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

آنابل جان دیلا با یه گوش پاکن درست کن. ببین دور تنه گوش پاکن قدی ک با سر ای گوش پاکن هم سطح بشه پنبه بزار با نخم دورش بپیچ تا یه اندازه ای ک تکون نخوره بعد بزار داخل انگشت کوچیکه دستکش و دیلا و بساز .بعد جلوت آینه بزار و دیلاو ژل بزن ببر جلو واژنت و همراه با کگل وقتی شل میکنی هلش بده بره داخل.

این و وارد کنی ترست میریزه.فقط از تلاش دست برندار و کوتاه نیا .ببین هیچ اتفاقی برات نمیفته چون دیواره های واژن خیلی ضخیمن و دیلاهم ک با پنبه اس نه چاقو.

اولتر از این  باید رو فکرت کار کنی و تصور وبرداشتات و عوض کنی و نزاری توهمت غالب شه.

میتونی سرچ کنی چندتا عکس ومطلب  از واژن و رحم ببینی تا راجبشون اطلاعاتت و صحیح کنی.

منم باورم نمیشد ک بتونم داخل کنم ولی  درست یک ماه روی ذهنم کار کردم تا الان ب این مرحله دیلا رسیدم.

تلاش کن اینو بدون کسی نیست ک با تلاش ب هدف نرسیده باشه.

آسته آسته قدم برداری  هم موفق میشی فقط دست نکش از تمرین فکری و کگل و بازی با دیلاها.

۱۳۹۹/۱۲/۱۴ ۲۱:۵۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها چطورین؟

تازه واردا به امید موفقیتتون تشکر از جانای عزیزم که با حوصله جواب همرو میده.

نمیدونم کی گوش پاک کن رو اورد تو سایت بچه ها.از نظر من تمرین با گوش پاک کن اصلا درست نیست امکان زخم شدن هست سایز اول رو با انگشت کوچیک دستکش با پنبه بسازین.هیچ احتیاجی به گوش پاک کن نیست.

۱۳۹۹/۱۲/۱۴ ۲۲:۵۰:۳۷
(ویرایش)

آنابل جان آلت مگه میره داخل وقتی توی حالت نعوذ نباشه؟

گلم بنظرم شما شروع کن با دیلا کار کن

باور کن دیلا اصلا ترس نداره من خودمم اول بدم میومد از دیلا اما به چشم دشمنت بهش نگاه نکن 

با دیلات دوست شو با این دید بهش نگاه کن که فقط اون میتونه بهت کمک کنه 

و از سایزای کوچیک شروع کن همه ی این کسایی که الان به سایزای بالا رسیدن همه یک روزی با دیلاهای کوچیک شروع کردن 

پس شما هم ترسو بذار کنار و شروع کن

۱۳۹۹/۱۲/۱۴ ۲۳:۰۱:۳۷
(ویرایش)

قربونت یلداجانم 😊 اینقد که خودم با این مشکل اذیت شدم دوست دارم تا جایی که میتونم به همه کسایی که درگیر این مشکلن کمک کنم تا موفق بشن و دوران سختشون زودتر تموم شه😇

گوش پاک کن رو بلاجان توی توضیحاتشون گفتن😁منم بارها گفتم بهشون که گوش پاک کن خطرناکه اما کو گوش شنوا؟؟؟

۱۳۹۹/۱۲/۱۵ ۰۰:۱۲:۳۲
(ویرایش)

ممنون آستیاک جان باشه انجام میدم حرفات رو....

جانا آلت نمیره فقط ترسم کم بشه.. با دیلا شروع میکنم.. البته فعلا فقط بهش نگاه میکنم 😢

۱۳۹۹/۱۲/۱۵ ۰۱:۴۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۹ ۲۳:۳۱:۰۹
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبین؟

من طبق نظر پزشکم همونطور ک قبلا گفتم دارم با انگشت همسرم پیش میرم

الان دو انگشت بزرگ همسرمم تقریبا راحت میره میاد

حالا چندتا سوال داشتم

اول اینکه بنظرتون دو انگشت بنظرتون سایز چند هست؟

و بعد اینکه ما چون دو انگشتی روون شدیم طبق گفته دکتر رفتیم برای دخول

ولی بچه ها حتی یذره ام داخل نمیره

حتی یذره

بعد الان ذهن جفتمون پر از تشویشه

یعنی ما بلد نیستیم؟؟؟؟کسایی ک موفق شدن میتونن راهنمایی کنن موقع اقدام چطوری انجام میدن؟و اینکه ایا طول الت مهمه؟؟

ما دگ حتی ب طول الت همسرمم شک کردیم

بنظرم موقع نعوذ ده سانتی هست

ایا کمه؟؟؟

میدونین من دوسدارم همسرم همطونطور ک انگشت میکنه داخل میبینه؟سر التم همینطور خودش بکنه یکم داخل

ک اصلا از نظر بدنی نمیشه اول اونو بکنه داخل

فقط میتونه تنظیمش کنه روش

ولی وقتی فشار میاره سر سوزنی هم داخل نمیره و سریع لیز میخوره ب اطراف

دگ دیوونه شدیم بخدا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

طالع اگر مدد دهد دامنش آورم به کف....
۱۳۹۹/۱۲/۱۵ ۰۲:۰۷:۰۰
(ویرایش)

آزالیا جان یه شرحی از وضعیتت بده گلم تا بیشتر بتونیم راهنماییت کنیم 

اینکه آلت نمیره داخل و به اطراف میره فقط یک دلیل داره 

اونم سفت بودن عضلات واژن شما و همزمان شل شدن آلت همسرته گلم و این مشکل همه ی واژینیسم هاست و قابل حله قشنگم نگران نباش 

به طول آلت هم‌ربطی نداره به حالت روحی شما و همسرت ربط داره 

وقتی شما میترسی خودت رو جمع میکنی همسرت هم توب این شرایط از حالت نعوذ خارج میشن

وقتی واژینیسمت درمان بشه خود به خود تمام مشکلاتتون حل میشه❤

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031