تعداد بازدید : 192952
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۰۲:۳۹:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۰۱:۳۳:۳۰
(ویرایش)

سلام به همه ✋ 

خوش آمد میگم به تازه واردا فریباخانم و آنابل خانم

خداقوت به آستیاک جان.. همینجوری پرانرژی ادامه بده💪

جاناجان شما چطورین خوش میگذره؟ 😉

و همینطور بقیه طلوع جان، یلداجان، یه احوالپرسی از همتون بکنم 😄

و یه گزارش از خودم بدم

امشب اول با سایز ٩ تمرین کردم و راحت بودم بعد سایز ١٠ رو داخل کردم، ولی اصلا راحت نیستم و نمیتونم خوب عقب جلو کنم 🥴 

۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۰۲:۴۴:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۰۱:۳۳:۳۰
(ویرایش)

بلاجان شما در چه حالین؟ بانو شدین مارو فراموش کردین 😉 😄 

۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۰۷:۴۷:۰۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

سلااام خوشحالم ک تصمیم گرفتین شرو کنید

منم تا بخام تمرینم رو شرو کنم طول کشید نگران نباشید تو این مدت دیلاها رو بسازید 

نسیم جون پیشرررفت خیلللی خوبی داشتی، هرجا دیلا گیر کرد نگه دار کگل کوتاه بلند بزن من خودم روزی ۱تا۲سایز نهایتش میرفتم ی روزای هم همون سایز قبل نمیرفت پس طبیعیه هرجا گیر داشتی اصلا نگران نشو با تمرین مداوم حتما حل میشه،الان ک سایز بالا رسیدی هرروز تمرین کن زودی تمومه، اگ امکانش بود روزی دو تا سه بار تمرین کن  ،anim2-40

جمعه عروسی دوستمه، درگیر کاراشم ولی میام میخونم هر روزvalentine

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۰۷:۵۵:۳۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۲۱:۰۳:۵۴
(ویرایش)

طلوع و نسیمی ممنونم.. آستیاک من یه مرتبه با انگشت همسرم بکارت رو برداشته ( البته کاملا غافلگیرم کرده. . هیچ دردی هم نداشتم..یه مرحله خیلی سختو رد کردم ولی الان نمیدونم از چی میترسم..با اینکه هیچ دردی نداشت..فقط من خیلی وحشت کرده بودم).. من مطمئنم اگه یه سایز کوچیک رو موفق شم دیگه ترسم تمومه.. امیدوارم بتونم ب این ترس مسخره غلبه کنم... دوستان منم دهه 60 ام.. فکر میکنم واسم داره دیر میشه و عجله بچه دارم.. امیدوارم همه پر جرات شیم.. 

۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۰۸:۳۴:۰۸
(ویرایش)

دوستانی که آبگرم نشستین.. داخل آبگرم کگل بزنم یا فقط بشینم؟ 

۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۰۹:۳۱:۳۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

سلامممنونم از امواج مثبتتون من دیلام دور ۵ سانت و ۷ سانتو تمرین کردم ولی با ۷ سانت راحت نشدم هنوز . متاسفانه بلندی دیلام ۶ ، ۷ سانته چون با انگشت کوچیک درست کردم بلنداش کمه بیشتر از این جا نداشت

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۴:۱۵:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۴:۱۵:۵۶
(ویرایش)

سلام به همگيvalentine

ان شاالله همه خوب باشيد و پر از اميد

كم نياريد و ادامه بديد هرجا فك كرديد كم اورديد اون لحظه اتفاقا جاي مهمشو كوتاه نيايد بعدش از پيشرفتتون خيلي خوشحال ميشد و غافلگير

موفق باشيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييدanim2-thumbsupsmileyanimanim2-thanks

۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۴:۵۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

سلام مرسی نسیم جون ازاینکه جویای حالم بودی😍همینکه سایزت بردی بالایعنی کارت درسته پس نگران نباش با ککل زدن برطرف میشه سایز10برات راحت میشه بتازون که چیزی تا موفقیتت نمونده 😍😍

بلاجان بسلامتی همیشه به عروسی ❤

انابل عزیزاسترس سن و بچه رو نداشته باش تمرکزو فکرت بزار رواینکه یه دخول رویایی داشته باشی به امیدخداکه بزودی برات رقم میخوره اونوقته که میتونی خیلی راحت یه برنامه عالی واسه مادر شدنت بچینی انا بل هرلحظه که بیکار بودی کگل بزن موقع مرتب کردن خونه پختن غذا بیرون رفتن شب موقع خواب موقع خوردن غذا هرلحظه وهرتایمی این کارو انجام بده 😊😍

فریبا جان سایز7باتمرین برات راحت میشه فقط کگل فراموش نشه عزیزم دیلارو جوری بساز که هم قطر هم بلنداش اوکی باشه زود به زود گزارش بدین خبر موفقیتتون خوشحالمون میکنه به امید بانو شدن هرچه زودترتون😊😍

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۶:۴۳:۴۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

مرسی مهربونا من کارم خیلی سخته و معمولا یا سرکارم یا خسته و کوفته م.۵:۴۵ دقیقه  بیدار میشم ۵ و ۶ عصر میرسم خونه 

ولی باز تمرین میکنم فقط دخول با دیلا ده دقیقه هم طول نمیکشه بقیه رو کگل برم؟؟؟؟ اخه یه ساعت و چیکار کنم

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۷:۴۴:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلام به همگی 

ممنونم نسیم جان شما چطوری؟

مث اینکه جمع جمعِ دهه شصتیاس

فک کنم اینجا فقط من دهه هفتادیم😁

ان شالله به زودی اول خبر بانو شدنتون بعدم خبر مامان شدنتونو بدین اینجا 

خوشحالم که دارین مرتب تمرین میکنین 

حتما اخر هر روزی گزارش بدین که هم خودتون انگیزه بگیرین هم بقیه کسایی که هنوز درمان نشدن❤

۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۹:۳۵:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان. طلوع جان سعی میکنم هر لحظه کگل انجام بدم ..شما بودی با دیلاتور کار نکردی؟ من امروز با الت شل انجام دادم همون دم در البته.. تصمیم دارم کاری ک دوستان با دیلاتور میکنن رو اینطوری برم و روزی یه سانت پیش برم ...... فریبا جان راست میگه سوال منم هست: که دقیقا یکی دو ساعت رو چکار کنیم؟ آخه من 10 دقیقه نمیشه که واسم تکراری و خسته کننده میشه.. بعد بیخیال میشم..میرم چند ساعت بعد دوباره .. کارم اشکال داره یا همینطور خوبه ؟

۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۲۱:۳۲:۰۹
(ویرایش)

فریبا جان و آنابل جان 

قرار نیست فقط یک بار دیلارو ببرین داخل که 

توی اون یک ساعتی که میگین باید چندبن بار ببرین داخل دیلارو ، عقب جلوش کنین ، توی پوزیشنای مختلف باهاش کار کنین 

اگه اوکی بودین و روون بودین باهاش برین با سایز بالاتر کار کنین

۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۲۱:۳۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام به همه ی دوستای قشنگم.kiss

بچه ها من سایز 5و هم وارد کردم ولی باش کار نکردم موند برا فردا.blink

آنابل جان فک میکنم تو با تمرین کگل بتونی خود آلت و داخل کنی چون میگی با آلت خوابیده داری تمرین میکنی.وترس از وارد کردن چیزی نداری.

آنابل وفریبا جان ، در کل یک ساعت زمان از شبانه روز و برا تمرین میزاریم ک شامل  یه تایم کگل و چند تایم هم با فاصله برا تمرین با دیلاست تا با سایز راحت شیم.

اگ احساس میکنید نیازی ب تمرین بیشتر ندارید خب برید برا سایز بالاتر.

موفق باشید smile

۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۲۱:۳۹:۲۹
(ویرایش)

آنابل جان گفته بودی همسرت وقتی ترستو میبینه از حالت نعوذ خارج میشه و پرسیده بودی که طبیعیه یا نه 

من الان دیدم سوالتو

عزیزم همسر منم همینطوری بود و این طبیعیه که احساسات تو روی میل جنسی همسرت تاثیر بذاره 

این حس که ممکنه به کسی که دوسشون دارن آسیب بزنن باعث استرس میشه و استرس هم تاثیر مستقیم روی میل جنسی داره 

برای همین هم واژینیسموس اگر مدت طولانی درمان نشه باعث اختلال نعوذ آقایون میشه 

بخاطر همین حسی که مرتب سرکوب میشه

۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۲۱:۴۴:۲۳
(ویرایش)

آستیاک جانم کلا یک ساعت در شبانه روز اونم با کگل و اینا؟؟؟؟😂😂

خسته نشی عزیزم😂 بیشتر وقت بذار باید حداقل یک ساعت با دیلا کار کنین

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567