تعداد بازدید : 193163
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۰۰:۲۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ ۰۰:۳۰:۰۰
(ویرایش)

سلام من اومدم خیلیییی خوشحاللل

اول اینو بگم که من از سایز یک و دو یه اشتباهی ک کردم این بود ک فکر کردم میشه دیگه رابطه باشه و اینا ولی شکست خوردم و کلی ناامیدم کرد 

ولی بعدش کلی باخودم کلنجار رفتم و دوباره کلی مطلب خوندم و دوباره تمیرن کردم امروزم با سایز ۷تمرین کردم سوزش داشتم ولی طبیعیه و هیچ درد عجیبی یا اونوری ک فکر میکردم نبودهرجا حس میکردم دارم مقاومت میکنم کگل میزدم و میدیدم ک چقدر کمک میکنه کگل رو هم حتی وقتی تمرین ندارم انجام میدم  

و بچه ها واقعا اون تو یه فضای خیلییی ارتجاعی و وسیعی هست این ک میگم وسیع یعنی واقعا وسیع😂

امیدوارم از پس بقیه سایزام بربیاممم 😍مطمینم ک میام😍

۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۰۴:۲۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۰۱:۳۳:۳۰
(ویرایش)

سلام به همه ✋ 

آستیاک جون خیلی خوب داری پیش میری، برات خوشحالم چون بعد پریودت هم بلافاصله شروع کردی به تمرین، به امید خدا تا قبل از عید بانو میشی عزیزم قبل اینکه پریود بشی.. همینجوری پرقدرت ادامه بده 💪 

یه گزارش از خودم بدم

من امشب اول با سایز ١٠ تمرین کردم و بعد رفتم سایز بعدی یعنی سایز ١١ ولی اصلا تو نرفت 😨

دیلای سایز یازده هم یه جوریه، احساس میکنم خیلی پهنه..

شما قطر دیلا هاتون رو دقیقا از کجا اندازه می‌گیرد؟؟

از اون بالای بالا یعنی همون سرش؟

برای من سرش اصلا شبیه کله قندی نشده، یا مثلا مثل سر آلت

باید اونجوری باشه؟ 

نمیدونم چجوری توضیح بدم! 

۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۰۴:۲۴:۴۵
(ویرایش)

لطفا سوالمو دیدید جواب بدید دوباره دارم ناامید میشم 

چند روزه تو سایز ١٠ گیر کرده بودم و اینم از سایز ١١ که اصلا نمیره.. میگفتین سایزای بالا خیلی راحتتره ولی من چرا اینجوری شدم 😢😢

۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۰۹:۱۹:۴۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۲۱:۰۳:۵۴
(ویرایش)

نسیمی جان دیلا رو خراب کن و دوباره درست کن.. احتمالا مشکل داره نباید پهن باشه.....البته من هنوز دیلای 1 هستم..ولی میدونم ک دیلا باید اصولی درست شده باشه..اگر پهنه مثل بقیه گردش کن..مثل الت

۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۲۱:۴۴:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام نسیم جان عزیزم وقتی دیلا نمیره اصلا باهاش خودتو اذیت نکن اشکال نداره با سایز قبلیت تمرین کن بعد فرداش دوباره با سایز بعدی تمرین کن شاید یک سایزی چن روز طول بکشه تا بره داخل فقط 

عزیزم سایزای بالا اتفاقا خیلی باید صبرت بالا باشه چون زمان بیشتری ممکنه ببره بدن با بدن فرق داره مخروطی بودنش اگه بشه خوبه اما اگر هم نشد اشکال نداره من خودم اصلا اونجوری درنیومد  ولی باهاش اوکی بودم

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۱۲/۱۹ ۱۴:۱۵:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

سلام قشنگا

در مورد دیلا باید بگم همه جاش باید یکسان باشه تهش وسطش اولش یک اندازه باشه وگرنه اذیتتون میکنه پس اگ دیلای یکسانی ندارید  دوباره درست کنید ۱۲ سانت باشه ک ۱۰ سانت رو وارد کنید

خیلییی خوشحالم ک پبشرفت دارید استیاک جون  نسیم عزیز و بقیه قشنگا

نا امید نشید اگ ی روزهای نمیتونید سایز جدید وارد کنید تمرینات رو بیشتر کنید روزی دویا سه ست تمرین، قبلش داخل اب گرم بشینید تا واژن اماده بشه و اینو بگم اب گرم حکم معاشقه رو داره پس حتما ۲۰ تا ۳۰ دقیقه قبل تمرین تو اب گرم بشینید

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۳۹۹/۱۲/۱۹ ۱۴:۱۷:۰۶
(ویرایش)

نسیم جون سایز ۱۰.۵ رو اوکی هستی؟

دیلاها رو نیم سانت درست کنی عزیزم راحتتر پیش میری۱۰  ۱۰.۵ ۱۱ ۱۱.۵ ۱۲ و...

اگ ۱۰.۵ نداری درست کن و دوباره امتحان کن

۱۳۹۹/۱۲/۱۹ ۱۴:۲۰:۲۳
(ویرایش)

انابل جان منظورت از دیلای سایز ۱ چی هست؟

۱۳۹۹/۱۲/۱۹ ۱۴:۲۲:۱۱
(ویرایش)

فریبا جان من تا دیلای ۸.۵ با دستکش درست کردم از ۹ با کاندوم

اووووف چ کردددی استیاک جووون عااالیه الان سایز۸ روونی عزیزم؟؟

۱۳۹۹/۱۲/۱۹ ۱۵:۰۳:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۲۱:۰۳:۵۴
(ویرایش)

گوش پاک کن 1دونه گذاشتم..اولین دیلا دیگه

۱۳۹۹/۱۲/۱۹ ۱۷:۵۵:۳۴
(ویرایش)

سلام به همه 

ممنون از راهنماییاتون 🌹

بلاجان من سایز آخرم بالاش ١٠ بود وسط ١١..

این سایز جدیدم که میگم هیچجوره نمیره تو، بالا ١١ وسطش ١٢ 

و سایز هدفم ١٢ هستش. 

۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۱:۲۵:۱۰
(ویرایش)

سلام نسیم جان

دیلا رو باید یکسان درست کنی،  ابتدا و انتهاش باید یک سایز باشع دوباره درستش کن و اینکه اگ نمیره سایز ۱۰.۵ رو هم بساز، اگ نیم سانت بری بالا خودت کمتر اذیتی عزیزم

انابل جان قبل تمرینت نیم ساعت تو اب گرم بشین ی اینه بزار جلوت و زور بزن ورودی واژنت رو میبینی ،دیلا رو حسابی ژل بزن بزار کنار واژنت و خیلی ارووم فشار بده بره داخل نفس عمیق هم  موقع وارد کردن خیلی کمکت میکنه  تو بازدم هل بده بره داخل،کگل ۱۰ ثانیه و ۳ثانیه رو در طول روز کلی کار کن

۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۲۵:۱۷
(ویرایش)

استیاک جان بیا گزارش بده عزیزمalmostcry

۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۲۱:۴۵:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم

بلا جان من تازگیا تایم روزمو جایی خارج از خونه ام ودیگ  شبا باید تمرین کنم برا همین دو روز  تمرین نداشتم و دیشبم از سایز 6تا سایز 8تمرین کردم  ولی هنوز با 8 روون نشدم.

امشبم ژلم کمه شاید تمرین نکنم.worry

۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۲۳:۳۹:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۱۵:۴۸:۳۳
(ویرایش)

سلام دوستانlove

سه روز پیش پیام. گذاشتم که مدت 4سال هست که ازدواج کردم و دخول نداشتم و حال روحیم تو این مدت اخیر اصلا خوب نبود چون همسرم خیلی ناراحت بود. 

بهد از خوندن پیامهاتون و روش استفاده از دیلا،  کگل

اول از گوش پاکن استفاده کردم و وقتی دیدم تا سه تا گوش پاکن میتونم انجام بدم برای خودم دیلا درست کردم و دو روز کامل به مدت دو الی سه ساعت با دیلا ها کار کردم از سایز 6 شروع مردم و روز دوم به سایز 11 رسیدم.  

من. چون عجله داشتم این دوروز خیلی کار کردم. 

و در نهایت امشب با همسرم رابطه داشتم و دخول انجام شدanim2-thanks ولی خیلی خیلی اروم بود. 

الان چندتا سوال دارم

یکی اینکه من وقتی با دیلا کار میکردم اصلا درد نداشت درصورتیکه وقتی دخول داشتم. هم خون اومد هم سوزش داشت ولی با کگل زدن داخل رفت. 

و مورد بعدی اینکه من نتونستم کامل آلت همسرم داخل ببرم و کلا فقط موقعیت زن رو داشتم اونم پشت به همسرم. 

حالا سوالم اینه که من بازم با دیلا تمرین کنم یا با همسرم ادامه بدم؟ و اینکه کدوم پوزیشن بهتره؟  بازم در آینده این سوزش هست؟ 

میترسم دوباره راهش بسته شه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران