تعداد بازدید : 193157
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۲۲:۲۵:۴۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

ایرانا جان عزیزم 

شما که حضوری رفتی و با متد خانوم خیابانی بیشتر آشنایی لطفا بیشتر اینجا سر بزن و سوالای بچها رو جواب بده 

من خودم موقع درمانم ازت راهنمایی گرفتم و این اطلاعاتی که دارم رو هم از سکسولوژیستم ، هم از شما و بقیه بچهایی ک حضوری رفتن مطب خانوم خیابانی گرفتم 

بازم ممکنه کامل نباشه پس حضورت اینجا نیازه گلم ❤

۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۳:۱۴:۳۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

ریحانه جان شما حتی اگر واژینیسموس باشی هم معلومه که نوع ضعیفشی پس امیدوار باش ان شالله که واژی نیستی برای شروع درمان حداقل باید شش ماه تلاش کنی اگر نشد بعد شروع به تمرین و‌درمان کنی

عزیزم شما مرتب کگل بزن اصلا و ابدا به واژی فکر نکن فقط به چیزای مثبت فکر کن روی ذهن و فکرت کار کن مرتب به خودت بگو که میتونی تازه کلی هم لذت میبره قبل از رابطه دوش ابگرم بگیر ریلکس کن کلی معاشقه کن خودت رو بشین با کگل آروم بشین روش هرجا که سوزش داشتی کگل بزن تا جاییکه اذیت نمیشی انجام بده اینجوری هر سری میبینی بیشتر داخل میره و سوزشت کمتر میشه قوی باش مطمئنم میتونی

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۳:۱۶:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

جانا جان عزیزم نمیدونم بهت تبریک گفتم یا نه بانو شدنت مبارک افرین به اراده ات

من هروقت فرصت کنم میام ولی چشم سعی میکنم بیشتر بیام چون من خیاطم و‌معمولا اخرسال سرمون خیلی شلوغه به همین خاطر کم میام❤️

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۷:۳۸:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۳ ۱۲:۴۱:۳۹
(ویرایش)

خیلی نگرانم جانا جان

درگیری فکری و روحیش از همه چی بدتره

رویا پرداز
۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۷:۴۱:۳۴
(ویرایش)

ممنونم ازت ایرانا جانم واقعا نیاز دارم به روحیه دادنتون

رویا پرداز
۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۱۱:۱۹:۳۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

مرسی ایرانای عزیزم 😍

ریحانه جان میفهمم گلم

اما به خودت فکرای منفی رو تلقین نکن، تو میتونی😍 بابا بخدا کاری نداره ، فقط سعی کن ریلکس باشی و به توصیه های بچه ها عمل کنی 

تو یک بار تونستی پس دوباره هم میتونی ، مطمئن باش

۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۱۲:۱۰:۳۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۴:۳۹
(ویرایش)

سلام عزیزان خوبین؟ ببخشیدمن یک سوال داشتم ازبانوان. من سایزهدفم 12ست.الانم دارم با10تمرین میکنم. که البته وسطای دیلامیشه10ونیم. سایزبعدیم میشه سایزهدفم که اولش11ست وسطاش11ونیم آخرش هم12. چقدبایدبااین10ونیم تمرین کنم؟ جوری که باهاش راحت بشم یاهمینکه رفته داخل کافیه. یکم دردوسوزش دارم آخه. ممنون میشم راهنماییم کنید

خنده خدارامیشنوی؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۱۴:۴۵:۰۱
(ویرایش)

آخه جانا جانم اون یک بار هم کامل نبوده فقط تا حد پاره شدن پرده بوده و با سوزش فراووون

رویا پرداز
۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۱۵:۴۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

سلام محیا جان، ۳ تا سایز رو یه دیلا؟؟

تا وقتی ک روون بشی باهاش، عقب جلو و ورود  و خروجش مشکل نداشتی باشی

ریحانه جان اگ برات مقدوره تمرین با دیلا رو شرو کن تا زودتر مشکلت حل بشه و بیخودی ۶ ماه رو از دست ندی

تو گروه من یسری خانوما۴روزه هم درمان شدن من خودم ۱۴ روز با وجود اینکه ی روزایی کم کاری کردم 

سوزش توی تمرین هم بخشی از درمان هست ولی تاجایی ک قابل تحمل باشه من سره دیلای ۹ سوزش خیلی بدی داشتم تا دوروز ، ولی با تمرین و کگل کاملا رفع شد 

دوستان عزیز، یلدا جان و جانا جان

من اگ اینجا راهنمایی میکنم از خودم روشی ابداع نکردم من تو پیجی ک درمان شدم بالای ۲۰۰۰،دوهزار درمان شده دارن، دقیقش  رو بگم ۲۰۳۸ نفر تا این ساعت،  درمانش هم رایگان هست هر ساعتی تو گروه هم مشکلت رو بگی راهنمایی میکنن

پس بدون شک لیدر هر گروهش تجربه زیادی باید داشته باشه تو مدت فعالیتش و تعداد درمان شده هاش

بله درسته شرایط بدنی هر کسی فرق داره ولی راه درمان همه یچیز هست،

اینجا مهم کمک ب بقیس پیجش vaginismus.irr هست و درمانش رایگانه هر کسی مایل بود ب دایرکت پبام بده مشکلش رو توضیح بده تو گروه ها ادد میشه

چون همه دسترسی ب دکتر این سایت ندارن پیج رایگان گذاشتم شاید ب کار ینفر بیاد و درمان بشه

من خودم دوسالو نیم این عذابو تحمل کردم هر نفر ک درمان بشه برام خوشحالی خیلی زیادی داره 

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۱۸:۴۸:۱۳
(ویرایش)

ممنون بلا جان. 2سایزاخرواینجوری درست کردم. آخه هرکارکردم همش یکدست نشد. منم مجبوری اینجوری درست کردم. ایرادی داره اینجوری؟ برامن که فعلا مشکلی پیش نیومده بجز همین سوزش ودرد کم. یعنی میگی دوباره درست کنم؟ 

۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۱۸:۵۴:۰۳
(ویرایش)

الان دارم باسایزاخر تمرین میکنم. سخته جونم بالااومد. اولش به سختی میره بعدخوب میشه تاوسطای دیلا بعدهمون جا استپ میکنه. انگارمیخوره به چیزی درد وسوزش داره یکم. تحمل کنم هلش بدم بره تااخر؟ چیزمیزی پاره نکنه اون تو؟ طبیعیه آیا؟ 

۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۱۹:۲۵:۲۳
(ویرایش)

محیا جان به هیچ عنوان فشار نده،

مشکل نرفتنش همین ک یکسان و اصولی درست نکردی اگ برات مقدوره جدا بساز تا ب خودت اسیب نزنی همون دیلا قبلیا رو دورش پنبه بپیچ و نخ ببند، 

اصلا اصلا فشار ندی عزیزم جدا بساز تا روون نشدی هم نرو سایز بعدی ، لوبریکانت هم زیاد بزن

۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۱۹:۳۲:۱۸
(ویرایش)

باشه مرسی عزیزم ازراهنماییت. همین کارو میکنم

۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۲۰:۰۵:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام دوستای قشنگم امیدوارم همتون خوب و خوش باشیدhappy

دوستای جدیدم خوش آمد میگم و فقط توصیه میکنم از تمرین و تلاش دست برندارید.

بلا جان راست میگی نباید کوتاهی کنم .

نسیمی جان منم دارم تمرین میکنم ولی یه ست شده دوشب دارم تلاش میکنم سایز 10 و داخل کنم نمیره و همون 9 و تمرین میکنم.امشب با سایز 9.5 میخوام تمرین کنم تا ببینم چطور میشه.

برام دعا کنید تا قبل عید تا 12 و تمرین کنم .

blink

۱۳۹۹/۱۲/۲۵ ۱۶:۰۳:۲۶
(ویرایش)

استیاک جون تا عید ۵ رووووز مونده عزیزم تو بیشتر راهو رفتی یکم وقتتو خالی کن دوبار در روزم تمرین کن حتما ، قبل عید درمانی عزیزدلم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران