تعداد بازدید : 193166
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۰۲:۰۶:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۰۷:۱۰:۴۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

کلا بعضی افراد مستعد عفونتن 

من خودمم با اینکه خیلیییی زیاد رعایت میکردم بازم عفونت گرفتم‌ 

حالا برو دکتر ان شالله که عفونت نباشه

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۰۷:۲۵:۵۱
(ویرایش)

سلام یلدا جانم ، خوبی گلم؟

مرسی بابت توضیحاتت 

دوستان بنظر منم حق با یلداست ، شما نحوه کار با دیلا و نحوه درست کردنش و اینکه چه موقع باید برین سایز بعد  و ...

همه رو از خود خانوم خیابانی راهنمایی بگیرین

چون اینجا هر کی از هرجا یه چیزی یاد گرفته  ، میاد برا بقیه همونو دستورالعمل میکنه و باهاش بقیه رو راهنمایی میکنه  

در صورتی که بدنا یکی نیست و ممکنه یک روش که برا یه نفر جواب داده برا یه نفر دیگه جواب نده 

پس بهتره طبق اصول پیش برین که بهترین نتیجه رو بگیرین❤

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۰۷:۲۷:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۳ ۱۲:۴۱:۳۹
(ویرایش)

ممنونم جانا جان. امیدوارم اینطوری باشه. می ترسم واژینیسم باشم. آخه دخولم نصفه نیمه بوده

رویا پرداز
۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۰۹:۲۱:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ ۰۱:۵۴:۴۲
(ویرایش)

سلام دوستان امیدوارم زود زود خوب بشید انشاالله

یلدا جان ببخشید من اینست ندارم ولی خیلی دوست دارم با خانم دکتر خیابانی صحبت کنم چطوری باید به گروهشون تو واتساپ برم؟؟ 

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۱۰:۲۱:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۵ ۱۷:۰۸:۰۶
(ویرایش)

ادرس اینستا وارد کردم ولی همچین پیجی وجود نداشت

یعنی پاک شده؟

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۱۱:۱۱:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۱۲:۱۸:۱۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۴:۳۹
(ویرایش)

سلام به همه بانوان وتازه وارادهای عزیز.اومدم امروز گزارش بدم. من یه مدتی نبودم چون نتونستم تمرین کنم آخه خواهرشوهر وخواهرم خونم بودن، یکهفته اونابودن هفته بعدش هم پریود شدم. کلا نشد. دوباره ازامروز تمرینامو شروع کردم. ازدیلای سایزکوچیک شروع کردم تا بعد دوهفته ببینم وضعیتم چجوریاست. تاسایز7مشکلی نداشتم، اماهشت یکم وقتمو گرفت. بااونم راحت شدم. الان روسایز10موندم. لامصب بدقلقی میکنه. دیلاتاوسط میره داخل ولی بعدش میسوزه. الانم یکم به خودم وواژن عزیزاستراحت دادم اومدم گزارشمو بدم بعد دوباره برم سراغش. امروزهر جورشده باید پوز این سایز 10 روبزنم زمین.من همه پست هاتون رومیخونم وازپیشرفت هاتون خوشحال میشم وانگیزه میگیرم. به امید موفقیت هامون وبانو شدنمون توهمین چندروز باقی مونده ازسال. 

خنده خدارامیشنوی؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۱۲:۱۸:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۴:۳۹
(ویرایش)

سلام به همه بانوان وتازه وارادهای عزیز.اومدم امروز گزارش بدم. من یه مدتی نبودم چون نتونستم تمرین کنم آخه خواهرشوهر وخواهرم خونم بودن، یکهفته اونابودن هفته بعدش هم پریود شدم. کلا نشد. دوباره ازامروز تمرینامو شروع کردم. ازدیلای سایزکوچیک شروع کردم تا بعد دوهفته ببینم وضعیتم چجوریاست. تاسایز7مشکلی نداشتم، اماهشت یکم وقتمو گرفت. بااونم راحت شدم. الان روسایز10موندم. لامصب بدقلقی میکنه. دیلاتاوسط میره داخل ولی بعدش میسوزه. الانم یکم به خودم وواژن عزیزاستراحت دادم اومدم گزارشمو بدم بعد دوباره برم سراغش. امروزهر جورشده باید پوز این سایز 10 روبزنم زمین.من همه پست هاتون رومیخونم وازپیشرفت هاتون خوشحال میشم وانگیزه میگیرم. به امید موفقیت هامون وبانو شدنمون توهمین چندروز باقی مونده ازسال. 

خنده خدارامیشنوی؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۱۴:۴۱:۲۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ ۰۱:۵۴:۴۲
(ویرایش)

ببخشید یلدا جان اون شماره همش میگه خاموش است من هم تهران نیستم برم مطبشون😭😭😭😭😭

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۱۴:۴۶:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۰۱:۳۳:۳۰
(ویرایش)

سلام به همه ✋

آقا چرا کسی سراغی از من نمیگیره؟ 🤨 

آستیاک جون در چه وضعی هستی؟ منتظر بانو شدنت هستما

من باید نوزدهم پریود میشدم ک هنوز نشدم😑 خواهرمم ۴ روزه اینجاست نمیتونم تمرین کنم، هر روزم منتظر پریودم بودم ک امشب میشم فردا میشم خلاصه اینکه فعلا همه چی کنسل شده😢 پریودم بشم ١٠ روزس، بینید چقدر عقب میوفتم از تمرین😞

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۱۸:۵۷:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام به همه دوستان

یلدا جان این پیج و اون شماره هیچ ربطی به خانم خیابانی نداره لطفا اطلاعات غلط ندین خانم خیابانی غیرحضوری و رایگان درمان نمیکنن حداقل یکبار باید برین مطبشون اسم پیج خانم خیابانی هم اسم سایتشونه mamasite

دایرکت هم پاسخگو نیستن فقط باید به منشیشون تو واتساپ پیام بدین یا تماس بگیرین برای نوبت گرفتن

من خودم پیش خانم خیابانی یک جلسه حضوری رفتم بعدش تو واتساپ کمکم کردن تقریبا دوماهه درمان شدم

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۱۹:۰۴:۳۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

نسیم جان شما اگر از ته دلت بخوای درمان بشی همه جوره تمرین میکنی تا زمانی هم ک پریود نشدی تمرین کن اگرخون اومد اونوقت تمرینو بزار کنار فقط کگل بزن

من روزایی که میرفتم خونه مادرشوهرم یا خونه مادرم وقتایی که میرفتم دسشویی تمرین میکردم یا میرفتم حمام اونجا تمرین میکردم و بهونه هم نمیوردم فقط اراده و امید میخواد شما که دیگه خونه خودتی راحت میتونی بری حمام هر روز برو حمام اونجا تمرین کن چون این بهانه گیری هارو من خودم پنج سال گرفتم که شاغلم یا مهمون دارم یا خونه مادرمم خونه مادرشوهرمم مریضم پریودم هزارتا بهونه دیگه ولی دوماه جدی گرفتمش اونم زیر نظر خانم خیابانی و درمان شدم الانم تو اقدامم و‌منتظر لطف خدا 

پس این بهانه ها فقط و فقط به ضرر خودتونه توروخدا جدی بگیرین چون همه مث ما نیستن که شانس پیدا کردن راه درمانو داشته باشن

موفق باشین

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۳ ۱۲:۴۱:۳۹
(ویرایش)

بچه ها من پرده بکارتم از بین رفته و دخول نصفه نیمه دارم. ممکنه واژینیسم باشم؟ آخه کلا تا حالا ۳ بار تلاش کردیم چون سه هفته س اومدیم خونه خودمون

رویا پرداز
۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۲۲:۲۰:۳۷
(ویرایش)

ریحانه جان خیلی زوده که بگی واژینیسم هستی یا نه 

شما فعلا کگل بزن اونم خیلی زیاد 

بعدم همون روشی که برای دخول گفتمو انجام بده 

شما حداقل باید شیش ماه تلاش کنی بعد از اون اگه نتونستی واژینیسم محسوب میشی 

ترستو بذار کنار و با کگل ، ژل روان کننده و روشی که گفتم سعی کن انجامش بدی 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403