تعداد بازدید : 193155
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ۱۸:۱۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۵ ۱۷:۰۸:۰۶
(ویرایش)

جانا جون یه متر گرفتم دور تا دور آلت (یکم پایین تر از کلاهک) رو اندازه زدم شد 16 

خودم وقتی اندازه زدم گرخیدم

درسته اندازه گیریم؟

۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ۱۹:۰۷:۴۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

آها درسته پس من فکر کردم اشتباه اندازه گرفتی😅

اره عزیزم باید تا دیلای ۱۶ پیش بری 

۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ۱۹:۱۲:۱۶
(ویرایش)

معمولا وقتی سایز از ۱۱ بالاتر میره میشه رفت با آلت تمرین کرد 

اما شما یکم‌ پروسه درمانت طولانی تره و بنظرم تا وقتی به دیلای ۱۶ نرسیدی اصلا دخول رو امتحان نکن

مخصوصا که میگی شقاق گرفتی و ...

۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ۱۹:۱۳:۰۲
(ویرایش)

* سایز دیلا 

۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ۲۰:۳۳:۰۵
(ویرایش)

باشه ممنونم جانا جون

ولی خیلی بزرگ‌میشه ، شقاق هم خیلی دردش زیاده 

به نظرتون برای شقاق درمان همیشگی وجود داره؟ 

امروز تا دیلای 12 رفتم

سمت راست واژنم همون ابتداش از داخل احساس سوزش کردم سوزشش با دفعات قبل فرق میکرد چونکه با تغییر سایز دقیقا همون نقطه میسوخت

۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ۲۱:۱۴:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

سلام قشنگا

اینکه تو ی روز چنتا سایز برید اصلا غیر طبیعی نیست و کاملا عادیه پس تو تمرینات تاجایی ک واژن همکاری میکنه برید سایز بعدی فقط قبلش با سایز تمرین روون بشید بعد سایز جدید رو امتحان کنید من خودم تو ی ست تمرینم۱۱ ۱۱.۵ ۱۲ ۱۲.۵ ۱۳ رو رفتم و بلافاصله هم اقدام کردم قبلش تا سایز ۱۱ روون شده بودم

پس اگ چنتا سایز رو رفتین عالیه و جای نگرانی نیست عزیزانم

برای اقدام هم نگران نباشید شما اگ ترستون کاملا برطرف بشه و معاشقه طولانی داشته باشید تا واژن خیس بشه  درد و خونریزی ندارید تایم معاشقه  طولانی تر کنید

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ۲۱:۲۱:۳۹
(ویرایش)

سوزان جان منم تو تمریناتم  با ورود سایز جدید سوزش وحشتناکی داشتم سوزش بخشی از درمان و نشون دهنده پیشرفته عزیزم، اگ شقاق نیست و فقط سوزش هست ی ست تمرین نکن تا واژنت استراحت کنه با سایز قبلش کاملا روون شو هم عقب جلو هم ورود و خروج دیلا و برو سایز بعدی، اگ سوزش زیاده دیلا رو داخل نگه دار و کگل کوتاه بلند بزن چند دقیقه، قبل تمرین هم ۳۰دقیقه داخل ابگرم بشین تا واژنت اماده بشه ابگرم حکم معاشقه رو داره،

برای پوزیشن هم لازم نیست چنتا پوزیشن مختلف برید نمیدونم چرا این رو میگید  تو این سایت ک حتما باید چند روش امتحان بشه ،من تا اخر تمرینم ی پوزیشن رفتم و برای اقداماتمم الان هیچ مشکلی ندارم، شما هر پوزیشنی ک راحتی برو، مهم ترین اصل اینه شما ب ترست غلبه کنی و سایز هدف رو داخل کنی، بعد اون شما برای رابطه معاشقه دارید ک ن قراره درد احساس کنید ن سوزش،پس تمرکز خودتون رو فقط رو پیشرفت بزارید

۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ۲۱:۲۹:۳۴
(ویرایش)

پیشرفت خیلی خوبی داشته کوکوباتر عزیز، قبل رابطه واژن گشایی کن و از دو الی سه سایز پایین تر شرو کن بعد برو اقدام عزیزم چون دوره درمانت کوتاه بوده امکانش هست ک کامل ترست نرفته و هنوز خودتو منقبض میکنی

استیاک جون قبول نمیکنم ک بیرون کاری داری و نمیرسی، اخر شب برو من منتظر خبر خوبتم دخترserious من ی شبایی تا ۳ صبح تمرین میکردم حتما ی ست تمرین تو روز داشته باش تا روند درمانت سریع تر پیش بره خیلی عالیه ک تا ۹ پیشرفتی  راه زیادی نمونده یکم همت کن و تمووووومش کن

۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ۲۲:۰۰:۲۱
(ویرایش)

سوزان جانم با توجه به سایز هدفت چاره ی دیگه ای نداری باید برسونی به سایز ۱۶ عزیزم 

برای شقاق حتما برو دکتر ، الان که تا دیلای ۱۲ رفتی فکر نمیکنم برای معاینه مشکلی داشته باشی 

اگه خیلی داره اذیتت میکنه حتما پیگیریش کن که خدایی نکرده مشکل بزرگتری پیش نیاد برات

۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ۲۲:۱۳:۱۴
(ویرایش)

سلام بلا جان ممنونم خدا کنه برای منم موقع اقدام‌ درد و سوزش نداشته باشم 

۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ۲۲:۱۶:۱۶
(ویرایش)

جانا جان خدا کنه قبل عید منم بانو بشم

خداروشکر الان تا این سایز شقاق ایجاد نشد

ولی هر سری همسرم اقدام کرد شقاق زدم همش فکر میکردم بخاطر سفت کردنمه

۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ۲۲:۳۳:۵۳
(ویرایش)

الت خیلی مهربونتر از دیلا هست سوزان، انرژیتو بزار روی تمرین ،و با فکرای دیگه ذهنت رو درگیر نکن، واژن کلی جاداره پس اینکه هدف شما یکم بالاتره اصلا نگران نباش شما کم کم داری میری سایز بالاتر و اصلا قرار نیست اذیت بشی

۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ۲۲:۳۳:۵۸
(ویرایش)

الت خیلی مهربونتر از دیلا هست سوزان، انرژیتو بزار روی تمرین ،و با فکرای دیگه ذهنت رو درگیر نکن، واژن کلی جاداره پس اینکه هدف شما یکم بالاتره اصلا نگران نباش شما کم کم داری میری سایز بالاتر و اصلا قرار نیست اذیت بشی

۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ۲۳:۰۹:۴۱
(ویرایش)

الانم که تو تمرین نیستم ولی دقیقا همون نقطعه سوز داره ( سمت راست اوایل داخل واژنم) ولی کمه‌ ولی گاهی متوجه سوزش میشم

دلیل اینکه زود سایز عوض کردم فقط بخاطر ژل ایموژنه 

خیلی روونه 

ژل قبلیم خیلی اذیتم‌کرد اصلا روون نبود

۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ۲۳:۱۱:۳۹
(ویرایش)

بلا جون خدا از دهنت بشنوه 🙃

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567