تعداد بازدید : 193159
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۲/۳۰ ۲۱:۱۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

اومدم گزارش بدم من چند ساعت پیش با سایز 9.5 شروع کردم و بعد 10 و بعد 10.5.

فردا هم با 10 شروع میکنم.

بجز من کس دیگه ای در حال تمرین نیست؟ بیان گزارش بدین.

۱۳۹۹/۱۲/۳۰ ۲۱:۱۵:۵۳
(ویرایش)

سلام دوستای گلم .

من با سایز 11 مشکل دارم اصلا داخل نمیره میتونینن راهنماییم کنید؟

۱۴۰۰/۱/۳ ۰۰:۵۶:۱۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

آستیاک جانم اگه باهاش راحت نیستی یک سایز برگرد عقب حسابی تمرین کن و کگل بزن ، تا وقتی که حس کنی آمادگی تغییر سایزو داری 

هر چند فکر میکنم شما قبل از هر بار تمرین با سایزای قبل واژن گشایی میکنی 

مشکلت ذهنیه چون وقتی تا اینجا اومدی قطعا از لحاظ بدنی میتونی بیشترم ادامه بدی 

سعی کن بدون واژنگشایی پیش بری که ترست بریزه اینجوری پیش بری تو مواجهه با آلت به مشکل میخوری و شرطی میشی که قبل از دخول حتما با دیلا کار کنی و این اصلااا توی رابطه خوب نیست 

واژنگشایی رو فقط موقعی که میخوای سایزتو ببری بالا یا موقعی که مثل الان توی یک سایز به مشکل میخوری انجام بده که شرطی نشی و ذهنت آماده بشه

۱۴۰۰/۱/۳ ۱۲:۱۳:۳۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۰۱:۳۳:۳۰
(ویرایش)

سلام به همگی

سال نو همتون مبارک🌹 امیدارم حالتون عالی باشه

ممنون از پیگیری هاتون

جانای عزیز وقتی شروع کنم به ادامه تمرین حتما گزارش میدم.. من روز هشتم پریودم هستم،،گفته بودم متاسفانه پریود من ده روزس و طولانیه 🥴

آستیاک جان خیلی خوب پیشرفت کردی و به سایزای بالا رسیدی منتظر خبر بانو شدنت هستم

تبریک به بانوهای جدید، خوشحال میشم وقتی خبر بانو شدنتون رو میخونم

به امید موفقیت هممون ✌️

۱۴۰۰/۱/۴ ۰۰:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم

مرسی نسیمی جان منتظرتم بیای سراغ تمریناsmile

جانا جان مهربونم من برا بار اول ک قراره یه سایز بالاتر برم همون روز تمرینم با سایز قبلی داخلش میکنم ولی روز بعد فقط با سایز جدید تمرین میکنم تا روون شم اگه روون نشم سایز جدیدتر ونمیتونم  داخل کنم و براش یه روز دیگه ام تمرین اضافه میکنم

مثلا دوروز پیش ک 11 رو بعد تمرینم با 10.5 داخل کردم دوروزه فقط دارم با 11 تمرین میکنم هنوز روون نیستم .

راستی  موقعه عقب جلو کردن یه خورده سخت دیلا حرکت میکنه ممکنه  چون نزدیک پریودیم هستم واژنم همراهی نکنه و این علتش باشه؟

۱۴۰۰/۱/۶ ۲۱:۲۷:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلام سلام 

و همچنان اینجا غیر فعال☹

آستیاک جان ممکنه بخاطر اونم باشه ولی به شرط اینکه خیلی نزدیک باشه به پریودت 

بنظر منکه طبیعیه بخاطر اینه که زیاد باهاش راحت نشدی 

تمرین کنی حل میشه

۱۴۰۰/۱/۹ ۰۱:۵۶:۳۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۵ ۱۷:۰۸:۰۶
(ویرایش)

سلام دوستان

من موقع تمرین سوزش گرفتم‌ولی علتش نه عفونت بود نه زخم ، خلاصه مشخص نشد چی بوده ولی گاهی موقع تمرین حالت برش برش سوزش دارم ولی کمتر شده

الانم با سایز 11 دارم تمرین میکنم

موقع تمرین دیلاتور بیشتر از 7 یا 8 سانت بیشتر نمیره انگاری به چیزی میخوره داخل تر نمیره، علتش چیه؟

۱۴۰۰/۱/۹ ۲۰:۱۷:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

سلام به همه خانومها 

با خوندن پیامت محیا جون منم برات اشک شوق ریختم و آرزو میکنم بحق صاحب الزمان تک تکتون اشک شوق بریزید

منم هفته ها کنار گذاشتم امروز شروع کردم باز. فقط یه سایز دیلا کوچیک داشتم شاید ۵ سانت و یه دیلا ۱۰ سانت که شبیه کله قنده و از چند سایز تشکیل شده .دومی رو که وارد کردم وارد نشد اولی رو وارد کردم و بعد که راحت شدم دومی رو وارد کردم که

راستش دومین دیلام که دو برابر اولی رو وارد میکنم اوایل سخت و بعد راحتتر شد فقط موقع خروج  نمیخام خارجش کنم چون مور مورم میشه و شل میکنم که خودش خارج بشه و ورود و خروج سریع نکردم الان تو استراحتم هم پیاماتونو خوندم و هم کگل زدم. باید دوباره برم با دومی تمرین کنم که باهاش راحت بشم ان شاء الله

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۱/۹ ۲۱:۳۸:۰۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۴:۳۹
(ویرایش)

سلام. ممنون فریباجان. ان شاالله بزودی نوبت خودت بشه. تمرینارو حتما پیگیرباش. حتی یکروز هم ازدست نده چون بعداحسرتشو میخوری. یکروز هم یکروزه. دیلاهاتم اندازه های استاندارد درست کن. من دوسایزاخردیلاهامو اشتباه درست کرده بودم برام مشکل پیش اومد. همش یک اندازه باشه، ازسر دیلا تااخرش، اینجوری راحت‌تری.وکگل هم زیاد بزن واقعا موثره

من هرروز میام اینجاسر میزنم اماخبری نیست، بجنبین خانوما سال جدید اومده یه تکونی به خودتون بدین یه حرکتی بزنین که سال روبه خوبی وخوشحالی ورفع بزرگترین دغدغه زندگیمون شروع کنیم، زمان داره میگذره. 

منتظرخبرای خوبتون هستم. خیلی زود بایدخبرخوش بدین 

خنده خدارامیشنوی؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
۱۴۰۰/۱/۱۰ ۱۰:۱۹:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

یعنی میشه خدایا منم حاجت روا بشم منم اشک شوق بریزم بعد دو سالو نیم منم بانو بشم

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۱/۱۱ ۰۴:۰۱:۴۳
(ویرایش)

کسی نیست جواب منو بده دوستای عزیز نا امید شدیم  ☹️☹️☹️

۱۴۰۰/۱/۱۱ ۱۰:۳۷:۴۶
(ویرایش)

سلام به همه. خوبین تمرینات چطورپیش میره؟ 

سوزان جان منم مثل توبودم سایزهای آخر درد وسوزش داشتم ود وسوم از ده سانت دیلا میرفت داخل. انگاربه چیزی می‌خورد وبیشترازاون نمی‌رفت داخل. بنابه توصیه بچه های همینجا باید آروم وبدون فشار بدی داخل. فقط باکگل. اگرمیلی متری هم بره داخل هیچ اشکالی نداره فقط خودتو باید شل کنی وباکگل دیلارو وارد کنی. من دیلامم خیلی سفت درست کرده بودم وسایزش استاندارد نبود، یعنی اولش 10 بود وسطش 10ونیم اخرش11. دوباره یه دیلای نرم تر وباسایزاستاندارد ساختم مشکل سوزشم رفع شد، واینکه ژل لوبریکانت زیادبزن

۱۴۰۰/۱/۱۱ ۱۰:۵۲:۲۰
(ویرایش)

بچه ها بنظرمن وتجربه شخصی خودم (البته شاید بقیه کسایی که بعدتمرین با دیلا بانوشدن واولین دخول رو داشتن بامن هم نظرباشن) اینه که دیلا فقط ترستون رو ازداخل شدن آلت به واژنتون رومیریزه. من سایزهدفم 12 بود امااخرین دیلارو11ونیم درست کرده بودم، که بازم خیلی روون نشدم باهاش. یعنی فقط نصفش میرفت داخل وکمی سوزش داشتم. همیشه باخودم میگفتم بااینکه11ونیمه نمیتونم پس هنوز باالت هم نمیتونم چون اون 12هستش.اماوقتی برااولین بارفقط واسه تمرین باالت اقدام کردم باکمال تعجب وناباوری دیدم همش داخل شد.

آلت با دیلا خیلی فرق داره، ازنظر انعطاف پذیری، ازنظر سفتی چون بافت‌ش اسفنجی وراحت کوچیکترمیشه. ومنی که نصف دیلای11ونیم روباسوزش داخل میدادم. تواولیت تمرین باالت تونستم همشو باسایز12وکامل وبدون ذره ای سوزش وخونریزی بدم داخل.

آلت از دیلا خیلی خیلی خیلی آسونتر وراحتتره. 

موقع دخول فقط کگل ونفس عمیق وحفظ آرامش. فقط همین. 

بعدش همه چی تموم. 

اینکه نصفش میره یاکمی سوزش دارین البته بدون درد اصلا نگران نباشین. من باهمین شرایط تونستم. پس شماهم میتونین

به امید موفقیت هاتون. 

۱۴۰۰/۱/۱۱ ۱۴:۳۲:۲۱
(ویرایش)

ممنونم محیا جون

پس طبیعیه تا 7 یا 8 سانت داخل بره؟ بعدا خوب میشه؟

بعد اینکه ورودی واژنم انقدر کشیده میشه وقتی دیلا وارد میکنم انگار ورودی واژنم یکی بادست محکم میکشه

۱۴۰۰/۱/۱۱ ۱۴:۴۴:۵۹
(ویرایش)

آره اشکالی نداره همونقدرهم خوبه. شاید دیلاهاتو خیلی سفت درست کردی؟ باید انعطاف وسفتیش مثل آلت باشه. نه خیلی سفت  نه خیلی شل. عجله نکن. قبل ازتمرین کگل زیاد بزن

ان شاالله بزودی خبرخوش بدی بهمون

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران