تعداد بازدید : 526118
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۶:۳۳:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

ماری عزیز همون موقع ماه پیشونی جان بهت شماره داد و همه تبریک گفتیم بهت. عزیزم شمارت 418 هستش و می تونی تو صفحه 619 انجمن در سال 95 ببینی.

بازم بهت تبریک می گم گلم. شماره ات رو کنار اسمت بذار.anim2-a2d3

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۴ ۲۱:۴۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۸ ۱۶:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام و خسته نباشید به همگی

من تازه وارد سایتتون شدم،من 3سال ازدواج کردم و پارسال با کلی کلنجار رفتن یکبار دخول انجام شد ونصف و نیمه پرده ام پاره شد و تا الان دیگه دخولی انجام نشده،ترس من فقط برای لحظه دخول نه زمان معاشقه موقع دخول پاهامو سفت میکنم و خودمو جمع میکنم و همینطور وقتی برای معاینه میرم خیلی اذیت میشم و سختمه،لطفا کمکم کنید ممنون از لطفتون

۱۳۹۶/۱/۱۵ ۰۳:۱۶:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۵ ۰۷:۱۴:۱۵
(ویرایش)

سلام من از بچه هاي قديمي ام. بعد ٥ سال درمان شدم و ٦ ماهه بانو شدم و تلاشم براي مادر شدن جواب نداده. دلم نيومد نيام و ازتون تشكر نكنم. خيلي خيلي كمكم كردين و كابوس چندساله م به كمك شما تموم شد. محتاج دعاتونم. سال خوب و پر از شادي براتون آرزو دارم🌺💞🌺💞 من thelittlesun م

۱۳۹۶/۱/۱۵ ۰۳:۱۹:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۰ ۰۲:۲۹:۳۱
(ویرایش)

سلام به همگی امیدوارم سال جدید رو به خوبی و خوشی آغاز کرده باشین .

من تازه پریودم داره تموم می شه البته لکه بینی دارم نمی دونم می تونم با وجود لکه بینی تمرینامو ادامه بدم یا باید صبر کنم تا تموم شه کامل.

امیدوارم هر روز خبر بانو شدن اعضای جدید رو ببینم وهمچنین خودمم بتونم به همین نزدیکیا بانو شم.

بانو شدنم واقعا‌ داره برام تبدیل می شه به آرزو.😟

۱۳۹۶/۱/۱۵ ۰۴:۱۴:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶
(ویرایش)

سلام بانوي تابستان

عزيزم ميتوني تاپيك اتاق روحيه رو از آخر بخوني ، من يه ماهه پيش اومدم و دقيقا مثل تو ، فكر ميكردم اصلا نميتونم مثل بقيه يه گوش پاككن و داخل كنم حتي چن بار اول نتونستم و از شدت ترس گريه ميكردم و خودمو لعنت ميكردم كه چرا مثل بقيه انقد جرات و ندارم اما بعدش گفتم تا پايان تعطيلات كه برم پيش خانم خياباني لااقل تمام تلاشمو بكنم و يه روز تصميم گرفتم انقد تمرين كنم تا بتونم، و واسه خودم آهنگ  گذاشتم و شروع كردم اول انقد حس بدي داشتم كه حتي وقتي گوش پاككن وروي ورودي واژنمم ميزاشتم احساس بدي بهم دست ميداد و انقد فشار روم بود كه پاهام بي اختيار ميلرزيد  اما بعد نيم ساعت با گوش پاككن آروم آروم بصورت دوراني فشار اوردم و به خودم گفتم هرجا دردم اومد متوقفش ميكنم  و گفتم من ميتونم مگه چيم از بقيه كه درمان شدن كمتره!؟ و حواسمو پرت آهنگ كردم و وانمود كردم اصلا بهش فكر نميكنم و شروع كردم بلند بلند با ترانه همخواني كردم، (ببين دارم با جزييات ميگم تابدوني چقد فشار روم بود و اصلا نميتونستم فكرشم بكنم  )

بعد چن كگل و يه نفس عميق يه فشار به گوش پاككن ميدادم با همون شرط كه اگه دردم اومد بيخيالش ميشم و اصلانم به آيينه نگاه نميكردم يهو بعد پنج دقيقه به آيينه نگاه كردم ديدم تا دو سانت رفته داخل و من اصلا حسسش نميكنم خيييلي ذوق كردم و يهو گفتم پس بقيشم ميتونم و همونجا چنتا نفس عميق كشيدم و كگل بلند زدم و يه كوچولو هلش دادم جلو و با كمال تعجب ديدم كامل تا آخر داره ميره داخل و من حتي حسشم نميكنم چه برسه به اينكه دردم هم بياد، اون روز كلي ذوق كردم، ميتوني كل متنامو تو اتاق روحيه بخوني عزيزم

اينجا همه شرايطمون مثل همديگه س ، فقط نبايد بزاريم ترسمون بهمون غلبه كنه بايد باهاش بجنگيم

منم ميخوام برم پيش خانم خياباني تا روند درمانم سريعتر طي بشه، فعلا همين گوش پاككن و ميتونم تا آخر داخل كنم ولي دوس دارم با مشورت با خانم خياباني ، به اميد خدا و كمك ايشون تا يكي دوماه ديگه درمان بشم، تو هم ميتوني عزيزم سعي كن فقط يه بار سعي كني وانمود كني نميترسي ، باور كن ميشه! مطمئنم ميتوني عزيزم!

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
۱۳۹۶/۱/۱۵ ۰۸:۰۸:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۶:۳۶:۳۹
(ویرایش)

سلام سودای عزیزم متاسفانه هنوز نرفتم  آفرین به هوشت که خوب یادت موندم

۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۰:۲۱:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۰:۲۹:۰۲
(ویرایش)

ممنون سودا جان.valentine

امیدوارم به زودی منم بانو بشم.

قبل از اینکه با انجمن آشنا بشم فکر می کردم فقط من این مشکل رو دارم و برام خیلی عجیب بود وقتی متوجه شدم کسانی مثل من هستند که با این مشکل روبرو شدن.قبلا بیشتر از این مسئله فرار می کردم ولی الان به این مسئله جور دیگری نگاه می کنم و برام غیرممکن نیست.مشکل بیشتر ما تصویر ذهنی دردناک از این موضوعه ولی این باور ماست. مگه میشه این موضوع برای بیشتر آدما یک لذت باشه برای عده محدودی درد و عذاب؟ما به غیر از تمرین باید طرز تفکرمون رو هم عوض کنیم تا انشاالله همه ما به زودی بانو و بعد مادر بشیم.

به زودی معجزه ای در زندگی من اتفاق می افتد
۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۲:۲۳:۳۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام بازم اومدم من پارسال همین موقع با انجمن آشنا شدم اما خیلی کم تمرین میکنم شاغلمو زیاد وقت نمیکنم همسرم خیلی باهام راه میاد شاید اگه یکم سختگیری کنه زودتر به نتیجه میرسیدم اما ی ماهی میشه که دلش شدید بچه میخاد خانواده همسرمم مدام بهم میگن من تا دیلاتور دور هشت سانت پیش رفتم حالا میخام بازم شروع کنم امیدوارم امسال سال خوبی باشه برا همه هموطنام منم بتونم بانو بشم بعد از سه سال توروخدا دعام کنین که شدید محتاجم

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۳:۴۷:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۷:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام شيوا جون

ممنون كه با حوصله برام توضيح دادي و نوشتي

ان شاءالله بعد از پايان پريودم ميرم پيش خانم خياباني و بعد به ياري خدا تمرين رو شروع ميكنم

ان شاء الله همه ي كساني كه اين مسأله رو دارن به زودي بانو بشن...ان شاء الله

۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۵:۲۰:۲۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلااااااااامanim2-ad54ad

هی با خودم میگم چی شده که نمیتونم اونور پست بذارم ، anim2-21anim2-sad

الان دیدم به به خونه نو، تاپیک نو، بانوهای تازههههههanim2-painting

عییییییییید همگی مباااااااارک، ان شالله امسال این بیماری ریشه کن بشه و هرچی ام خانوم در حال تمرین هست زودی بانو بشن و برن شاد زندگی کنن.anim2-thanks

خانم خیابانی عزیز، سلام،

سال نوتون مبااااارک، براتون از خدا سال های سال ارامش و سلامتی و شادی میخوام.flower

سودای مهربون و فعال سلاااااااام

عیدت مباااااارک، ممنون از زحماتت و اینکه پیش بچه هاییanim2-40

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۵:۵۱:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۸ ۱۶:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام،بچه ها چرا جواب نمیدید راهنمایی نمیکنید؟منتظرم

۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۶:۰۵:۲۵
(ویرایش)

دوستای در حال تمرین یه چندتا مورد هست محض یاداوری، میدونم که میدونین اما گاهی ادم بخاطر فشار اطرافیان و حال گرفته خودش یادش میره.

۱. راه درمان واژینیسموس همینجاست.

همه ماها، مشاور، سکس تراپ، قرص، دارو، بیحسی، فکر به عمل پرده، و بیهوشی و ..... یا تجربه کردیم یا به خیلیاش فکر کردیم و عمل کردیم. خود من شخصا به بیهوشی فکر کردم، به بیحسی از کمر فکر کردم، پیش سکس تراپ رفتم، با ماما تو محل زندگی خودم در ارتباط بودم امااااا راه درمان و اینجا دیدم.

۲. تنبلی، بیحوصلی، نا امیدی، پشت گوش انداختن و .... ممنووووووووعهههه!!!

در راستای صحبتای مورد یکم ، اینجا باشگاه، کلاس موسیقی یا کلاس های متفرقه نیست که توش شل کن سفت کنین و هی ول کنین تمرین و یا کلا بیخیالش بشین و ...! اینجا یجور مطب درمان مجازیه از نظر من. با هر وعده تمرین نداشتن یا تنبلی کردن یا پشت گوش انداختن فقط درمانتون و به عقب میندازین و طولانیش میکنین، پس در نتیجه حالتون بدتر از بد میشه.

۳. هیچکس به اندازه من ترسو نیست و شرایط من و نداشته!

این جمله بارها و بارها تو این پیج تکرار شده و تکرار میشه، چرا؟ چون همه فکر میکنن خودشون تنها فقط ترس از دخول داشتن و دارن ، یا حتی فکر نمیکنن یه مو وارد بدنشون بشه چه برسه به گوش پاک کن و دیلاتور! اگه اینجا دوره همیم دقیقا بخاطر همون ترسه ، از عروس چندماهه که نتونسته دخول داشته باشه اینجا هست تااااا هفت هشت ده سال از ازدواجشون گذشته، پونزده سالم داشتیم. بود کسی که دوهفته فقط پای تمرین مینشست یه لیوان اب قندم میذاشت کنارش، چون هربار میخواست گوش پاک کن و وارد کنه فشارش میفتاد، الان بانو شده رفته. بودن دوستایی که فکر میکردن تو واژنشون استخون هست😮😱 اما الان بانو شدن دیگه انجمنم نمیان ، خواستم بدونین اینجا همه حس مشترکن .

۳. اینجا تلاش دلبخواهی نیست...

تلاش اینجا برای بانو شدن و رفع واژینیسموس، از نون شب واجبتره و مثل نفس کشیدن مهمه! خیلی از بیماریا هستن ادم جورشو میتونه تنهایی بکشه ، اما واژینیسموس جز شما شوهرتون که عزیز زندگیتونه رو هم به همون اندازه درگیر میکنه، اگر همسر شما صداش دراومده بعد چند وقت مخصوصا اونایی که چندسال از زندگیشون میگذره نباید ناراحتی کنن و به خصوص که الان راه درمان و پیدا کردین، این حق طبیعیه شما و همسرتونه که یه رابطه کامل داشته باشین و به ارامش برسین. باید برای بهبود بیماری و درمان کاملتون تلاش کنین! 

۳. امید کلید موفقیت

بیاین خودمونی تر بگم، روضه خوندن و ناله کردن از همه کارا راحت تره، تغییر موقعیت و غلبه به ترسه که سخته ، پس اگر همش نا امید باشین و بنالین و ... کار شاق و خاصی نکردین، انتظار تغییر موقعیت و بهتر شدن حالتونو هم نداشته باشین! تو تمرین امیدواری و دادن حس خوب به خودتون و گفتن اینکه میتونین و از پسش برمیاین از لحاظ روانی جزء مهمترین کلیدهای موفقیته. هر روز برای خودتون بنویسین و بگین که میتونین. 

۴. آهسته اما پیوسته. 

برای تمرین و رسیدن به سایزای بالا هول نزنین، وقت هم تعیین نکنین. اهسته با تمرین هر روزه کگل و دیلاتور و ... میتونین زودتر از تصوراتتون موفق بشین. اما هی هول باشین که تند تند دیلاتور عوض کنین و ... فقط عقب میفتین، چون بدنتون یه جا استپ میکنه و برگشت میخورین به دیلاتورای عقب ترتون..!

۵. انتظار زیاد

ببینین توقعتون و از خودتون و واژنتون حین تمرین انقد بالا نبرین. تا یه دیلاتور باهاتون همکاری نکرد و تو نرفت نشینین انرژی منفی به خودتون بدین که وای من نمیتونم و چرا نمیشه و من چقد بدبختمو سریع بدوام برم طلاق بگیرم و ... اگر واڗن ما منقبض نبود که اینجا نبودیم. پس باید اهسته اهسته به انقباضمون غلبه کنیم. ممکنه تمرین یکی دوماه طول بکشه، یه دیلاتور زود وارد شه، یکی چند روز طول بکشه. اینو بدونین بالاخره اون دیلاتور وارد میشه ، شاید نکاتی بوده که رعایت نکردین. بیاین بگین مشورت بگیرین دوباره ادامه بدین.

این مواردی که گفتم و خودم تک به تک رعایت کردم. نفسم ام از جای گرم بلند نمیشه ، وقتی این سایت و پیدا کردم که همسرم بهم اولتیماتوم داده بود و من داشتم گریه میکردم، چون میگفتم نکنه همسرمو از دست بدم، نکنه زندگیم بپاشه، سرد شه و ... من دو ماه بعد عروسیمون صدای همسرم دراومد ، تو اون دوماهم گریه ها کردم ، حالم گرفته بود، دل و دماغ نداشتم و ... همسرای شما چندساله که دارن با این جریان باهاتون پیش میان پس بدونین دوستون دارن اما خسته ان، بدنای اونام اذیتت با نداشتن ارتباط کامل.

فکر نکنین که من انقد شجاع بودم که سر هفته درمان شدم و ... درمان خود من دوماه طول کشید، با چه گانگستربازیایی خونه مادرشوهرمم تمرین میکردم، اما نذاشتم وقفه بیفته جز ایام پریودم،سعی کردم همه اصول و رعایت کنم، ترسم داشتم حین تمرین که نکنه دوباره نشه، نکنه اقدامم بعد تمرینا ناموفق باشه و ...اما شد ، الانم رنگ زندگیم عوض شده، اروم شده ، یه حس خوب و خاص، واسه شماهام همین میشه، پس تلاش کنین.

پرده حین تمرین بدون درد کنار میره، گاهی اصلا خون ام نمیاد. فقط قبل اولین تمرین این صفحه برید معاینه پرده بشید که سمپتوم دار نباشه ، که اگه بود خود ماما بهتون میگه چیکار کنین. بعدم از تو واڗن ما بچه درمیاد یعنی اونقد باز میشه، الت که در برابرش کوچیکه😉 

ببخشید طولانی شد، گفتم شاید بدردتون بخوره.gift

۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۶:۱۳:۱۷
(ویرایش)

تهران 

سلام ، خوش اومدی

این مواردی که گفتی و انقباض، تو این پیج همه باهاش درگیرن،

صفحه اول و بخون، مرحله اول وارسیه، یه ایینه بذار جلوی التت و زور بزنن تا واڗنت باز بشه واژنت پایین ترین نقطه میشه، که وقتی زور بدی مثل دهن ماهی باز میشه، بعدم هم شروع کن به کگل کردن.smile

۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

به به یه بااااااانوی دیگه داریییییمanim2-thanks

ستایش بانووووووو خیلی بهت تبریک میگمanim2-4d564ad6

ان شالله کنار همسرت لحظه های شاد و شیرینی و تجربه کنیanim2-thumbsupsmileyanim

شماره427 و بذار جلو اسمت ، مبااااارک باشه بانووووanim2-smiliess8

از هر فرصتی برای رابطه استفاده کن، تو بخش خاطراتم خاطره تو بنویسanim2-smilies-azardl3

نمیدونم چرا اسمت نمیاد منشنت کنم anim2-21

۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۶:۲۵:۰۵
(ویرایش)

ماری جان

من بهت شماره دادم احتمال زیاد ولی ندیدی، بذار چک کنم بهت همینجا خبر میدم anim2-smilies-azardl3

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران