تعداد بازدید : 526081
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۲۳ ۱۲:۱۶:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۴۶:۰۳
(ویرایش)

امروز امتحان میکنم

مرسی سوداجون

ممنونم از راهنماییت

دعا کن مشکلم حل بشه

اگر خدا بخواهد محال هم ممکن می شود...
۱۳۹۶/۱/۲۳ ۱۴:۱۷:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۳۰ ۱۷:۲۶:۱۰
(ویرایش)

واقعا سودا جان؟؟؟ 😱😱😱 نمیدونستم.. چشم عزیزم.. ممنون ک بهم اطلاع دادی 🙏🙏🙏

و من یتوکل علی الله، فهو حسبه..
۱۳۹۶/۱/۲۳ ۲۰:۰۶:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۹ ۲۱:۰۳:۰۴
(ویرایش)

سلام

من ۳سال ازدواج کردم و واژینیسموس دارم و یکبار موفق به دخول شدم و پرده ام نصف و نیمه پاره شده،مطالب سایت هم خوندم،کگل انجام دادم وارسی هم همینطور مرحله گوش پاک کن هم راحت انجام میدم میخوام بدونم دو سه بار گوش پاک کن انجام بدم بسه یا باید یه مدت تمرین کنم گوش پاک کن راحت انجامش میدم؟

من میتونم
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۰۰:۱۸:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Aftab جان خوش اومدی عزیزم. اگر با گوش پاکن راحتی برو با دیلاتور دور پنج سانت تمرین کن. وقتی کامل باهاش راحت شدی و تونستی عقب و جلو کنی افزایش سایز بده. موفق باشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۰۰:۲۶:۲۲
(ویرایش)

سودا جان دورشو چطور اندازه بزنم ؟

مرسی از کمکت

من میتونم
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۰۰:۲۸:۴۳
(ویرایش)

سودا جان منظورم از مرحله گوش پاک کن فعلا یک گوش پاک کن میتونم راحت داخل کنم حالا چه سایز و چه دیلاتوری بسازم لطفا راهنمایی کن ممنونت میشم

من میتونم
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۰۳:۱۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۰ ۰۲:۲۹:۳۱
(ویرایش)

سلام به همه 

سودا جان من تا دیلاتو سایز ۹ می تونم درست کنم با دستکش بیشتر از اون نمیشه چیکار باید بکنم الان با ۹ هم راحت شدم ولی بقیش رو نمی دونم چطور باید درست کنم با کاندوم هم نمی شه چون با پنبه که پر می کنم و می خوام سایز ۱۰ رو درست کنم چون نرمه و پر نمی کنه کامل نمی تونم داخل کنم و اصطکاک بوجود میاد ممنون می شم  از راهنماییتون

۱۳۹۶/۱/۲۴ ۰۳:۳۱:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۷:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام الف بانو جان

نتونستم تو ياهو بفرستم برات

تونستي پيدا كني!؟

ببخشيد دير شد

ببين سودا يا الهه ميتونن برات بفرستن...!؟

۱۳۹۶/۱/۲۴ ۱۰:۰۴:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۰:۴۲:۳۹
(ویرایش)

سلام به همه، سال نوتون مبارک

من خیلی وقته که تو سایت عضو هستم و یک واژینیسموس شدید هستم، تو چهار سالی که از ازدواجم میگذره تا حالا معاینه نشدم و دخول کامل هم نداشتم. ولی الان باردار شدم و خرداد زایمان میکنم.ولی از الان استرس معاینه قبل از زایمان رو دارم و اصلا شک دارم که بتونم زایمان طبیعی بکنم یا نه

۱۳۹۶/۱/۲۴ ۱۳:۱۷:۰۹
(ویرایش)

Aftab جان اگر با یدونه گوش پاکن راحتی تعدادشو سه تا کن. بعد دوباره تمرین کن تا کامل باهاش راحت شی. 

دور دیلاتور رو با متر اندازه بگیر . متر خیاطی 

اگر حس خوبی به گوش پاکن نداری می تونی داخل انگشت کوچیکه دستکش رو پنبه پر کنی و اندازه دورش حدود 4 سانت تا پنج سانت بشه و با اون تمرین کنی .

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۱۳:۲۱:۲۰
(ویرایش)

لیلی جان دستکشت سایزش چنده? این دستکش جراحی ها سایز 8 هم دارن که بزرگتره . با انگشت شصتش می تونی تا سایز 14 هم درست کنی. یکم باید فشارش بدی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۱۳:۲۷:۱۱
(ویرایش)

الهامیی جان مامان شدنت مبارک. ان شاا... بدون هیچ مشکلی می تونی بدنیا بیاریش.

عزیزم راه درمان رو می دونستی تمرین نکردی? کاش قبل بارداری تلاشت رو می کردی که از شر این واژینیسموس خلاص شی. 

ولی اشکالی نداره هنوز دیر نشده بعد زایمان بیا و با قدرت با این بیماری مقابله کن تا موفق شی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۱۳:۴۹:۰۲
(ویرایش)

سودا جان میشه شماره اتو داشته باشم از طریق تلگرام راهنماییم کنی اینجا نمیشه عکس دیلاتور کجاست؟

من میتونم
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۱۵:۰۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۴۶:۰۳
(ویرایش)

سودا جون من اینه گذاشتم و کاری ک گفتی رو انجام دادم  خیلی ترسیدم چون اخه خیلی کوچیک بود دهانه واژنم اخه چطور میشه؟؟؟

چکار کنم؟

اگر خدا بخواهد محال هم ممکن می شود...
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۱۵:۲۶:۰۳
(ویرایش)

Aftab جان ایمیلت رو بگو تا نحوه ساخت دیلاتور رو برات بفرستم. عزیزمبا تلگرام برام مقدور نیست .

صدای سکوت جان آفرین . نگران کوچیکیش نباش حالت ارتجاعی داره و کلی باز میشه به موقع اش.

حالا برو شروع کن تمرین با دیلاتور رو. 

اگر با گوش پاکن راحتی و حس بدی نسبت بهش نداری یه گوش پاکن بردار دورش رو کامل پنبه بپیچ و بذار داخل انگشت کوچیک دستکش جراحی. بعد یه فیلم یا آهنگ مورد علاقه ات رو بذار و سعی کن حواست رو پرت کنی. بعد گوش پاکن دهانه واژنت بذار و به صورت دورانی سعی کن داخلش کنی. 

اگر با گوش پاکن راحت نبودی داخل انگشت رو پنبه بذار و دور انگشت رو متر کن حدود 4 سانت بشه خوبه با اون تمرین کن.

منتظر گزارشت هستم.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران