تعداد بازدید : 527588
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۲ ۰۹:۰۲:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

شیوا جان عالیه. همین جوری پیش بری خیلی زود خبر بانو شدنت رو میای میگی. عزیزم احتمال داره حساسیت به لاتکس یا ژل داشته باشی. به نظرم حالا که داری میری پیش خانم خیابانی ازشون بپرس که چیکار کنی بهتره؟ پماد کلیترومازول هم میشه به جای ژل بزنی تا حساسیت رو کمتر کنه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۲ ۰۹:۰۷:۵۳
(ویرایش)

آرام بانو جان خوش اومدی به انجمن. ان شاا... اینجا با تمرین مشکلت حل میشه. مشکل واژینیسموسی ها انقباضه ناخودآگاهه که با برداشتن پرده و ... حل نمیشه. کگل رو هر روز انجام بده سه بار در روز و هر بار 20 تا کگل بلند و 20 تا کوتاه. بعد وارسی برو سراغ تمرین با دیلاتور. اگر میتونی دیلاتور دور 5 سانت درست کن یا با گوش پاکن شروع کن. 

ایمیلت رو بذار تا عکس ساختن دیلاتور رو برات بفرستم. سوالی داشتی همینجا بپرس.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۲ ۰۹:۱۳:۵۰
(ویرایش)

آویلار یه توضیحی از خودت بگو تا کمکت کنیم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۲ ۰۹:۳۴:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۰:۲۹:۰۲
(ویرایش)

سودا جان فکر می کنم مشکل از دیلاتوره.چون مثل سایزهای قبلی یه اندازه نمیشه. دور 10 فقط یه بند انگشت میره داخل و دیگه هر کار می کنم نمیره داخل. کگل می کنم و نفس عمیق نمیشه بازم. sad

به زودی معجزه ای در زندگی من اتفاق می افتد
۱۳۹۶/۲/۲ ۱۰:۳۲:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۷ ۰۹:۵۰:۴۵
(ویرایش)

سلام بچه ها

خسته نباشید،من تقریبا سه ماهه بانو شدم.اومدم بهتون بگم راه حل مشکلمون فقطططططط همینه زمانو از دست ندید من چهل روزه درمان شدم اونم با وقفه تمرین کردم ینی حس میکنم اگه هر روز بود تمرینام و یا روزی دو بار دو هفته ای ب نتیجه میرسیدم اما واقعااااا از ته دلم خوشحالم راهشو پیدا کردم و الان راحت رابطه برقرار میکنم بی استرس و ترس واذیت شدنو دردکشیدن ،امیدتون اول به خدا باشه و مطمعن باشید راه حل همینه هررروز تمرین کنید.این تمرینا طوریه که واژن خیلی اروم و بدست خودمون کم کم برای رابطه اماده میشه نامید نشید ،منم همه این روزا رو داشتم که خسته شدم از تمرین و ... یا میومدم میدیدم من اول راهم اصن نمدونم دیلاتور چیه یکی داره میره اقدام الان اگه با همین تجربه هام ب گردم گذشته یک روزم از دست نمیدم و تلاشمو دو برابر میکنم 

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۰:۳۸:۴۷
(ویرایش)

خوشحال باشید راه حلو پیدا کردید وخدا رو شکر کنید خیلیا هستن که نمدونن مشکل از کجاست و راه حلش چیه واقعااا خدا دوسمون داشته بهم نظر انداخته که راه درمانو پیدا کردیم ،بعد درمانم هر جایی رفتید ددکتر ماما،زنان زایمان حتما بگید مشکلمونو و ماماسایتو معرفی کنید بذارید اگاهی بره بالا و این مشکل ریشه کن بشه

تمررررررررررین کنید هررروز تمرررین کنید

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۰:۴۲:۳۵
(ویرایش)

ببخشید سرتونو درد اوردم مطمعن باشید من و دوستام که درمان شدیم فرداهای شمایم که میایید میگید تمرین کردیمو و رفتیم اقدام عالی بود

دوستووون دارم

love

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۳:۴۶:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳ ۱۹:۵۱:۲۴
(ویرایش)

سلام به همگی....

دوستان من الان سایز 9 رو دیگه مستقیم و بدون کمک از سایز 8 داخل میکنم... دیگه سوزشای قبل رو ندارم ولی هنوز موقع داخل کردن راحت نمیره و انگاری یه گیری داره.... موقع تمرین کگل هم ناخوداگاه انقباضم سریع میخاد شل بشه.... چجوری کگل رو بهتر انجام بدم....

وقتی عضلات رو منقبض میکنم تا 10 میشمرم بعد شل میکنم و تا 10 میشمرم ولی وسطاش هِی شل میکنه....

دیلاتور که داخل هست نگه میدارم داخل و کگل میکنم...خوبه؟

یعنی کگل اشتباه انجام میدم.....

دلم میخاد زودتر به سایز 14 برسم😄

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۴:۲۴:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۷:۴۶:۰۳
(ویرایش)

سلام, من سه سال ازدواج کردم و هنوز باکره هستم. دو ماه پیش رفتم مطب خانم خیابانی و درمان رو با دیلاتور دور یک شروع کردم, تمریناتمو مرتب انجام دادم و پنجمین دیلاتوری که استفاده کردم دور 9 و طول 11 بود, خیلی طول کشید که کمی بهش عادت کردم ولی هنوز کمی موقع جلو عقب کردنش سوزش دارم حدود دو هفته هست که دارم تمرین می کنم باهاش. من می خوام به دور 12 با طول 12 برسم ولی نمی دونم الان می تونم برم دیلاتور سایز بزرگتر یا نه, لطفا کمکم کنید

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۴:۲۸:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳ ۱۴:۵۳:۲۰
(ویرایش)

سلام خانمی.ممنون ازتون

Moninarine@yahoo.com

من تمرین کگل شروع کردم،فقط چون تو ماهای اول خیلی فشار بهم اومد و فکر میکردم دارم ناز میکنم و حس و حالم و میدونستم یه مرگم هست و اصلا از اون تو مبترسم و از آلت ،هی برای برداشتن پرده خودمون سعی کردیم و من  بواسیر گرفتم😢این تمرین  انجام میدم اونم درد میگیره.در کل سعی و تلاشمو شروع کردم خودمو وارسیم کردم.نمیخوام آقایی کم بیاره یه سالم عقد بودیم.فقط یه سوال واقعا نزدیکی درد نداره و آدم لذت میبره؟.با دردی که من کشیدم خیلی برام دور از ذهنه

امیدوارم به زندگی...
۱۳۹۶/۲/۲ ۱۴:۳۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳ ۱۹:۵۱:۲۴
(ویرایش)

سایز 10 هم داخل شد.... وااای خداروشکر واقعا.....

دوستان قبل تمرین با آب گرم حتما خودتون رو بشوریید.... 

به من این کار خیلی داره کمک میکنه.... 

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۴:۳۴:۳۲
(ویرایش)

فریزیا جان خیلی خوبه. عزیزم وقتی دیلاتور داخله کگل انجام بده تا واژنت کامل به این سایز عادت کنه. نباید احساس سوزش داشته باشی. در کنارش می تونی سایز 10 رو همزمان با 9 تمرین کنی . اول یه ربع با 9 تمرین کن بعد سایز 10 رو وارد کن. یا یه دیلاتور بساز که ابنداش 9 و انتهاش 10 باشه. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۲ ۱۴:۳۸:۳۶
(ویرایش)

MARIS30 جان آفرین. دیگه نزدیک بانو شدنی. عزیزم حتما اولش با سایز قبلیت رفع انقباض داشته باش بعدش برو دیلاتور تمرینی. اینطوری تو وارد کردنشم مشکلی نخواهی داشت. دوش آب گرم قبل تمرین و استفاده از کیسه آب گرم حین تمرین خیلی موثره. 

روی تمرین کگل خیلی حساس نباش که تا 10 منقبض بمونه .درست انجام میدی. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۲ ۱۴:۴۳:۳۴
(ویرایش)

شیرین جان ابتدا و انتهای دیلاتور نباید بیشتر از یک سانت اختلاف داشته باشن. نباید خیلی سفت یا خیلی شل بشه. همین موضوع باعث میشه تمرینت موفق نباشه. عزیزم احتمالا سایزت زیاده که داخل نشده. سعی کن یه دیلاتور به اندازه 9.5 بسازی و اونو وارد کنی. دوش آب گرم هم حتما قبل تمرین داشته باشی. با سایزای پایین تر حتما واژن گشایی انجام بده .

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۲ ۱۴:۴۹:۵۵
(ویرایش)

آرام بانو جان توی تمرین کگل خیلی به خودت فشار نیار که باعث درد بشه . عزیزم نگران نباش بعد از تمرین و وقتی به سایز همسرت برسی رابطه انقدر برات راحت و بدون درد میشه که اصلا تصورش رو نمی کنی. همه ما ذهنیتمون اینه که این رابطه پر از درد و خونریزی و ... هست در حالیکه تصورمون اشتباهه و این انقباض واژنمون ناخودآگاه ایجاد میشه و مانع دخول میشه.

همسرت رو در جریان تمرینت قرار بده. موفق باشی.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران