تعداد بازدید : 527555
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۳۱ ۲۰:۲۳:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۴۶:۰۳
(ویرایش)

بله کگل انجام میدم و تمام اصول رو رعاایت میکنم اما...

اما یکمی باهام راه اومد اما هنوز راحت نیستم با۴ سانت

اگر خدا بخواهد محال هم ممکن می شود...
۱۳۹۶/۱/۳۱ ۲۰:۴۳:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۴ ۱۹:۲۰:۲۰
(ویرایش)

مرسي از راهنماييت عزيزم💋💋

۱۳۹۶/۱/۳۱ ۲۲:۵۴:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳۱ ۱۸:۱۸:۴۸
(ویرایش)

سلام خانومای محترم.من آیلین هستم.تقریبا میشه گفت پنجماه پیش بانو شدم.میخواستم بگم دوستای عزیزم که درحال تمرین هستیداصلا واصلا به این راه درمان شک نکنید.تنها راه درمانش همینه.امیدوارم همگی بزودی بانو شید.

خانوم خیابانی عزیز امیدوارم هرچی ازخدا میخواید بهتون بهترینشو عطا کنه.نمیدونید زندگیم چقدرلذت بخش شده.الانم درحال درمان برای بارداری هستمanim2-40

۱۳۹۶/۲/۱ ۰۰:۰۶:۳۹
(ویرایش)

سلام ایلین جان

گلم شماهم از طریق دیلاتور اقدام کردید؟

۱۳۹۶/۲/۱ ۰۲:۰۸:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶
(ویرایش)

سلام بچه ها ، من امروز يه ساعت تمرين كردم متاسفانه برعكس دو روز پيش ، ديلاتور دور ٤ سانت تا نصف بيشتر نرف داخل، همش انگار به يه جايي ميخورد ، هر چقدم نفس عميق و كگل زدم نشد، آخرش خسته شدم گفتم فردا ادامه بدم، بچه ها من خيلي وقته دارم با ديلاتور دور ٤ سانت تمرين ميكنم، يه روز ميره، يه روز نميره، خسته شدمanim2-sadآخه چقد بايد رو يه سايز بمونم !؟ اينطوري كه خيلي روند درمانم طول ميكشه!anim2-sad قبلش حتما تو آب گرم ميشينم، آهنگ ميزارم و باهاش ميخونم و حواسمو پرت ميكنم، چرا اينجوري ميشه؟؟؟!!!

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
۱۳۹۶/۲/۱ ۰۲:۰۹:۵۰
(ویرایش)

ميخواستم تا اول تير كه  ٦ مين سالگرد عروسيمه، بانو بشم اما اينطور كه من پيش ميرم...anim2-sad

۱۳۹۶/۲/۱ ۰۲:۱۷:۴۴
(ویرایش)

شیوا جون من ک اوایل خرداد سالگرد عروسیمه واس خودم برنانه ریزی کردم.

خدابزرگه

ما میتونیمanim2-28

۱۳۹۶/۲/۱ ۰۹:۰۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام بچه ها روزتون پر انرژی و قشنگ

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۱ ۰۹:۱۷:۱۸
(ویرایش)

صدای سکوت و شیوا جان

می دونم که می خواهید همسرتون رو خوشحال کنین اما وقتی زمان تعیین می کنین حتی تو ذهنتون باعث به وجود اومدن یه فشار عصبی و استرس رو خودتون میشین و این روی تمرینتون اثر می ذاره. عزیزان به آرامش بعد بانو شدن فقط فکر کنین. 

بعضی وقتا واژن اینطوریه البته به خودتون هم بستگی داره باید موقع تمرین اولا شیب حرکت دادن دیلاتور دستتون بیاد که خیلی مهمه. دوما بتونین روی انقباض واژنتون تمرکز کنین و تا میتوتین شل کنین و با کگل داخلش کنین. 

وقتی دیلاتور داخل رفت همونجا نگهش دارین و نیم ساعت کگل کنین تا کاملا واژنتون بهش عادت کنه. بزودی این سایزو رد می کنین مطمئن باشین.anim2-a2d3

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۱ ۱۷:۳۴:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام به همه دوستای خوبم

تبریک میگم به بانوهای جدید

سودا جون و ماه پیشونی عزیز خسته نباشید

آیلین جون  و بقیه بچه های قدیمی مرسی بهمون سر زدین .

بچه هایی که اینجا دارید تمرین می کنید ، خواهشا تمرین تون پیوسته و هرروز باشه . نه هر موقع که حال ش رو داشتید !  حتما از ابتدای کار همسرتون رو هم در جریان بزارید و هم ازش بخواهید توی تمرین ها کمک تون کنه تا ترس تون از ایشون هم بریزه .

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۶/۲/۱ ۲۲:۴۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳۱ ۱۸:۱۸:۴۸
(ویرایش)

سلام keyصدای سکوتkey

بله من نزدیک دوماه تموم تمرین کردم.اصلا هم خسته نشدم.بایه انرژی سرتمرین مینشستم.چون ایمان داشتم که تنها راهش همینه.که خداهم کمکم کرد وبانو شدم.من حتی باشنیدن اسم واژن هم حالم بدمیشد.اما سعی کردم وتونستمanim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۶/۲/۱ ۲۳:۵۲:۳۰
(ویرایش)

بچه ها من از ٨ تا ١٠ تمرين كردم بينش نيم ساعتي فك كنم استراحت كردم، دو تا يه ربع

در كل يه ساعت و نيم پشت هم تمرين كردم، ديلاتور دور ٤ سانت و بالاخره تونستم داخل كنم البته به طول  ٦ سانت و جلو و عقبش كردم بعد طبق گفته يكي از بانوهاي باتجربه عزيزم ديلاتور دور ٤.٥ و وارد كردم تا با قبلي راحت بشم و جا باز كنه، البته اينو تا طول ٥ سانت بيشتر نتونستم داخل كنم، ولي راحت با نفس عميق هول دادم رف داخل و خيلي خوشحال شدم و بعدش تونستم قبليه رو راحت وارد كنم و تند عقب و جلو كنم،

راستي دهانه واژنم بشدت ميخاره، و وقتي دسشويي ميرفتم با فشار آب گرم رو همون ناحيه خارش چن لحظه متوقف ميشد، كلا وقتي ديلاتور و داخل ميكردم انگار جلوي  خارشو ميگرفتم و لذت بخش بود، نكنه به ژل حساسيت پيدا كردم؟anim2-21 آيا نياز به پمادي دارم كه روي ديلاتور بزنم؟

راستي بچه ها من چهارشنبه ٦ ارديبهشت، نوبت دارم پيش خانم خياباني عزيز anim2-4d564ad6كسي از شماها اون زمان نوبت ندارين تا از نزديك ببينمتونanim2-40anim2-28 ؟

راستي من تنها ميرم، همسرم نمياد،anim2-sad منم بهش فشار نميارم  كه حتما بياد

۱۳۹۶/۲/۲ ۰۲:۱۴:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳ ۱۴:۵۳:۲۰
(ویرایش)

سلام.من ۵ ماهه عروسی کردم. دو هفته پیش بعد از رفتن پیش ۳ تا دکتر و اینکه نظر همشون این بود که پرده ام وحشناکه و حتما باید عمل کنم  عمل برداشتن پرده بکارت انجام دادم.واقعا دردناک و سخت بود.من واقعا نمیدونم چی بگم دیشب بعد از این همه درد کشیدن اومدیم رابطه داشته باشیم باز همون حالتها و دردهایی داشتم که وقتی پرده بود.اصلا نمیتونم اجازه بدم.دقیقا این حالتهایی که اینجا گفته میشه رو دارم.پاهامو میتونم باز کنم  ولی درد وحشناک اصلا قابل گفتن نبود.من از اولشم فکر اینکه چیزی بره داخلم باعث حالت تهوع میشد.اصلا به خودم دست نمیزنم.الان خسته ام.فکر میکردم بعد عمل همه چی خوب میشه.نمیخوام طولانی بشه دیگه.

میخوام از فردا شروع کنم این تمریناروو اینکه واقعا مشکل من همینه یا توهم زدم در کل فک میکنم تمرینا کمکم کنه و ترسم کمتر بشه😢😢

امیدوارم به زندگی...
۱۳۹۶/۲/۲ ۰۲:۲۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳ ۱۴:۵۳:۲۰
(ویرایش)

فقط یه راهنمایی میخوام من تمرین گگل از همین الان شروع کردم.فردا میرم سراغ دیدن واژنم.در مورد اون وسیله که با دستکش میشه برام عکس بفرستید بفمهم چی کار باید کنم.و سایزش

امیدوارم به زندگی...
۱۳۹۶/۲/۲ ۰۸:۵۵:۵۸
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی عزیز و مهربونlove

سلام بچه ها روزتون قشنگanim2-painting

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567