تعداد بازدید : 528751
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۳ ۰۲:۴۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۵:۲۲:۲۰
(ویرایش)

سلام به همه خانومای گل. من تازه عضو شدم و مشکلمم معلومه که چی بوده که عضو شدم دیگهanim2-ad54ad  خب من همه مطالب صفحه اول رو کامل خوندم و خیلی خوشحالم که همچین انجمنی وجود داره و الان خیلی به درمان امیدوار شدم.

راستش من فقط سه هفته است که ازدواج کردم و همون روزای اول متوجه شدیم که من درد خیلی شدید دارم جوری که فقط یک بار موفق به دخول شدیم که همش با درد و سوزش شدید و گریه من همراه بود و همسرم ادامه نداد. بعدش رفتیم دکتر زنان و معاینه شدم و گفت که پرده بکارتم حلقویه و از نظر آناتومی هیچ مشکلی ندارم و فقط ترس باعث انقباض میشه و بعد بهمون تمرین داد که همسرم با دستکش لاتکس و ژل لیدوکایین انگشتش رو داخل واژنم کنه و بعدش دو انگشت و بعد از یک هفته تمرین روزانه دخول بدون مشکل میشه. ما تمرین رو فقط دو روز انجام دادیم چون سرعت بهبودم خوب بود و بعد  دخول انجام دادیم که به نسبت بهتر از دفعه اول بود و به همسرم اجازه دخول کامل دادم اما خودم هیچ لذتی نبردم و مدام حواسم به این بود که ریلکس باشم و انقباض نداشته باشم و کمی هم درد داشتم. خانوما از اون روز به بعد رابطه مون همینطور ادامه داره حتی یکی دو بار هم باز بخاطر سوزش شدید رابطه نا موفق داشتیم و من الان واقعا ناراحتم و میخوام هرچی زودتر درمان بشم.

انگیزم خیلی زیاده و فکر میکنم واژنیسپوس درجه یک یا دو هستم و همسرم هر جور همکاری باهام میکنه و منم از همین الان که تایپ میکنم تمرین کگل رو شروع کردم . خواهش میکنم تجربیاتتون در اختیارم بذارید و بهم انگیزه بدید تا هرچی زودتر یه رابطه موفق رو تجربه کنم. برای همه تون دعا میکنم که تو زندگیتون همیشه موفق و شاد باشید و از سلامتیتون نهایت لذت ببرید. ممنون از همگی.

فاش میگویم و از گفته خود دلشادم
بنده عشقم و از هر دو جهان آزادم
۱۳۹۶/۲/۳ ۱۱:۱۹:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام به همگی

روزتون سرشار از انرژی مثبت

شین عزیز بانو شدنت رو بهت تبریک می گم. خوشبخت باشید. love

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۳ ۱۱:۲۳:۱۷
(ویرایش)

bindweed خوش اومدی به انجمن. خدارو شکر که خیلی زود با اینجا آشنا شدی. البته خداروشکر تونستی تا حدودی دخول رو تجربه کنی. عزیزم کگل و وارسی رو انجام دادی می تونی کار با دیلاتور رو شروع کنی. فکر می کنم دور 5 سانت شروع کنی بهتر باشه. موفق باشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۳ ۱۱:۳۳:۴۴
(ویرایش)

ممنون سودای عزیز. راستش من چندتا سوال داشتم. اینکه به جای لوبریکانت میتونم از روغن طبیعی استفاده کنم؟ آخه شنیدم که روغن نارگیل برای جلوگیری از عفونت هم خوبه و قارچها رو از بین میبره. 

سوال بعدی این اینکه توی توضیحات صفحه اول نوشته بود به گاز استریل هم نیاز هست خواستم بدونم اون کجا کاربرد داره؟

یک سوال دیگه اینکه میتونم از همون دستکش لاتکس که دکتر گفت استفاده کنم؟ یا با دستکش جراحی تفاوت داره؟

۱۳۹۶/۲/۳ ۱۱:۴۹:۲۱
(ویرایش)

عزیزم استفاده از روغن طبیعی مشکلی پیش نمیاره می تونی استفاده کنی. گاز استریل برای ساخت دیلاتور و محکم کردنش ممکنه لازم باشه ولی ضروری نیست.

از دستکش جراحی غیرپودری استفاده کن نه از این دستکش هایی که به تعداد زیاد توی جعبه می فروشن. دستکش جراحی داخل یه پاکته و ایزوله شده است و تکی فروخته می شه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۳ ۱۲:۰۰:۱۳
(ویرایش)

ممنون عزیزم از پاسخگوییت. حتما مراحل بهبودم رو میام مینویسم و امیدوارم که خیلی زود همگی این مشکل رو پشت سر بذاریم anim2-4d564ad6

۱۳۹۶/۲/۳ ۱۵:۳۶:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۴ ۱۹:۲۰:۲۰
(ویرایش)

سلام به همه ي دوستان عزيز،من امروز با سايز١٠- ١١تمرين كردم،ديلاتور ساختن خيلي سخته واسم دستكش و كه با پنبه پر ميكنم اونقدر سفت نميشه كه راحت وارد واژن بشه،امروز با پنبه ،دستكش و قوطي ويتامين c,ديلاتور ساختم و تمرين كردم،سايزاي  بالاترو نميدونم چطوري درست كنم 😒😒

۱۳۹۶/۲/۳ ۱۷:۳۱:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۳ ۱۵:۲۸:۵۳
(ویرایش)

سلام بچه ها: من كه خيلي نا اميدم ، شوهرم ديگه صداش در اومده از طرفي ديلاتورم تو بدنم نميره راهش و پيدانميكنم. دعام كنين، 

امشب ديگه ميخوام برم اقدام هرچي شد شد يا ميميرم يا زنده ميمونم و ميام خبر بانو شدنم و ميدم بهتون ، خيلي سعي كردم خيلي اما نشد. شوهرمم اصلا با ديلاتور موافق نيس حتي بهم ميگه اصلا همه اينا اداس تو اصلا باكره نيستي و ميخواي با اين طرفندا من و رام كني. 

خلاصه خستم از اين حرف ، از اين همه غصه بزرگ از كلي غم بزرگ از تحقير خييييييييييييلي خستم . ديگه كم اوردم ميرم جلو انگار كه ميخوام بميرم فك ميكنم چاقو زير گلومه ، من ديگه طاقتشو ندارم من نميخوااااااااام طلاق بگيرم نميخواممم جدابشم نميبيييييييخوام، اين حقم نيس بخاطر اين مساله زندگيم از بين بره ، حق خانوادم نيس. اونم با اين انگ برگردم . برام دعاكنين دعا كنين بتونم فقط با ديلاتور ٥/٥ با طول ٥/٥ تونستم تمرين كنم ، دعا كني درد نكشم ، 

دعا كنيين منم بانو بشم ، از خدا بخوايين منم يه نظري به حالم كنه.دارم با گريه مينويسم ، اگر نيومدم اينجا بدونين كه ديگه اخر راه رسيدم و ديگه نميتونم، اگرم اومدم ديگه به ارزوم رسيدم، از همتون ممنونم. خداحافظ همگي 

منم ميتونم حتما....
۱۳۹۶/۲/۳ ۲۱:۵۹:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام به همه anim2-bunnyearsmiley

اول تبریک میگم به بانوهای جدیدمون . anim2-4d564ad6

خوشحالم که این عدد رفته رفته داره بزرگتر میشه . anim2-thumbsupsmileyanim

واقعا 432 مورد درمان  ،یعنی موفقیت 432 خانواده . مرسی که صبور بودید . مرسی که قدم به قدم همدیگه رو همراهی کردید. anim2-28

سودا جون و ماه پیشونی عزیز ، خدا قوت به شما میگم. دعای خیر این بچه ها همیشه پشت سر شماست .

بچه های تازه وارد ، حتما درمان رو شروع کنید و یادتون نره درمان باید "هر روز " باشه . نه هر وقت حال داشتید !!

ضمنا مساله پرده ی بکارت رو جدی بگیرید . اگر همسرتون  آدمی یه که رده براش مهمه به هیچ عنوان قبل قانع کردن ش ، به پرده تون دست نزنید .

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۶/۲/۳ ۲۳:۳۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Mah_sa

افرین خیلی خوب داری پیش میری، من واسه ساخت دیلاتور، اول یه گوش پاک کن و میذاشتم، دورشو پنبه میپیچیدم، همونجوری که ورقه ای از کیسه اش درمیاوردم، بعدش با نخ معمولی دورشو سفت میکردم یعنی سایز میکردم، بعد میذاشتمش تو انگشت شصت دستکش سایز هشت، هشت و نیم، من تا دیلاتور سیزده و اینجوری درست کردم. anim2-a2d3

ادیس

چه لحظه های سختی و داری میگذرونی، اگه دیدی اقدامت موفقیت امیز نبود، بیا پیش ما، منم شخصا اون روزا استرس اینو داشتم که نکنه زندگیم بپاشه، نکنه شوهرمو از دست بدم، نکنه ازم سرد شه، ولی محکم به تمرینام چسبیدم. به شوهرت بگو، من با تو که عزیز زندگیمی و همه چیمو باهات تقسیم کردم این وضعیم، پس نمیتونم قبل ازدواج خطایی کرده باشم. اونم خسته است، بهش فشار اومده، حرفای خوبی نزده اما توام جا نزن، ما اینجا هستیم تا پیگیر باشیم و کمکت کنیم. بهمون خبر بدهgift

خانم خیابانیه عزیز

خواهش میکنم، ان شالله خدا شمارو هم خیر بده که کمک کردین و ۴۳۲ تا خانواده ارامششونو بدست اوردن و زندگیشون حفظ شد، خدا پشت و پناهتون باشه.flower

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۲/۴ ۰۰:۳۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۴ ۰۰:۵۳:۱۹
(ویرایش)

سلام‌ من بادصبا ۹۹۹ هستم ۲۴ سالمه و ۱سال و نیمه ازدواج کردم موفق ب دخول نشدم وب شدت میترسم خیلی ناامید شدم پیش خانوم خیابانی هم رفتم برای انجام مشاوره و حل مشکل واژینیسموس تمرینات رو هم تقربیا انجام دادم اما متاسفانه موفق نشدم واقعا ترسم خیلی زیاده و این خیلی خسته و ناراحتم میکنه اگه میشه راهنماییم کنید

واقعا آرزومه مشکل واژینیسموس من و بقیه حل بشه
۱۳۹۶/۲/۴ ۰۰:۳۸:۰۱
(ویرایش)

سلام‌ من بادصبا ۹۹۹ هستم ۲۴ سالمه و ۱سال و نیمه ازدواج کردم موفق ب دخول نشدم وب شدت میترسم خیلی ناامید شدم پیش خانوم خیابانی هم رفتم برای انجام مشاوره و حل مشکل واژینیسموس تمرینات رو هم تقربیا انجام دادم اما متاسفانه موفق نشدم واقعا ترسم خیلی زیاده و این خیلی خسته و ناراحتم میکنه اگه میشه راهنماییم کنید

۱۳۹۶/۲/۴ ۰۰:۳۸:۰۵
(ویرایش)

۱۳۹۶/۲/۴ ۰۰:۳۸:۰۸
(ویرایش)

۱۳۹۶/۲/۴ ۰۰:۳۸:۱۴
(ویرایش)

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران