تعداد بازدید : 528744
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۴ ۰۰:۳۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶
(ویرایش)

سلام بچه ها 

من اخيرا دچار خارش واژن شدم، فك كنم به دستكش حساسيت دارم، دستكشم جراحي استريل غيرپودريه و ژل لوبريكانت ايزومد، اوايل مشكلي نداشتم ولي دو روزه به خارش واژن دچار شدم كه يكي از بانوهاي عزيز گفتن پماد كلوتريمازول واژينال تهيه كنم و نصف ديلاتورمو پماد و نصف ديگه شو ژل بزنم و بفرستم داخل

من نيم ساعت پيش اينكارو با يه سايز قبليم يعني ديلاتور دور ٤ شروع كردم اما هر كاري كردم از نصف بيشتر داخل نرف، با وجود اينكه من شب قبل با اين سايز اوكي بودم و ديلاتور دور ٤.٥ هم تقريبا از نصف بيشتر داخل كرده بودم

الان خارش واژنم هم متوقف نشده، با توجه به اينكه ٦ ارديبهشت پيش خانم خياباني عزيز نوبت دارم، ولي گفتم اينجا مطرح كنم تا اگه كسي  اطلاعي داره در اختيارم بزاره🙏🏼  

اينم اضافه كنم ترشحم معموليه و واژنم بوي بدي نميده ، شايد چون من هر روز حمومم متوجه بوي بدي نشدم

الان نگرانم كه داخل واژنم ملتهب شده باشه و مانع دخول كامل ديلاتور شده باشه

بچه ها من خيلي وقته رو اين سايزم، خيلي كلافه م، دوس دارم روند درمانيم سريعتر پيش بره، وضعيت خونه م افتضاحه، همسرم اصلا حال روحي خوبي نداره و زندگيم داره از هم ميپاشه، بيشتر واسه همين دارم ميرم پيش خانم خياباني عزيز تا بهم كمك كنن كارام تندتر پيش بره، شايد اشتباهاتي دارم كه خودم متوجه نيستم

ظاهرا همه رو رعايت ميكنم، بيست دقيقه تو آب گرم، كگل روزانه، حواسمم موقع وارد كردن پرت ميكنم، نميدونم واقعا اشكال كارم چيه كه انقد درجا ميزنم

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
۱۳۹۶/۲/۴ ۰۰:۴۲:۱۷
(ویرایش)

باد صبا جون ، منظورت از تمريناتي كه انجام دادي چيه عزيزم؟ ميشه بيشتر توضيح بدي؟ اينكه باكره هستي يا پرده نداري عزيزم؟ و تا چه سايزي تمرين كردي عزيزم؟

۱۳۹۶/۲/۴ ۰۱:۰۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۲۳:۳۰:۲۷
(ویرایش)

مرسی ماه پیشونی گلanim2-thanks

بعد از گذشتن ۱ سال و حدودا ۱۱ ماه از عروسیمون، فقط با دو بار تمرین ( هر دو بار بیست دقیقه اول با سایز ۵/۵ و بیست دقیقه دوم با سایز ۷/۵)  این غول ذهنی رو شکست دادم و کابوسای هر روزم رو با کمک تک تک اعضای این انجمن تموم کردم.

کمتر از یه هفته به دومین سالگرد ازدواجمون مونده ولی من چند روزیه که موفق شدم.

خانم خیابانی عزیز و سودا جون با تموم وجود تن سالم، دل شاد و لب خندون براتون آرزو میکنمflower

اندکی صبر سحر نزدیک است...
۱۳۹۶/۲/۴ ۰۲:۱۹:۵۹
(ویرایش)

سوگل جون  تبريك دوباره ميگم عزيزممممم ،عدددار شدنت مباركanim2-thanks

۱۳۹۶/۲/۴ ۰۸:۴۴:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی عزیز ، خداقوت شما و همیشه پشت و پناهتون

سلام بچه ها روزتون بخیر

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۴ ۰۹:۰۱:۲۰
(ویرایش)

به به مبارکه مبارکه snowgirl جان بهت بازم تبریک میگم. خوشبخت باشی عزیزم.anim2-40

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۴ ۰۹:۰۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۴۶:۰۳
(ویرایش)

سلام سوداجون خوبی عزیزم؟

بالاخره له دیلاتور دور ۵/۵ صعود کردمanim2-4d564ad6

البته نیاز ب تمرین دارم هنوز

اگر خدا بخواهد محال هم ممکن می شود...
۱۳۹۶/۲/۴ ۰۹:۰۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۴۶:۰۳
(ویرایش)

مبارک باشه عزیزم

دعا کن منم به زودی مثل تو بانو بشم

اگر خدا بخواهد محال هم ممکن می شود...
۱۳۹۶/۲/۴ ۰۹:۲۸:۴۲
(ویرایش)

سلام صدای سکوت جان عالیه عزیزم مطمئن باش که بانو میشی بزودی. منتظر گزارشت هستیم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۴ ۰۹:۳۲:۴۸
(ویرایش)

باد صبا جان تا چه سایزی تمرین کردی؟ چند وقته که تمرین می کنی؟ نحوه تمرین کردنت چطور بوده . همه این موارد موثرن. عزیزم با این روش حتما بانو میشی. یه توضیحی در مورد کاراهایی که انجام دادی بده تا کمکت کنیم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۴ ۰۹:۳۸:۴۳
(ویرایش)

شیوا جان خیلی کار خوبی کردی که داری حضوری میری پیش خانم خیابانی. حتما روند درمانت سریع تر خواهد شد. 

فکر می کنم به لاتکس حساسیت داشته باشی. شاید بهتر باشه روی دیلاتورت کاندوم بکشی و تمرین کنی.

عزیزم تا هر سانتی وارد میشه همونجا نگهش دار و فقط کگل کن. انقباض واژنت خیلی زیاده که مانع دخول کامل دیلاتور میشه. باید با تمرین زیاد بهش غلبه کنی. نگران نباش و تا هر جایی وارد میشه تمرینت رو ادامه بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۴ ۱۱:۴۱:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۱۶ ۱۳:۴۷:۵۰
(ویرایش)

سلام خانم ها

با همسرم حرف زدم و خداروشکر راضی شد که من این تمرینات رو انجام بدم خودشم کمکم می کنه و یادآوری میکنه💕 (معلومه خودشم حسابی خسته شده ازین وضعیت ولی به روی خودش نمیاره)😔

منم پریود بودم کگل رو مرتب انجام میدادم و امروز که تموم شد میرم سراغ وارسی

فردا هم برم وسایل مربوط به دیلاتور رو تهیه کنم

خیلی هیجان و استرس دارم. به حقِ این شبِ عزیز خدا مشکلِ همه ی کسایی که مثلِ ما هستند رو به زودی و به خوشی حل کنه😇 

ممکنه بعضی وقتا بهترین نباشم ولی همین که سعی میکنم بهتر باشم، بهترین کاره👍👍👍
۱۳۹۶/۲/۴ ۱۳:۰۸:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام خانوما من هنوزم سایز ۸/۵ ،۹هستم دوروز مهمان داشتم نتونستم تمرین کنم فک کنم این سایز لعنتی نفرین شده است الان میخام برم که دوباره باهاش تمرین کنم ان شالله که باهاش راحت بشم

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۶/۲/۴ ۱۶:۴۸:۲۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سوگل جان

باز بهت تبریک میگم😍😍😍😍

Bahar

واااای چه عالییییی ، خدارو شکر، منتظر پیامای تمرینت و کزارشاتت هستیم،anim2-ad54ad

Irana

تقریبا از همین سایزی که هستی به بعد، تمرینا یکم زمان بر تر میشه، سایزای بالا صبوری میخواد، کگل و اب گرم و فراموش نکن و سعی کن مرتب تمریناتتو انجام بدیanim2-a2d3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۲/۴ ۱۷:۰۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ ۱۸:۰۶:۰۲
(ویرایش)

سلام به همه دوستان و خانم خیابانی عزیز.

خانم خیابانی من قبل از عید خداروشکر موفق به اقدام کامل شدیم.تو اولین اقدام چون با احتیاط پیش رفتیم و شایدم به خاطر نوع پوزیشن من اصلن خونریزی نداشتم.ولی بعد از اون ما 3 بار دیگه رابطه داشتیم که تو هر سه بار بعدش که دسشویی رفتم چند قطره خون اومد که خون روشن بود ولی هیچ دردی نداشتم.به نظرتون هر سه بار خون به خاطر پارگی پرده بوده؟به نظر شما طبیعیع من هر بار خون ببینم.البته تو این سه بار رابطمون با فشار بیشتری بوده و بعدشم که تو آیینه نگاه کردم پارگی پرده رو دیدم.انگار هر دفعه از یه جا پاره میشه.ممنون میشم جواب بدین

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران