تعداد بازدید : 796042
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۳/۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۱:۵۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۸ ۱۳:۲۲:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

خوبین؟ 

الهه جون اشکالی نداره ، ایشالا دفعه دیگه. 

پری جون سختیت 2 یا 3 ماه اول هست. بعدش همه چیز اکی میشه مطمئن باش عزیزم . 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۲:۰۷:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلام الهه جون بهاری خانم پری ارکیده روشا من ب یاد همتون هستم فقط ی کم تنبلم حوصله تایپ کردن ندارم..زهراجون این چ حرفیه عیبی نداره ناراحت نشدم عزیزم..مگه توبااین شکم هنوز رابطه داری؟؟؟باورتون میشه من نزدیک دوماهه رابطه نداشتم اصن؟؟نمیدونم چرا اصن تحریک نمیشم.delicious

من رشتم روانشناسیه ترم 5هستم..امیدوارم زودتر تموم شه راحت شم.خسته شدم ازامتحانا.

ارکیده جون درکت میکنم..منم حسی ندارم ب شوهرم..وقتی ادم دلش باهاش نباشه هیچ کااااری نمیشه کرد..بنده خدا ادم خوبیه..اما من دلم باش نبود ازاول..هرچی زورزدم حسم بیاد نیومد خخخ.اما نمیشه ک براهمه ی نسخه پیچید..برای تو شاید بخاطر اوضاع حانلگی و اینهاس..به طلاق فکرنکن عزیزمن وقتی میدونی شوهرت خوبه..اوضاع بعدطلاق خیلی بدتره..مخصوصا بابچه.

پری جون ینی حالاحالا ها ب نی نی فکر نکنم؟؟براخودم مهم نیس.سن شوهرم میره بالا..اخه ماهم نزدیک10سال تفاوت داریم..میگم نی نی بیارم حداقل اون بشه مونس و همدم تنهاییام..میدونم فکر اشتباهیه ..اما چاره ای ک ندارم.anim2-65d6a5d6s

من برم ی کم درس بخونم.anim2-smilies-azardl3

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۲:۱۰:۲۰
(ویرایش)

سلام بهاری جون 

روز ابری و سرد شما هم بخیر 

پاییز با همه زیباییهاش و دلبریهاش چقدر زود داره تموم میشه. 🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂

ایشالا به زودی مامان میشی . من هم تنبلی تخمدان دارم ، نگران هستم چون الان بچه نمیخوام. گاهی بعضی ها دیر حامله میشن بعضی ها هم زود. کمی نگران هستم. 

خدا را شکر .... گاهی بعضی چیزها باعث میشه که من یا شوشو ناراحت بشیم از هم. ولی با توجه به مسائل و مشکلات قبل نمیخوام که به قهر تبدیل بشه. واقعا تا بخواد یه زنگی شکل بگیره و رو روال بیفته طول میکشه. دلم نمیخواد اشتباهاتی که در گذشته داشتیم تکرار بشه. 

ایشالا به زودی نتیجه میگیری و میای اینجا و میگی منم یه فندق تو دلم دارم. 😍

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۲:۱۳:۰۰
(ویرایش)

ارکیده جون ایشالا همه چیز کم کم درست میشه 

فقط ناامید نباش و از زندگیت دلسرد نشو. 

هر وقت تونستی بیا گلم. 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۲:۱۳:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۵ ۱۱:۵۸:۰۰
(ویرایش)

بچه ها سلام.من عضو جدیدم.میشه بمن کمک کنیدsadتازه ازدواج کردم ولی مشکل تو نزدیکی داشتم.دکتر تشخیص داده باید جراحی سپتوم واژن انجام بدم!سمت چپ واژنم یه دیواره هست که مسیرم تنگ کرده.دخول ممکن نیس.کسی تا حالا شنیده اینو؟کسی جراحی واژن انجام داده؟کمکککککککککک

۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۰
(ویرایش)

سلام ماهک جان خوش اومدی.اره سپتوم ی تیغه اس..باید عمل کنی..انشاا...بسلامتی عمل کنی و دخول موفق داشته باشی

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۲:۱۷:۵۵
(ویرایش)

آوا جون رشته خوبی درس میخونی. موفق باشی. 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۲:۲۲:۲۵
(ویرایش)

عملش سرپایی نیس نه؟اتاق عمل و بیهوشی داره نه؟بعد برداشتنش مثل بقیه عادی میشم یا جای بخیه ها درد داره!من خیلی ناراحتمcryنکنه باعث بشه نتونم از رابطه لذت ببرم

۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۲:۳۲:۲۹
(ویرایش)

ممنونم روشاجون..سلامت باشی.

الهه میدونی تو عاشقشی..دوسش داری.اینه ک باعث شده دست ازسرش برنداری..امامن متاسفانه حسی ندارم..امیدوارم همیشه خوشبخت باشی عزیزم.

عشق زوری نمیشه..عشق خیلی خوبه خیلی...

ماهک جان اطلاعات زیادی ندارم تو انجمن واژینیسموس بپرس راهنماییت میکنن..بعداینکه بخیه و زخم خوب شد عادی میشی و لذت میبری.

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۲:۳۳:۴۵
(ویرایش)

ممنونم عزیزمlove

۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۲:۴۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام 

روز پاییزی و شایدم بارونی،ابری،آفتابی،کمی تا قسمتی خراب یا خوبتون بخیر... خخخ چی گفتمanim2-25r30wi

ببخشید از عوارض پریود بیشششششعووووورررررههه شما ب دل نگیرین کثافت عوضیanim2-sdasdasd

خوبین خوشین سلامتین دماغاتون چاقه؟!anim2-4d564ad6

روشا جون هنوز یه ته تویی از سرماخوردگیو مونده شرش نمی کنه بره فقط گاهی وقتی ی چارتا سرفه می کنم

الهه ژووون چطوری خانومی؟

بهاری خانوم من هسم ولی خستم... خخخ اومدم خوندمو رفتم حال نداشته بیدم جواب بده بیدم...نتمم خرابه گوشیمم خرابه پول بذارین رو هم برام بخزین تا زود ب زود بیامshysmile

دیگه کی بود حال و احوال منو پرسیده بود یادم نمیاد ببخشید مغزم کار نمی کنه حافظه م ضعیفهgood

عرضم ب حضورتون دیشب میخاسیم بریم حال و حول که خبر رسید وضعیت قرمزهyell گندش بگیرن با این اومدنش.پریشب که شوهره نقشه کشیده بود بیچاره تا دیر وقت رییسش نگهش داشته نشد کاری کنیم دیشب که زود اومده خونه پریود شدم.الهیی که رییسش همینجور سرش بیاد بره خونه بعد دو هفته بعد زنشم یه هفته پریود بشه درد بی... بگیره ایشالاanim2-25r30wianim2-smilies-azardlanim2-sdasdasd

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۲:۵۱:۳۸
(ویرایش)

دل افروز جون خوبی؟شنیدم رفتی اقدام؟!ایشالا زود بگیره خدا ی نی نی بذاره تو دلت... سالم و صالح باشهlove

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۳:۱۵:۰۳
(ویرایش)

زهرا جوا آخی الهی بمیرم چقد باردرایت سخته... الان بهتری؟ایشالا بنیامین کوچولوت صحیح و سالم بدنیا بیاد همش یادت میره.. خدا مادرشوهر گلتو برات حفظ کنه قدرشو بدون

ممنون که با این وضعیتت یادم بودی خواهرanim2-40

میگم راستی اینجا بیای خیلی از حجم نتت کم نمیشه اگه از مودم استفاده می کنی.هرچند تو بارداری ضرر داره خیلی دور و بر گوشی و مودم و اینجور چیزا نروو...کلا این دوره دزد شدن از حجم نت می دزدن والا مال ما مخابرات بود ب دو هفته نرسیده سه چار گیگ مصرف میشد با اینکه قبلا انقد بالا نبود همین حجمو چن ماه استفاده می کردیم.راستی اینستاگردی خیلی مصرف حجم داره اونجا رعایت کن

آوا جون تو چطوری؟تو خل نشی زود بچه بیاری.. shysmileدرستو تموم کن... بعدشم من همیشه میگم میخاسن واسه پسرشون زودتر زن بگیرن که پیر نشه فاصله سنیش با بچش زیاد بشهanim2-25r30wi تو هنوز سنت کمه خواهر گرفتار درس و دانشگاهی...از دوران دانشجوییت لذت ببر که هیچ وقت تکرار نمیشه!!

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۴:۰۰:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

آوا جووونج بیار سختی داره شیرینیم داره خوب اولاش یکم سخته تا یکم جووون بگیره اگه سن همسرت داره میره بالا بیار اول و آخر که چی باید یه دونه رو بیاریم دیگه عزیزم 

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۴:۲۱:۵۴
(ویرایش)

سلام پری مامانی .. خوبی؟آرنیکا کوچولو چطوره؟خوب دسشویی می کنه رو فرش یا نه؟anim2-25r30wi

سلام الهه جون ممنون خوبم مثلا...افتادم درگیر کیسه ابگرمو قرص مسکن و نوار و... دیگه بقیشو نمیگم حال بهم زنهglass

خواهر آخر ماه صفر و شهادت و اینا گناه نداره برین عملیات اگه به قصد بی احترامی نباشه البته!فقط بخاطر اینکه نطفه بچه یهو اون موقع بسته نشه میگن گناه داره وگرنه اگه میل جنسی داشته باشیو به همسرت نرسی گناهش بیشتره ثوابشهshysmile

من تونستم
شما هم میتونین
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران