تعداد بازدید : 796012
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۳/۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۹/۲ ۰۹:۳۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۸ ۱۳:۲۲:۳۲
(ویرایش)

بهاری نکنه با ما قهر کردی دختر خوب 

عزیزم هیچ کس همچین فکری نکرده. 

کجایی بیا اعلام حضور کن. 

ببین با چه رنگ خوشگلی برات نوشتم 

🍁🍁🍁🍁🍁🍂🍂🍂🍂🍂🍂

این برگهای خوشگل پاییزی هم تقدیم شما 😘

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۹/۲ ۰۹:۳۹:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۰۱:۰۰:۲۱
(ویرایش)

چه خبر روشا جون؟؟زندگی مشترک چطور میگذره؟؟

دل افروز جون چطوری بهتر شدی؟؟میبینم که توام دست بکار شدی والا منم دلم مربازرشک خواست از بس گفتین دلم اب شدwhat

حوصلم سررفتanim2-65d6a5d6sاینجا باروووونه خیلیم شدید دلم خواست شوهرم الان پیشم بود زیاد از هوای ابری و گرفته خوشم نمیاد مخصوصا وقتی تنهاباشمalmostcry

❤️خدا هميشه همرامه❤️
۱۳۹۶/۹/۲ ۰۹:۴۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۶:۰۰:۲۸
(ویرایش)

سلام بچه ها. صبح شما هم به خیر.

اینقدر تو این یه سال و نیمی که عمه فوت شده از این بحث و جدل ها توی خانواده پیش اومده که دیگه داغونمون کرده. من تو اون زمانی که عمه بیمارستان بود و حتی بعدش که آوردنش خونه خیلی حواسم بهش بود حتی کارایی میکردم که بقیه ی بچه هاش حاضرنبودن براش انجام بدن. هیچ توقعی هم از کسی نداشتم چون بالاخره عمه ام بوده و حق به گردنم داشته. ولی بعدش از طرق خواهر شوهرم یه سری حرفایی زده شد که خیلی دلم رو شکست. خیلی درکش کردم که بالاخره مادرش رو از دست داده و بالاخره مجردم هست. ولی بعضی جاها دیگه واقعا کم می آوردم. یه وقتایی به خودم میگفتم مادرشو از دست داده شعورش که از دست نرفته. سر یه سری مسائل بیخودی به من گفت انشاالله زندگیت از هم بپاشه به شوهرم گفت من برادر ندارم تو برای من مردی. من خیلی درکش کردم و همش شوهرم رو قانع میکردم که بالاخره خواهرته و اشکالی نداره ولی خودم از درون خیلی داغون شدم. من حتی همچین چیزی برای دشمنمم نمیخوام. حالا که مساله ارث و میراث پیش اومده پسرا به خاطر بی احترامی هایی که ازش دیدن حاضر نیستن کوتاه بیان. البته میدونم که اگه اون خودش سمت برادراش بیاد حتما همه چی مسالمت آمیز حل میشه. به خاطر این رفتاراش مجبور شدم به خاطر اینکه بین شوهرم و خواهرش کدورتی بیشتر از این پیش نیاد بعد از ۵ ۶ سال عقد همینطوری بیام خونه ی شوهرم. بدون عروسی. منی که حالا اولین نوه ی تو یه خانواده بودم و تک دختر و بابام کلی برام آرزو داشت. هیچ کدوم از اینا به روم نیاوردم تا مبادا خانواده ام ناراحت نشن. شاید اینا از دید بقیه بی اهمیت باشه ولی خب بالاخره هر کسی برای خودش رویاهایی داره. بعد از اینا همه دعوا مامانجونم با این کارش بیشتر بین خواهر و برادر اختلاف میندازه. من انتظار داشتم یه مقدار بزرگانه تر مساله رو حل و فصل کنه. چون این بچه ها به خاطر مشکلاتی که داشتن تو بچگی و حالا هم فوت مادرشون یه جورایی همشون احتیاج به توجه دارن. یه جاهایی از خواهرشوهرم یه کارایی دیدم که واقعا یه وقتایی فک میکنم خیلی با سیاسته و بد جنسی میکنه ولی بعدش به شیطون لعنت میفرستم که چرا در مورد بنده ی خدا همچین فکری کردم. مثلا همون هفته ی بعد از مرگ مامانش تمام سندا و مدارک رو برد قایم کرد. 

بچه ها ببخشید اگه ناراحتتون کردم. دل افروز جون عزیزم میدونم از لحاظ قانونی برام توضیح دادی. عزیزم ممنون ازت و میبوسمت. ولی دیشب از قبل ناراحتی داشتم. الان که داریم به بچه دار شدن فکر میکنیم احتیاج به آرامش دارم و شوهرمم واقعا به این پول احتیاج داره تا یه کاری برای خودش دست و پا کنه. از خدا میخوام اینقدر بهش لطف کنه تا دیگه این پول ها نخواد سرنوشت زندگیش رو  تغییر بده. ولی این مسائل که پیش اومده خیلی ناراحتم کرده. همش استرس دارم که نکنه فلان جا بریم دعوا بشه. کدورت بشه و ...

تو سال اول بعد از فوت عمه هر جا میرفتیم همه از شوهرم بد میگفتن و میگفت خواهرشو اذیت کرده. به خصوص از شوهر من بد میگفتن.چون یه اخلاقی که داره اهل پنهون کاری نیس و همون چیزی رو که میخواد میگه. به قول خودش با بقیه روراسته. اینا خیلی اذیتم میکرد. البته الان همه به حرفاش رسیدن ولی مارو دق دادن.

بچه ها ببخشید ناراحتتون کردم.

سخن این است که ما بی تو نخواهیم حیات
۱۳۹۶/۹/۲ ۰۹:۵۳:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

پری جونم خیلی ناراحت شدم عزیزم چی کشیدی اون لحظه ، واقعا سخته مواجهه شدن با این مسایل ، میدونی شوهرت واقعا پسر خوبیه هیچ قصد و غرضی نداشته و نداره فقط دختر خیلی روش زیاده که با اینکه میدونه شوهرت متاهل و بچه هم داره هی برای شوهرت پیغام میده واقعا دختر چطور روش میشه انقدر پیش ببر . 

عزیزم منم اگر تو شرایط تو بودم شاید اینطوری رفتار میکردم تو الان خیلی خیلییی نیاز به محبت شوهرت داری و دیدن یه مساله کوچیک یا جزیی واکنش شدیدی رو برات به همراه داره . دیگه این که از جانب ما زنها اصلا مساله کوچیکی نیست . منظورم دیدن این همه وقاحت یه دختر هست که تا اینجاها پیش همسر  جلو ببره که هر روز حال و احوالش و بپرس و تازه شیرینی هم بخواد . 

میدونی شوهرت جواب دختر رو خوب داده شاید واضحتر نمیتونسته بزنه تو برجک دختر چون همکارش و البته مردها خیلی تو این موارد مراعات میکنن که حرفی نزنن که باعث ناراحتی همکارانشون نشه ولی نمیدونن باید یه جا جلوی طرف رو بگیرن . 

حالا اشکالی نداره کاری که شده گلم ناراحت نباش دختر گلت گناه داره . هر دوتون تو عصبانیت یه سری کارها و حرفها زدید . بذار هر وقت خودت و شوهرت اروم شدید بهش پیغام بده بگو میدونم نباید گوشیت رو چک میکردم اما من زنم میخوام مراقب زندگیم باشم میدونم تو هم مراقب زندگیمونی اما من هم جنس خودم رو خوب میشناسم یه دختر تا وقتی که منظور نداشته باشه نمیاد به یه مرد زن و بچه دار پیغام بده و بگو تو عصبانیت هر دومون رفتار و حرفهای اشنباهی زدیم و یه ببخشید کوچولو هم چاشنیش کن و همه چی رو تموم کن بگو من تو این دوران خیلی حساسم نیاز به مراقبت و محبت زیادی دارم از جانب شوهرم والا دچار افسردگی میشم خدایی ناکرده و این قضیه دست خودم نیست و میخوام بیشتر درکم کنی . دیگه خودت استادی خواهری ناراحت نباش عزیز دلم 

😚😚😚

سری بعدم پری جون اگه دیدی دختری پیغام میده تو برجک دختر بزن مستقیم بگو دفع اخرت باش حال شوهر من و میپرسیااااااا  مگه دکتری اصلا به تو چه ربطی داره والا به خدا عجب وقیح و پر رو شدن یه سری زنا 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۰:۰۱:۳۵
(ویرایش)

خب حالا دیگه ناراحتی رو بذاریم کنار و بریم سراغ رنگی رنگی خودمون

روشا جون من هیچوقت قهر نمکینم. هیییییییییییییچ وقت. خوبی گلم. میگم که با زرشک تازه میشه فقط؟ نمیشه با زرشک فریزری درست کرد. آخه من خیلی دلم خواست. بس که گفتین شماها. آخه شاید من در پس اون اقدام های الکی و یکی و نه یکی باردار شده باشم کدومتون برام مربا میارین؟؟؟؟؟anim2-25r30wi

هستی جون ما دلمون لک زده واسه یه ذره بارون. از خشکی داریم میترکیم. راستی گلات در چه حالن؟ سونو واژینالی بردیشون؟

پری جون یکم به خاطر زایمانت حساس شدی ما درکت میکنیم. ولی یکم اشتباه کردی رفتی سر گوشی شوهرت.  بدجور به روش آوردی.چرا زدی تو گوشش خب؟ عزیز دلم دیگه مریضی و ایناش رو به روش نیار خیلی سختی کشیدی تا درمان بشه ولی همه ی این کارا برای شریک زندگیت کردی. حالا بعدا که آروم شدی یه تلفن بهش بزن بالاخره الان دیگه خودتون دو تا نیستین. آرنیکا هم به آرامش احتیاج داره. انشاالله که شوهرتم درک میکنه تو به خاطر زایمانت حساس شدی. میدونم تو اون لحظه چی بهت گذشته. خیلی سخته که آدم از همکار خانم شوهرش تو گوشی شوهرش پیغام ببینه.ولی شوهرت مرد بدی نیس. حالا ناراحت نباش و مثل همیشه قوی باش

الهه جون میبینم که در نشاندن خانواده ی شوهر سر جاشون خوب داری پیش میری. به امید موفقیت های دیگر. میبوسمت

زهرا جون چه قدر پر انرژی هستی تو. مثل اینکه توام از خواهرشوهر شانس نیاوردی. عزیزم بیشتر از خودت مراقبت کن تا بنیامین کوچولو زودی بیاد تو بغلت. 

۱۳۹۶/۹/۲ ۱۰:۰۶:۲۱
(ویرایش)
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۰:۰۸:۲۴
(ویرایش)
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۰:۱۸:۵۱
(ویرایش)

واقعا خیلی پررون بعضیا دلی جون انقدر شعور ندارن که طرف زن داره خدا لعنت کنه همچین زنایی رو 

منم خیلی رو این موضوع حساسم خیلی حرصم میگیره وقتی تو گوشی  شوهرم این چیزارو البته همش درمورد کار ولی نمیتونم تحمل کنم اوایل خیلی حساسیت نشون میدادم ولی تو چند مورد شوهرمو امتحان کردم متوجه شدم قابل اعتمادهshysmileولی بازم نمیتونم تحمل کنم دست خودم نیس اصلاanim2-65d6a5d6s

❤️خدا هميشه همرامه❤️
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۰:۲۳:۱۸
(ویرایش)

بهااااااااارhappymuch

حالا شدی بهار جون خودمون دلمون پوسید نبودی والااااااshysmile

اره همشونو معاینه کردم خیالت راحت ولی دواشونو نگرفتم هنوزcryامروز میگیرم

خبببببب دیگهههه چه خببببرااااا؟؟؟؟

❤️خدا هميشه همرامه❤️
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۰:۲۵:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام به همگي

ببخشيد غيبت طولاني داشتم 

شديد سرماخوردم ! آنفولانزا! 

٢ هفته شد! 

خدا تا الان بچم رو حفظ كَرده 😂😂  

دو روز تب و لرز شديد! يادم نمياد شبا چجوري براي شير دادن و عوض كردن جيمز بيدار ميشدم! 

خلاصه تَو حال خودم نبودم! 

پريشب پياما رو خوندم خيلي زياد بود ، أما نرسيدم جواب بدم!!

كلي دلم براي همتون تنگ شده بود❤️❤️❤️

مرسي تَو اين مدت به يادم بودين😍😍😍

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۰:۲۷:۵۵
(ویرایش)

چطوري هستي جون؟ خوبي؟ 

صبحت بخير💐💐💐

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۰:۳۴:۵۵
(ویرایش)

سلام ملیکا جون بهتری عزیزم؟؟؟

جیمز تربچه چطوره؟؟valentineخیلی بیشتر مراقب خودت باش عزیزم anim2-40

❤️خدا هميشه همرامه❤️
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۰:۳۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

روشا جووونم الهه جووونم بهاری جووونم ریزان جووونم دل افروز جووونم هستی جووونم ممنونم بابته راهنماییاتون من یه عادت بدی دارم وقتی عصبانی میشم دست خودم نیست یه جوری باید حرصمو خالی کنم صبح بهم پیام داده که به جوون تو و تنها دخترمون من هیچوقت کاری نکردم که به شما خیانت کنم اول تو زدی زیر گوشم یادت نره اون دختر ده سال بزرگتر از منه به من میگه داداشی اما منم بهش گفتم تو این پنج سال زندگی هیچ خوشی نداشتیم تمام دلخوشیم این بوده که تو بهم وفاداری اونم ازم گرفتی بهم گفت پری اون چیزی که میخای از من بشنوی رو نمیشنوی تو لابد یه ریگی تو کفش خودت هست که هی گوشی منو چک میکنی منم براش نوشتم برات متاسفم 

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۰:۴۵:۱۶
(ویرایش)

پری جون عزیزم حالا که پیام داده دیگه جوابشو اینجوری نده اونم مثل تو از کارت عصبانی شده عزیزم سعی کن اول اوضاع رو اروم کنی بعد باهاش دردو دل کن بگو من الان بیشتر از هر وقت دیگه به حضورت احتیاج دارم الان اگه اینجوری ادامه بدی اونم یه چیز بدتر میگه سعی کن ارامشت حفظ کنی

❤️خدا هميشه همرامه❤️
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۰:۴۵:۴۷
(ویرایش)

مرسي هستي جون 

اونم خوبه 

به خالش سلام ميرسونه! 

با دست دارم شير ميدم يا يه دست مسيج😝 شرمنده دير ج دادم

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403