تعداد بازدید : 795984
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۳/۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۳:۱۴:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

حالا بیام سروقت شما....

اووووووووم...

دلی جون خوبی خانوم.وکیل به سلامتی توهم اقدامی شدی ان شاالله ماه بعد زودی باردار شی به لطف خدا.😘😘

بهارجونم خوبی شما چه خبراز گلای خوشگلت...راستی من هنوز گل نگرفتم اخه میدونم خراب میشن الان بگیرم خونم نورخور نیست حالا ان شاالله واسه خونه ی بعدی میگیرم..😘😘

روشاخانوم شیرازی خوبی عامو زندگی ان شاالله بروفق مراده😘😘

زهراجون اهبازی شما چطوری پسرفسقلیت خوبه ان شاالله چیزی نیست داروهاتو مصرف کن واستراحت مطلق داشته باش تا به امیدخدا سروقت زایمان کنی😘😘

الهه جونم خوبی خانوم مو کمند😘😘....غصه نخور خواهر زندگی 100سال اولش سخته این نیز بگذرد...ولی حرصم ازکارای شوهرت میگیره من بودم تاحالا جرواجرش میکردم ببخشید بی ادب شدمoopsاخه کدوم ادم عاقلی از محبت بدش میاد شوهرمن اگه بهش محبت نکنم قهرمیکنه شوهرتو برعکسه والا...

هستی خانوم.شمالی شما چطوری داری حال میکنی با اون اب وهوا اره😉😘😘

ملیکاجون خوبی خدا سلامتی بده ان شاالله بهتر شیمراقب خودتو جیمز باش خوشگل موشگلی😘😘

اوا جون خوبی گلم درساتو بخون ان شاالله موفق شی😘😘....ازمن میشنوی خواهر بخاطر درس جلوگیری نکن اگه واقعا بچه دوست داری اقدام کن منم بخاطر درس خوندن همش عقب مینداختم الانم باید همش چشم انتظار باشم

پری جون خوبی دخترگلت خوبه ماشاالله چه نازه خدا برات نگهش داره😘😘...پری جون کارخوبی کردی شوهرتو ادب کردی کاملا با کارت موافقم....خخخخ الان بچه ها فحشم میدن...والا چه معنی میده ما این همه وفاداریم چرا اونا نباشن همش میگن زنا کوتاه بیان...مرد باید حساب ببره از زنش.....باهمین پیامای مزخرف رابطه ها شروع میشه کار بسیار بجایی کردی اون زنیکه هم اگه بار دیگه پیام داد حسابشو بزار کف دستش برو یقشو بگیر بگو پدرتو درمیارم باردیگه بخوای به شوهرمن پیام بدی😡😡😡😡😡

ریزان جون شماخوبی....به نظرمن تموم حرفای زهرا درسته بچسب به زندگیتو شوهرت این حرفا چیه تفاوت سنی کیلو جند به خودتو شوهرت زندگی رو تلخ نکن گلم😘😘

ارکیده جون شماهم همینطور خانوم....بشین فکر کن ببین مشکل اساسی زندگیت جیه اونو درست کن ان شاالله که بتونی با تغییردادن خودت رو شوهرتم تاثیر بزاری و زندگیت همونی بشه که میخوای😘😘

دیگه ببخشید اگه کسی رو جاانداختم😘😘

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۳:۱۶:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلام.وای ماشالا نی نی هاتون چ نازشدن خداحفظشون کنه.منم میخام خخخخخ

ریزانی منم بعدکه میام جواب بچه هاروبدم یادم میره حافظم فندقیه..

پری جون درسته شوهرت اشتباه کرده جواب اون دخترو داده..ازاون اشتباه تر کار دخترس..دختره ی وقیح.چ معنی میده ب همکارش بگه داداش..اماخداروشکر که شوهرت دوستت داره و معلومه مرد خوبیه..الان ک اینجوری بت پیام داده جوابشوخوب بده ازش معذرت خواهی کن..والا اگه شوهر من بود ....عمرا پیام میداد و نازمو میکشید..

کارتوهم اشتباه بوده ک زدیش.

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۳:۱۹:۵۱
(ویرایش)
تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

۱۳۹۶/۹/۲ ۱۳:۲۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

مرسی ک بفکرم بودی چکامه جون توخوبی؟؟ایشالاکه زودترمامان میشی عزیزم بش فکرنکن..حرفای زهرابامن بود باریزان نبود.🙈

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۳:۲۲:۱۳
(ویرایش)
تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

۱۳۹۶/۹/۲ ۱۳:۲۵:۴۳
(ویرایش)

اع ببخشید اوا جون ماشالا بچه ها زیاد شدن پیامارو خوندم قاطی کردم خب پس حواست به زندگیت باشه...

همین زهرای ناقلا اوند کلی دردودل کرد گفت شوهرم این بلاهارو سرم اورده بعد من ندارا کردم ال کردم وبل کردم چقدر بیچاره شوهرشو قضاوت کردیم ناقلا نگفت بیچاره از اول باهاش جیکار کرده که اونم این بلاهارو سرش میاورده مظلوم رودار....خخخخخخخ

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

۱۳۹۶/۹/۲ ۱۳:۲۶:۳۷
(ویرایش)
تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

۱۳۹۶/۹/۲ ۱۳:۲۸:۱۵
(ویرایش)
تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

۱۳۹۶/۹/۲ ۱۴:۴۲:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

روشا جون مربا زرشک و با کمک مامانم درست کردم بالاخرررررره خیلی خوشمزه و عالی شد . درسته از تو زرشکت شیرین تر از مال من بوده من شاید نزدیک ۹۰۰ گرم شکر ریختم تا خوب شد ولی عالی شد و خوشمزه  ممنون بابت ایده ات . 

هستی جون و بهار جون مرباش خیلی خوشمزه ست و راحتم هست فقط تمیز کردن زرشکا خیلی سخت و زمان بر دیشب من دو ساعت دستم فقط بند تمیز کردنش بود اما ارزشش رو داشت😉

درسته روشا جون واقعا هر چیزی درست کردنش حوصله و وقت میخواد چون زمان بر اما اگر کسی علاقه داشته باشه واقعا لذت بخش ...... ولی ..... اماده اوردن و خوردن هم خیییییلی میچسبه کیه که دوست نداشته باشه 😀 واقعا دست مادرامون درد نکنه همیشه هر وقت هر چی درست میکنن به فکر ماها هم هستن . 

بچه ها من نمیتونم ببشتر از دو نفر منشن‌کنم اما فاطمه همیشه تعداد زیادی منشن میکنه راهش چیه ! کسی میدونه ؟ 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۴:۴۴:۴۵
(ویرایش)

فاطمه جون شما چطوری بیشتر از دو نفر رو داخل پستهات منشن میکنی عزیزم ؟ 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۴:۵۴:۴۷
(ویرایش)

بهار جونم 

قبول دارم حرفاتو  یک سری ادم ها هستن متاسفانه اصلا معرفت ندارن و قدر داشته هاشون و اطرافیانشون رو نمیدونن . یه خواهر چطوری دلش میاد از هم پاشیده شدن زندگی برادرش رو بخواد ؟  والا ما کلی ذوق و شوق داشتیم عروسی و جشن برادرامون بشه بریم کلی خوش بگذرونیم و براشون قر بدیم والا 😂😂 

و همیشه دوست داریم در کنار خانماشون زندگی پایداری داشته باشن . 

میدونی خواهر شوهرت مجرده هنوز وارد زندگی مشترک نشده  که متوجه بشه این خواسته رو حتی ادم برای بدترین افراد زندگیش و دشمناش هم نباید بخواد چه برسه به برادر و دختر دایی  . واقعا از این حرفش خیلی ناراحت شدم . 

معلوم خیلی سیاست داره و با بدگویی مادرجونت رو سمت خودش کشونده ، واقعا این وسط بزرگتر میتونه بین خواهر برادر قرار بگیره و نذار اختلاف بالا بگیره امیدوارم این مشکل زود حل بشه عزیزم . 

ولی تو خوب کاری میکنی که شوهرت رو به ارامش دعوت میکنی انشاله باردار هم میشی و این مشکلاتتون حل میشه . نگران نباش 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۴:۵۹:۳۷
(ویرایش)

وااااای خداااااا این دو تا گوگولی رو ببین چقدر نازن الههههههی دلم ضعف رفت براشون نگاه ژست و نگاهاشون کن چه خوشگلللللل .... 😍😍😍😍😚 خدا حفظشون کنه 😚😚

ملیکا جونم مراقب خودت بیشتر باش عزیزم بدنت ضعیف به خودت برس ایشاله که زود خوب خوب بشی و دیگه خبری از سرماخوردگی نباشه . خوشحالم که شوهرت حسابی هواتو داره . 😊

پروانه جونم شوهری متوجه شده کار خودشم اشتباه بوده گناه داره دلتنگتون .... بذار بیاد دیدنت بعد هم بگو بخشیدمت 😂 و دیگه نبینم جواب خانم بزرگ که ۱۰ سال ازت بزرگتره رو بدیااااا  یکی دوبار که محل دختر نذاره خودش متوجه میشه اگر متوجه نشد خودت خانم خانما رو متوجه ش کن😉 .  

خلاصه با شوخی و خنده حرفات و به شوهرت بزن . خودت دیگه بیشتر استاددددی عزیزم 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۵:۰۱:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۳۱:۳۸
(ویرایش)

سلام به همگی

❤️ حسین نفسِ مامان و بابا ❤️
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

سلام چکامه جون 

چطورررری 

خوشحال شدم پستت رو دیدم . اره عزیزم بعد از پریودی این ماه دیگه اقدام جدی رو شروع میکنم . 

خودت چه خبرا ؟ 

انشاله کاری که دوست داری رو پیدا میکنی و در کنارش هم درست رو ادامه میدی 😊

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۵:۰۸:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۳۱:۳۸
(ویرایش)

آوا جون من منظورم از جهت رقص بود گفتم بهت فشار اومده 

الهه جون فندق منم خوبه خداروشکر . انشاءالله شنبه میرم آنومالی و جنسیتشو بهم میگن

حالمم خوب بودا ولی الان با شوهرم بحثم شد . عصبی شدم باز

روشا جون احتمالا پسره . همه میگن خودمم حس میکنم . بازم برا سونو رفتن یه شوق دیگه ای دارم

ممنونم دل افروز جون .نی نی ما دست بوسه شماس

انشاءاله به زودی خبر مامان شدنتو بشنویم

پری دخملی چه نازه . ماشاءالله 

ببوسش جای ما

زهرا جون خوبی ؟؟؟ من عاشق جواب دادناتم . کشته مردتم . اینقده طولانی مینویسی . چطور حوصله ات میگیره

❤️ حسین نفسِ مامان و بابا ❤️
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران