تعداد بازدید : 795963
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۳/۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۴:۴۸:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۵ ۱۱:۵۸:۰۰
(ویرایش)

مرسی الهه جان یکی از بچه های انجمن واژینیسموس جراحی کرده بود گفت درد نداشتم فقط یکم سوزش داشته.ممنون از همتونloveسالم و خوش باشیدanim2-thanks

۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۵:۳۳:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۳۱:۳۸
(ویرایش)

سلام به همه خانوماanim2-ad54ad

دل افروز جون ممنونم . خوبیم خداروشکر 

خداروشکر که مشکل شوهت حل شد . انشاءالله دیگه پیش نیاد و به زودی خبر مامان شدنتو بشنویم kiss

نمیدونم چم شده بود . فکر میکنم بخاطر اتفاقات اخیر بود . خیلی رو من تاثیر گذاشته بود . یه روز نشستم کلی گریه کردم . الان خوبم خداروشکر . دیوزم رفتم صفا دادم خودمو . خیلی روحیه ام بهتره 

الهه جون اینقد شوهرتو حساس نکن . گاهی مردا نمیتونن با ما حرف بزنن که ما تو فکر نریم . گاهی به غرورشون برمیخوره زنشون بدونه جایی کم آوردن . بذار چند روز به حال خودش باشه خوب میشهanim2-tsimuzpzwoap1t9y3o7

آوا جون معلومه این دوماه خیلی بهت فشار اومدهanim2-4d564ad6funny

الهه جون همیشه مارو با احوالپرسیات شرمنده میکنیkiss

زهرا جون خدا بد نده . انشاءالله چیزی نیست . غصه پول رو نخور . هممون کم پولیم . امیدت به خدا باشه . انشاءالله همه چیز درست میشه . مارو از حال خودت بی خبر نذار . خدا مادرشوهرتو برات نگه داره همچنین مادرتو . خدا خیرش بده . زهرا جون یکم کمتر رابطه داشته باش . رابطه زیاد هم باعث زایمان زودرس میشه خدای نکرده 

انشاءالله بسلامتی و سر موقع بنیامین کوچولو رو بغل کنی . راستی اسمشم مبار باشه . نامدار باشه انشاءالله kiss

منم گاهی بدجور هنگ میکنم . بیچاره شوهرامون shysmile

ارکیده جون خیلی ناراحت شدم حرفاتو خوندم . امیدوارم هر چه زودتر مشکلاتتون حل بشه . از طرفی باید انتظار همچین رفتارایی رو داشته باشی . بخاطر اینکه پدر و مادرش رفتارشون متفاوت بوده . تو باید سعی کنی خیلی چیزا رو بهش یاد بدی . چون یاد نگرفته . بیشتر برا هم وقت بذارین . هیچوقتم نگو از شوهرت متنفری همین جملات باعث جدایی بیشتر میشه

گذشته ها گذشته با فکرکدن بهش فقط بیشتر اذیت میشی وگرنه چیزی تغییر نمیکنه . به فکر آینده باش . دلشاد و سرزنده باش kiss

روشا جون خوبی ؟؟؟ بهتر شدی ؟؟؟ کار خوبی میکنی نذار بخاطر مسائل پیش پا افتاده یا جزیی جدایی بینتون پیش بیادkiss

بهاری انشاءالله بسلامتی اقدام کنیو به زودی مامان بشی . چقده خندیدم از اینکه گفتی اگه شوهرت درسست نشد بزن لهش کنanim2-25r30wi

انشاءالله تو درساتم موفق و موید باشی 

❤️ حسین نفسِ مامان و بابا ❤️
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۶:۳۲:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۸ ۱۳:۲۲:۳۲
(ویرایش)

سلام فاطمه جون 

خوبی عزیزم؟ نی نی چطوره؟ 

خدا را شکر بهترم. 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۷:۰۶:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

سلام ریزان جووونم میخندی آره ابشالله سرت بیاد آره اتفاقا امروز بازش کردم بشورمش سردش شد جیش کرد کلا منو لباساشو فرش به فنا داد خخخخخ

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۸:۲۴:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۳۱:۳۸
(ویرایش)

ممنونم روشا جون. هر دو خوبیم گلم

خداروشکر که خوبی

چشم الهه جون 

اگر پسر باشه محمدحسین 

اگر دختر باشه حورا یا ماهرو

❤️ حسین نفسِ مامان و بابا ❤️
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۸:۴۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

وای خدا آرنیکا شاشوکو باشanim2-25r30wi عزیزم بچه رو همینجور ول نکن رو فرش خو.... یه مشمبع بزرگ بگیر بنداز زیر تشکش خو که گند نزنه به فرشت..لباساشم فدای سرش انقد بشاشه به این زندگیanim2-25r30wi

راستی عکس العمل مادرشوورت با آرنیکا چطوره؟دخملت خودشو تو دلش جا کرده یا نه؟anim2-21

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۲۳:۴۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلام.

فاطمه جون فشارازاون لحاظ ک نه..ولی ی استرس..ک چرا مثه همه ک میگن مثلا هفته ای سه چاربار حداقل داریم نیستیم ما..میترسم برامون مشکل ایجاد کنه ی وخ.

ریزانی منم گاهی وقتا ب دورووریام میگم.ک میخاستن زودتربراپسرشون زن بگیرن..اماخب توواقعیت خودموکه نمیتونم گول بزنم حقیقته.و حالا اینطورشده..

پری جون شوهرم31سالشه..شماراستی چندسالتونه؟

الهه جون سعی میکنم اماباز باکوچیکترین خاطره یاهرچیزی کلی دلم میگیره...خداانشاا...کمک کنه فقط..

ریزان پریود خراست..منم چندروزدیگه میشم..اون دفه ک خیلی دردداشتم خداکنه ایندفه نداشته باشم.

ملیکا بیابهمون سربزن دلتنگتیم.

بهاری دل افروز چکامه زهرا ارکیده و بقیه چطورید؟؟

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۹/۱ ۰۸:۴۹:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۶:۰۰:۲۸
(ویرایش)

سلام دخترا

من شاد و خوشحال و خسته اومدم پیشتون. دیشب مهمون داشتم. جاری جونم اومده بود خونمون. 

حالتون خوبه همگی؟

آقا دیشب خونه ی ما یه خبرایی بودا. ارث عمه ی خدا بیامرزم که مادرسوهرم باشه میخوان تقسیم کنن نمیتونن. خیلی زیاد نیست اصن. خواهرشوهرم میگه من ارث برابر میخوام. پسرا هم میگن تو حقوق میگیری و تمام وسایل خونه ام برداشتی نمیشه. حالا مامانجونم این وسط میخواد ارثش بگیره بده به خواهرشوهرم. اینجوری سهم خواهر شوهرم حتی از تقسیم مساوی هم بیشتر میشه. حالا همه موندن مات و مبهوت که چه کنند؟

سخن این است که ما بی تو نخواهیم حیات
۱۳۹۶/۹/۱ ۰۹:۲۰:۰۰
(ویرایش)

ریزان جووونم یهویی داشتم پوشکشو عوض میکردم غافلگیرم کرد وگرنه تشکچه مشمایی داره 

هنوز خونه مادرشوهرم نرفتم ولی خوب براش هدیه یه النگو خریده بیخیال بابا بچه باید برای پدر و مادرش عزیز باشه که برای من و باباش یه دنیاست مگه پدر بزرگ مادربزرگای ما برای ما چی کردن که اینا بخان برای بچهای ما بکنن والا

آوا جووونم من خووم 26 سالمه و همسرم 29 اما خوب آرنیکا بعد 4/5 از ازدواجمون میگذره بخ دنیا اومد بخاطر مریضی شوهرم انقد طول دادم وگرنه خیلی دلم میخاست دو سال بعد عروسیم بچه دارشم 

الهه جووونم ایشالله مشکلاتت که حل شد خدا یکی بهت بده اونوقت میای اینجا میگی وای شاشید رو فرشم تمام وسایلمو کثیف کرد اونموقست که من بهت میگم دوست داره رو فرش جیش کنه خوو خخخخخخ

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۹/۱ ۰۹:۲۲:۲۲
(ویرایش)
خدایا شکرت
۱۳۹۶/۹/۱ ۰۹:۳۷:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلام صبح همگی بخیر اینجاداره بارون میاد خیلی قشنگه.

الهه حون توگذشته من و شوهرم اتفاقات خاصی نیفتاده اما خب....هیچی

پری جون ایشالا هزارسال باارنیکا ب سلامتی زندگی کنید.

بهاری گفتی کی میخاد ارث بگیره بده ب خواهرشوهرت؟؟مامانجون؟؟ینی کی؟؟

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۹/۱ ۱۰:۰۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

سلام روشا جان 

يه سوال راجع به زگيل تناسلي ازت دارم، اون اول شكل زگيل چه شكليه؟ من روي شوهرم چنتا جوش ريز ديدم كه يادم نمياد قبلا بوده يا نه، جوش هاي خيلي ريزي هست كه سرشون قرمزه، اميدوارم زودتر بره دكتر تا ببينيم چيه، ولي يهو ياد تو افتادم گفتم ازت بپرسم، خودم يه سال و نيم پيش پاپ اسمير دادم

۱۳۹۶/۹/۱ ۱۰:۵۵:۲۷
(ویرایش)

سلام بچه ها 

خوبین؟ صبح بارونی ،  ابری ، آفتابی همتون بخیر 

البته صبح رو به ظهر تون بخیر 

فاطمه جون خدا را شکر که هر دو خوبین. احساس میکنم نی نی شما پسر هست 😊

الهه جون خدا را شکر خوبم. تو خوبی؟ 

رعنا جون زگیل میتونه اندازه سر سوزن باشه تا بزرگ. در حدی کوچیک هستن که حتی با چشم دیده نمیشن و دکتر پوست یا متخصص کلیه و مجاری ادرار میتونه تشخیص بده. این زگیل ها میتونه رنگشون روشن یا تیره باشه. برای شوهر من رنگشون تیره بود. بره  دکتر شاید چیز خاصی نباشه. بره بهتر هست و مطمئن میشین. در مورد پاپ اسمیر هم باید بگم که تو تست پاپ اسمیر مشخص نمیشه. شاید مثلا اگه یکی داشته باشه بهش بگن تستت مشکوک هست و .... ولی در کل هر کسی میخواد بفهمه زگیل تناسلی داره یا نه ، باید تست پاپ اسمیر و hpv(زگیل تناسلی ) رو با هم بده. یعنی خودت باید به دکترت بگی که تست hpv هم تو برگه پاپ اسمیرت بنویسه. که هزینه زگیل تناسلی آزاد حساب میشه. برای من 488 هزار تومان شد. 

ایشالا که زگیل نیست ولی به نظرم دکتر بره خیال هر دوتون راحت میشه. 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۹/۱ ۱۰:۵۶:۰۰
(ویرایش)
خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۹/۱ ۱۲:۰۳:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه هاanim2-ad54ad

صبح بارونیتون بخیر و شادی

خوب بارون خوردین یا نه؟ما رو که داشت آب می بردanim2-4d564ad6

ای خواهر پری جون اینکه درسته بچه باید واسه پدرمادرش عزیز باشه که خداروشکر هس.. چون قبلنا پیاماتو خوندم که خوانواده شوورت واکنش دارن نسبت ب دختر پرسیدم...فکر کنم منم بچه دار بشم این مشکل گریبان خودمم بگیرهserious اوخی خب بچه هوس کرده بشاشه ... بعدا برات خاطره میشه که آرنیکا کجاها شاشیده هی فرشو نشون میدی میگه فقط اینجاش نشاشیدیanim2-25r30wi

آوا جون شوور منم ۳۲ سالشه منم ۲۸.. واسه منم هی میگن تا سنتون نرفته بالا بیارین..چه کنم خوانوادش میخاسن الکی ما رو یه سال و خوردی به بهانه های الکی تو عقد نگه ندارن بعدشم که عروسی گرفتیم از هم دورمون نکنن .ما بعد سه سال تازه داریم با هم زندگی می کنیم... جونشون در بره اول که میخواستن صبر نکنن پسرشون پولاش جم کنه بعد بیان براش زن بگیرن بعدشم الکی الکی ما جدا از هم زندگی می کردیم در صورتی که توانش رو داشتن که حمایتش کنن دروغگوهاااا..حالام ما فعلا میخوایم حال کنیم تا خدا چی بخوادanim2-25r30wi

الهه جون من اصلا بلد نیستم قر بدم کهshysmile

مادرشوهر منم هی میاد میگه خاب دیدم بچه بغلته نمیدونم راس میگه یا طبق معمول.... فکر کنم میخاد از زیر زبون من بکشه که خبریه یا نه... دیگه از بس به گونه خای مختلف گفته من دستشو خوندمanim2-25r30wi..ایشالا که برای شما خیره و شوهرت راضی بشه مامان بشیanim2-a2d3

بهاری جون چطوری؟دهههه دختر که هر چی تو خونه مامانشه با طلاهاش می بره دیگهanim2-65d6a5d6s...چی بگم حالا مامان جونتم در قید حیاته ایشالا صد و بیس سال زنده باشن ،فکر می کنم بتونه اموالشو هر جور دوس داره ببخشهanim2-21 خانوم وکیل گروه بیاد بهتر میدونهanim2-65d6a5d6sمنم ی نیمچه تخصص حقوقی دارم واس خودمanim2-25r30wi

من تونستم
شما هم میتونین
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران