تعداد بازدید : 351040
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۲/۲۵ ۲۳:۳۳:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۹ ۲۲:۱۶:۲۸
(ویرایش)

سلام سودا جون

متاسفانه من یه پسرفت داشتم و خیلی ناامیدم.

به سایز 11.5 هم رسیده بودم اما چون سوزش داشتم دوباره برگشتم از سایز ده شروع کردم که باهاش راحت بودم.

دیروز سایز ده رو وارد کردم خیلی اوکی بود. یه ساعت تمرین کردم و کگل انجام دادم و....

امروز اومدم دوباره با همون سایز ده تمرین کنم بعد از یک ساعت واقعا بعد یک ساعت کلنجار رفتن، دیلاتور داخل نرفت. هرچی پوزیشن عوض کردم شیبشو عوض کردم باز فایده نداشت. نمیدونم اینجور موقع ها چیکار کنم. چه تضمینیه وقتی به سایز 12 هم رسیدم یهو این اتفاق نیفته . :( خیلی ناراحتم. cry

۱۳۹۷/۲/۲۶ ۱۸:۴۰:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۵ ۱۳:۲۷:۵۳
(ویرایش)

میتونی اینجا مشکلتو حل کنی

۱۳۹۷/۲/۲۶ ۲۰:۴۰:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

zeynab 

خیلی خوبه. پس میتونی تمرینات رو شروع کنی. البته با رضایت همسرت. چون پرده کم کم کنار میره.

با کگل و وارسی شروع کن. صفحه اول انجمن توضیحات کامل اومده. 

دیلاتور رو با پنبه و دستکش استریل جراحی درست کن. 

تمرینات رو مستمر و روزی حداقل یک ساعت انجام بدی بزودی بانویی.👌

اون دیواره ای که میگی در واقع انقباض ناخودآگاه عضلات واژنت هست. با کگل و کار با دیلاتور بر این انقباض غلبه میکنی.

سان شاین

عزیزم نگران نباش. 

اول اینکه ممکنه بعضی وقتها واژن حساس بشه و سایزی که باهاش راحت بودی هم وارد نشه. اگر نزدیک دوره یا چند روز بعد اون نبود تو این حالت یه استراحت به خودت بده ذهنت رو آروم کن. ریلکس کن. موزیک گوش بده بعد دوباره امتحان کن.

دوم اینکه تا با یک سایزی راحت نشدی افزایش سایز نده. 

سوم اینکه موقع تمرین با یکی دوسایز پایین تر شروع کن بعد برو سایز اصلی.

و نهایتا اینکه روی ذهنیتت کار کن. موفقیت رو تجسم کن. موقع تمرینات موزیک گوش کن تا حواست کامل پرت بشه. 

بزودی با خبر بانو شدن میای عزیزم.😍

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۲/۲۷ ۰۰:۴۹:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۵ ۱۵:۴۴:۵۲
(ویرایش)

چشم ب زودی تمرنامو شروع میکنم... فقط ساعت تمرین مهم نیس؟؟؟ چون دیگه ماه رمضون اومد میشه شب بین افطار و سحر تمرین کنم؟؟

۱۳۹۷/۲/۲۷ ۰۱:۴۱:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

سلام من تازه وارد سایت شدم اول برا همه دعا میکنم این مشکل تو همین ماه پربرکت حل بشه👐

من سه ساله عقد کردم هنوز عروسی نکردم یک ماه بعد از عقدم گواهی سلامت بکارت گرفتم اونم بخاطر اینکه به همسرم اجازه نمیدادم همسرم گفت باید بری معاینه بشی و بفهمی از چه نوعی هستی، خلاصه دکتر گفت بکارتم از نوع حلقوی غیر ارتجاعیه و خون هم میاد.

من تو این سه سال نتونستم به همسرم اجازه دخول بدم، پستها رو که میخوندم گیج شدم! همسر من میخواد خودش دخول رو انجام بده بنابراین راهی هست تا من از دیلاتور استفاده نکنم؟ و اینکه لوبریکانت استفاده کنم یا سیمپلکس؟

خواهش میکنم کمکم کنید دیگه برام رویا شده ، شوهرم قبلا فکر میکرد گذاشتم برا شب عروسی ولی حالا دیگه مطمئن شده میترسم، میگه باید بریم مشاوره، اصلا قبل از ازدواج فکرشم نمیکردم من این مشکلو داشته باشم!!! من انقدری که بقیه بچه ها کامنت میذارن نمیترسم خیلی مشتاقم که انجامش بدم اما از استرس واژنم خشک میشه

همش به این فکر میکنم سه سال میتونستم بهترین لحظات رو خلق کنیم اما من نذاشتم. خیلی ممنون میشم کمکم کنید💞❤

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۷/۲/۲۷ ۱۲:۰۴:۱۵
(ویرایش)

zeynab

ساعتش مهم نیست فقط روزی یک ساعت تمرین داشته باش. موفق باشی💪

nafas joon

عزیزم تو این سه سال اقدام به دخول داشتید و نشده? 

علائم واژینیسموس رو بخون صفحه اول انجمن اگر اینطوره باید تمرین کنی.

ولی چون همسرت رضایت نداره فقط تمرینات کگل رو شروع کن. و به جای دیلاتور با همسرت تمرین داشته باش. حالا یا انگشت یا آلت. 

دوستانی بودن که همسرشون راضی نبوده و با انگشت همسرشون موفق شدن. 

کگل رو حتما انجام بده. از ژل روان کننده استفاده کن. فرقی نمیکنه لوبریکانت معمولی ترینشونه. سیمپلکس هم خوبه. مهم روان بودن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۲/۲۷ ۱۲:۴۶:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۷:۲۵:۱۱
(ویرایش)

خانوما اگه روزه باشیم با دیلاتور تمرین کنیم روزمون باطل نمیشه؟؟؟؟

۱۳۹۷/۲/۲۷ ۱۳:۰۰:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

سلام ممنونم از پاسختون چقدر اینجا خوبه آدم احساس آرامش میکنه اینکه کسانی هستن درکت میکنن❤

بله تلاش میکردیم برا دخول ولی تلاشی که حتی یک میل هم وارد نمیشد انگار به دیوار میخوره😔

حالا چون هنوز عروسی نکردیم کسی هم توقعی نداره منظورم مادرشوهرم ایناست، ولی آخه تا کی؟ میخوام این مشکل رو هرجوری هست حلش کنم تابستون عروسیمه میخوام قبل عروسی حلش کنم، تمرینات کگل رو دیدم ، موقع تمرین با همسرم همزمان کگل انجام بدم؟ تا حالا هیچ روان کننده ای نخریدم، کسی از پرده حلقوی  غیر ارتجاعی چیزی میدونه؟

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۷/۲/۲۷ ۱۴:۲۳:۰۴
(ویرایش)

سلام عزیزم . منم پردم حلقوی غیرارتجاعی بود. و دکتر گفت هیچ مشکلی نداره راحته. اما من بخاطر واژینیسموسی که داشتم همسرمو میگرفتم نمیزاشتم فشار بده . یا تا میخواست فشار بده جیغ میزدم گریه میکردم کلا خیلی اذیت کردم :)) واژینیسموس ربطی به پرده نداره . من الان پرده ندارم اما هنوز به مرحله دخول نرسیدم و نمیتونم دخول انجام بدم. پس از پرده ترس نداشته باش.

اول  با انگشت و روان کننده امتحان کنید شاید اصلا واژینیسموس نداشته باشی. طبیعیه که بخاطر استرس تحریک نشی و واژن خودش خشک باشه اما روان کننده استفاده کنی دیگه جبران اونو میکنه. همه دفعه اول استرس دارن. دوستم خیلی استرس داشت و میترسید ولی از یکم بی حسی و لوبریکنت استفاده کرد و میگفت اصن نفهمیده کی پرده پاره شده یهو شوهرش گفته اا خون اومد :))

تمرینات کگل هم خیلیییییییییییییییی خیلیییییییییییییییییییییییییی کمک کنندست و روزانه باید انجام بدی. توضیح این تمرینات تو صفحه اول هست.

۱۳۹۷/۲/۲۷ ۱۴:۳۰:۳۱
(ویرایش)

سلام سودا جون . مرسی از راهنماییت.

همون کاری که گفتیو کردم و ایندفعه از سایز کوچکتر شروع کردم. یه چیزی که خیلی خوشحالم کردم اینه که سایز 9 دیگه واسم خیلی کوچیک شده و خیلی خیلی راحت حرکت میکنه . حتی واژنم براش گشاد هم هست :))

بعدش اومدم سایز ده. احتمالا بخاطر همون دورمه که یکم با سایز 10 به مشکل خوردم.

راسی من چون فکر میکردم به زودی دخول داشته باشم، دارم قرص ضد بارداری مصرف میکنم. ممکنه این توی حساس شدن واژن تاثیری داشته باشه؟ متاسفانه پریودمم نامنظمه یه بار زود میشم یه بار دیر میشم . مثلا ماه قبل من یه هفته ده روز قبل پریود تمرین نکردم چون هی انتظار داشتم فرداش پریود بشم:(

ولی این ماه تا واقعا نشم نمیخوام تمرینو ول نمیکنم :)

یه چیز دیگه اینکه من یه اپلیکیشن پیدا کردم برای تمرینات کگل. خیلی خوبه شمارنده داره و مرحله بندی داره. مثلا مرحله یکش تعداد ثانیه هاش کمتره تا ماهیچه ها قویتر بشن و به ترتیب تمرین رو به مراحل بالاتر میبره. در کل نظم بیشتری به تمرینات کگل میده. اگه دوستان مایل باشند میتونن از پلی استور کلمه kegel رو سرچ کنند و دانلود کنند.

۱۳۹۷/۲/۲۷ ۱۴:۳۸:۱۱
(ویرایش)

دوستان دیگه ای که در حال تمرین هستین لطفا روند پیشرفت یا کارتونو بیاین توضیح بدین اینجوری حس تنهایی به ادم دست نمیده. چون هیچکسی حتی دوستام از تمریناتم خبر نداره و شوهرمم چندان مایل نیست در این مورد باهاش صحبت کنم مخصوصا اگه پسرفت داشته باشم واسه همین فقط اینجا رو داریم که با هم صحبت کنیم و ببینیم افراد دیگه ای هم مثل ما هستند که امید پیدا کنیم. من هر چند روز یه بار میرم تو بخش خاطرات و مطالبشو میخونم . ولی اینکه درمان همو پیگیری کنیم و با هم همراه باشیم خیلی حس خوبی میده و میتونه استرسمونو کمتر کنه و انگیزمونو بیشتر.smile

۱۳۹۷/۲/۲۷ ۱۹:۲۳:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۵:۲۵:۱۵
(ویرایش)

منم درمان شدم
(ویرایش)

باسلام به همه ی عزیزان....یه سال پیش با این سایت آشنا شدم...تمرینامو شروع کردم..ولی فقط یه ماه تمرین کردم و به خاطر مشکلات شغلی تمرینام قطع شد...بعد از چند ماه دوباره شروع به تمرین کردم وبازم بعد یه ماه به خاطر مشغله های زندگی تمرینام قطع شد...یه ما پیش دوباره شروع به تمرین کردم تصمیم گرفتم تا نتیجه نگرفتم قرص LDاستفاده کنم تا پریود نشم..چون هر دفعه بعد از پریود دوباره میترسیدم....فقط چند روز بود که قرص اضافی خورده بودم....شب با همسرم تمرین کردیم...بعد تمرین تموم شد و وسایلشو جمع کردم و اومدم که بخوابم...همسرم اومد وکمی نوازشم کرد و آروم دخول انجام داد...اصلا قصد اقدام نداشتیم....خیلی اتفاقی...مثل اینکه همه چیز مهیا بود...خیلی خیلی راحتتر از اون ابزاری که درست میکنیم و تو خودمون فرو میکنیم....ولی مطمئنا اولین وآخرین راه حل مشکل من وامثال من این مسیره....من بدینوسیله خواستم هم از همه ی عزیزان تشکر کنم...همه بانو شدنمو اعلام کنم..(چون همیشه وقتی میدیدم یکی بانو شده حسودیم میشد😀😀😀)وهمچنین امیدی باشم برای تمامی عزیزانی که در حال تمرین هستن

من در تاریخ 90/1/5عقدم بود

درتاریخ91/13/5عروسی

ولی من در تاریخ97/2/22 بانو شدم

همسرم از اشتیاق تا ساعت 3 نصف شب فقط گریه میکرد وشکر

نمیدونم چرا سایت بسته شده ومن جای دیگه ای جز اینجا برای نوشتن حرف های دلم پیدا نکردم...

اگه بازم به بانوها شماره میدین به منم بدین لطفا تا عدد شانسم بشه

هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمت دوستان هستم

ممنون از همه

۱۳۹۷/۲/۲۷ ۲۰:۱۳:۴۱
(ویرایش)

خیلی تبریک میگم عزیزم واقعا خوشحال شدم . وقتی یکی درمان میشه انگیزم برای درمان خیلی بیشتر میشه.  مبارکت باشه  valentine

۱۳۹۷/۲/۲۷ ۲۲:۵۲:۵۷
(ویرایش)

هوراااا هوراااا هوراااا

anim2-thanks

اولین بانوی سال 97

jose

خیلی خیلی بهت تبریک میگم.

امیدوارم سالیان سال در کنار همسرت شاد باشی.

روند درمانت رو کامل کن. سعی کن یک روز درمیون رابطه داشته باشید.

flower

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۲/۲۷ ۲۳:۴۰:۳۱
(ویرایش)

golshan

اگر حالت تحریک شدن نداشته باشی هیچ اشکالی نداره. 

nafas joon

اینجا همه حس همو درک میکنن واقعا.

عزیزم کگل رو روزی سه نوبت هر بارم 20 تا کوتاه و 20 بلند انجام بده.

بعدم موقع تمرین با همسرت با شل و جمع کردن واژن سعی کن واردش کنی. در مورد روان کننده هم میتونی لوبریکانت تولیدارو  استفاده کنی. هم مارکهای بهتر مثل سیمپلکس و ...

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران