تعداد بازدید : 350982
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۳/۱۲ ۰۲:۳۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۲ ۲۲:۰۸:۰۳
(ویرایش)

سلام سودا جان ..من ۳۰ سالمه و ایران زندگی نمی کنم.دو‌ساله که فهمیدم مشکل دارم اما اصلا تمرین نمیکنم جون فکر میکنم مال من از همه حادتره..یه بار با خانم‌خیابانی تمرین کردم دستکش ۷ رو توی سه روز ..در شرف جدا شدن هستم ..و واقعا نا امیدم 

۱۳۹۷/۳/۱۲ ۰۲:۵۹:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم🌹 طاعات قبول👐

من همونطور که گفته بودم میخوام با آلت همسرم تمرین کنم امروز دومین تمرینم رو انجام دادم با ژل لوبریکانت ، پوزیشنم زن رو بود و وسطاش احساس کردم یه کوچولو درد دارم اما اونقدر زیاد نبود کاملا خودمو شل گرفته بودم مدام به خودم تذکر میدادم شل بگیر یک بار کیگل انجام دادم بعد به هوای سیمپلکس ادامه ندادم به شوهرم گفتم میرم داروخانه بخرم اون گفت خسته س و میخواد بخوابه چون جمعه بود بسته بود و چند جای دیگه رفتم اصلا سیمپلکس دو درصد ندارن، گفتن سیمپلکس، دو درصد نداره وقتی برگشتم لباس زیرم یه کم خونی بود، بچه ها چیکار کنم؟ فعلا ادامه ندادیم تا سیمپلکس تهیه کنیم، به جز سیمپلکس چی خوبه؟ و اینکه اصلا موفقیت آمیز بوده؟ خودم خیلی احساس خوبی دارم چون بر عکس دفعات قبل منقبض نکردم خودمو مدام میگفتم خدایا کمکم کن، خلاصه همینکه تا ختنه گاه هم رفت تو خداروشکر 🙏

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۷/۳/۱۲ ۰۴:۲۶:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

elham.r

عزیزم اگر تو دو تا پوزیشن راحت هستی میتونی سایزت رو تغییر بدی.❤

puneh

عجله نکن و به همسرت توضیح بده که واژن باید کم کم و به مرور جا باز کنه. همین طور با کگل تسلط به عضلات واژنت پیدا کنی.

ادامه بده تا کاملا روان بشه برات به سایزای بالاترم میرسی عزیزم.🌹

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۱۲ ۰۴:۲۹:۲۵
(ویرایش)

zivar

عزیزم شماره جلوی اسمت نشون میده که درمان شدی پس نگران نباش.

بله بودن دوستانی که بعد درمان باردار شدن و زایمان طبیعی داشتن. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۱۲ ۰۴:۳۴:۴۹
(ویرایش)

alzaymer

عزیزم این تصور ماست که فکر میکنیم وضعیت ما از همه حادتره و اصلا درمان نمیشیم. 

راه درمان همینه و تو که تونستی تا حدودی پیش بری ولی متاسفانه ادامه ندادی تا به نتیجه برسی. 

اگر ممکنه از همسرت یه فرصت بخواه و اینبار با جدیت تمرینت رو ادامه بده. حتما میتونی.

از سایز دور پنج سانت دوباره شروع کن و هر روز تمرینت رو انجام بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۱۲ ۰۴:۳۸:۳۲
(ویرایش)

nafas joon

خیلی خوبه پس پیشرفت داشتی. تمرینات کگل رو حتما هر روز 20 تا کوتاه و 20 تا بلند طی سه مرتبه انجام بده.

ژل ایزومد هم خوبه . ایموشن و ...

بپرس روان کننده چی دارن. 

به نظرم ادامه بده به تمرینت. 

خون اگر روشنه مال پرده است نگران نباش.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۱۲ ۰۹:۲۶:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

سودای عزیزم ممنونم ک جواب دادی 

من خیلی تند نمیتونم عقب جلو کنم پس تغییر سایز اشکالی نداره؟

وای خیلی خوشحال میشم اگر بتونم تغییر سایز بدم چون یکم بی انگیزه شدم و ب خودم میگم ک نمیشه بابا 

امروز هم اومدم خونه مادرم و نمیتونم تمرین کنم نگرانم ک این فاصله سخت ترش کنه ایا ایرادی داره؟

ی سوال دیگه اینکه من تا دو روز دیگه قرص پیشگیریم تموم میشه ادامه بدم تا تمرینام کامل بشه یا قطع کنم پریود بشم و بعد تمرینو شروع کنم؟

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۳/۱۲ ۱۰:۲۳:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۵ ۰۹:۳۷:۳۴
(ویرایش)

بله عزیزم درمان شدم.... دوستان واقعا ادامه بدید و هیچ جایی از مسیر نا امید نشید بعدا به این روزهای خودتون میخندید باور کنید.... من فقط از زایمان طبیعی سوال دارم بعضی پزشکا میگن اتفاقا درمان کامل واژینیسموسه و بعضی میگن مادر و بچه ممکنه اذیت بشن... نمیدونم کدوم درسته

۱۳۹۷/۳/۱۲ ۱۰:۳۳:۳۲
(ویرایش)

عزیزم من دیروز با ی خانمی صحبت کردم واژینیسموس بودن اما الان دوتا بچه داشتن با زایمان طبیعی

۱۳۹۷/۳/۱۲ ۱۱:۰۸:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۵ ۰۹:۳۷:۳۴
(ویرایش)

چه عالی ... ممنونم ... 😍 پس میشه!

۱۳۹۷/۳/۱۲ ۱۲:۱۹:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستان

من دیروز سایز 8 رو درست کردم و تمرین کردم اولش سخت بود ولی انجام شد .. ولی وقتی کامل میارم بیرون برای دوباره وارد شدنش یکم اذیت میشم..وی بیشتر از 20 دقیقه نشد تمرین کنم .. کار پیش اومد برام

۱۳۹۷/۳/۱۲ ۱۴:۴۲:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۶ ۱۹:۴۸:۴۱
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم امیدوارم هر چه زودتر مشکلتون حل بشه و اینجا اعلام کنین 😍😍😍😍 

من بالاخره مشکلم حل شد 😍 تمریناتم شاید 10روز بیشتر نبود. توی این دو سال فکر میکردم هییییییچکس مثل من نیست. ذهنم رو خراب کرده بودم و میگفتم اگه از 100نفر 2نفر درمان نشن و یکیش قطعاااا منم(در جواب alzaymerجان)وقتی پیش خانم دکتر خیابانی رفتم حتی وسط جلسه میگفتم الکی اومدم و مثل قبل میمونم اما اخرش انققققققدر امید و انرژی داشتم که حد نداشت و خداروشکر با تمرینات چند روزه این کابوس تموم شد 😍😍😍 همیشه دعاگوی خانم خیابانی هستم و ایشون مثل فرشته نجات زندگی من بودن امیدوارم هر چی از خدا میخوان بهشون بدن ❤️

یه چیز دیگه اینکه بنظرم زیاد در قید و بند اعداد نباشید که 7 سانته یا الان 7/5 ، من چشمی پیش میرفتم و یه انگشت یه انگشت بالا میرفتم بنظرم اگه با اعداد پیش میرفتم ترس ذهنیم بیشتر بود.

و خدا هست هنوز...♡
۱۳۹۷/۳/۱۲ ۱۴:۵۸:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۶:۰۶:۰۸
۱۳۹۷/۳/۱۲ ۱۶:۲۹:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

واااای فا75  مبارکت باشه عزیزم خیلی خوشحال شدم .. flowerانشاله مشکل همه ما به زودی حل بشه .

چه خوب که توی کمتر از 10 روز تونستی حل کنی مشکلت رو عزیزم

اگه مقدور هست براتون یکم از تجریات تون توضیح میدین؟ هر روز  تمرین میکردید شما؟ و چه مدت زمان؟

۱۳۹۷/۳/۱۲ ۱۶:۴۹:۱۱
(ویرایش)

فا۷۵ جان خدا خیرت بده انرژی گرفتم😍😍😍😍ان شاءالله تو همه مراحل زندگیت موفق باشی

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021