تعداد بازدید : 350947
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۳/۱۲ ۱۷:۴۴:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۶:۰۶:۰۸
(ویرایش)

سلام خدمت همه.۳۵ سالمه و۵سال ازدواج کردم.من پارسال چند باری اومدم تو گروه ولی با توجه به مشکلات زیادی که داشتم موفق به تمرین نشدم.نیاز به توضیح نیست چون مشکل هممون یکیه.شوهرم یک ساله به هیچ وجه حتی تمایلی هم به نزدیکی به من نداره.اینقدر اداهای منو دید و ذوقش کور شد الان فقط بچه میخواد.تصمیم گرفتیم ای وی اف کنم الان هم دارم دارو استفاده میکنم تا بعد از پریود مراحل ای وی اف شروع کنیم.البته با کلی استرس چون نمیدونم برای منی که احتمالا مشکلی برای بارداری ندارم استفاده از این داروها اصلا درست هست یا نه.🙁
دیروز یه دفعه به سرم زد منم شروع کنم تو این فرصت کم به تمرین با سایز ۶شروع کردم اول سخت  رفت ولی بعد که ریلکس کردم خیلی راحت و بدون سوزش عقب جلو شد.چون چند روز بیشتر فرصت نیست امروز رفتم سایز۸ولی تمام عضلات منقبض شد و فقط ۱سانت به زحمت داخل رفت در صورتی که دیروز خیلی خوشحال و اوکی بودم امروز نا امید شدم.اصلا پرده کجا هست چقدر داخل تر از ورودی واژن؟دارم دیوانه میشم از صبح که موفق نشدم سر درد دارم درصورتیکه دیروز خیلی خوشحال بودم😔😭

۱۳۹۷/۳/۱۲ ۱۸:۰۵:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۶ ۱۹:۴۸:۴۱
(ویرایش)

ارغوانی جانم من اصولا عصرها تمرین میکردم با اهنگ و خلاصه با ذهنی دور از ترس، همش تلقین میکردم که من میتونم و وقتی تونستم یه سایز رو وارد کنم پس بقیه داستانم میتونم ادامه بدم 💪💪💪 تقریبا با هر سایز دو روزی تمرین میکردم و میرفتم سایز بعدی، شاید شما تونستین خودتون کار با دیلاتور رو شروع کنین اما من حتی اولش همین هم نمیتونستم تا اینکه وقتی رفتم مطب خانم دکتر شروع این کار رو تونستم.پس شما خیلی بهتر میتونین😍 

و شب ها هم با همسرم تمرین میکردیم اولش خودم میزدم و میدادم دست اون.کم کم شجاع شدم و انرژی دادن همسرم هم بی تاثیر نبود.😇

اوایل تقریبا خودم روزی ربع ساعت کار میکردم و شب هم نیم ساعتی با همسرم اما هر چی گذشت زمان تمریناتم بیشتر میشد و راحت تر بود.سعی کن روزی حداقل یک ساعت کار کنی و همسرتم برات اینکار رو کنه تا کم کم ذهنت بهش اعتماد کنه و اروم بشه.

ارغوانی و الهام جان مرسی از تبریکتون،ان شالله من بیام تا چند روز دیگه بهتون تبریک بگم 😍😍😍

و خدا هست هنوز...♡
۱۳۹۷/۳/۱۲ ۱۸:۱۶:۴۲
(ویرایش)

Sss62sss عزیزم شما ک تونستی یه سایز وارد کنی خودش خیلیه.خواهشا ادامه بده بخدا خیلی راحته.من هم بچه دوست داشتم چند بار به ذهنم رسید که اینکار ها رو کنم اما همسرم مخالفت میکرد، گفت اول مشکلمون حل بشه بهتره و الان میدونم حق با ایشون بود.

شاید یکی از دلایل ترس منم همین پرده بود.همش فکر میکردم یه چیز کلفت مانند که وقتی الت بهش بخوره کلی درررد و خوووون و پااااره بشه اما وقتی ب خانم دکتر گفتم معاینه کرد و گفت اصلا نوع پردت اونجوری نیس ک خون بده، اگه هم بده خیییلی کممم.حلقوی بود.خلاصه خیالم راحت شد و در طول تمرین اصلا من نفهمیدم کی پرده رفت یا نرفت 😅😅هنوزم کلی فکر میکنم میگم از کاه کوه ساخته بودم 😆 خلاصه از پرده ی چیز وحشتناک نساز برای خودت و بنظرم حتما پیش ی ماما برو تا نوع پرده ات رو بگه بهت. 

درد و سوزش هم اونقدر نیس خییییلییی قابل تحمله.ژل لوبریکانت فراوان هم استفاده کن ک راحت و لغزنده بشه.

خواهش میکنم توی این فرصت باقیمونده تمرین کن و به امیییید خدا موفق میشی 😘😘😘 

و خدا هست هنوز...♡
۱۳۹۷/۳/۱۲ ۱۹:۲۴:۰۲
(ویرایش)

فا۷۵ عزیز بهت تبریک میگم.برام دعا کن.خیلی دکتر رفتم همه هم گفتن پردت ضخیم نیست و مشکلی نخواهی داشت خیلی ناراحت و شرمنده ام

۱۳۹۷/۳/۱۲ ۲۲:۰۸:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۲ ۲۲:۰۸:۰۳
(ویرایش)

فا۷۵ عزیزم اولا تبریک و هزار بار تبریک برای این شادی ..سوال دارم..تو‌این دو‌سال اصلا تمرین نکرده بودی؟ و سطح بیماریت در چه حد بود؟ 

۱۳۹۷/۳/۱۲ ۲۲:۴۳:۴۲
(ویرایش)

من الان بالاخره تونستم دور ۸سانتم وارد کنم مثل۶ روون نبودم یکم سوزش داشت ولی خوشحالم سر هر سایزی چند روز باید موند و بچه هایی که این سایز هستید تا چند سانت باید وارد کرد؟اونم تاثیر داره

لطفا سریع راهنماییم کنید چند روز بیشتر وقت ندارم پر یود میشم و بعد باید برم دکتر برای ای وی اف

پس سودا جون و ماه پیشونی جون کجان من ازصبح منتظر راهنماییشون هستم ولی خبری نیست☹

راستی میشه این دیلاتورارو شست یا باید عوض کرد؟ باعث عفونت نشه؟ من رو دستکش کاندوم نمیزارم اشکالی نداره؟

۱۳۹۷/۳/۱۳ ۰۰:۵۸:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

سلام به همه

سودا جون ممنونم از روحیه ای که بهم میدی،  امروز سومین روز تمرینم با همسرم بود از سیمپلکس لانگ لاو استفاده کردم که لیدوکایین داره ولی بخاطر اینکه اشتباها برا همسرم استفاده کردم اون دچار مشکل نعوظ شد نتونستم ادامه بدم فقط یه کم تمرین داشتیم که بازم بعد از یک ساعت لکه خونی در حدو دو قطره دیدم ، وسط تمرین گریم گرفت😔

sss62sss:

عزیزم وقتی تونستی دیلاتور رو وارد کنی پس دیگه نترس برا آلت همسرت بخدا واژن ما توانایی باز شدن اندازه سر نوزاد داره، حیفه به تمریناتت ادامه بده آخه آی وی اف مال کسیه که مشکل نازایی داره اینهمه هزینه و اینهمه ضرر برا بدنت، چرا؟ من اگه جات بودم پریودم رو به عقب مینداختم و به تمرینام ادامه میدادم آخه مهمتر ازین مسئله چی میتونه باشه؟ بنیان یه خانواده رو همینه دلم برا شوهرم میسوزه😔

انقدر ادامه میدم تا موفق بشم...

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۷/۳/۱۳ ۰۳:۱۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلاااااااام anim2-ad54ad

من اوووووووومدممممممanim2-auizz3ffy9vla57584xq

سودا جون خدا قووووووووتتتتتتanim2-40

خانمای در حال تمرین خدا قوووووووت، پر انرژی ادامه بدینanim2-a2d3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۳/۱۳ ۰۳:۲۷:۲۶
(ویرایش)

Elham

سلام، اول از همه بذار پریود بشی و در جریان باش وقتی روزای پریودی نزدیکه واژن بدقلق میشه و بازی در میاره، کگل و هر روز داشته باش ، حتما با یه دیلاتور روون شو، بعد برو سایز بعدی، اینجوری روز اقدام موفق تر خواهی بود anim2-a2d3

ارغوانی

سایزای بالا بخصوص از دور هشت سانت یکم صبوری میخواد ، نگران نباش پر قدرت پیش برو.anim2-a2d3

فا۷۵

به به مبارکه، جواب بچه هارو بدم شمارتواعلام میکنم anim2-thanks

ssss65sss

سلاااااام، میدونی چرا نا امید شدی چون یهو از یه سایز پریدی یه سایز دیگه، واژنت استپ کرده، أین کار غیر اصولیه، و ممکنه روز اقدام هم ضد حال بخوری ، اهسته و پیوسته زودتر جواب میگیری، تو به تمریناتت ادامه بده، سایز هارو یک سانت یک سانت اضافه کن، کگل خوب  بزن تو‌طول روز، روحیه تو حفظ کن، تو که انقد شجاعی که سایز شیش و بردی تو بقیه که دیگه میره ، با این شیوه نمیفهمی پرده کی رفت از کجا رفت، اصولی پیش بری موفق ترین میشی.love

۱۳۹۷/۳/۱۳ ۰۳:۳۲:۴۴
(ویرایش)

sss62sss

من خیلی درگیر بودم نبودم این چند روز، طول دیلاتورت باید هشت تا ده سانت باشه، اینجوری دوسانت دو سانت پیش نرو نهااایت افزایش دیلاتور یکسانت و نیمه، دیلاتورتو با ابآگرم و صابون بشور بذار تو کیسه فریزر مجددا فرداش استفاده کن، نگران نباش عفونت نمیگیری.

Nafas jon

لکه خونت قرمز روشن بود یا تیره؟ نگران نباش بانووووو میشی

۱۳۹۷/۳/۱۳ ۰۴:۳۲:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۳ ۲۳:۲۱:۴۹
(ویرایش)

سلام من عضو جديد انجمن هستم با توجه به مطالبى كه توى سايتا خوندم و مشكلى كه دارم فكرميكنم منم واژينيسموس هستم ميشه لطف كنيد من روهم راهنمايى كنيد؟!؟! 

يكسالى هست كه عقدكردم و چندماه ديگه عروسيمه،توى دوران عقدم دخول ناگهانى(منظوراز ناگهانى دخول برنامه ريزى نشده وكاملا يهويىanim2-wacsmiley)داشتم وخب پردم از بين رفت ولى بعداز اون نتونستم كه دخول كامل داشته باشم يه مقدار خيلى كم دخول دارم و بعدازاون سريع احساس ميكنم عضلاتم قفل ميكنه وهرچى تلاش ميكنم كه شل كنم واقعا نميشه، من از معاينه شدن و دكتر رفتن خوشم نميادanim2-sad

۱۳۹۷/۳/۱۳ ۰۶:۵۸:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱ ۰۱:۰۱:۳۴
(ویرایش)

سلام دوستان من عضو جدید انجمن هستم. حدود یکساله ازدواج کردم .هنوز نتونستم رابطه کامل داشته باشم با همسرم.خیلی دلم میسوزه براش

کلا اعتماد به نفسم و از دست دادم . باز از دیروز که با این انجمن آشنا شدم خیلی آرومتر آخه فک میکردم فقط من این مشکل و دارم. دکتر زنان رفتم اصلا حرف خاصی نزد گویا بی اطلاع بود  میگف ناز میاری و....  خیلی داغونم خواهشا راهنمایی کنید از کجا شروع کنم  برنامه

چیه ؟

کل مطالب کاربران 97 و خوندم   صفحه اولم مطالعه کردم. بخدا خواب ندارم لطفااااا راهنماییم کنید. ممنونم

من میتوااااانم....
۱۳۹۷/۳/۱۳ ۱۱:۱۴:۳۵
(ویرایش)

Sss62sss جان ممنونم،چشم ، ان شالله که زودی خوب شی😍

و خدا هست هنوز...♡
۱۳۹۷/۳/۱۳ ۱۱:۱۹:۵۹
(ویرایش)

الزایمر جان ، متشکرم ، نه تمرین نکرده بودم چون خیییییلیییی میترسییییدم تا اینکه مطب رفتم و برام تمرین رو شروع کردن. بنظر خودم که بیماریم خیلی شدید بود:/ 

مررررسی ماه پیشونی ناز 😍😍😍

و خدا هست هنوز...♡
۱۳۹۷/۳/۱۳ ۱۱:۴۵:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

سلام عزیزم ، ممنون از روحیه ای که میدی ❤

توی تمرین دوم هم لکه خون داشتم و تمرین سوم هم همینطور، هر دو بار قرمز روشن بود منتها مقدارش تو تمرین دوم بیشتر بود. ولیهمش بعد از یکی دوساعت بوده همسرم دفعه اول گفت پریود شدی چون اصلا نرفت تو، بعد براش توضیح دادم که الان تاریخ پریودم نیست نمیدونم قانع شد یا نه

تازه حالا عقدیم و مادرشوهرم اینا چیزی نمیگن عروسی کردیم که نمیتونم بگم نه و نمیشه و نمیتونم برا همین دارم از حالا تلاش میکنم برا درمانش

بانو شدنم آرزوست😔

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران