تعداد بازدید : 351605
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۲/۶ ۲۱:۵۹:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

زهرا

کار با دیلا درد نداره عزیز.چون از سایز کم شروع میشه و تدریجی بالا میره بعضی مواقع تو سایزای باز کردن بکارت شاید کشش و سوزش بار اول حس بشه ولی با تمرین حل میشه زود.نگران اینش نباش.

منم مثل شما واژینیسموس شدید داشتم و الان خداروشکر رسیدم سایز هدف.تقریبا دوساله دستم بند درمانه دلیل طولانی شدنشم اینه که هم همسرم زیاد همکاری نمیکرد هم خودم راهو اشتباه میرفتم و فقط درجا میزدم.جوری بودم که اصلا محال بود واسم سلیز هدف فکر نمیکردم یه روز برسم بهش.اما خداروشکر رسیدم هرجور که بود.من از ۱۰مهر درمانمو تو این سایت و بطور جدی شروع کردم.سعی کن فقط باهمسرت صحبت کنی و رضایتشو بگیری واسه درمان حتی اگه نخواست همکاری کنه.در اینصورت دیگه نیاز نیست بری دکتر همینجا میتونی شروع کنی چون پردتم که همه مدلی بوده جز سپتوم دار!!!مهم هم همینه

(بخش خاطرات سایتو بده همسرت بخونه و صفحه ی اول انجمنو)

دیلا باید تقریبا ۱۰-۱۲ سانت وارد بشه.اگر خواستی شروع کنی بیا تا اصولشو برت توضیح بدیم

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۶ ۲۲:۰۷:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

بانوی فردا

عزیزم آخه من تمرینات کگل و ریلکسیشن بلد نیستم.

شما چطور راهو اشتباه میرفتی؟مگه اینجا عضو نبودی؟

یعنی منم اگه از الان شروع کنم چندین ماه طول میکشه؟؟؟؟؟

۱۳۹۷/۱۲/۶ ۲۲:۱۰:۰۳
(ویرایش)

میخوام شروع کنم چون واقعا خسته شدم.مدام کارم گریه اس

شما پیش خانم خیابانی رفتی یا از دوستان کمک گرفتی؟

۱۳۹۷/۱۲/۶ ۲۲:۴۴:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

زهرا جان من پیش خانم خیابانی رفتم. باعث شد بتونم شروع کنم چون قبلش خیلی میترسیدم. حتی گوش پاک کن هم جرأت نداشتم فرو کنم چه برسه به انگشت. منم واژینیسم شدید داشتم.

خانم خیابانی دقیقا توضیحاتی که صفحه اول انجمن نوشتن رو بهم دادن. منم تمرینو شروع کردم و گزارشمو اینجا میدادم و اگه سوالی داشتم از بچه ها می پرسیدم.

هنوز دارم تمرین میکنم و الان سایز 10.5 هستم. فکر میکنم از آذر شروع کردم زمانش طول کشیده چون خودم یکم تنبلی کردم. 

تمرینا بستگی به هر کسی ممکنه زود جواب بده یا کمی طول بکشه. ولی مهم اینه که بالاخره درمان میشیم. 

تمرین کگل هم مثل اینه که داری ادرار میکنی و یه لحظه ادرارتو نگه داری. و بعد دوباره آزاد کنی.

حالا بچه ها بیشتر و بهتر راهنماییت میکنن. غصه نخور خانوم. تمرینتو شروع کنی سریع پیشرفت میکنی و کلی ذوق میکنی سر هر سایزی که عوض میکنی. 

۱۳۹۷/۱۲/۶ ۲۲:۵۴:۵۳
(ویرایش)

ستاره612

من به پیشنهاد یه دکتر با انگشت خودم شروع کردم.اول انگشت کوچیکم بعدم اشاره

یه مشکلمم اینه ک حتما باید جلو آینه اینکارو کنم و از دوطرف واژنمو باز میکنم تا سوراخو ببینم باز شده بعد انگشتمو بذارم.نمیدونم کسی هست مثه من باشه یا نه.برا این مشکل نمیدونم چیکار کنم

۱۳۹۷/۱۲/۶ ۲۳:۳۷:۰۵
(ویرایش)

زهرا

نه دوسال پیش اینج عضو نبودم اصلا نمیدونستم همچین جایی هست.پیش دکتر میرفتم ولی اون اول با وارد کردن اپلیکاتور کرم شروع کرد و من خیلیییی دیر بهش عادت کردم اصلا تمرینامو پراکنده انجام میدادم واسه همین یکسال و نیم موندم رو همون که سایزش ۳/۵ بود.‌شوهرمم همش غر میزد و انگیزمو از دست میدادم هیچ حامی نداشتم.هر یه هفته ده روز یه بار تمرین میکردم اونم نیم ساعت و بدون کگل و هیچی.فقط درجا.اینجارو که پیدا کردم و دیدم چقدر پیگیری و راهنمایی هست کلی ذوق کردم و شروع کردم.

زمان درمان همه یکسان نیست.

کگل همونجور که ستاره جان گفت.برا پیدا کردن عضله موقع ادرار کردن یبار وسط کار سعی کن بندش بیاری همون ماهیچه پوبوکسیژئوس هست که باعث و بانی واژینیسموس ماست.پیداش که کردی روزی ۳ بار هربار ۲۰ تا کوتاه  (یک ثانیه سفت یک ثانیه رها) و ۲۰ تا بلند (۱۰ ثانیه سفت ۱۰ ثانیه رها)انجام میدی.

تمرین ریلکسیشن هم اینجوریه که موقع شروع تمرین همونجور که دراز کشیدی ۱۰ بار نفس عمیق شکمی ۴ ثانیه ای انجام میدی یعنی ۴ ثانیه دم ۴ ثانیه بازدم جوری که شکمت بالا بیاد نه قفسه سینت.بعد حسابی بدن شل میشه و شروع میکنی

عزیزم این مشکل نیست. درمان همینه دیگه باید آینه بذاریم و پاهارو باز کنیم و تو آینه ببینیم که دیلاتور وارد میشه تا ترسمون بریزه.انگشتو بذار کنار با دیلا کار کن به نظر من از سایز ۴ شروع کن.اگر نشد با گوش پاک کن شروع کن.

تو میتونی

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۶ ۲۳:۳۸:۳۷
(ویرایش)

ستاره(612)

ستاره جون شما رفتی پیش خانم خیابانی تو مطب تمرین داد بهتون؟دقیقا چیکار کرد؟

خودش دیلاتور گذاشت با داد به شما؟

میشه توضیح بدین؟

۱۳۹۷/۱۲/۶ ۲۳:۴۱:۳۴
(ویرایش)

آداب تمرینات ایناست:

اول نکات: روزانه ۳ بار تمرینات کگل رو انجام بده.دیلاتورارو قبل و بعد از استفاده با آب گرم و صابون حتما بشور .قبل از تمرین ۱۰ دقیقه توی تشت آب گرم بشین و یا دوش آب گرم بگیر.تاآخر دوره ی درمانت اصلا نباید باهمسرت دخول حتی آزمایشی داشته باشید تا پایان انشالله.بهتره هرروز که تمرین میکنی تمرینارو با دو پوزیشن زن رو و زن زیر انجام بدی.و اینکه وقتی با هردیلاتور راحت شدی و تونستی تند تند و بدون درد و کشیدگی عقب جلو کنی اونوقت میری سایز بعد عجله هم نمیکنی واسه تغییر سایز.بعد از هر تغییر سایز سایز قبلی رو بده همسرت تا برات وارد کنه تا ترست از همسر هم بریزه.اختلاف سایز دیلاتور ها از اول تاآخرش نباید از ۱ سانت بیشتر باشه.وگرنه باعث عقبگرد میشه و زمان درمان طولانی.بهتره از سایز ۸ به بعد نیم سانت نیم سانت افزایش سایز بدی تا زودتر واژنت عادت کنه و پیشرفتت بهتر باشه.موقع ساخت دیلاتور هم سعی کن جوری بسازی که اول و آخر دیلا حدود نیم سانت الی یکسانت و نه بیشتر اختلاف سایز داشته باشن یعنی مثلا سایز ۶ ابتداش ۶ و انتهاش ۶/۵ یا ۷ باشه که موقعی که میری سایز ۷ ورودش برات راحت تر باشه.

روزانه بهتره ۲ بار تمرین کنی ۱ساعت صبح ۱ساعت عصر.هربار نباید بیشتر از ۱ ساعت طول بکشه چون واژن خسته میشه.

گزارشات روزانه هم خیلی کمک میکنه انگیزت حفظ بشه و زودتر پیشرفت میکنی.

خب حالا نکات موقع ۱ ساعت تمرین:

اول که به صورت معاینه یعنی نیمه نشسته میشینی و تکیه میدی و پاهاتو باز میکنی و حتما زیر پاهات بالشت بزرگ بذار که عضلات پاهات کاملا رها باشه. یه آینه هم جلوت

دوم زیر باسنت بالشت کوچیک بذار

سوم قبل از شروع ۱۰ بار نفس عمیق بکش و آروم بازدم کن تا بدنت ریلکس بشه.

چهارم ۱۰ بار کگل کوتاه و ۱۰ تا بلند بزن.

پنجم با ژل و زاویه ی تقریبا ۳۰ درجه رو به پایین شروع کن.با کگل کوتاه باید وارد کنی یعنی یه کگل بعد از رهاکردن ماهیچه یکم فرو ،دوباره همینجور تا برسه به آخر.یعنی درکل با حدود ۵-۶ تا کگل باید دیلارو پیش ببری

ششم وقتی تاآخر رفتی باید چند دقیقه دیلاتور رو همونجور ثابت نگه داری و چندتا کگل ۵ ثانیه ای بزنی روی دیلاتور.(این کار خیلی مهمه و کمک میکنه تو بتونی انقباضات عضلات واژنتو کنترل کنی و اصل درمان واژینیسموس هم همینه)

هفتم آروم آروم شروع کن به حرکت دادنش.

هشتم وقتی روان شد سرعتو یکم ببر بالاتر

نهم دیلارو درمیاری و دوباره همین مراحلو میری.یعنی ۲-۳ بار باید دربیاری و دوباره با کگل ببری داخل و ....

یه نکته:برای در آوردن دیلا خیلیا من جمله خودم با درآوردنش مشکل دارن و انگار پوست واژنو میکشه باخودش.اگه اینجوری هستی اول یه نفس عمیق بکش و بعد همزمان با بازدم آروم بکش بیرون.اینجوری اذیت نمیکنه دیگه

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۶ ۲۳:۴۴:۴۶
(ویرایش)

بانوی فردا

ممنمونم عزیزم

چقد خوبه ک همه راهنماییم میکنن

سایز انگشت من ۵ بود ک گذاشتم

اما تا عمق ۳ یا ۴ سانت ک گذاشتم احساس کردم یه بافت نرمو کشسان ودر انگشتمو احاطه کرده و یکم ک فشار دادم دقیقا نوک انگشتم انگار به یه دیوار رسیده ک وسطش سوراخ بود ترسیدم بیشتر فشار بدم و ول کردم

۱۳۹۷/۱۲/۷ ۰۰:۰۰:۳۵
(ویرایش)

خواهش میکنم عزیزم.انگشت هم خوبه ولی هم قطرش کفاف نمیده هم طولش کمه.خب پس از دیلاتور ۵ سانت شروع کن. طرز ساخت دیلاتور هم یه لینک هست دوسه صفحه ی قبل بزن روش و پی دی افو دانلود کن و روش ساختشو ببین.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۷ ۱۰:۳۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۱ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

خانوما، دیلاتور ایی که با دستکش می‌سازیم، بعدازساختنش انگشت روازدستکش جدامیکنین؟ من میترسم بره توواژنم گیربکنه، یا پاره بشه پنبه هاش بمونه داخل واژن

خدایا توکل بخودت
۱۳۹۷/۱۲/۷ ۲۲:۱۱:۴۵
(ویرایش)

خانما خانما

دوستای خوبم😍

بیایید کارتون دارررررررررم.

اومدم با خبرای خووووووب😉

anim2-4d564ad6بالاخره منم بانو شدددددددددمanim2-4d564ad6

هوراااااااااااااااanim2-thanks

هوز تو شکم.

اصلا باورم نمیشد تا آخرش به شوهرم گفتم بذار تو آینه ببینم که رفته داخل.

وای خدا تو پوست خودم نمیگنجم.anim2-4d564ad6

خداروشکررررررررر🤗

دیدید خودمو بالاخره رسوندم به روز زن؟😊😋

از عصر تاحالا دل تو دلم نبود بیام خبر خوبمو بهتون بدم.

خداروشکررررر.

خانم خیابانی عزیز، بارانای نازنین،سوداجون، ماه پیشونی جون، آبان جون و الهام جون و بقیه دوستای عزیزم که با مهر بی دریغتون کمکم کردید واقعا صمیمانه از ته دل ازتون ممنونم ایشالله هرچی از خدا میخواید بهتون بده.خیلی گلیییییییییید😘😘😘🥀🥀🥀🌺🌺🌺🌹🌹

زود باشید شمارمو بدید که خیلی انتظار کشیدددددددمanim2-a2d3

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۷ ۲۲:۵۰:۵۷
(ویرایش)

بانوی فردا؟

عزززیییزززمممم 

مبارک باشه👏👏

چقد خوب ک تونستی.آفرین

کاش منم بتونم.برام دعا کنید

یه هفته ای میشه درمان شم؟🙊🙈

۱۳۹۷/۱۲/۷ ۲۳:۱۱:۴۷
(ویرایش)

بانوی فردا تبریک میگم بهت دخترخوب، واقعاخوشحالمون کردی، اون شماره وقتی به سایزهدف رسیدیم بهمون تعلق میگیره یا با کناررفتن پرده بکارت عایا من که بکارتم تواولین رابطه ازبین رفت هنوزبانوحساب نمیشم عایا🤓

خدایا توکل بخودت
۱۳۹۷/۱۲/۷ ۲۳:۲۰:۳۸
(ویرایش)

یه سوال دیگه

اینکه چیکارکنم تاموقع تمرین بادیلاتورعفونت نگیرم؟ 

خدایا توکل بخودت
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران