تعداد بازدید : 351605
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۲/۷ ۲۳:۲۱:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

مرسی دوستای خوبم.

نیلیسا وقتی اولین دخول رو بعد از درمان تجربه کنی شماره میگیری درواقع وقتی درمان بشی.چه بکارت باشه چه نباشه.پس منتظر شمارت باش😉

زهرا

تو هم میتونی عزیزم فقط صبور باش مثل من زمان تعیین نکن منم همش کارم همین بود و امید الکی به خودم میدادم و وقتی نمیشد کلی میخورد تو ذوقم و تمرینارو رها میکردم.اصلا به زمان فکر نکن فقط به تمرین مستمر فکر کن.یه هفته ای که نمیشه گلم.

مال من دقیق ۵ ماه طول کشید از ۱۰ مهر تا امروز.چون نوع حاد بودم.ولی همه مثل هم نیستن زمان هرکس متفاوته.

من حین درمانم یکی از صمیمی ترین دوستامو هم کمکش کردم و اون ۱ ماهه درمان شد.اینجا هم میمونم و کنار دوستان کمک همتون میکنم تا انشالله زودی آرامش کاملو تجربه کنید💖

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۷ ۲۳:۲۳:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۱ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

زهراخانم، عزیزم عجله نکن، اگه مرتب تمرین کنی واصولی جلو بری زودتربه هدفت میرسی گلم

خدایا توکل بخودت
۱۳۹۷/۱۲/۷ ۲۳:۲۶:۴۴
(ویرایش)

نیلیسا

هفته ای یکبار یه ربع تو آب گرم و دو قاشق سرکه بشین.دیلاتوراتم قبل و بعد درمان با آب گرم و صابون بشور و بذار روی پارچه ی تمیز تو هوای آزاد خشک بشن.بعضی وقتا دیلاتورارو زیاد باهاشون کار میکنیم دستکشش زرد رنگ و کهنه میشه اینارو حتما دستکششو عوض کن

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۷ ۲۳:۲۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

بانوی فردا

چقد انرژی مثبت میدین همه.جو اینجا خیلی آرومه

اما ازینجا ک میام بیرون دوباره تو دلم ولوله میوفته

واقعا نمیتونم حتی تصور کنم یه جسم خارجی وارد بدنم .سایز هدف من ۱۵هست.اصن کسی بوده این سایز هدفش باشه و بهش رسیده باشه؟؟؟؟؟

۱۳۹۷/۱۲/۷ ۲۳:۳۰:۱۸
(ویرایش)

نیلیسا

بله حق با شماستبا اینکه ۲ماهو نیمه عروسی کردم عجله دارم میخوام زودتر آروم شه ذهنم

دستکشو از کجا تهیه کنم؟

۱۳۹۷/۱۲/۷ ۲۳:۳۲:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

سلام به همه🌷 روز همگی مباااااارک💖

بانوی فردا:

بهت تبریک میگم مبارک باشه ، گهگداری میام اینجا کامنتاتون رو میخونم ، امشب گفتم بیام ببینم بانو شدی تا الان ، که دیدم خبر خوب دادی 😍خوشحالم برات ، به امید روزی که همگی به زودی درمان بشن ، آمین

Zah.raaaa:

من کل درمانم ۵ روز طول کشید بستگی به خودت داره ، ولی اگه نشد هم نباید نا امید شد ، توی این مورد نمیشه مقایسه کرد مهم نتیجه کار و پشتکاره ، من مهمترین عامل موفقیتم پشتکارم بود با وجود خستگی و نداشتن  زمان کافی نا امید نشدم و تونستم ...

نیلیسا:

لطفا و خواهشا طبق اصولش پیش برید حتما ، از یه سایزی به بعد باید کاندوم بکشید روی دستکش تا پاره نشه ، ولی شخصی بودن که این کارو نکردن یعنی سایز بالا کاندوم نکشیدن و متاسفانه دستکش پاره شد و با جراحی پنبه ها رو درآوردن، اینو گفتم تا بهتون در رابطه با رعایت نکردن اصول درمان هشدار بدم البته ایشون جزء بانوان اینجا نبودن

موففففق بااااااااشید❤❤❤ 

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۷/۱۲/۷ ۲۳:۳۴:۲۹
(ویرایش)

Nafas joon

سایز هدف شما چند بود؟البته ببخشید اینو سوال میکنم .جسارت نباشه

۱۳۹۷/۱۲/۷ ۲۳:۳۸:۳۳
(ویرایش)

زهرا

از دارو خونه.دستکش استریل جراحی سایز بزرگ.

برو تو قسمت خاطراتو بخون اونقدر بودن ۵ سال ۷ سال ۱۰ سال یکی دیگه ۱۵ سااااال باکره بوده و اصلا نمیدونسته این یه مشکله.خداروشکر کن دوماه میگذره و راه درمانو پیدا کردی اصلا هم عجله نکن.اینجوری زود دلزده میشی.هممون از ورود جسم خارجی ترس داشتیم واسه همینه واژینیسم هستیم.درمان اصلی هم شکست این ترسه.وقتی یه بار وارد کنی تمام ترست تمام میشه و نصف راهو رفتی.پس قوی باش و شروع کن.

درضمن سایز بالا هم زیاد بودن یکی هم سایزش ۱۶ بود درحال درمان بود هنوز.یادم نیست اسمشو.🤔

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۷ ۲۳:۴۱:۲۲
(ویرایش)

بانوی فردا

ممنونم از راهنماییت

حالا ه بانو شدی نری دیگه پشت سرتو نگاه نکنیا.من به دلگرمیو تجربیات همتون نیاز دارم

۱۳۹۷/۱۲/۷ ۲۳:۴۸:۰۸
(ویرایش)

نه عزیزم اشکالی نداره ، خوبه که میپرسی ، بالاخره ما اینجا جمع شدیم تا از تجربیات هم استفاده کنیم ، اصلا فکرتو مشغول سایز نکن،  واژینیسموس یعنی ترس ، من خودم از گوش پاک کن هم میترسیدم چه برسه سایز هدفه ۱۴/۵

۱۳۹۷/۱۲/۷ ۲۳:۵۴:۰۰
(ویرایش)

Nafas joon

تازه امشب میخوام با همسرم صحبت کنم و راضیش کنم خودم شروع کنم نمیدونم قبول میکنه یا نه

چند وقت پیش ک میگفت صبر میکنه تا بعد عید بریم پیش خانم خیابانی

اما من دیگه نمیکشم از بس ذهنم مشغوله.فقط خدا کنه قبول کنه شاید ۱٪خون نیاد وکنار بیاد

میدونین برا اکثریت چطور بوده؟

۱۳۹۷/۱۲/۸ ۰۰:۱۲:۳۹
(ویرایش)

منم شوهرم مخالف بود ، ولی قانعش کردم ، باهاش حرف زدم ، بهش گفتم این مشکل منه راه درمانش هم اینه پس این حقو دارم که خودم مشکل خودمو حل کنم ولی تو هم باید راضی باشی تو هم باید در جریان باشی منم برای جفتمون دارم تلاش میکنم برا من خیلی سخت تر از توعه ولی دارم میجنگم ، براش از بعدش گفتم از پوزیشنها گفتم ، بهش گفتم ۳ سال و نیم نتونستم اگه درمان نکنم بیشتر ازین هم میشه ، ۳ سال و نیم از لذتش محروم بودیم خلاصه اینکه راضی کردنش تقریبا یک سال طول کشید اینم بگم ما ۳ سال و نیم عقد بودیم ، دو ماه بعد از عروسی درمان شدم

۱۳۹۷/۱۲/۸ ۰۰:۱۸:۴۵
(ویرایش)

Nafas joon

شوهر من خیلی اصرار داره ک خون بیاد

نمیدونم اینو کی کرده تو کله‌ش

منم ازین موضوع میترسم

چندین و چند بار باهاش حرف زدم حتی دکتر هم گفت ممکنه خون نیاد اما هنوز رو حرف خودشه

واسم کابوس شده بخدا

۱۳۹۷/۱۲/۸ ۰۰:۲۸:۳۲
(ویرایش)

زهرا

حالا فکر کرده چقدر خون میاد؟

من شب اول عروسیم با یه ضربه ی شوهرم دوتا قطره اومد اونم خونابه بود بیشتر.امروزم یه قطره خونابه ای.تازه منم بکارتم ضخیم بوده!!

حتما برید دکتر تا توضیح بده همه موقع ازاله ی بکارت خون ندارند!!!اگرم باشه خیلی کمه.

تو هم نگران نباش فقط با خوبی باهاش صحبت کن.

تا میاید برید دکتر یه سرچی بگو تو نت بکنه توضیحات سایتارو درباره ی بکارت بخونه تا قانع بشه

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۸ ۰۱:۲۸:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

بانوی فردا 

خیلی خوشحالم برات مبارکت باشه عزیزم 😍😍😍

ان شاء الله قسمت منو بقیه دوستانم بشه 🙇🙇🙇🙇

حالا حس و حالش چطور بود خوب بود ؟؟

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403