تعداد بازدید : 351600
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۱۷:۵۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به همگی دوستان

علی الخصوص بانوهای جدید 🤩🤗🤩🤗😍🤗🤩🤩

بانوی فردا

چقدر برات خوشحال شدم عزیزم

خیلی بهت تبریک میگم

امیدوارم کلی از رابطه زناشویی جدیدت لبریز از لذت بشین جوریکه این مدت و بکل فراموش کنی و ازش جز یه خاطره خوب درمان توی ذهنت نمونه

از طرف من به شوهرتم تبریک بگو🙂

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۱۸:۰۸:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

سلام آبان جون 

مرسی عزیزم که جواب دادی ممنونanim2-thanks

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۲۰:۲۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۱ ۰۰:۲۶:۳۷
(ویرایش)

سلام به دوستان عزیزوتشکرویژه ازخانم دکترخیابانی عزیزوتمام دوستانی ک به من وتمامی خانم های واژینیسموسی خالصانه کمک میکنن،اینوبدونیددعای ماتاابدبدرقه ی راهتان است...من۷سال پیش ازدواج کردم وبدلیل ناآگاهی واطلاعات غلط ازاولین دخول ورابطه،دچارترس زیادکه نهایتامنجربه واژینیسموس شد..منم مثه خیلی ازشمازیاددکتررفتم،واکثرابارفتاروحرفاشون ک باتمسخرهمراه بودمیگفتن مگه میخوای چیکارکنی وتحمل کن😒درهرباردخول های نصفه ک بادردزیادهمراه بودهمیشه فکرمیکردم ی دیواره یااستخوان داخل واژنم هست ک مانع دخول میشهولی بچه هاداخل واژن ماهیچی نیست،ایناهمه تصورذهن ماست،این مانع انقباض عضلات واژن ماست..۱ماه پیش ازطریق اینستاگرام بااین سایت وانجمن آشناشدم،دیلاتورهارادرست کردم وازصفحه ی اول تمام پرسش وپاسخ دوستان راخوندم ک اکثرشون سوالات مشترک همه ی ماست،کاربرخاموش بودم ولی هروزانجمن راچک میکردم،خلاصه تمرینات راخیلی اصولی شروع کردم(وارسی،کگل مخصوصاروی دیلاتورکه فوق العاده تاثیرداره،موسیقی)درهرشرایطی هروزتمرین میکردم،منم عین شماگاهی ناامیدمیشدم گاهی خسته میشدم وگریه میکردم ولی تمریناتم راقطع نمیکردم،تااینکه دیروزمنم ب خواسته ای ک رسیدن بهش رامحال میدونستم رسیدم وبانوشدم😍☺شایدگفتن ونوشتن این جمله(منم بانوشدم)آسون باشه ولی باورکنیدمنم عین همه ی شماحین تمرینات دردوسوزش وبعدازپریودیم عقبگردداشتم ولی ناامیدنشدم چون مطمئن بودم خداتلاش هام رامیبینه وکمکم میکنه،وبرای خودم جاانداخته بودم این تمرینات هم نوعی ورزش واژنم هست تاازانقباض عضلات واژنم حین نزدیکی جلوگیری بشه...دوستان گلم راه درمان شمافقط وفقط همین انجمن واین تمرینات هست،ناامیدنشیدوباقدرت ادامه بدید،مطمئن باشیدخداباماست..بازم واستون پست میذارم،خاطره مودربخش خاطرات مینویسم😘

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۲۰:۳۸:۵۷
(ویرایش)

دوستان گلم من چندتاازتجربیاتم رامیگم،شایدحتی به۱نفرهم کمک کنه😊۱-من درروش زن زیرحین داخل کردن دیلاتوردردوسوزش داشتم وبه مثانه م هم خیلی فشارمیومدومدام بایدمیرفتم دستشویی طوری ک کلافه میشدم وفکرمیکردم زن روخیلی سخته،ولی ی روزدلم رازدم ب دریاوبه روش زن رودیلاتورراواردکردم،بچه هادیلاتوردرروش زن روخیییییلی راحت واردمیشه(صاف روبه بالا،برخلاف زن زیرکه بایددیلاتورراکمی روبه پایین واردکرد)ومشکل دستشویی رفتنم حل شد،ولی برای اقدام به روش زن رو راحت نبودم ودرروش زن زیرموفق شدم🙂۲-تمرین کگل مخصوصاکگل روی دیلاتور رادست کم نگیرید فوق العاده تاثیرداره..۳-گوش دادن ب موسیقی شاد،یاموسیقی ک خیلی دوسش داریدهم کمک زیادی ب پرت شدن حواستون میکنه..۴-۲تاپشتی زیرپاهاتون درروش زن زیرخییییلی کمک میکنه ب دخول والبته واردکردن دیلاتور...۵-زمانیکه من عصبانی یاناراحت،خیلی خسته یاخواب الود بودم اصلاتمرینات خوبی نداشتم،دیلاتورواردنمیشدیاسوزش ودردداشتم،پس سعی کن ریلکس باشیدوروحیه تون راحفظ کنید...۶-حین واردکردن هرسایزی ازدیلاتورمنم سوزش وکشیدگی داشتم ولی بانگه داشتن دیلاتورداخل واژنم وکگل روی دیلاتورظرف۱۰ثانیه سوزش وکشیدگیم برطرف میشد وهروز۱۰تا۱۵دقیقه باسایزهای قبلم ک باهاشون راحت بودم واژن گشایی میکردم وبعدمیرفتم سراغ سایز تمرینم...

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۰۶:۳۶:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام به همه.

ستاره

ممنونم عزیزم 🌹💖

آفریییییین خیلی خوبه.پس دیگه چیزی نمونده .منتظرم زودی بیای خبر بانو شدنتو بهمون بدی🤩

ژانت

خیلییییییییی ممنونم گلم مرسی😍🌹🌹🌹

راستی کنجد چطوره؟حالش خوبه انشالله؟

شادان

آفرییییییین خانمی👏👏👏 خیلی خوبه که رسیدی به ۹. موفقیتت نزدیکه ها😉💪

فقط یه چیزی رو درست متوجه نشدم.سایز قبلیت چند بود؟ 

Sakharan

خیلی تبریک میگم بانووووو😍

۷ سال واقعا زمان زیادیه خداروشکر که کابوسات تموم شد و به آرامش رسیدی.عشقتون پایدار💕🌹

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۰۸:۳۴:۱۹
(ویرایش)

سلاااااام

آباندخت ،بانوی امروز عزیزم😉

من اخرین سایزی که باهاش در حال تمرین بودم سایز ۷ سانت بود

اگر یادتون باشه چند روز پیش  اومدم گفتم بعد پریودیم حتی سایز ۶ سانتم به زور میره داخل داشتم نا امید میشدما اصن حالم بد بود ولی خب این چند روز کگل رو انجام دادم و دو روزی به واژنم استراحت دادم بعد رفتم سراغ تمرین وقتی سایز ۷ رو وارد کردم دیدم روونه و سوزش کشیدگی نداره یهو وسوسه شدم گقتم بزار ۸ هم وارد کنم ببینم چجوریه اونم بعد یک دقیقه روون شد😍گفتم بزار حالا ۹ هم امتحان کنم زدم دیدم اونم خیلی خیلی برام سخت نیس فقط یه کم خیلی خفیف سوزش داره ولی اوکی،

نمیدونم چجوریه اصن نه به هفته ی پیشم نه به این تمرین جدیدم🤔🤔

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۱۲:۱۰:۲۹
(ویرایش)

خیلی ممنون مهربونم☺😘

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۱۴:۱۳:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۹ ۲۳:۲۹:۴۰
(ویرایش)

بچه ها توروخدا کمکککک 😔😔😔 من ماه پیش خیلی خوب داشتم تمرین میکردم با سایز ٩.۵ که پریود شدم و بعد پریودم یه جوش بزرگ داخل لبه ی داخلی واژنم زد که وقتی دستشویی میرفتم خیلی میسوخت، کم کم جوشه از بین رفته ولی یه لک از خودش باقی گذاشته، اصلا نه خارش دارم نه میسوزه نه هیچی، ولی خیلی نگرانم کرده، از دکتر زنان رفتن هم میترسم، از معاینه ش، نمیدونم چیکار کنم، خیلی ناراحتم 😔😔😔

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۱۴:۲۳:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

عزیزم منم امسال تابستون اینجوری بودم.چند جا رفتم بهم گفتن زگیل تناسلی هست.به حرف اولی شک کردم بخاطر همین چند جا رفتم تا مطمئن شم.بعدم رفتم با لیزر برام از بین بردش.چیز خاصی نیست نگران نباشمنم مثه شما میترسیدم موقع معاینه اصلا درد نداره و اذیتم نمیشی

فقط زودتر برو که درمانت کنه

البته بگم که لیزر راحت تره.یکی بهم گفته بود با محلول از بین میبرتش. اما محلول یه حالتی مثه اینه که گوستو ازی بین میبره زخم میکنه.نمیدونم منکه بهش حس خوبی نداشتم آخه همه با محلول اذیت میشدن

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۱۵:۳۸:۱۳
(ویرایش)

نیکا جان وقتی میگی که یه جوش داخل لبه ی بیرونی زده موقع معاینه که کار خاصی نمیکنه کاری هم به اون تو و اینا نداره از همین بیرون نگاه میکنه فقط نترس اگر بخای این ترسو باخودت ادامه بدی ک اصلا درمانت فایده نداره پا بزار رو ترست و برو دکتر، شما که نمیتونی جای به این حساسی رو فقط بر اساس حرف بقیه و معاینه نشده کاریش بکنی

زهراجان همینجوری که برای یکی نمیشه تشخیص داد و تجویز کرد شاید مشکل ایشون کلا با شما فرق داشته باشه همه مریضی ها که عین هم نیستن

یکی زگیله یکی تبخاله یکی جوشه یکی حساسیته شاید مشکل ایشون با دارو خوب بشه  چرا الکی میترسونید 🙄 والا لیزر و محلول و گوشت از بین رفتن ادم نترسشم به لرز میندازه 

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۱۶:۱۹:۵۰
(ویرایش)

شادان جان آره عزیزم درسته.باید بره ببینه مشکلش چیه .منم دکتر نیستم بخوام نظر بدم .فقط گفتم منم اینجوری بودمو راحت درمان شدم چیز خاصی نبود

منکه نترسوندمش.گفتم چیز خاصی نیست .میخواستم از تجربه ای ک داشتم بگم که لیزر نه درد داره نه دوره نقاحت.اما محلول یکم ناراحت کننده س.چون ترسپ بودم از خیلی پرسوجو کردم ،خواستم نهایت درمانو بگم که چیه.من اگه نترس بودم مشکل واژینیسم نداشتم.ترسوام .اما خواستم بهش بگم نه درد داره نه اذیت کننده‌س

باید بره دنبال درمان.انشاءالله که هیچی نیستو یه جوش ساده بوده.فقط باید به خودش جرأت بده بره دکتر

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۱۶:۳۷:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

شادان جان آهان دنبال همین بودم ببین درسته که ۸ روان بوده و ۹ هم همینجور ولی به نظر من ریسک نکن.تمرینارو اصولی باید پیش ببری.دونه دونه سایز اضافه بشه نه توی یه جلسه دوتا!برای هر سایزی هم حداقل باید یکی دوروز وقت بذاری.اگه طی دو روز روان بود اونوقت میری سایز بعد.یعنی مثلا امروز که ۸ امتحان کردی و روان بود یه نیم ساعت امروز و نیم ساعت فردا باهاش کار میکردی اگه اوکی بود پسفردا میرفتی ۹.(میگم نیم ساعت چون واژن گشایی هم حدودا نیم ساعت طول میکشه. این دیگه بستگی به خودت داره)

ببین بعضی روزا اینجوریه که یهو واژن حتی کمترین سایزو به خودش راه نمیده یهو یه روز همشون مثل آب خوردن میشن.این به خیلی عامل بستگی داره.مثلا اگر موقع تمرین روده یا مثانه پر باشه یا ناراحتی یا درگیری فکری وجود داشته باشه یا چند روز قبل یا بعد پریود باشه یا وقتی خوابت بیاد حتی وقتی دمای محیط مناسب نباشه و سیستم بدن درگیر نواحی دیگه باشه واژن بدقلقی میکنه.اما وقتی همه عوامل محیا باشه واژن میشه محله ی گل و بلبل!!😂

پس ریسک نکن و همه ی سایزارو طبق اصول پیش ببر چون هرجایی کم بذاری تو سایزای بعد به مشکل میخوری و مجبوری عقب گرد کنی من این موردو زیاد واسه خودم داشتم دوستانو هم دیدم بخاطر عجله مجبور به عقبگرد شدند.

تازه اونم تو این سایزای مهم بازکردن بکارت یعنی از ۸ تا۱۰ !!

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۱۷:۰۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۹ ۲۳:۲۹:۴۰
(ویرایش)

حق با شماست بچه ها، باید برم دکتر، فکر کنم پیش خانوم دکتر خیابانی برم بهتر باشه چون با مشکل واژینیسمم هم آشنا هستن، ممنونم ازتون ❤️❤️

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۱۷:۲۰:۱۲
(ویرایش)

قربونت عزیزم.ببخشید اگه با حرفام ناخواسته ترسوندمت

واقعا چنین قصدی نداشتم

انشاءالله هیچی نباشه و ذهنت آروم شه 🌹

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۱۸:۳۹:۵۵
(ویرایش)

زهرا عزیزم

میدونم گلم منم مطمنم شما همچین قصدی نداشتی❤❤

آباندخت(بانوی فردای عزیز)

اهان پس اینطور اخه امروز هم  که تمرین کردم اوایلش ۸ رو وارد کردم روان روان که شد دوباره با ۹ تمرین کردم، اخه واقعا الان ۷ سانت برام روان بود دیدم وقتی توش گمه چه کاریه🙈😁 اما ده سانت رو ترسیدم دیگه بخام حتی تست کنم گفتم ولش کن بزار فعلا با ۹ سانت تمرین کنم محله ی گل و بلبلو خوب اومدی واقعا😂😂

وای واقعا اون سری بعد پریود وحشتناک بود هیچی نمیرف دیگه میخاستم بشینم زار بزنم انقد حرص خوردم و گریه کردم که حد نداره الان دیگه میترسم پریود بشم حتی

نیکا

اره عزیزم بری دکتر خیلی بهتره اصلا هم نترس

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران