تعداد بازدید : 351605
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۲/۸ ۰۱:۵۳:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

زهرا جان

همیشه اولش سخته تا اینکه به مرور زمان عادت میکنی 

منم سایز هدفم همون 15 16 ست ماشالله 😅😅😅

خود من دو سه ماه اول برام سخت بود خیلی زیاد بیشتر اوقات با شوهرم هی دعوا میکردیم  پیش خودم میگفتم نکنه منو طلاق بده نکنه بره خیانت کنه اینقدر فوش میدادم به خودم که تو چرا اینجوریه عرضه نداری و...

بعد از اون عادی تر شد فهمیدیم که یه مشکلی هست دکتر رفتم هر کسی چیزی گفت که اصلا فایده نداشت

من و شوهرم به کسی نگفتیم که هم چین مشکلی داریم و اصلا هم دوست ندارم کسی بفهمه 

حالا یکسال و یکی دوماه گذشته اوایل که چندشم میشد از دیلاتور ولی الان دیگه خوبه تقریبا روشش اومده دستم من از سایز 5 شروع کردم الان سایز11ونیمم و امیدوارم که برسم به سایز هدف و یه بانو بشم 

توام نگران نباش عجله نکن و زودتر شروع کن هر چی بگذره بدتر میشه ترس بیشتر میشه تحملت کمتر 

و به شوهرت بگو 5 انگشت یکی نیست قرار نیست برای همه خون بیاد

و اگه هنوز پرده بکارتت هست برو دکتر و گواهی بگیر که مطمئن بشه تو پرده داری و اگه خون نیومد بهت تهمت نزنه 

و بعد با خیال راحت تمرینتو شروع کن 

💪💪💪✌

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۷/۱۲/۸ ۰۸:۳۶:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلامvalentine

عزیزان روزتون مبارک باشه.

هوراااا  هورااااا بانووووووو هم که داریم

anim2-thanksanim2-thanksanim2-thanks

بانوی فردا بهت تبریک میگم.

خیلییییی مبااااارکههههه ،  ان شالله زندگیتون پر از عشق و شادی باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 569 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۲/۸ ۰۸:۳۸:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۱ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

زهرا جان، فکرمیکنم این فوبیای ازاله بکارت تونود درصد ما دخترایی که واژینیسم هستیم وجود داره، من خودم ازبس مامانم وخواهرم میگفتن مواظب باش چیزسنگین برداری یا از ارتفاع نپری و فلان حساس شدم و وسواس گرفتم جوری که میترسیدم به واژنم نگاه کنم همیشه هم بااینکه ازخودم مطمن بودم میترسیدم اتفاقی افتاده باشه یا پرده  خونریزی نداشته باشه، براهمین میخواستم برم گواهی بگیرم که تو رابطه باشوهرم، یهویی آلت داخل شد و پرده کناررفت و تاسه ساعت خونریزی وضعف داشتم، شوهرم بنده خداترسیده بود فکرمیکرد بدانجام داده که شدت خونریزی زیادشده، ولی اون ترسه الان رفته اینافقط تخیلات خودمونه وقتی باهاش روبه رو شیم شکستش میدیم وتموم میشه، حالاشمابرااطمینان واینکه شوهرت حساسه برو گواهی بگیر و تمرینات روشروع کن موفق میشی فقط اولش سخته

خدایا توکل بخودت
۱۳۹۷/۱۲/۸ ۰۸:۴۴:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

نیلیسا

دیلاتور رو حتما با دستکش استریل جراحی درست کن نه از این دستکش هایی که استریل نیستن. یا اینکه روی این دستکشها کاندوم بکش.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۲/۸ ۰۸:۴۶:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۱ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سودا جون سلام، من تمریناموگذاشتم براوقتیکه رفتم توخونه خودم، خدابخوادفروردین عروسیمه، برامنم دعاکنین خداکمکم کنه وبتونم موفق بشم،خیلی دوس دارم رابطه بدون درد وبالذت تجربه کنم، ازراهنمایی وکمکاتونم پیشاپیش تشکر میکنم، انشالله همتون به خواسته های قشنگتون برسین😘😘anim2-a2d3

خدایا توکل بخودت
۱۳۹۷/۱۲/۸ ۰۸:۴۹:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم

بانوی فردا : به به مباااارک باشه عزیزم خیلی تبریک میگم انشاله همیشه خوشحال باشی عزیزم

من هم انشاله امروز سایز 14 رو درست کنم 

۱۳۹۷/۱۲/۸ ۱۱:۵۰:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

سلااام بانوی فردا

مباااارککککتتتتتت باشه

خیلی خوشحال شدم..... 

منم هنوز میام اینجا رو میخونم و شماها رو دنبال میکنم. خبرت شادم کرد... 

راستی... من هنوز دو سه دقیقه اول دخول خیلی درد دارم تا یواش یواش عادت کنم. واژن گشاییم همون دوسه بار اول کردم و دیگه گذاشتمش کنار. کلا هیلی هم نمیتونم رابطه رو کشش بدم. نهایت بیست دقیقه. دیگه بعدش اذیتم

نمیدونم کی عادی میشه همه چیز😔

ما تونستیم... تو هم میتونی...
۱۳۹۷/۱۲/۸ ۱۱:۵۶:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۱۵:۱۲:۰۸
(ویرایش)

سلام به همه

خیلی ممنونم از بانوی فردا که گفت موقع بیرون آوردن دیلا دم و بازدم داشته باشم راحت میاد بیرون 

من تا سایز دوازده و نیم تمرین کردم و دیشب رفتم واسه اقدام و بله ...

باورم نمیشه منم بانوووو شدم

فقط ی چیزی من دو سه روز خیلی تمرین کردم که یهو دیدم سایزای کوچیک که راحت بودم نمیره داخل بعد دو سه روز تمرین رو گذاشتم کنار و دیروز دیدم خیلی راحت بدون ذره ای درد میتونم تمرین کنم انگار تمرین زیادم خوب نیست

انقدر خوش حالم که هنوز تو شوکم

۱۳۹۷/۱۲/۸ ۱۲:۱۲:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

لیلا۱۳۷۷

انشاءالله شمام میتونی عزیزم

تا الان ک پرده هنوز هست ۵جا رفتم دکتر همه گفتن هنوز هست اما میگه باید خون بیاد

دیشب باهاش حرف زدم تمام پیامارو براش خوندم بعضی از خاطراتو براش خوندم ففط گوش کرد چیزی نگفت

گفتم منکه هرجا میرم میگن باکره ای.پاک و سالم بودنم به خون اومدن نیست فقط سر تکون داد دیگه مثه دفعات قبل پافشاری نکرد.

گفتم این مشکل منه ولی بخاطر تو میخوام درمان شم و سختیشو به جون بخرم.گفتم اگه کمکم کنی اعصابم آروم میشه دیگه به زمین و زمان گیر میدم  و....

۱۳۹۷/۱۲/۸ ۱۲:۱۷:۴۱
(ویرایش)

منکه انگار هرچی بیشتر آگاهی کسب میکنم ترسم بیشتر میشه🤔

۱۳۹۷/۱۲/۸ ۱۲:۱۹:۵۵
(ویرایش)

مبارکه عزیزم👏👏👏

آفففررریییننن

۱۳۹۷/۱۲/۸ ۱۲:۳۵:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلااااام دوستانم.

خیلی ممنون بابت تبریکاتون😍

ایشالله کسایی که درمان شدن زندگی گرم و عاشقانه و اونایی که درحال تمرینن هرچه زودتر درمان بشن و طعم آرامشو بچشن.

ارغوانی جان

خیلی خوبه آفرین.امیدوارم زودی بیای خبر عروس شدنتو بدی💖

هدهد جون

میگم ۲۰ دقیقه کم نیست واسه دخول خوبه دیگه.قبلش معاشقه زیاد داشته باشید که دخول خیلی طولانی نشه.کم کم راه میفتی عزیزم نگران نباش.

بارون جون

خیلی تبریییییک میگم بانو😍🌹🌹🌹 آفرین ان شالله زندگی شاد و خوشبخت باشید همیشه.اره این نکته ای که گفتیو منم تجربه کردم بعضی وقتا واژن استراحت میخواد

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۸ ۱۲:۴۱:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

بانوی فردا

واااااااای جیییییییغ!!! چقد خوشحال شدممممممممم . خدا رو شکر. عزیزم خییییلی بهت تبریک میگم anim2-thanks

بارون

بهت تبریک میگم عزیزم. خدا رو شکر. ایشالا همیشه شاد باشید 🌷🌷

هدهد

عزیزم خودتو نگران نکن. منم تا چند ماه درد داشتم. اول اینکه با گذر زمان عادت میکنی و راحت‌تر میشه. دوم اینکه تو این مدت رابطه‌هاتو زیاد کن که زودتر عادت کنی. سوم اینکه معاشقه طولانی باشه تا کاملا از لحاظ جسمی آماده رابطه باشی. و چهارم اینکه میتونی تا یه مدت از همسرت بخوای با یه انگشت و دو انگشت برات واژنگشایی رو انجام بده. حتی من روزایی که تحریک نمیشم با این روش راحت میتونم رابطه رو شروع کنم.

زهرا

این درمان دو بخش داره. نود درصدش شروع درمانه، و ده درصد ادامه دادن درمان!! شروعش سخته! چون آدم هنوز ترس تو دلشه. ولی شروعش که کردی دیگه شمارش معکوس شروع میشه... و میبینیم اون روزی رو که بیای و بگی بانو شدم

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۲/۸ ۱۳:۵۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

سلااااااام به به چقد خبرای خوب داریم😌😍😌 

بانوی فردای عزیز تبریک میگم گلممممممم مبارکت باشه ایشالا به سلامتی و خوشی

امیدوارم زندگیتون همیشه عاشقانه و عالی باشه

بارون عزیز به شماهم تبریک میگم امیدوارم همیشه خوشبخت باشین

خیلی خیلی خوشحال شدم براتون اینکه این کابوس تموم بشه واقعا خوشحال کنندس😍😍😍

برای ماهم دعا کنید تا زودتر از این وضعیت راحت بشیم

۱۳۹۷/۱۲/۸ ۱۴:۳۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

بارون

عزیزم بهت تبریک میگم 

زهرا جان 

خوب همین که چیزی نگفته خیلی خوبه مطمئن باش یه دو سه بار دیگه باهاش صحبت کنی اونم ببین واقعا تاثیر داره خودشم میاد کمکت

من اوایل تا شوهرم دست میاورد سمتم سریع واکنش نشون میدادم ولی الان ترسم کمتر شده شوهرمم وقتی تاثیر تمرین ها رو دید بیشتر مراعات میکنه توام نگران نباش درست میشه توکل کن به خدا 💖

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران