تعداد بازدید : 322386
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۲/۶ ۱۷:۴۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۲۲ ۱۶:۲۹:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان! 

من 22 سالمه و 10 ماهه عروسی کردم و موقع دخول تا حالا چندین بار امتحان کردیم اما همش شوهرمو هل دادم و درد داشتم حس کردم دارم پاره میشم! ولی دکتر میگه پردت کنار رفته! دکتر بهم لیدوکایین داد زدم اما فایده نداشت و اون درد وحشتناک جر خوردن نمیذاره الت شوهرم بیشتر از کلاهش داخل بشه و اینکه من مشکلات دیگه هم دارم.... حالا کم کم میگم اما امروز دیلا هارو تا سایز 15 درست کردم اما روش نشد دستکش بکشم! چون دستکش انگشتش کوتاهه سایز 7 و 1دوم زده روش چ سایزی باید بخرم؟ 

خدا منو تا اینجا آورده پس ادامشم کمکم میکنه....
۱۳۹۹/۲/۶ ۱۷:۵۰:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان! 

من 22 سالمه و 10 ماهه عروسی کردم و موقع دخول تا حالا چندین بار امتحان کردیم اما همش شوهرمو هل دادم و درد داشتم حس کردم دارم پاره میشم! ولی دکتر میگه پردت کنار رفته! دکتر بهم لیدوکایین داد زدم اما فایده نداشت و اون درد وحشتناک جر خوردن نمیذاره الت شوهرم بیشتر از کلاهش داخل بشه و اینکه من مشکلات دیگه هم دارم.... حالا کم کم میگم اما امروز دیلا هارو تا سایز 15 درست کردم اما روش نشد دستکش بکشم! چون دستکش انگشتش کوتاهه سایز 7 و 1دوم زده روش چ سایزی باید بخرم؟ 

۱۳۹۹/۲/۶ ۱۷:۵۱:۰۹
(ویرایش)

سلام دوستان! 

۱۳۹۹/۲/۶ ۱۷:۵۱:۵۹
(ویرایش)

سلام دوستان! 

۱۳۹۹/۲/۶ ۱۷:۵۲:۰۹
(ویرایش)

سلام دوستان! 

۱۳۹۹/۲/۶ ۱۷:۵۲:۱۹
(ویرایش)

سلام دوستان! 

۱۳۹۹/۲/۶ ۱۷:۵۶:۳۰
(ویرایش)

سلام دوستان! 

۱۳۹۹/۲/۷ ۰۰:۵۶:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

نمازها و روزه تون قبول باشه .

سوگند این انرژی خوبت منو یاد نورا میندازه.

الان بارداره و حالش خیلی مساعد نیست که زود زود بتونه بیاد اینجا ولی تا وقتی بود خیلی حالم خوب میشد الانم با وجود تو همون حس خوب رو دارم .

جان جانا چقد بامزه مینویسی برامون.چه مامای خوبی بوده .خدا خیرش بده .من همسرم هیچ جوره راضی نمیشه باهام بیاد اگر میومد حتما میرفتم پیششون.

جان جانا لطفا شما اگه رفتی پیش خانوم خیابانی به ما هم بگو که چی گفتن .و چه توصیه هایی داشتن

افرین بهت که پیگیر درمانت هستی و همین امروز اقدام کردی .

امیدوارم خواننده هایی که کم کاری میکنن از جمله خود من ارت یادبگیریم و همین قدر با اراده باشیم .

گل میخک جان خوش اومدی عزیزم 

دستکش ۸.۵ باید بخری ولی هرجایی ندارن و من خودم پیدا نکردم .

تا سایز ۹ با دستکش شماره ۸ درست کردم .

از ۹ به بعد از کاندوم استفاده کردم .

همین که دیلاها رو درست کردی خودش قدم بزرگیه .

همین کارهای کوچیک رو دست کم نگیر .

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۲/۷ ۰۱:۲۵:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها 

زهره جون من خیلی فکر کردم یه راهی پیدا کردم که تمرین با انگشت همسرم برام راحت تر بشه میخوام یه دستکش لاتکس بگیرم و نوک انگشتاشو پنبه بزارم و به همسرم بگم اونو بکنه دستش و انگشتش رو وارد کنه ببینم بهتر نمیشه البته الان ک پریودم 

منم مثل تو همسرم راضی نمیشه بریم پیش خانوم خیابانی از این که با دیلاهم باهام تمرین کنه خوشش نمیاد منم مشکلم بیشتر با همون اصل کاریه اگه این روش جواب بده و بتونیم باهم تمرین کنیم خیلی بهتر میشه توام اگه پریود نیستی این روشو امتحان کن شاید کمکت کرد

من که تمرین تکی رو کلا گذاشتم کنار ازش نا امید شدم چون دیدم فایده نداره خودمم حس خوبی بهش نداشتم خلاصه خداکنه این روش جواب بده چون تنها راهیه ک برام مونده

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۹/۲/۷ ۰۱:۳۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

راستی یه سوال دیگه عایا تمرین روزه رو باطل میکنه ؟anim2-21

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۹/۲/۷ ۰۱:۴۰:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۰ ۰۰:۳۴:۵۴
(ویرایش)

مرسي زهره جون از انرژي كه به ادم ميدي😘

من هنوز دارم با ديلاي صفر تمرين ميكنم و الان شيش هفت سانت فقط ميتونم داخلش كنم اونم با سوزش،انگار فقط همونقد ميره تو بعدش به بن بست ميخوره و جلوتر نميره😞

ولي از شباي قبل با ديلا راحت تر شدم

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۲/۷ ۰۴:۱۳:۴۹
(ویرایش)

سلام ممنونم زهره جون اره منم سایز 8 خریدم و تا ی حدودی درست کردم فک کنم بقیشو باید کاندوم بگیرم

اغا من امشب از سایز با دور 4 سانت شروع کردم برا اولین بار! فک کردم درد داره یا بسوزه اما راحت رفت داخل بعدش سایز 5 گذاشتم بعدش 6...تند تند هم عقب جلو کردم درد نداشتم سوزشم فقط چن ثانیه اول! بسی خوشحالم!البته سایز هدفم 14 هستanim2-wacsmileyاصن تصورشم برام سخته!

دوستای خوبم دوتا سوال دارم! اولیش اینکه من خیلییییی جیشم میگیره عقب جلو ک میکنم! دوم اینکه من خیلی هاتم و از بیرون ارصا میشم اما از داخل حتی ی ذره هم تحریک نشد و حال نداد! بعدن درست میشه؟ 

ببخشید زیاد نوشتم خیلی ذوق دارمanim2-a2d3

۱۳۹۹/۲/۷ ۰۵:۵۵:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

سلام سلامanim2-ad54ad

دمت گرم گل میخک😍

چقد تَر و فِرزی دخترجون، ان شاء الله بانو بعدی شماییanim2-a2d3

خواهر من ک هنوز شماره صفرم نتونستم وارد کنم.. حالا کو تا سایز هدفففففففanim2-sad

اما تا جایی ک یادمه و توی نوشته های بچه ها خونده بودم، اگر با تغییر سایز مشکل داری، سعی کن دیلایی ک درست میکنی فاصله سایزش از ابتدا تا انتها ی کم بیشتر باشه

مثلا اگر اول دیلا سایزش ۵ باشه(یا هر کدوم ک راحتتری) سایز وسط همون دیلا مثلا ۵.۵ یا ۶، انتهاش ۶.۵ یا ۷ و یا ب همین شکل با سایزهای بالاتر

مثلا سایز ۷

وسط ۷.۵

انتها ۸ 

تویِ یه مقاله خوندم اینکه دستشویی داشته باشی موقع رابطه یا تمرین، احیانا بخاطر تحریک شدن نقطه Gهست، ک دیلا بهش میخوره. ک همه خانومها هم این مساله براشون پیش نمیاد ولی چیز عجیبیم نیست، عادیه. و اگر باهاش کنار بیای بعد از درمان بشدددددت در ارضاء و ارگاسم تاثیر خیلی خوبی دارهanim2-smilies-azardl2

باز من خیلی تجربه ندارم..

ان شاء الله دوستان دیگه کمک کنن.

راستی بچه ها تمرین روزه رو باطل میکنه یا نع؟

اونایی ک پرسیدن، مرجعشون کیه؟anim2-21

من دیشب و امروز رو مهمان دارم، احتمالا از فردا دوباره دیلا میسازم و شروع میکنم..بازم دعام کنید بچه ها😘😊

و خدایی که بشدت کافیست...
۱۳۹۹/۲/۷ ۱۳:۳۵:۰۲
(ویرایش)

قربونت جان جانان! چرا سایز صفرو نتونستی؟ راحت میره تو اصن نترس! بذاری ی چیزیو بگم من لابیاپلاستی کردم قبلن اما همچنان درد دارم اما با وجود اون درد لبه ها تمرین میکنم شیطونه میگه بذارمش کنار اما میخااااامم ک بتونم پس اونایی ک حس بدبختی میکنین ب من فک کنید بدبختر من نیس😂ولی دارم ادامه میدم پس اصلن جا نزنیم... تا هممون بتونیم اقای شوهرو خوشحال کنیم و احساس کمبود و نقص نکنیم

ب خودمون افتخاااار کنیم

من برم سایز بعدی وارد کنم امیدوارم روزه باطل نشه خدا خودش میدونه ک من ازینکار لذت نمیبرم و برای درمانمه.... 

۱۳۹۹/۲/۷ ۱۵:۲۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام دخترا 

من همین الان زنگ زدم به دفتر آیت الله سیستانی و ازشون درباره وارد کردن دیلاتور در این ایام پرسیدم.

گفتن چون جنبه خودارضایی و لذت نداره و جنبه درمانی داره، روزه باطل نمیشه.

امروز اصلا حال خوبی نداشتم ولی الان بهترم .

کگل میزنم و اگه تونستم تمرین میکنم .

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728