تعداد بازدید : 322378
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۲/۷ ۱۵:۳۱:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۲۲ ۱۶:۲۹:۱۳
(ویرایش)

سلام مجدد!

یا اینجا خلوته یا من خیلی حرافمshysmile

Anyways... چون خودم از حرفای دوستان انرژی گرفتم برا بقیه ی نا امیدا مینویسم.... بچه ها من فک میکردم اصن اونجام سوراخ نیس و ی دیوار محکم و کلفت اونجاست بخدا فک میکردم من غیرطبیعی ام تا اینکه پریروز با اینجا اشنا شدم... ینی واژه واژینیسموس رو دیده بودم اما چون میترسیدم داشته باشمش نمیرفتم علائمشو بخونم تا اینکه ی روز دوستم ک پزشکی میخونه بم گف چرا با خیارو بادمجون امتحان نمیکنی... منم ی سرچی کردمو ب اینجا رسیدم و باورم نمیشه ک اونجای منم سوراخ دارهanim2-4d564ad6

راستش من الان موفق شدم تا دیلای با دور 8 سانت ک درواقع اولش 7 بود اخرش 8 و نیم وارد کنم تا تهههه!اولش یکم میسوزه میخاد بره داخل اما نفس عمیق میکشم و میچرخونمش و کگل میزنم میره تو یکم نگه میدارم بعد اروم اروم عقب جلو میکنم! حتی میتونم تند تند هم بکنم اماانگار دیواره واژنمو با خودش میکشونه یکم چندشم میشه! کللن حس چندش و ادرار دارم!اما خداروشکر ک درد نداره فقط ته دیلا ک تا اخر میبرم تو اولش یکم میسوزونه بعدش بهتر میشه!راستش توانایی بردن دیلای شماره بعدیو تو خودم دیدم اما تقصیر شوهرمهanim2-New-6دیشب ک داشتم میساختم دیگه یهو ول کرد کمکم نکرد گف خابم میاد تو ک اینکارو نصفه ول میکنی ب اینجاها نمیرسی! خلاصه اینکه دیلای دیگه ای نداشتم ک بکنم تو وگرنه قطعن میکردم

فعلن 6 تا دیلا ک داشتمو از دیشب وارد کردم بلیییییم

بچه ها توروخدا ناامید نشد نا امیدی کار شیطونه اگر ی روزی خدایی نکرده منم ناامید شدم شما دلداریم بدین! بخدا من وضعم خیلی بد بود تازه چون الت شوهرم یکم خمه ب پایین اون چنباری ک امتحان کردیم یکم پرینم پاره شد ببینید من انواع بدبختیارو دارم! اما امیدمو ب خدااا از دست نمیدم ی نذری بکنید تا خدا کمکتون کنه

بوس بوس دوس جونیامlove

خدا منو تا اینجا آورده پس ادامشم کمکم میکنه....
۱۳۹۹/۲/۷ ۱۵:۳۳:۳۷
(ویرایش)

اره زهره جون منم تو نت چک کردم حتی شوهر انگشتشو بکنه داخل ولی زن ارضا نشه روزه باطل نمیشه! 

عزیزدلم ب خودت فشار نیار با روحیه اینکارو کن الان سایز چندی زهره جون؟ 

۱۳۹۹/۲/۷ ۱۷:۲۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

گل میخک من قبل عید تا ۱۳ رو وارد کردم ولی نتونستم دخول داشته باشم 

الانم با یکی دو سایز پایین تر دارم تمرین میکنم .

حال جسمیم خوب نبود امروز.

الان دارم تمرین میکنم 

ماشالله به این همه انرژی و شجاعتت افرین دختر .

هر روز بیا اینجا با خبرهای خوبت خوشحال مون کن 

موفقیتت خیلی نزدیکه

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۲/۷ ۲۳:۴۶:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

بچه ها سلام..

ی سوال..

نمیشه بجای گوش پاک کن دیلای سایز صفر رو درست کرد؟

ی چیزی ک یه کم انعطاف داشته باشه و انقد زمخت نباشه..

من چندشم میشه از سفتی دیلا

اصن ندوست..

🙁

کاش مثلا میشد با ی چیزی مثل پاستیل درست کردanim2-sad

و خدایی که بشدت کافیست...
۱۳۹۹/۲/۸ ۰۰:۳۳:۳۵
(ویرایش)

بعد یه سوال دیگه..

کسی تابحال از تامپون استفاده کرده؟

سایزهاش چقدیه؟

میشه بجای دیلا استفاده کرد؟anim2-21

۱۳۹۹/۲/۸ ۰۱:۴۲:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها 

زهره جون من خیلی فکر کردم یه راهی پیدا کردم که تمرین با انگشت همسرم برام راحت تر بشه میخوام یه دستکش لاتکس بگیرم و نوک انگشتاشو پنبه بزارم و به همسرم بگم اونو بکنه دستش و انگشتش رو وارد کنه ببینم بهتر نمیشه البته الان ک پریودم 

منم مثل تو همسرم راضی نمیشه بریم پیش خانوم خیابانی از این که با دیلاهم باهام تمرین کنه خوشش نمیاد منم مشکلم بیشتر با همون اصل کاریه اگه این روش جواب بده و بتونیم باهم تمرین کنیم خیلی بهتر میشه توام اگه پریود نیستی این روشو امتحان کن شاید کمکت کرد

من که تمرین تکی رو کلا گذاشتم کنار ازش نا امید شدم چون دیدم فایده نداره خودمم حس خوبی بهش نداشتم خلاصه خداکنه این روش جواب بده چون تنها راهیه ک برام مونده

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۹/۲/۸ ۰۱:۵۲:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

زهره جان من و تو مشکل اصلیمون اینه که از خود اصل کاری میترسیم منم تا یه سایز قبل هدفم رفتم اما موقع سکس حتی وقتی الکی هم انجام میدیم با خوردن الت ب واژنم کلی استرس میگیرم الان نزدیک یک ساله که با همین روش بدون دخول  سکس میکنیم اگه قرار بود به مرور زمان ترسم بریزه تاحالا ریخته بود باید هرجور شده همسرامونو راضی کنیم باهامون تمرین کنه

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۹/۲/۸ ۰۲:۲۱:۱۹
(ویرایش)

زهره جون چرا موفق نشدی؟

گلی خانوم سلام عزیزم منم خیلی موقع ورود همسرم میترسم ایشالا این ترس لعنتی بره و موفق شیم... ما میتونیم. 

ی سوال بچه ها! الان من دستکشم قد نمیداد برای سایز 10 کاندوم کشیدم دوتا هم کشیدم اما فایده نداره خیلی نرمه مث الت مردا سفت نمیشه! چیکار کنم؟

بچه ها من سر اینکار با شوهرم بحثم شد مثل اینکه بدش میاد من با دیلا تمرین کنم! ای کاش بهش نمیگفتم یواشکی میکردم... الان کللی تو ذوقم خورده خیلی ناراحتم😭😭😭

میخام برم ی سایز بالاتر تمرین کنم.... عصری ارضای کلیتوریسی داشتم امیدوارم واژنم اجازه ورود بده... برام دعا کنید حالم گرفته. 

۱۳۹۹/۲/۸ ۰۳:۴۵:۰۱
(ویرایش)

بچه ها از تمرین دارم میام

نیم ساعت تمرین کردم... اولش با ی دیلا پایینتر شروع کردم یکم سخت رفت داخل فک کردم نمیره با سوزش رفت... بعد رفتم سر سایز دیلای اخری ک تمرین کرده بودم اونم رفت با کللی کگل و... سوزش بعدش سایز جدیدو شروع کردم با سوووزش رفت اما فقط 6 سانتش رفت تو! این دیلام 8 و نیم بود و وسطاش میشد 9!فک کنم تا سر 9 میرفت تو خیلییییم سوزش داشتم هرچیم نگه داشتم کگل زدم بهتر نشد یکم باهاش تمرین کردم وقتی میخاست در بیاد خیلییییی میسوخت آیییی... منم بیخیال شدم اصن حالم خوب نبود بخاطر بحث با شوهرم ناراحت بودم نمیدونم بخاطر اینه یا ارضا شدن چن ساعت پیشمه.. اما واژنم همکاری نکرد الانم توش درد میکنه...

ظهر خیلی امید داشتم اما الان نا امیدم... شوهرم گف نمیخام بکنی اصن برام مهم نیست منم خیلی ناراحتم کللن تو بغضم.. سایز 9 نشد... فک نکنم هیچ وقت حتی ب 10 برسم چ برسه به 14

کاش ازدواج نکرده بودم حالم خیلی بده این کار واقعن درد داره cry

۱۳۹۹/۲/۸ ۰۳:۴۷:۵۲
(ویرایش)

من حالم خیلی بده تو واژنم درد میکنهههه چرا ظهر و دیشب خوب بودم اونقدر پیش رفتم بدون سوزش و درد اما الان خیلی درد و سوزش دارمممممممم با اینکه درش اوردم ی ربه. آیی😭دلم میخاد بمیرم. 

۱۳۹۹/۲/۸ ۰۳:۵۲:۰۵
(ویرایش)

من ژل رازک میزنم. نکنه بخاطر این ژل لوبریکانته؟ شما چ مارکی میزنید

۱۳۹۹/۲/۸ ۱۳:۰۷:۰۴
(ویرایش)

سلام دوستان..

پیشاپیش ببخشید ک متن طولانیه، چون خاصه برای گل میخک عزیز نوشتم...

گل میخک جان ..، تو ک نسبت به خیلی از بچه ها جلوتری دختر! تا اون سایز رو تونستی وارد کنی، مطمعنا سایز بالاتر هم میتونی.. فقط نذار ترست دوباره بهت غلبه کنه.. وگرنه برمیگردی ب دیلای ۱ و ۲ و اونوقت اوضاع بدتر از چیزی ک هست میشه.

پس محکم باش و با اراده بگو ک میتونی.. تو میتونی.. ما همه میتونییییییممممم😎💪

بعدم ی چیزی بهت بگم..

کلا آقایون هیچ علاقه ای ندارن چیزی رو ک خودشون رو صاحبش میدونن دست کسی دیگه بدن! حالا شاااااید محدود آدمایی باشن ک این کار رو انجام بدن ولی بهت اطمینان میدم کلی با خودش کلنجار میرن ک بالاخره بتونن ب نفسشون غلبه کنن و محض رضای خدا اون کار رو انجام بدن..

حالا شما این رو در نظر بگیر ک هیچ احدی جز همسر به اندام جنسی محرم نیست! حتی مادر و خواهر آدم! اونوقت ببین آقایون نسبت ب اندام جنسی خانومشون چ احساسی دارن! وخب ب همین خاطرم هست ک خیلی سخته ک بخوان هر چیز دیگه ای  باهاشون شریک بشه توی اون قضیه!!!!

(متوجه منظورم میشی عزیزم؟؟)

پس سعی کن همسرت رو توی این قضیه درک کنی..

{من قبل اومدن ب این سایت و شروع تمرین، با همسرم این مساله رو مطرح کردم و حتی همین الانم ک میخوام انجام بدم، اگر کوچکترین احساسی بهم بگه یکمی ناراحت شده و اون حس مالکیتش داره (میدونم کلمه خوبی نیست، اما حقیقته جان دلم) اذیتش میکنه، اول ایشون رو آروم میکنم بعد میرم سراغ تمرین.

اصلا بذار واضحتر بگم..

تو خودت حاضری همسرت ی عروسک رو ک قابلیت انعطاف داشته باشه و واژن و .. هم براش ساخته باشن رو بیاره خونه و بگه برای درمان باید آلتم رو وارد اون بکنم..

هرچند شاید برای یکی دوبار دلمون راضی بشه ک بخاطر درمان و اینهاس، ولی وقتی میبینیم ک ادامه دار میشه و خب کمتر هم نتیجه میده، ته دلمون کلافه میشیم و حس بدی نسبت ب اون عروسک پیدا میکنیم!

حالا در نظر بگیر آقایون ک کلا خودشون رو مالک زن میبینن(بازم ببخشید) چ حس بدی ب دیلاتور دارن! (حتی برای درمان)

پس یه کاری کن عزیز دلم..

اگر آدمی هستی ک توی مشاجره ها معمولا همسرت پا پیش میذاره،(درهرصورت) اینبار تو شروع کن.. ن غیر مستقیم.

خیلی هم واضح، مستقیم و قابل درک برای طرف مقابل.

دستش رو بگیر. ببر توی اتاق. در رو ببند.بنشونش رو تخت.. ترجیحا خودت بشین روی فرش.. روبروش.. (قول میدم جواب بده😎😉) باهاش در این باره صحبت کن..

بگو ک من هرچیزی ک دارم واسه توئه همونطور ک شما.....

از چیزایی ک ظاهر آدماس و همه میبینن، تا جاهایی ک هیچ کس تاحالا ندیده.. مثل اندام جنسیم[ک فقط و فقط مال شوهرمه]

میدونم ک مثل هر مساله دیگه ای ک باهم حلش کردیم، این مساله هم با کمک همدیگه حلش میکنیم.

فقط من نیاز به حمایت دارم.. حمایت کسی که بهش تکیه کردم.

و در ادامه فقط سکوت😎💪

برو موفق باشی😁😁😁

فیلم هندی شد😄

ی چیز دیگه.

من واژینیسم خییییلی حاد دارم متاسفانه. ولی خب باهاش کنار اومدم. واسه تمرینامم فقط ژل سیمپلکس استفاده میکنم، شاید ب جرات بشه گفت ۵ برابر لیییییییزتره از لوبریکانت و اینا..

داروخانه ها دارن گلم. میتونی تهیه کنی..

قیمتشم فک کنم ۲۵ اینا بود قبل عید.

۱۳۹۹/۲/۸ ۱۶:۴۰:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

گل میخک

من روز اولی که اولین دیلا رو داخل کردم با شوهرم قهر بودم ولی انقد خوشحال بودم پیام دادم گفتم من بالاخره تونستم 

شبش اومد گفت بی خودی تمرین نکن چون من دیگه سکس نمیخوام داشته باشم 

تصور کن بعد اون همه کلنجار رفتن با خودم تونسته بودم اولین دیلا رو وارد کنم بعد اینجوری خورد توذوقم .

و این پایان ماجرا نبود و تا سایز ۷ که برسم فقط نا امیدم میکرد و میگفت زمانت رو هدر نده برای تمرین چون بی فایده س .

بعضی روزها شدیدا باهم دعوا میکردیم ولی من همون روز میشستم برای تمربن .

میخوام بهت بگم این چیزها طبیعیه .برای همه مون پیش اومده .

حق داری ناراحت بشی ولی ناامید نشو و تمریناتت رو ادامه بده.

راستی یه نکته 

اول صبر کن بایه سایز دیلا حسابی روون بشی بعد برو سایز بعد .

تو هر دو پوزیشن حتما تمرین کن .هم زن زیر و هم زن رو .

برای تغبیر سایز عجله نکن .

به زور دیلا رو وارد نکن .واژنت باید کم کم جا باز کنه .

بدقلقی واژنت ممکنه به خاطر اینم باشه که اعصابت ناراحته .

یکم خودت رو ریلکس کن بعدش برو سر تمرین.

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۲/۸ ۱۹:۱۷:۱۱
(ویرایش)

بچه ها من دستکش سایز ۶.۵ یا کمتر پیدا نمیکنم😞😞😞😞

فقط ۷ هست

۷.۵ هم ک دارم برام خیلی بزرگهsad

۱۳۹۹/۲/۸ ۱۹:۳۰:۵۱