تعداد بازدید : 322391
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۲/۱۱ ۰۰:۰۱:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۱۸ ۲۱:۵۲:۱۲
(ویرایش)

سلام دوستان من تازه وارد سايت شدم،،اما تقريبا ي سالي هست ك ميدونم اين مشكلو دارم،،اما الان ديگ تصميم جذي گرفتم برا درمان،،هركار كردم با ديلاتور راحت نبودم،،براهمين با انگشت همسرم تمرين ميكنم،،شب درميون،،من جوري بودم ك حتي خجالت ميكشيدم ب اندام تناسليم نگاه كنم اما الان خودم داخل حمام ب راحتي انگشتمو وارد ميكنم و انگشت وسطي همسرم خيلي راحت وارد و بالا پايين ميشه الان مشكلم تو دوتا انگشت هس،، امروز تونستم ورود انگشت دومو تحمل كنم اما بشدت دستشوييم ميگيره و دردم هم زياده،، ميشه راهنماييم كنين؟؟ كگل رو تمرين ميكنم اما اين انبساطي ك گفتين متوجه نشدم يني وقتي انگشت داخل منبسط كنم يا موقع ورود؟؟

۱۳۹۹/۲/۱۱ ۰۰:۲۹:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۰ ۰۰:۳۴:۵۴
(ویرایش)

سلام بچه ها من امشب يه ساعت با ديلاي سايز يك تمرين كردم

خداروشكر مشكلي تو عقب جلو كردنش نبود فقط يه خورده سوزش قابل تحمل داشتم

زهره جون يعني ميشه گفت تو منبع انرژي اينجايي😘

جان جانا،آراميكس درست ميگه يه وقت با پاستيل تمرين نكني كه خطرناكه!حالا ديگه اگه خيلي اصرار داري بااونم امتحان كني روشو دستكش جراحي بكش

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۲/۱۱ ۰۳:۱۲:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۴ ۰۷:۵۳:۲۸
(ویرایش)

روشنا و عاطفه حتما علاوه بر تمرین روی رژیم و ورزش کار کنید تاثیرش زیاده

۱۳۹۹/۲/۱۱ ۰۳:۲۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

جان جانا خداقوت 

عزیزم پاستیل رو بزار کنار لطفا 

با همون روشی که گفتم دیلات رو درست کن...

ارامیکس جان امیدوارم که خیلی زود درمان بشی و دیگه دچار این مشکل نشی.

فقط میشه محبت کنی از رژیمی که گرفتی  و انقد برات موثر بوده برامون بگی و همین طور از ورزش هایی که میکنی ...

سلام روشنا جان خیلی خوش اومدی ...افرین دختر بااراده خیلی خوبه که تمرین میکنی .

عزیزم من با دیلا کار کردم نه باانگشت

و چه وقتی که میخوام دیلا رو داخل ببرم و چه وقتی که  داخل هست سعی میکنم عضلاتم انقباض (ناشی از ترس)نداشته باشه و همزمان کگل میزنم .و ژل زیاد بهش میزنم و یه شیب ملایم به دیلا میدم.

احساس ادرار هم طبیعیه ولی اگه خیلی زیاده فکر میکنم به خاطر شیب باشه که درست رعایت نمیکنی ..

افرین عاطفه باریکلا .خیلی منتظر پیامت بودم .دمت گرم دختر 👏👏👏

سوگند جانم تو چه کردی؟

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۲/۱۱ ۰۳:۳۷:۵۴
(ویرایش)

سلام زهره جان من رژیم ورزشی و غذایی مو از یه متخصص گرفتم و طبق تجربم برا هر شخص متفاوته همچنین نکاتی برا بهداشت و رابطه جنسی گفت که خوب بود در کل اگر در طولانی مدت با دیلا دیگه پیشرفتی نکنی اینا رو هم باید کنارش رعایت کنی

۱۳۹۹/۲/۱۱ ۰۳:۴۵:۳۰
(ویرایش)

در ضمن بچه ها اگر در حین تمرین حس ادرار دارید نگه ندارید خودتون رو و سفت نکنید چون ول هم بکنید مطمئن باشید ادراری خارج نمیشه

۱۳۹۹/۲/۱۱ ۰۴:۴۶:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

😕 فعلا وقت نشد برم تمرین

جانا فهمیده پاستیل رو برای چی خریدمanim2-sad

میگه میخوای بگیری اون جلو، بگی بیا عزیزمممم... غاغا آوردم برات..

کلی بهم خندید..

😒😒😒😒

دو روزه کگل هم نزدم

اه چ کار بیخودیه بخدا

اصن من هیچ انگیزه ای ندارمanim2-65d6a5d6s

و خدایی که بشدت کافیست...
۱۳۹۹/۲/۱۱ ۰۴:۵۴:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

زهره جان..

همونجوری ک شما هم گفتی دیلا ساختم

ولی بخدا بزرگه

اصن میخوره ب ورودی چنننننندشم میشهanim2-wacsmiley

بعدم هرچی ژل میزنم بخدا فایده نداره

اصلا وقتی ژل رو میزنم ورودی کلا ناپدید میشه.. دیگه همون ی ذره سوراخم هرچی زور میزنم معلوم نیس ک بتونم سر دیلا رو ببرم داخل

در هر صورت من فعلا ناکام موندم...

امروز از منشی خانم خیابانی وقت میگیرم..

شاید مشاوره فایده داشته باشهanim2-sad

و خدایی که بشدت کافیست...
۱۳۹۹/۲/۱۱ ۱۲:۳۹:۳۵
(ویرایش)

سلام بچه ها 

جان جانا بهترین کار رفتن پیش خانوم خیابانیه.افرین👍

فقط یه نکته ...تو مراحل درمان اینجا رو کامل خوندی و رعایت کردی؟

چون اکثر واژینیسموسی ها میترسن به خودشون دست بزنن اول باید تمرین وارسی انجام بشه.این مرحله رو انجام دادی؟

من‌خودم یه مدت فقط میشستم جلوی اینه و خودمو نگاه میکردم و به خودم دست میزدم .چون اصلا نمیدونستم واژنم کجاست و چه جوریه .روزهای اول دستمو میبردم سمت واژنم دستم میلرزید ...حتی عکس واژن‌میدیدم حالم بد میشد ولی کم کم حساسیت زدایی کردم و بعدش رفتم سراغ دیلا .

تمرین وارسی رو اگه انجام ندادی حتما انجام بده حتی اگه فعلا نمیخوای با دیلا کار کنی .

این جوری یه مقدار ترست کم میشه و روزی که میری پیش خانوم خیابانی راحت تری چون معاینه میکنن و تمرین میدن ...

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۲/۱۱ ۱۳:۲۹:۲۳
(ویرایش)

زهره جان درست میگه جان جانا، یه نکته هم من بگم اینکه پاکسازی روده هم تاثیر خیلی خوبی داره، من این رو دفعه پیش امتحان کردم و میشه گفت تاثیر داشت

۱۳۹۹/۲/۱۱ ۲۰:۴۱:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲۰ ۲۱:۵۲:۴۸
(ویرایش)

سلام دوستان عزیز...

منم مثل شما واژینیسموس بودم ..یه روزایی بود فکر میکردم هیچ وقت درمان نمیشم دیگه خیلی خیلی نا امید ..ولی اراده کردم و خدا هم کمک کرد ک بالاخره درمان شدم و منتظر بارداریم 

الان یهو یاد اینجا افتادم اومدم سر بزنم ..دعا میکنم تو این روزا هر کسی درگیر این مشکله هر چ زود تر درمان بشه و حالش خوب بشه ...اصلا ناامید نشید تو روند درمان 

اگه کسی سوالی داره بپرسه تا اونجا ک بتونم کمک و راهنمایی میکنم 

۱۳۹۹/۲/۱۱ ۲۳:۲۳:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۱ ۰۴:۵۶:۲۸
(ویرایش)

سلام دوستان من تازه ثبت نام کردم. دو سه روزی بود اینجا رو میخوندم. گفتم ثبت نام کنم تا هم بتونم انرژی امید و راهنمایی بگیرم و هم بتونم به امید خدا که پیشرفت کردم امید بدم به بقیه.

راستش من دو ساله ازدواج کردم در واقع ۱۵ اردیبهشت میشه دومین سالگرد ازدواجمون ولی نتونستم تاحالا دخول داشته باشم.

برای معاینه هم ترس داشتم اما دوبار رفتم و گفتن مشکلی نداری و پرده ی حلقوی داری.برای مشکل واژینیسموس هم بهم یه پزشک مشاوره داد که خودم وارسی کنم و با انگشت داخل کنم و ببینم که راه داره و ترس نداره و حتی از شوهرمم بخوام اینکارو کنه و کم کم ترسم بریزه. راهنمایی های خوبی کرد و توی ترس من خیلی تاثیر داشت اما باز نشد دخول داشته باشم و خیلی سرچ کردم تا فهمیدم باید از دیلاتور استفاده کنم. الان چند وقتی هست که شروع کردم اما هنوز به هدف نرسیدم البته اطلاعاتم کم بود مثلا نمیدونستم که باید تو پوزیشن مختلف تمرین کنم و اینکه برای تغییر سایر میتونم از چند سایز قبل تر استفاده کنم و اینکه اشکال نداره چند روز روی یک دیلاتور باشم و یا لگن اب گرم و نمک مفید. بهرحال با همه ی اینا رسیدم به دیلا با سایز دور ۱۱_۱۲ البته نمیدونم شماره دقیقش چند میشه فکنم ۶ باشه. (شما بگید چه شماره ای میگن) هنوز ترس از دخول دارم یبار توی معاشقه خواستیم ببینیم بدنم میپذیره یا نه که نپذیرفت باز ترس داشتم. 

هر شب تمرین میکنم خیلی دوست داشتم که تا ۱۵ اردیبهشت بتونم این غولو شکست بدم امیدوارم بشه چون واقعا دارم تلاش میکنم .

خواستم از نظراتتون استفاده کنم اگه میشه.

راستی یه مشکلم اینه که شوهرم باهام تمرین نمیکنه. حس میکنم خوشش نمیاد البته تا دیر وقت سر کاره  روزن من سر کارم این کارم توی تایم خستگی نمیشه. من تمرینام توی شبه که تنهام و استرسم کمتره.

البته خیلی با من راه میاد اصلا بهم فشار نمیاره و خیلی بهم امید میده و میگه عجله نکن و نگران نباش فقط تمرین کن تو تازه شروع کردی بخاطر دو روز پنج روز خودتو ازار نده حل میشه با تمرین. 

البته گاهی هم از سر کار میاد انقدر خسته و بی حوصله هست که من حسم بد میشه در صورتی که خیلی توی اون ساعت نیاز به پشتیبانی دارم. ببخشید طولانی شد.

میدونید که این حرفارو نمیشه به هیچ کس زدbad

وقتی تلاش کنم برای چیزی حتما بهش میرسم
۱۳۹۹/۲/۱۱ ۲۳:۲۶:۱۴
(ویرایش)

واییی ببخشید خیلی حرف زدمanim2-25r30wi

۱۳۹۹/۲/۱۲ ۰۲:۳۲:۵۲
(ویرایش)

سلامm69m60 جان

چه اسم طولانی داری 😉😀

خیلی ممنونم از مهربونیت که اومدی کمک مون کنی.

راستش من تو سایزهای بالا یکم گیر کردم و هنوز از دخول خیلی میترسم و اصلا باورم نمیشه از واژنم بچه خارج میشه .بهم بگو چه کنم؟راستی شما پیش خانوم خیابانی هم رفتین؟

عزیزم من آرزومه ثانیه ای جای تو باشم ...چون واقعا دیگه خسته شدم .دوست دارم یه نفس راحت بکشم و منم مثه تو طعم شیرین مادری رو بچشم ...

سلام نیکو جان 

عزیزم اتفاقا خیلی هم دختر خوش صحبتی هستی 

هرچه قدر که سر این مسئله ت ناراحتی داری بیا اینجا حرف بزن چون اینجا تنها جایی هست که همه مون با خیال راحت صحبت میکنیم .چون همدردیم و درک میکنیم حال و روز همو.

خیلی خوش‌اومدی ...

افرین که انقدر با اراده ای و هر روز تمرین میکنی .

قدر همسرتو بدون که انقدر همراهه .

اتفاقا منم شنبه سومین سالگرد ازدواجمه ولی هنوز‌ باید تمرین کنم.

در رابطه با دیلا هر سوالی داشتی بپرس تا جایی که بتونیم جواب میدیم.

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۲/۱۲ ۰۳:۲۸:۲۹
(ویرایش)

ممنونم zohreh جان. 

اره خیلی خوبه که اینجا میتونیم حرف بزنیم چون واقعا به پشتیبانی نیاز داریم. 

امشبم تمرین کردم اما ترجیح دادم روی همین سایز بمونم و فعلا با همین بیشتر احساس راحتی کنم اما یه سوالی که دارم اینه که بنظرتون تا چه سایزی پیش بریم خوبه و میشه امیوار بود و امکان اقدام کردنش هست؟ و یه سوالم اینکه لوبریکانتهای مختلف با برندهای مختلف هست . ویژگی نه برند فقط. بنظرتون کدوما بهتره؟ یادمه یکی میگفت سیمپلکس خیلی خوبه کسی هست از چیز دیگه ای هم استفاده کرده باشه و راضی باشه؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران