تعداد بازدید : 322351
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۲/۱۳ ۱۹:۲۴:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

سلااااام بر همه پهلوانان غیورanim2-ad54ad

دم همگی گرم..

چقد خوبه میشه اینجا حرف زد..

ادم میترکه تو تنهایی وقتی نمیتونه... و مشکلی پیش میاد براش..

بچه ها ی کمکی لازم دارم

منشی بالاخره جواب داد و حالا من موندم کدوم رو انتخاب کنم..

یکی مشاوره VIPبود یکی نیمه خصوصی

شماهایی ک رفتید، کدوم رو انتخاب کردید و ب نظرتون بهتر بود؟

و خدایی که بشدت کافیست...
۱۳۹۹/۲/۱۳ ۲۰:۵۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۰ ۰۰:۳۴:۵۴
(ویرایش)

مرسی زهره جونanim2-40

کاملا درست میگی من خودمم وقتی که خواننده خاموش بودم زمانی که گزارش بقیه رو میخوندم سعی میکردم خودمو به تمرین ترغیب کنم و بالاخره راضی شدم شروع کنم،؛ان شاالله به زودی زود خواننده های خاموش جمع هم بیان و از شروع تمرینشون بگنanim2-a2d3

دیشبم وقتی اینجارو خوندم از شماها انرژی گرفتمو پا شدم تمرین کردم وگرنه انقد خسته بودم که گفتم بیخیال تمرین امروز میشم
خلاصه که اینجا بودن و اینجا حرف زدن کلی به آدم انرژی میده همین که حس تنهایی نمی کنیم خودش خیلیه

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۲/۱۴ ۰۱:۲۳:۳۲
(ویرایش)

من امشب خودمو شير گرفتم گفتم حالا كه ديلاي يك اينقد برام راحته برم يهو ديلاي سه!بيست دقيقه اول تمرينمو با ديلاي يك تمرين كردم بعدش اومدم ديلاي سه رو وارد كنم

اولش كه داخل نميرفت ولي من گفتم بااايد داخلش كنم🙈

با كگل زدنو اينور اونور كردنش بالاخره فرستادمش تو

واي كه چه سوزشي داشت اولش

ولي اخراي تمرين سوزش كمتر شد اما الانم كه تمرينم تموم شده هنوز ميسوزهsad

نمیدونم اينكه يه ديلا رو جا انداختم و جهشي رفتم ديلاي بعد كار درستي بود يا نه!

اين يكي ديلام دورش ٧ سانت بود قبليه اولش پنج ساعت بود اخرش شيش

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۲/۱۴ ۰۱:۵۵:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۱ ۰۴:۵۶:۲۸
(ویرایش)

Zohreh جان ایشالا موفق میشیم حتی زودتر.منم همشب باز تمرین کردم سایزو تغییر ندادم فعلا روی ۱۱.۵ هستم.

سایز هدفم ۱۵ هست البته مطمئن نیستمحدسی گفته شوهرم .بهرحال من تا ۱۵ تمرین میکنم. فقط سختی تمرین بیشار اون فشاریه که به روده و معذرت میخوام مقعد میاره. شما هم این مشکلو دارین؟ حس بد و کمی درد

وقتی تلاش کنم برای چیزی حتما بهش میرسم
۱۳۹۹/۲/۱۴ ۰۵:۲۸:۰۸
(ویرایش)

هیشکی منو ندوست...anim2-sad

من‌تا الان‌منتظر بودم شاید ی نفر راهنماییم کنه و بعد از منشی وقت بگیرم...

😞💔

۱۳۹۹/۲/۱۴ ۰۵:۳۶:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

سلام به همگی. من که چندروز خیلی الکی تو فاز قهرو لجبازی بودم و خیلی فرصتمو از دست دادم. چون فردا پریود میشم و شوهرمم میره. اما بذارید گزارشمو بدم. 

چندروز که هیچ تمرینی نکردم شاید 5 یا 6 روز. بعد یهو گفتم بسه چند روز دیگه 4امین سالگرد ازدواجمونه اونوقت تو هنوز یه دخول نداشتی. هیچی دیگه بلندشدم تمرین اولش کگل زدم کلی. بعد با سایز 7ونیم شروغ کردم هی دیدم راحته سایز بالا بردم. تا 9ونیم.بعد دیشبم خوابم نمیومد منم تا سحر تا سایز 11 جلو اومدم. اصلا یه چیز باحالی بود. 

فهمیدم برای تمرین فقط کافیه حالم خوب باشه ذهنم ازاد باشه اونوقت حتی همون لحظه آلت هم داخل میره. 

دوباره عصری هم یکم تمرین کردم اما خسته بودم نشد زیاد اما رفت داخل سایز 11.

من دو سایز دیگه باید تمرین کنم. اما پریودیم سر رسیده. و شوهرمم بیشتر از این نمیتونم نگه دارم. 

زهره جان مرسی که گفتی با روزه هم میشه تمرین کرد. همین استارت من شد.

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۹/۲/۱۴ ۰۵:۴۱:۳۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

جان جانا  خود خانم خیابانی من تو استوری هاشون میدیدم که اونایی که هزینه 250 داده بودن تا پایان درمانشون خانم خیابانی همراهشونه و پیگیر. یعنی شمارشونو دارن. به نظرم این خوبه که حتمه دوره VIP هست

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۹/۲/۱۴ ۱۱:۱۷:۴۰
(ویرایش)

ممنون منا جان كه از تجربت برامون گفتي

ولي من با همه ي حرفات موافق نيستم؛واقعا منطقي هم بخوايم فكر كنيم حساسيتي كه طي روزها ماه ها و سال ها برامون بوجود اومده رو شايد نشه يه شبه درمان كرد!و بايد حساسيت زدايي منظم اتفاق بيفته

حالا شايد اين روش براي شما جواب داده اما قرار نيست براي همه جواب بده

كه اگه اينطور بود همه ي اين دوستاني كه از سال هاي پيش تا به امروز با روش هاي درماني اينجا درمان شدن،يك شبه كارو تموم ميكردن

كاملا درسته كه بايد مغزمون و خودمونو از نظر روحي اماده كنيم و ماهاييم كه در حال تمرين با ديلا هستيم داريم نرم نرم همينكارو انجام ميديم

اگر ما اينجا از سوزش وترسامون و لكو غيره حرف نزنيم كه خودمونو خالي كنيمو حس هم دردي بقيه رو با خودمون همراه كنيم تا انرژي بگيريم و با انرژي تر بريم جلو پس كجا حرفامونو بزنيم؟؟

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۲/۱۴ ۱۲:۵۶:۳۵
(ویرایش)

عزیزم شما ک رفتی مطب خانم خیابانی یه کم توضیح میدی ک چ کار میکنن..

من یه نمه استرس دارم..😖

۱۳۹۹/۲/۱۴ ۱۳:۰۱:۲۷
(ویرایش)

مونا جان، ب نظر منم عاطفه درست میگه.

والا بخدا من همه این حرفا رو ب خودم زدم. گفتم نهایت دردش رو تحمل میکنم اصن هر چی باشه، نمیمیرم ک، از زایمان ک بدتر نیس. از جراحی های عجیب غریب ک بدتر نیس. و رفتم ک انجامش بدم و تمام...

اما دریغ از ی ثانیه ک اجازه بدم همسرم نزدیکم بشه..

هیچوقت نمیشه واسه همه آدما یک نسخه تجویز کرد...

۱۳۹۹/۲/۱۴ ۱۳:۰۶:۵۳
(ویرایش)

ممنونم از شما سوگل جان.

خیلی لطف کردین. همون VIP رو درخواست دادم. دعام کنید...

۱۳۹۹/۲/۱۴ ۱۳:۰۹:۴۸
(ویرایش)

راستی هزینه ای ک گفتید برای چ سالی بود؟ چون ب من گفتن:

۳۰۰ نیمه خصوصی  و   ۴۵۰ خصوصی anim2-21

۱۳۹۹/۲/۱۴ ۱۸:۱۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲۰ ۲۱:۵۲:۴۸
(ویرایش)

جان جانان

سلام عزیزم 

خیلی خوبه ک تصمیم گرفتی مراجعه کنی 

یادمه منم خیلی استرس داشتم خیلی زیاد ....ولی خیلی مراجعه ب خانوم خیابانی کمکم کرد انقدر ک آرامش داشتن ...من خیلی اوضام بد بود بعد ۱۰ سال تونستم خودم و همسرمو راضی ب درمان کنم 

خانوم خیابانی نحوه تمرین و آموزش دادن و یه سری نکات رو گفتن ک خیلی موثر بود 

من هرگز نمیتونستم خودم دیلا رو وارد کنم واسه همین واسه من خیلی موثر بود و یادمه وقتی از مطب اومدیم بیرون چقدر حالمون خوب بود ...عالی بودیم 

عزیزم فقط مصمم باش و محکم ...من همون روز ک برگشتم خونه تمریناتو شروع کردم ...اصلا وقفه ننداز ک هر بلایی سرمون اومده از این وقفه اانداختن ...ارادتو قوی کن ب امید خدا درمام میشی ...اصلا سخت نیست 

من تازه از نوع خیلی شدیدش بودم ولی درمان شدم و خیلی خدا رو شکر میکنم و دعا میکنم ک هر زوجی این مشکل رو دارن هر چ زودتر درمان بشن ...الهی آمین🙏🙏🙏🙏

۱۳۹۹/۲/۱۴ ۲۲:۵۱:۳۳
(ویرایش)

ممنونتم عزیزم.

خیلی امیدوارم کردی..

بچه ها..

من ی حس خوبی دارم..

انگار ترسم کمتر شده😂

ولی نمیدونم چراanim2-25r30wi

۱۳۹۹/۲/۱۴ ۲۳:۲۷:۵۳
(ویرایش)

مونا جان ان شاءالله خیلی زود بتونی از پس مشکلات دیگه هم بر بیای و زندگی بر وفق مرادت بشه.

راستی..

ی سایت میشناسم مشاوره هستش. رایگان و البته اصولی و اخلاقی. اگر تمایل داشتی یه سر بزن.

مجتمع فرهنگی شاهدان:

www.mf-shahedan.com

قسمت پاسخهای موضوعی، مشکلات دسته بندی شده. خیلیها سوال کردن و دکتر حبشی پاسخ دادن. اگرم دوست داشتی میتونی خودت سوال بپرسی و نهایتا تا ۳ روز بعد پاسخ میدن.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران