تعداد بازدید : 322390
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۲/۱۵ ۰۰:۱۳:۴۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲۰ ۲۱:۵۲:۴۸
(ویرایش)

جان جانان

خب خدا رو شکر ک ترست کم شده ...انشاالله ب زودی خبر بانو شدنتو اینجا بهمون بدی عزیزم 

۱۳۹۹/۲/۱۵ ۰۰:۵۸:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۱۸ ۲۱:۵۲:۱۲
(ویرایش)

سلام،، اراميكس جان منظورت از ورزش و رژيم غذايي چي هس؟؟ ميشه بگي لطفا؟؟

۱۳۹۹/۲/۱۵ ۰۵:۴۹:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

ان شاء الله ..

ب زودی همه ماها ی عدد بیاد جلو اسممون

و خدایی که بشدت کافیست...
۱۳۹۹/۲/۱۵ ۱۱:۳۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

امیدوارم که خوب باشین 

مونا جان دیروز خیلی به یادت بودم .چه خوب که وقت گذاشتی و با حرفهات کلی انرژی دادی بهمون .واقعا درمان من که همش مربوط به ذهنمه .اگه ذهنم درست بود الان درمان شده بودم.

m69m60جان دقیقا این به تعویق انداختن کار رو خراب میکنه .

ممنون که وقت میزاری و میای اینجا راهنمایی مون میکنی .

عزیزم یه سوال تمرینات و آموزش های خانوم‌خیابانی تو طول درمانت چیز بیشتر از کاریه که ما داریم انجام میدیم ؟

میشه از نکاتشون برامون بگی 

یا اینکه به شوهرت چه نکاتی رو گفتن که رعایت کنه؟

امروز حتما تمرین میکنم و گزارش میدم بچه ها ...

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۲/۱۵ ۲۳:۰۱:۲۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۳ ۲۰:۱۹:۰۱
(ویرایش)

سلام مونا خانوم حرفاتون عالی بود

راستش اینکه به زهره میگید درمان شده چون دیلا رو وارد کرده فکر میکنم کاملا درسته👍

زهره جان فوق العاده با انرژی و با پشتکاره

جانِ جان تو هم فوق العاده ای میتونی🖒

پس طبق تعریف های مونا جون منم درمان شدم 

من که موفق به دخول کامل شدم

حالا گیرم فقط یه پوزیشن خاص

این یعنی  بدن من برای پذیرشش آماده است و تصمیم گرفتم به درد و سوزشو هر چیزی قلبه کنم و تمرینمو با همسرم ادامه بدم 

من میتونم هرچقدرم درد داشته باشه تاحالا هیچکسیو نکشته پسسس من میتونم

زهره جان تو میتونییییی💚

من چند روزنیومدم کلییی دلتنگ بودم اینجا چه پر انرژی شده😍

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده🙏
۱۳۹۹/۲/۱۶ ۰۰:۰۸:۲۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲۰ ۲۱:۵۲:۴۸
(ویرایش)

سلام و وقتتون بخیر 

زهره جان آموزش خانوم خیابانی دقیقا همیناییه ک اینجا گفتن ...من اگر میتونستم خودم دیلا وارد کنم شاید نمیرفتم حضوری ...من حتی نمیتونستم ب خودم دست بزنم 

خب خانوم خیابانی با روش خودشون این کارو کردن و من وقتی دیدم دیلا میره داخل کاملا همون جا ترسم ریخت 

و اینکه گفتن خودتو تو آینه نگاه نکن ممکنه بیشتر بترسی یعنی آینه ممنوع ک خودشونم چند بار اینجا هم اومدن و گفتن ولی خب بعضی از خانوما انجام میدن و شاید براشون موثره بعد من گزارش هفتگی میدادم تا اینکه دخول انجام شد 

۱۳۹۹/۲/۱۶ ۰۵:۰۰:۰۸
(ویرایش)

ممنون از همه بابت انرژی خوبتون ...

راستش چون نزدیک پریودمه شدیدا روحیه م رو باختم و امروز حتی کگل هم نزدم .

دوباره ناامیدی اومده سراغم .ولی به خودم قول دادم فردا حتما تمرین کنم .هر طور که شده ...

عاشق تک تک تونم و دعاگوتونم🌹

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۲/۱۶ ۱۰:۲۲:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۱ ۰۴:۵۶:۲۸
(ویرایش)

سلام دوستان من پریشب تمرین نکردم دیشب تمرین کردم اما خیلی خوب و با سایز ۱۳ کار کردم. اما بعدش متوجه شدم عفونت گرفتم انگار. امروز باید برم دکتز حالااین وسط باید به دکتر هم توضیح بدم مشکل اصلیمو اه گند به این شانس . کاش درمان خانگی داشت.

خیلی ناراحتم

وقتی تلاش کنم برای چیزی حتما بهش میرسم
۱۳۹۹/۲/۱۶ ۱۲:۵۵:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۰ ۰۰:۳۴:۵۴
(ویرایش)

سلام به خانومای واژینیسموسی

بچه ها اصلا تو تعریف واژینیسموس هم اومده که این جنبه ذهنی و روانی داره یعنی حافظه شما شرطی شده که موقع دخول خودتونو منقبض کنین پس برای همه علت روانی داره و باید روش کار کنیم که ان شاالله به زودی شکستش بدیم
منم دارم تمرینامو هرشب ادامه میدم

از همینجا هم روز ماما رو به خانم خیابانی عزیز که باعث شدن ما به درستی با مشکلمون اشنا بشیم و ازش نترسیم تبریک میگم 😘 💕 💖😘

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۲/۱۸ ۰۳:۱۹:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

مونا جان زیاد بیا اینجا سر بزن.حالمون خوب میشه با حرفات

من دقیقا حرفاتو قبول  دارم من همون بار اول که دیلای  4سانت رفت داخل میدونستم میتونم. اما بدیش اینه موقع سکس میگم بذار برا بعد. بعد دوباره انقباض. من توی سه ساعت از سایز 8ونیم رفتم 11.یعنی انقد راحت بود برام. میدونم بخوام میتونم. الانم پریودم. اگه شوهرم بمونه یه هفته دیگم خوبه.  

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۹/۲/۱۸ ۱۱:۰۸:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ ۰۰:۰۵:۵۳
(ویرایش)

سلام به همه من یک سال پیش با اینجا آشنا شدم تمرینات را شروع کردم تا دوسایز پیش رفتم بعد ناامید شدم ولش کردم الان یه ماه هست دوباره شروع کردم تا دیلای۴ پیش رفتم که سایزش ۶/۵  هست الان کمی سردرگم هستم میخوام برم پیش خانم خیابانی همسرم متاسفانه همراهی نمیکنه به نظر شما تمریناتم را ادامه بدم میتونم موفق بشم یا حتما اون یک جلسه و همراهی خانم خیابانی لازمه میدونم مطمئنا بی تاثیر نیست اما دیگه نمیخوام وقت هدر بدم و یه سوال دیگه از چه سایزی با کاندونم دیلا درست کنم و همون نیم سانت نیم سانت به قطرش اضافه کنم ممنون از دوستانflower

برای هم دعا کنیم
۱۳۹۹/۲/۲۱ ۰۱:۵۵:۱۸
(ویرایش)

سلام بچه ها 

خورین ؟

من دیشب پریود شدم 

شماها در چه حالین؟

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۲/۲۱ ۱۶:۳۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۲ ۰۶:۱۰:۵۸
(ویرایش)

بچه ها سلام امیدوارم حال همگی شما خوب باشه، راستش من تازه با این انجمن اشنا شدم و تصمیم گرفتم مشکلمو اینجا مطرح کنم و ازتون کمک بخوام، من پنج ساله ازدواج کردم و تا یک سال اول هیچ مشکلی تو برقراری رابطه نداشتم ولی با پیش اومدن یه سری بحثا تو زندگیم و اینکه محل کار شوهرم عوض شد و عملا هر بیست یا بیست و پنج روز یکبار میومد خونه روابطمون خیلی کم شد و در کمال ناباوری دیگه نتونستم رابطه جنسی موفقی داشته باشم با اینکه قبلا اینطور نبود، الان که در موردش مطالعه کردم متوجه شدم واژینیسم ثانویه دارم، دو سال پیش باردار شدم و روش زایمانمم طبیعی بود که نگم براتون چقدر اذیت شدم حین زایمان و معاینه ها، چقدر باهام بدرفتاری کردن تو زایشگاه، واقعا فقط خواست خدا بود که پسرم سالم به دنیا اومد، الان با اینکه یک سال و نیم هست از زایمانم میگذره هنوز رابطه کامل کامل با همسرم نداشتم و در حدی که زیاد عمیق نباشه رابطه داشتیم، از معاینه زنان و دکتر و سونو وحشتناااااک هراس دارم و تو روابطم با همسرمم به مشکل خوردم، ازتون کمک میخوام بچه ها، واقعا برام کابوسه چجوری برم دکتر واسه تست پاپ اسمیر و معاینه و این حرفا، تورو خدا کمکم کنین 

من می توانم
۱۳۹۹/۲/۲۱ ۱۶:۴۰:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۲ ۰۶:۱۰:۵۸
(ویرایش)

توضیحاتی که در مورد دیلاتور و کگل و اینا نوشته بود رو کامل مطالعه کردم و سایز یک دیلاتور رو که قطرش پنج و نیم سانت بود تونستم وارد واژنم کنم، البته با کلی لرزیدن دست و پام و درد و وحشت از اینکه الانه که خون بزنه بیرون و زخمی بشم!!! بچه ها تو رو خدا واسم دعا کنین، شده کابوس زندگیم این واژینیسموس

بد رفتاری پرستارا و ماماها هیچ وقت یادم نمیره خیلی اعتماد ب نفسمو ازم گرفته، یه بارم رفتم معاینه پیش یه دکتر زنان وقتی دید دارم جیغ و داد میکنم سرم داد کشید و بد باهام حرف زد، واقعا این ترس از معاینه رو باید چطور باهاش کنار بیام

من می توانم
۱۳۹۹/۲/۲۱ ۲۲:۱۵:۵۹
(ویرایش)

سلام مهسا جان 

خوش اومدی عزیزم...

با این که الان شرایط خوبی نداری ولی باز هم از خیلی از ما ها وضعیتت بهتره ...چون اکثر ماها رو دخول اول گیر کردیم چه برسه به زایمان طبیعی

عزیزم اگه شرایطش رو داری یه وقت از خانوم خیابانی بگیر و برو پیش شون 

اگر م که نمیتونی بری هر سوالی داشتی بپرس

همه مون اینجا سعی میکنیم کمکت کنیم .

من مطمئنم تو خیلی زود خوب میشی ...

تو هم مارو دعا کن عزیزم ❤

أنت لست وحيد؛

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج