تعداد بازدید : 812366
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۴ ۲۰:۲۲:۲۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

ساراااا

سلااااام ، دختر میخوای واژنت و منهدم کنی که پنج ساعت تمرین میکردیanim2-wacsmiley دقیقا نهایت نهایت دو ساعت . خوشحالم که داری به سایزای بالا میرسی. خدا قوت :* 

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۲۴ ۲۰:۲۵:۴۵
(ویرایش)

فاطمه جان

عاااااالیهههههه داری به بانو شدن نزدیک میشیاااااا، خدا همسرت و برات نگه دااااااره anim2-thumbsupsmileyanim

ارغوان جان

من نمیدونم مسالتون چیه، ولی تمرینت و عقب ننداز، شده کگل و حتما تو طول روز داشته باشlove

۱۳۹۵/۵/۲۴ ۲۰:۴۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۲۱:۳۷:۰۷
(ویرایش)

سلام. من نمیدونم چطوری میتونم مشکلم رو اینجا مطرح کنم.

لطفا راهمنماییم کنید. مرسییی

عاشق زندگی، همسر و خانواده مم.
۱۳۹۵/۵/۲۴ ۲۰:۴۵:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۸ ۰۸:۳۷:۱۰
(ویرایش)

سلام خانما، من يكم ناراحتم دو سه روز مسافرت بودم از تمرينام عقب موندم رو سايزابتدا ٧/٥_انتها ٨ بودم، وقتي برگشتم از سايزهاي قبل شروع كردم واژن گشايي كردم ولي مثل قبل روان نبود، امروز باز با همين سايز كار كردم كه تقريبا روون بودم، نميدونم به خاطره ژله يا وفقه تمرينام چون ژل مارك قبليم گيرم نيومد مجبور شدم توليد دارو استفاده كنم البته اب قاطيش ميكنم كه بازم باش راحت نيستم ، چه مارك لوبريكانتي خوبه كه بگيرم؟؟ 

توكلت علي الله
۱۳۹۵/۵/۲۴ ۲۰:۴۶:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۸ ۰۸:۳۷:۱۰
(ویرایش)

سلام خانما، من يكم ناراحتم دو سه روز مسافرت بودم از تمرينام عقب موندم رو سايزابتدا ٧/٥_انتها ٨ بودم، وقتي برگشتم از سايزهاي قبل شروع كردم واژن گشايي كردم ولي مثل قبل روان نبود، امروز باز با همين سايز كار كردم كه تقريبا روون بودم، نميدونم به خاطره ژله يا وفقه تمرينام چون ژل مارك قبليم گيرم نيومد مجبور شدم توليد دارو استفاده كنم البته اب قاطيش ميكنم كه بازم باش راحت نيستم ، چه مارك لوبريكانتي خوبه كه بگيرم؟؟ 

توكلت علي الله
۱۳۹۵/۵/۲۴ ۲۰:۵۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۰ ۱۶:۵۳:۱۳
(ویرایش)

سلام بچه ها.من هم می خوام ازین به بعد همراه شما بچه های اتاق روحیه باشم چون به شدت به روحیه دادنتون نیاز دارم.من الان تا سایز ۸ پیش رفتم.خیلی وقته عضو سایت هستم و در حال تمرین.اما به دلایلی چندین بار تمرینم عقب افتاده و دوباره از صفر شروع کردم.به امید بانو شدن همگیمون.نمی دونید اینکه طولانی شده بانو شدنم خیلی داره خستم میکنه.خیلی سخته هر روز با خستگی از کار بیایی و بعد از شام اینا تازه بخوایی بساط تمرین فراهم کنی و وقت بزاری.شاید باورتون نشه من چندبار حتی وسط تمرین خوابم برده از بس خسته ام.دیگه می خوام تموم شه این کابوس.

۱۳۹۵/۵/۲۴ ۲۱:۰۲:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۲۱:۳۷:۰۷
(ویرایش)

سلام. میشه راهنماییم کنید چطوری میتونم مشکلم رو به عنوان یه تاپیک توو این سایت بذارم؟

عاشق زندگی، همسر و خانواده مم.
۱۳۹۵/۵/۲۴ ۲۱:۱۳:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی عزیزم❤🌹

😁😁😁وای نمیدونی چقدر منتظرم تمرینام تموم بشه و این بار از رو دوشم برداشته بشه به خاطر همینم اینهمه ساعت تمرین میکردم تو طول روز.یه بارم شما گفتی بهم که ساعت زیاد باعث خستگی وازن میشه ولی من از بس عجول بودم نمیتونستم تمرین نکنم میخواستم زودی تموم شه😁😁😁

ولی از الان دیگه بیش از دو ساعت تمرین نمیکنم عزیزم.فکر میکنم اگه خودمو اینقدر خسته نکرده بودم تا حالا سایزهای خیلی بالاتر بودم.ولی اشکال نداره بازم مهم اینه که تمرینامونو کامل و درست انجام بدیم.مرسی گلم از این همه انرزی خوب که اینجا موج میزنه 🌸🌸🌸

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۴ ۲۲:۵۱:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

سلاااام خانوماااای گل

من امروزپریود شدم تمرین تا یک هفته تعطیل ...اما هر روز کگل کار میکنم ،،،،حیف شدااا تازه اومده بودم رو دیلاتور سایز یک خیلیم خوب بود تمرینم ،،،دوست دارم زودتر پاک شم بررررم تمرین ،،،اوایل ای نقد از تمرین می ترسیدم که وقفه مینداختم و هی فرار میکردم اما الان دوس دارم هرروز تمرین کنم

۱۳۹۵/۵/۲۴ ۲۲:۵۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

سلام به همه خسته نباشید و موفق باشید و پر انرژی

من امروز پریودم تموم شد و خیلی جدی از فردا شروع می کنم تمرین فقط یه سوال می خوام از یه گوش پاکن شروع کنم بعد دورش پنبه بذارم سایزش باید چند باشه؟

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۰۱:۰۸:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

سلام بچه ها هورااااااااااااااanim2-4d564ad6

ممنون از همگی.. این سایت رو پیدا کردن و با این انجمن آشنا شدن و تو این اتاق روحیه بودن نعمت خیلی بزرگیه.. ممنونم از مریم جون و سلما جون و ماه پیشونی جون😙💝الهی تو زندگی همیشه شاد و سلامت باشید🙏

برای دوستای جدید بگم من ۷ ساله ازدواج کردم و پرده هم دارم..

چند روز بود با گوش پاک کن تمرین میکردم ولی زیاد راحت نبودم و یکم سفت بود برام..امشب با دیلاتور سایز یک که قطرش ۵ سانت تمرین کردم و حسابی ژل زدم و اول یکم بازی بازی کردم ، اولش میخورد به یه جایی ولی آروم آروم بلاخره تونستم بفرستم داخل و تا ته رفتanim2-a2d3 اصلااااااا باورم نمیشد.. تو آینه نگاه میکردم و فقط گریه میکردم..همسرم خیلی خوشحال شد و بهم روحیه داد .. عقب جلو هم کردم ..خیلی راحت بود..اصلا درد نداشت..دادم همسرم هم برام انجام داد..یک ساعت و نیم تمرین کردم..

خدایا شکرت.. امروز از امام رضا عیدی گرفتم.. 

بچه ها من خیلی ترسو بودم..هیچ وقت به واژنم دست نمیزدم.. الان هنوز باورم نمیشه تونستم و دارم گریه میکنم..  اصلا نترسید.. بخدا خیلی راحت رفت.. تازه پرده هم دارم.. مطمئن باشید میتونیم 💪💏 بچه ها مثه من نباشید،هر چه زودتر شروع کنید و تمرینارو انجام بدید که حسرت ۷ سال رو نخورید..

ارغوان جون تو هم میتونی عزیزم ..منتظرم بیای مثل من خبر بدی 😙

دوستون دارم ❤

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۰۱:۳۴:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

شهرزاد جون خیلی واست خوشحالم عزیزم ❤❤

کاش منم مثل تو بودم ، همتون دارین پیشرفت میکنین فقط من هیچ تکونی نخوردم پیشرفتی نکردم

فردا منم تمرین میکنم ببینم چی میشه میام گزارش میدم 

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۰۲:۱۷:۰۳
(ویرایش)

مهشید 

من به سایز 13 نرسیده بطور غافلگیرانه ای رفتم واسه اقدام و شد، خیلیم خوب بود، یعنی انقد که با بدن همسرم راحت بودم با دیلاتور راحت نبودم، افرین دیگه قدم بعدی بانو شدنهanim2-4d564ad6

قربونت ، سلامت باشی، مرسی از اراده قویه همتون love

۱۳۹۵/۵/۲۵ ۰۲:۲۱:۳۴
(ویرایش)

رایا جان سلام

مشکلتو همینجا بگو، کمکت کنیم که کجا باید بری دنبالش smile

۱۳۹۵/۵/۲۵ ۰۲:۳۶:۱۸
(ویرایش)

دیانا جان

ممکنه بخاطر وقفه ای بوده که افتاده، کگل و حتما انجام بده و با روحیه بقیه مسیرت و ادامه بده،مارک لوبریکنت و از سلما و مریم بپرسی بهترهanim2-a2d3

الهه جان سلام،

خوش اومدی، اره بهتره دیگه وقفه نندازی و یباره تا بانو شدن بری، ما ام اینجا هوایروحیتو داریم، تو ام تمام تلاشتو بکن anim2-smilies-azardl2

سلاااام سارای پر انرژی

افرین که به این نتیجه رسیدی، تو انقد پر تلاش هستی که پیش بری و برسی به بانو شدن، نگران نباش یهو به خودت میای میبینی سایزای اخری anim2-ad54adبعدشم خواااااهش میییییشه anim2-thumbsupsmileyanim

سلااااام ماه تی تی

خوشحالم برای رفتن سر تمرین هیجان داری، بهترین مار تو ایام پریود کگل، هر روز مرتب انجام بده تا بدنت امادگیه تمرین و برای بعد پریودت حفظ کنهanim2-a2d3

سلاااام پارمین جان

خوش اومدی، یه گوش پاک کن و یه لایه نازک دورش پنبه بپیج که سفت نباشه، بعدش روش انگشت کوچیکه دستکش و بکش و قشنگ ژل بزن و وارد کن . منتظر خبر هستیم ببینیم روحیه ات بعد تمرین چجوریاستvalentine

شهرزاااااد جان 

سلااااام ، عالیه عالییییی، افرین. ، خیلی خوبه که انقد پیشرفت داشتی ، چقدم خوب که همسرت همراهیت کرده، افرین منتظرتیم بیا بهمون از تمرینای دیگه ات بگو anim2-smilies-azardl2

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران