تعداد بازدید : 812309
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۲۱:۵۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

پارمین جون داری خوب پیش میری ... اساتید میگن موقعی که تونستی خیلی تند تند عقب جلو کنی و راحت باشی بعدش برو سایز بعدی ... گوش پاکن اصولا تمریناتش سریعتر پیش میره

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۲۲:۰۶:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

سلام یاسمین عزیزم ...خوش اومدی ... خوشحالم که با انجمن آشنا شدی چون درمانت همینجاس ... فقط اینکه اینجا اتاق روحیه اس و اول باید بری انجمن اصلی تا راهنمایی بشی ...برو صفحه اول انجمن رو کامل و دقیق بخون و تمرینات رو شروع کن ... ما همه به خاطر ترس و درد اینجا هستیم و مشکلمون حل شده و یا داریم حلش میکنیم ..... چون انگشت شوهرت داخل شده پس بدون که هیچ مشکلی نداری . فقط ترس داری ... پس اولین کار همینه که بری توضیحات انجمن رو بخونی و با سلما جون در ارتباط باشی... اینجا هم بیا گزارش بده و روحیه بگیر ... وقتی همه چیز رو خوندی و متوجه شدی با همسرت در موردش صحبت کن و بخواه که بهت زمان بده و بگو تمام تلاشت رو میکنی تا زودتر تمریناتت تموم بشه . احتمالا دیگه پرده نداری چون انگشت داخل رفته برای همین امیدوارم شوهرت قبول کنه و تمریناتت رو شروع کنی anim2-40

هرچی سوال داشتی بپرس هر کی بتونه کمکت میکنه عزیزم ... اینجا تنها نیستی anim2-thanks من لینک انجمن رو میذارم اینجا
http://mamasite.ir/fa/vaginismus

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۲۲:۱۰:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

سلام مهشیدجان چه جوری سایز سیزده رو درست کردی؟

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۲۲:۲۴:۲۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

به به خانمای با روحییییه anim2-a2d3

هی میومدم کامنتارو جواب بدم، میدیدم خیلی خوب و مهربون و صمیمی دارین به هم کمک میکنین و هوای روحیه همو دارین، این عااااالیه .

یاسمین جون خوش اومدی.

اینجا همه مثل تو ان و باهمین مشکلات تو تو زندگیشون سر و کله زدن .درمانت تو همین سایته، اما اینجا اتاق روحیه است و تو باید بری انجمن واژینیسموس، از مریم و سلما راهنمایی بگیری و برای روحیه گرفتن بیای اینجا . نگران نباش ، اراده داشته باشی، زودی به رابطه کامل میرسی. ما ام دوستاتیم و هم حست، به خدا بسپار و صفحه اول و بخون و برو برای اماده شدن واسه تمرینا. من نمونه درمان شده این سایتم و بانو شدمanim2-4d564ad6

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۲۳:۰۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۰ ۱۶:۵۳:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستای خوبم.من دیروز تمرین کردم و روز اول پاک شدنم بود ولی امروز بازم لکه بینی داشتم و تمرین نکردم.

مهشید جون واقعا خوش به حالت که انقدر زود راحت شدی.من خیلیوقته دارم تمرین میکنم و خیلی دیر راحت میشم.خیلی کگل میکنی؟

۱۳۹۵/۵/۲۵ ۲۳:۳۲:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۰ ۱۶:۵۳:۱۳
(ویرایش)

دقیقا منم از صبح تا شب سر کارم ولی خوب پیش نمیره خیلی وقتها و دلیلش هم کم انجام دادن کگل هست.اصلا یادم میره طول روز کگل کنم.تت عصری که می خوام بیام خونه تازه تو راه یادم می افته.همسر منم دیگه تحملش تموم شده.اخر هفته اولین سالگرد ازدواجمونه.خیلی خودمو مجبور کردم که اون روز بانو بشم ولی نتیجه عکس داداز .استرس اینکه زودتر بانو بشم،تمرینم بدتر و بدتر پیش می رفت و اصلا احساس راحتی نمیکردم تا اینکه خانم خیابانی گفت خودتو مجبور نکن تا اون روز بانو شی.استرسش از تمرینا دورت میکنه.از اون روز دیگه راحت تر تمرین کردم و دیگه تاریخ و گذاشتم کنار که اوضاع بهتر شد.ولی دوست دارم تموم شه دیگه.همسرم دیشب میگفت تو زندگی هیچ دلخوشی ندارم.بچه ها شاید فقط شما درک کنید که اون لحظه چه حس بدی به ادم دست میده وقتی همچین جمله ای میشنوی.یعنی لرزش قلبمو حس میکنم.خیلی سخته واقعا.همسرم خیلی صبوره و اصلا غور نمی زنه.ولی ببین به کجا رسیده که اینو میگه.

مهشید جونم ایشالله به زودی با خبر بانو شدنت به ما روحیه ی چند برابر بدی.

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۰۰:۰۲:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

یاسمین جون خیلی خوب درکت میکنم چون منم عین توام هیچ دوستی ندارم کلا هم خونم ، هیچ آشناییم توی این شهر ندارم

کار خیلی خوبی کردی که اومدی اینجا ،بچه ها همه با انرژیای قوی و مثبت دارن پیش میرن امیدوارم توام ازشون انرژی بگیری و بتونی هر چی زودتر با شوهرت زندگیتو گرم کنی عزیزم ❤

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۰۰:۰۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

زیبا جون خیلی خیلی خیلی برات خوشحالم واقعا اشک تو چشام جمع میشه وقتی میبینم کسی ک مشکلش عین منه، درمان شده  ایشالا ب این زودیا بیای خبر مامان شدنتو بهمون بدی ❤

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۰۲:۳۱:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

سلام دوست جونا 

من همونطور که گفتم صبح یک ساعت تمرین کردم ، شب هم دو ساعت (دیلاتور سایز یک که دورش ۵ سانت هست) دادم همسرم عقب و جلو کرد.. تا با این سایز راحته راحت نشم نمیرم بعدی.. 

خدا رو شکر.. وقتی همسرم هست خیلی بهتر تمرین میکنم.. چون تشویقم میکنه و وقتی میبینم بعد ۷ سال هنوز هم به من امید داره که میتونم از پسش بربیام و شوق رو تو چشماش میبینم، انگیزم بیشتر میشه ، نمیخوام ناامیدش کنم، همش میگم کاش زودتر از اینا این سایت رو پیدا میکردم (اینم تجربه ی من )

ارغوان جونم به نظر من اگه با گوش پاک کن راحت نیستی ،یه بار با دیلاتور امتحان کن، انگشت کوچیکه دستکش رو پنبه بزار ، حتی کمتر از ۵ سانت.. خیلی از گوش پاک کن نرمتره..من وقتی چند روز با گوش پاک کن نتونستم کاری بکنم ، ناامید شدم و دو روز تمرین رو بیخیال شدم ..ولی با دیلاتور امتحان کردم خیلی راحت تر بودم.. راحت وارد میشه..

دو تا مورد دیگه اینکه بچه ها درست میگن یکی اینکه تو آیینه حتما ببین ، یکی اینکه وقتی ژل زیاد میزنم  داخل میشه و جلو و عقب میکنم ولی بعد چند دقیقه انگار خشک میشه باید یا آب بزنم یا دوباره ژل ، بعد راحت و روان میشه..

باور کن وقتی اولی رو بتونی وارد کنی، اعتماد به نفست بالاتر میره و میگی کی فردا بشه دوباره تمرین کنم.. من ناراحتم هفته دیگه تایم پریودمه..میگم کاش زودتر شروع کرده بودم..

دوستون دارم بچه ها.. با گزارشاتون من خیلی روحیه و انگیزه میگیرم😙❤ 

ما مییییییییییتونیم 💪💪💋

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۰۲:۳۹:۵۶
(ویرایش)

ارغوااااااااان

ما منتظر شروع کردن تمرینای توییم ها، جای گزارشت  تو گروه خالیه blink

مهشید،

شوهر منم طاقت نیاورد دو ماه نشده صداش دراومد،وقتی گفت طاقتش طاق شده ، راه دور بود و گفت دیگه یفکری بکنم و به ترسم غلبه کنم و ... خیلی گریه کردم،همون شب با این سایت اشنا شدم و بعد دوماه هم درمان شدم.anim2-thanks

زیبااااا

مامان اینده، بهت تبریک میگم، خیلی کار خوبی کردی اومدی و از حال خودت بهمون گفتی love

الهه

ساعت مبایلت و تنظیم کن که هی بهت کگل و یاداوری کنه. نگران نباش تو ام پیش میری، خودت و با دیگری مقایسه نکن. 

مااینجاییم که بهم کمک کنیم برای زندگیه شیرین تر، پس کگل یادت نرهههههanim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۰۳:۴۸:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۵ ۰۲:۴۲:۲۳
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبيد؟منم يه واژينيموسي شديد بودم كه بدنم به لرز ميفتاد وپاهام قفل ميشد تحقيق كردم فهميدم اين مشكل من بيشتر روحي ورواني هستش يعني فكرميكردم به رابطه ازترس گريه ميكردم من دو ساله ازدواج كردم خدارو شكر يك ماهه مشكلم برطرف شده باكمك همسرم ايشون اول با يك انگشت بعد دوتا ورودي واژنم رو بازكردن اولش خيلي دردداشتم ولي همسرم خيلي بهم اعتماد به نفس ميداد بعد دخول انجام داديم من دردداشتم ولي خوب ازخوشحالي گريه ميكردم هنوزم براي رابطه اول انگشتشو همسرم وارد واژن ميكنه بعددخول صورت ميگيره من درددارم ولي وقتي كگل ميرم درحين دخول كمتر ميشه اميدوارم همه شما عزيزان زود درمان بشيد به اميد روزي كه دردمنم كمتربشه ولي خيلي خوشحالم خدايا شكرت

من ميتوانم...
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۰۳:۵۱:۳۰
(ویرایش)

الینا جان خوش اومدی

تو اک تو طول روز کگل کنی برای حین رابطه دردت خیلی کمتر میشه valentine

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۰۸:۱۷:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

سلام به عشقولییییییییییییییا.با اینکه ناموفق بود تمرینای دیشبم اما میام تو انجمن انرژی خاصی میگیرم.بچه ها من 2 3روز دیگه پر پر میشم دیشب یه نصفه گوش پاک کن رفت داخل امیدوارم بخاطر پریودم باشه وگرنه داغون میشم

من میتونم
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۰۹:۱۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۹:۲۷:۱۵
(ویرایش)

سلام بچه ها بیاین یه راه حلی به من نشون بدین توروخدا خسته شدم دیگه دیشب نیم ساعت تمرین كردم وآماده بودم برای اقدام وقتی شوهرموصدا زدم اخم كرد وعصبانی شدگفت من اینجوری بااین وضعیت نمیخوام منم خیلی ناراحت شدم آخه كارش بی دلیل بود خیلی غصه میخورم دیشب كاملاآماده بودم

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۰:۰۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

سلام بچه ها من دیشب باسایز ۱۱پنجاه دقیقه تمرین کردم ولی خیلی بهش انقباض دارم فقط ۴سانت میرفت داخل.شما هم اینجوری بودین؟

حالا دوباره تمرین میکنم خداکنه با تمرین بتونم باهاش راحت شم🙏.

بچهایی که شروع نکردین .اصلا ترس نداره ی گوش پاکن خیلی راحت میره تو اصلا درد نداره سریع تمرین و شروع کنید .

مامیتونییییمممممممممممممم🙌

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران