تعداد بازدید : 812309
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۳:۲۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

آیناز جون منم ترس حاملگی رو دارم ... چون دوران عقدیم و اصلا دلم نمیخواد اتفاقی بافته... حتی بعد عروسی هم نمیخوام بچه دار بشم . چندباری که قبل تمرینا با کاندوم اقدام کردیم چون ترس داشتم و اصلا وارد نمیشد و خیلی طول میکشید و کاندوم آلت رو بی حس میکرد و دیگه نمیشد ادامه داد برای همین شوهرم خیلی از کاندوم بدش میاد ... اما من میدونم که همش به خاطر اینه که زمانش خیلی طولانی میشد و ما نمیتونستیم وارد عمل بشیم و اعصابمون خورد میشد... الان امیدوارم که بعد از تمریناتم با کاندوم راحت بتونیم اقدام کنیم که شوهرم هم دیگه نظرش عوض بشه و همیشه محافظت شده پیش بریم .... اگه بعد تمرینات با کاندوم نشه دیگه نمیدونم چیکار کنم چون واقعا میترسم

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۳:۲۷:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

خوشبحالت غزل جون سایز شوهر من ۱۴است😨

ولی خداکنه تا سایزش بتونم خوب پیش برم.

آیناز من دوست دارم سریع بانو شم و زود حامله شم دلم خیلی نی نی میخواد😍

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۳:۲۸:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

ایناز جان سلامsmile

عزیزم جات خالی بود چند روزی اینجا چه خوب که اومدی

وای منم یه چیزی مثل وازینیسموس که هنوز اسمشو نمیدونم در مورد حاملگی هم دارم.واقعا دیگه از اون خیلی میترسمcry اگه تاپیک این بیماریم پیدا کردی به منم خبر بدهanim2-25r30wiبا اینکه فعلا قصد بچه دار شدن نداریم ولی مطمعنم برای اونم کلی باید خودمو از قبلش اماده کنم.کلا انگار ماها از همه چیز میترسیمwow

بچه ها واقعا همه دارین عالی پیش میرین.واقعا من موفقیتو به همه نزدیک میبینم.پس فقط به موفقیت فکر کنید.anim2-4d564ad6

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۴:۲۹:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

یکم دلبری کن برای شوهرت و لباسای تحریک آمیز بپوش و کارایی که خودت میدونی انجام بده ...  عزیزم طبیعیه که شوهرتم فکر میکنه نمیشه برای همین خیلی رغبت نشون نمیده ... تو از وقت استفاده کن و تمرینات رو کامل کامل انجام بده تا دفعه بد همه چی خوب پیش بره ... اما برای اقدام هی عجله نکن و اصرار نکن ... کارهایی که فکر میکنی شوهرت دوس داره یا تحریک میشه رو انجام بده ... اگه دیدی چند روز گذشته و فایده نداشته بشین خیلی منطقی و آروم صحبت کن که تو تمام تلاشت رو کردی و الان آماده ای ... شاید دفعات اول خوب نباشه اما مهم اینه که قبلا اصلا دخول هم نداشتید ولی الان به این مرحله رسیدید و با کمک و همراهیه همدیگه میتونید به یه رابطه کامل و بی نقص برسید ... حرف منطقی و بدون بحث و جدل همیشه جواب میده ... مگر اینکه خیلی ناراحت باشه که میتونید برید مشاوره تا مشاور با شوهرت صحبت کنه ... نگران نباش عزیزم زمان میبره تا شوهرت هم آماده بشه

راستی دفعه بعد حتما با ژل آب هم بزن تا خیلی روون بشه و خیلی راحت جلو عقب بشه

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۵:۰۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

یک ساعت تمرین کردم ، اندازه یه بند انگشت از انگشت کوچیه دستکش رفت داخل ،فقط ی ذره ترس دارم  کگل  خیلی کمکم کرد ، بازم نا امید نمیشم عصر دوباره تمرین میکنم امیدوار شدم ب خودم  ی ذره anim2-thumbsupsmileyanim

حرفای زهرا خیلی روم تاثیر گذاشت مرسی ازت عزیزم ❤

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۵:۲۷:۱۷
(ویرایش)

هورااااااanim2-4d564ad6 افرین ارغوان بالاخره تونستی پس دیدی که میشه افرین بازم تلاشتو بکن

فقط یه چیزی عزیزم برای شروع انگشت کوچیک دستکش یه کم زیاده.اگه گوش پاک کن اذیتت میکنه دور همون یه گوش پاک کنو پنبه بپیچ و با نخ محکم کن که تیزیش اذیتت نکنه.اگه انگشت کوچیک دستکش تا نصف وارد شده یه گوش پاک کن حتما کامل وارد میشه

افرین به تلاشت.از همین الان ورودت به جمع بانوهای اینده رو تبریک میگمanim2-4d564ad6

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۵:۴۸:۱۴
(ویرایش)

سارا جون مرسی عزیزم عجله دارم میخام زودی برم سایزای بالا واس همین از انگشت کوچیکه شروع کردم مهرماه سالگرد ازدواجمونه میخام اونروز شوهرمو سوپرایز کنم 

دلنیا جونم مرسی عزیزم از حرفات روحیه میگیرم منم اول فک کردم باید مستقیم بگیرم بعدش خودش لیز خورد رفت سمت پایین خیلی زیادی ژل زدم 

اینارو همه مدیون شماهام دوستای مهربونم کلی دوستون دارم anim2-thanks

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۵:۵۷:۱۱
(ویرایش)

ارغوان عجله ممنوعanim2-New-6

منم از این عجله ها زیاد کردم و اگر نکرده بودم تا حالا تموم شده بود تمریناتم.عجله فقط باعث کند شدن تمرینت میشه.اصلا برای خودت تاریخ تایبن نکن.اگه عجله نکنی و پله پله جلو بری شک نکن تا مهر بانو شدی.این تجربه من بود که هر چی برای خودت تاریخ تایین کنی و عجول باشی بدتر عقب میمونی.حتما دوباره خواستی تمرین کنی از یه گوش پاک کن شروع کن.فوقش خیلی راحت بودی همون موقع برو سه تا گوش پاک کن.ولی انگشت کوچیک دستکش یعنی بیش تر از پنج تا گوش پاک کن.اگه از سلما و مریم هم بپرسی باز راهنماییت میکنن موفق باشی عزیزمsmile

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۶:۰۵:۲۷
(ویرایش)

سلام چشمک جون

خیلی خوشحالم که تونستی افرین عزیزمanim2-thumbsupsmileyanim

عزیزم من دیلاتور دور 6 _7 وبلندی12 رو دارم تمرین میکنم.اما خب چندین روز پشت سر هم ساعت های طولانی تو یه روز تمرین مبکردم و این باعث شد خسته بشم و 3 روز کامل نتونم تمرین کنم وگرنه الان حتما سایزهای بالاتر بودم

عزیزم شک نکن که میتونی. اصولی جلو برو تمریناتو تا با یه سایز راحت راحت نشدی نرو سایر بعدی کگل خیلی انجام بده با اینکارا سریع میرسی به سایزای بالا.حتما میتونی گلم شک نکنanim2-a2d3

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۶:۳۲:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستای گلم... من فک کنم از دیشب درگیر خوندن حرفای شمام، چه اینجا چه اینستا! خیلی خوشحالم که فهمیدم من تنها نیستم... همش فک میکردم فقط من این مشکلو دارم! هی میگفتم آخه آدمم اینقد ترسوووووو، اینقد لووووووسanim2-smilies-azardl والا ب خدا! حالا درسته عشق جان هیچی نمیگه به روت نمیاره!!! بسه دیگهanim2-ot0837h0nn8zfqu8ult این شد که 2 روز پیش رفتم دکتر زنان، گفت هایمنت حلقویه، راستش خیلی ناراحت شدم چون گفت درد همیشه باهاته! باید کنار بیای و تلاشتو بکنی anim2-tsimuzpzwoap1t9y3o7

اها معاینه واژینالم کرد با اسپکولوم! اولش ترسیدم ولی چون نمیدونستم چهجوریه گفتم بیخیال anim2-smiliess1 ولی بعدش یه درد بدی رو حس کردم ، بعد گفتم یعنی تو اینو تحمل کردی خو اونم تحمل کن دیگه anim2-New-6 

اومدم خونه شروع کردم به تحقیق تا رسیدم به اینجا! الانم خیلی خوشالم شماها موفق شدیم امیدوار شدم اما ته دلم بازم میترسمanim2-sadمخصوصا که اومدم وارسی کنم دیدم اصلا نمیدونم کجا هستتتتت anim2-25r30wi هیچی دیگه گفتم از امروز شروع کنم به کگل!

فلن این از همه راحت تره anim2-thanks خیییییلی کمکم کنین! خییییییلی love

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۶:۳۴:۱۰
(ویرایش)

چشمک جون خیلی برات خوشحالم عزیزم منم تازه کارم 😁 طول سایزارو که میبینم وحشت میکنم خیلی زیادن shysmile

ما هم باید ب این سایزا برسیم

وای سارا جونم دعوام نکن باشه چشم عصر ک خواستم تمرین کنم با دوتا گوش پاکن تمرین میکنم تاریخم تعیین نمیکنم امیدوارم که زودِ زود بتونم درمون شم 

عاشقتـونم love

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۶:۳۹:۰۵
(ویرایش)

قاصدک جون خیلی خوش اومدی 

بابا ایول داری تو که رفتی دکتر معاینت کرده باریکلا 

من حتی نذاشتم دکتر دس بزنه،مطمعن باش که میتونی  همه اینجا بهت روحیه میدن تشویق میشی ک زودی بری تمرین کنی

ما میتونیـــم 💪❤

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۶:۴۲:۳۲
(ویرایش)

خواهش میکنم عزیزم

چشمک جون هیییییچچ غولی وجود نداره حالا هر چی جلو بری خودت میبینی چقدر راحت و راحت تر میشی.اصلا زیاد شدن سایزا به چشم نمیاد دیگه از یه جایی به بعد.این حس فقط مال همون چند روز اوله.بهت قول میدم.ما اینجاییم که بهم کمک کنبم و اونایی که جلوترن از تجربه هاشون به کسایی که شروع کردن بگن.و هم اینکه بهن روحیه بدیم. 

ممنون عزیزم.ایشالا همه ما به زودی زود بانو میشیمanim2-ad54ad

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۶:۴۵:۲۵
(ویرایش)

افرین ارغوان🌹

دعوات نکردم عزیزم خواستم اشتباه منو تکرار نکنی فقط

افرین که گوش کردی و دختر خوبی هستی و میخوای پله پله و اصولی تمرین کنی.فقط بهت بگم از همین الان خودتو برای جشن بانو شدنت اماده کنanim2-a2d3

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۶:۵۰:۴۳
(ویرایش)

قاصدک جون سلامanim2-ad54ad

عزیزم اینجا که اومدی دیگه اصلا نترس.اینجا دیگه ترس معنی نداره.شروع کن و جلو برو عزیزم.افرین کگل کن و در کنارش وارسی هم انجام بده.هیچ کدوم ما اولش نمیدونستیم کجا هست و چی به چیهanim2-25r30wi وارسی طبق صفحه اول تاپیک وازینیسموس حتما در کنار کگل انجام بده عزیزم

ایام غم نخواهد ماند...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران