تعداد بازدید : 812366
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۱:۴۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۸:۱۸:۰۷
(ویرایش)

سلااااام من بالاخره اینجارو یافتم anim2-4d564ad6بچه ها گزارش که اینجا نمیدیم فقط درد و دل هامونو بگیم .میدونید داشتم فکر میکردم چرا باید یه ماما یا دکتر زنان بی اطلاع باعث ترس یه دختر باکره از رابطه اولش بشه هممون وقتی واسه معاینه پرده مون رفتیم دکتر ترسوندنمون خودم یادمه وقتی عقد بودم و رفتم واسه معاینه نوع پرده هیچ ترسی از معاینه نداشتم اما بعد از معاینه در اومد بهم گفت کاش شوهرتم بیاری پرده ات از نوعییه که خیلی خونریزی خواهی داشت و شوهرت تو یک مرحله اصلا نباید انجام بده حتما بیارش .از اون روز این ترس لعنتی اومد سراغم . الان سایز ۹ هم وارد کردم بدون حتی یک قطره خونریزی .همه زندگیمو این واژینیسموس تحت الشعاع قرار داده ایشالا که مشکل هممون حل شه .blink

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۱:۴۸:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

قربونت عزیزم😘😘😘😘anim2-a2d3

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۱:۵۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

انشاللللللله گلم

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۲:۰۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام

بخدا باورم نمیشه که چند نفر اینجوری جواب منو دادن . از شوق دارم گریه میکنم . یعنی میشه مشکل منم حل بشه...بخدا همین که مشکل منو خوندین و بهم روحیه دادین خیلی کمکم کردین خیلی احساس بدی داشتم نسبت به خودم همش فکر میکردم من مقصرم بخاطر اینکه اون کارو انجام ندادم بخاطر تنبیه خودم خودمو از خیلی چیزا محروم کردم . واقعا ازتون ممنونم واسم دعا کنین منم بتونم درمانو شروع کنم و تو مدت کم اون کارو انجام بدم چون وقتی ندارم

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۲:۰۷:۱۳
(ویرایش)

زیبا جون خوش به حالت منم آرزومه اول یه رابطه کامل داشته باشم بعدم مامان بشم آخه ۳۰ سالم شدهwowشما چند سالته؟ ایشالا زودی مامان میشی حتما بیا اینجا خبر مامان شدنت و بدهvalentine

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۲:۳۲:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

ما همه یه مشکل داریم برای همین خیلی خوب همدیگه رو درک میکنیم...
عزیزم صفحه اول انجمن رو کامل بخون ...اگه سوال داشتی توی انجمن بپرس... باید کگل رو تمرین کنی و بعدش دیلاتور درست کنی که همه رو توی صفحه اول انجمن توضیح داده

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۲:۳۲:۴۷
(ویرایش)

سلاااااام ماریا جان نه هنوز ولی الان میخوام تمرین کنم چون بعدازظهر کلاس ورزش دارم خیلی خوبه کلی روحیه مو بالا میبره بعدم تمریناتش به تمرکز و کشش بدن کمک میکنه اگه وقت دارید حتما یه کلاس ورزش برید valentineخوش به حالت به ۱۰ رسیدی من الان ابتدا ۸ انتها ۹ هستم سه روزه .۹ رو درست کردم ولی نگاش میکنم میبینم چه بزرگهblinkبا سایز قبلیت یه نیم ساعت وچهل دقیقه ای دیلاتور ثابت کگل کار کن بعد این سایزتو وارد کن خیلی جواب میده انقباضت خیلییییی کمتر میشهlove

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۲:۳۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

غزل جون همسرت از چی ناراحت بود ؟ از اینکه اول تمرین کردی و بعد صداش کردی ؟ سایز13 رو هم تموم کردی ؟
اگه با تمرینت مشکل داشته بهش توضیح بده که همه اینکارها رو میکنی تا لذتتون بیشتر باشه... و اینکه تا همیشه اینجوری نمیمونه.. چند دفعه دیگه بدون تمرین میتونید اقدام کنید

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۲:۴۱:۳۶
(ویرایش)

با هم اومدیم واسه شروع من یادمه منم الان دو ماه هست پیشرفتت خیلیییییی خوب بوده دوستم حتما موفق میشیییییanim2-thanks

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۲:۴۸:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

سلام دخملای گل

می بینم که همه با انگیزه دارن جلو میرنanim2-a2d3آفرین به شما

بچه ها واقعا ورزش کگل معجزه میکنه توی درمان، اگر یادتون میره انجام بدید حتما برنامشو از پلی استور دانلود کنید. و روزانه و منظم انجامش بدید، هم کوتاه و هم بلند !!! دوتاش مهمه مخصوصا حین تمرین با دیلاتور، کگل بلند با دیلاتور ثابت!!!!فراموش نشه

من الان حدود 4 ماهه دارم کگل انجام میدم و باورتون نمیشه چقد دردهای پریودیم کمتر شده و اینکه باسنم فرمش قشنگتر شدهanim2-25r30wiخیلی راضیم از این ورزش، حتما بعد درمان هم انجام میدم چون میگن برای دوران حاملگی و حتی پیری هم خیلی موثره! پس کگل رو هیچوقت فراموش نکنید! 

بچه های واژینیسموس همگی به زودی درمان میشیم پس نگران هیچی نباشید و تمریناتو روزانه و منظم انجام بدید، اونایی هم که شرو نکردن زودتر تمریناتو شرو کنید تا بچه های انجمن کنارتون هستن

راستی بچه ها من و همسرم اصلا شرایط بچه دار شدن نداریم، برعکس همه شما که برای مادر شدن اینجایین من خیلی از حاملگی می ترسم!!!! یعنی بعد از درمانم اینجا باید بگردم دنبال راه درمان ترسم از حاملگیanim2-25r30wi ، الانم فوبیای حاملگی دارم همش میترسم حامله شم تو یکی از این روابط ! اصلا هم دوست ندارم قرص و این چیزا مصرف کنم،،چون توی زندگیم هیچوقت نخوردم! خلاصه که اگه کسی انجمن ترس از حاملگی سراغ داره منو ببره اونجا تا برای سال دیگه خودمو آماده کنمanim2-thumbsupsmileyanim

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۲:۴۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

شهرزاد جونم دیروز اصلا روحیم خوب نبود تمرین کردم ولی موفق نشدم چون هنوزم میترسم ،ولی ب خودم قول دادم که امروز باید حتما بتونم ی پیشرفتی داشته باشم ،گوش پاکنو ک نمیتونم نرم نیست اصن انگشت کوچیکه دستکشو پنبه کردم امروز باهاش تمرین میکنم امیدوارم که بتونم anim2-wacsmiley

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۲:۵۶:۲۹
(ویرایش)

مهد جونم خوبی عزیزم!؟ عفونتت برطرف شد؟ من یکی دوروز دیگه احتمالا شرو کنم تمریناروanim2-ot0837h0nn8zfqu8ultanim2-a2d3، تا سایز چند رسیدی؟

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۲:۵۷:۵۹
(ویرایش)

وااااااااااااای مهشید جون چه خوب که تا اینجا رسیدی. بهت تبریک میگم پس بانوی بعدی شمایی!!!!! مبارکه عزیییییییزمanim2-thanks

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۳:۰۶:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۹:۲۷:۱۵
(ویرایش)

دقیقا نمیدونم ازچی ناراحت بود بارانا جان نه با١١ونیم تمرین میكنم آخه سایزشوهرم١٢هستش دفعه پیش امتحان كردیم تا نصفه رفت این دفعه دیگه مطمئن بودم تاآخرمیره ولی نشد

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۳:۲۲:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

ارغوان جونم باریکلا 👏

تو میتونی عزیزم.. من مطمئنم❤ فقط به همسرت و خوشحالیش فکر کن و آرامشی که خودت خواهی داشت 😙

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728