تعداد بازدید : 812351
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۴:۴۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

ارغوان جون اصلا توی آینه نگاه نکن که بترسی ... همون راههایی که گفتیم رو انجام بده ... خیلی ژل بزن خودش میره تو اگه بدنت رو سفت نکنی
همه ما میترسیدیم و اصلا مشکل همه برای ترسیه که داریم ...

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۴:۴۳:۰۵
(ویرایش)

بخواب و نفس عمیق بکش ... تا حس کنی از داخل واژنت باز باز شده ... اگه کگل رو یاد گرفته باشی متوجه منظورم میشی
آخه تو هنوز خیلی هم کگل کار نکردی ... شاید بهتر باشه چند روز کگل بلند رو کار کنی عزیزم

۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۴:۴۸:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

قبلش یه دوش بگیر و زیر دوش کگل کار کن بعد بشین تو اب گرم

یه موزیک بذار که حواستو پرت کنه بعد نفس عمیق بکش و کگل کار کن خودش میره

منم مثل تو می ترسیدم ولی الان خیلی اوکی ام

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۴:۵۲:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

خیلی زیادی ژل میزنم ،دست خودم نیست خودمو سفت میکنم ،بالشت میذارم زیرم ،نفس عمیق میکشم ب چیزای خوب فکر میکنم، کگل کوتاه کار میکنم اون موقع

نمیدونم شاید هنوز اینو قبول نکردم که بخا چیزی داخل بدنم بشه واس همین مقاومت میکنم ، این بار دومه که تمرین میکنم و ب جایی نمیرسم

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۴:۵۴:۰۷
(ویرایش)

پارمین جون حست چی بود بار اولی که داخل رفت ؟!؟

۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۴:۵۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

هم ترسیدم هم خوشحال بودم هم کگل کار کردم هم گریه هم عقب و جلو کردم گوش پاکن رو

همه این کارا باهم انجام دادم anim2-a2d3

ولی الان اینفدر خوشحالم که می خوام زودتر برم سراغ تمرین چون 45 دقیقه فقط کار کردم

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۵:۰۰:۳۷
(ویرایش)

واست خیلی خوشحالم عزیزم ❤❤

ایشالا هر چی زودتر بانو بشی 

۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۵:۰۱:۲۵
(ویرایش)

واست خیلی خوشحالم عزیزم ❤❤

ایشالا هر چی زودتر بانو بشی 

۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۵:۰۲:۰۵
(ویرایش)

منم اوایل این حس رو داشتم ... وقتی فکر میکردم یه چیزی میخواد وارد بدنم بشه حال خوبی نداشتم... اما واقعا اون چیزی نیست که فکرشو میکنیم ... با بدنت دوست شو و فقط به شوهرت فکر کن ... به رابطه جنسی با همسرت فکر کن تا بدنت آماده بشه

۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

فقط ب خاطر شوهرم دارم تمرین میکنم خیلی دوس دارم خوشحالش کنم ، بازم میرم امتحان میکنم امیدوارم اینبار موفق بشم 💪

مرسی عزیزم ❤💋😙

۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۵:۴۱:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

ارغوان جان من هم اولین بار از تو بدتر بودم.ببین من میومدم اینجا رو میخوندم بعد به خودم میگفتم اوکی اینا وازینیسموس دارن و میتونن چیزی رو وارد کنن ولی برای من یه چیزی بیشتر از وازینیسموسه که چون تو دنیا فقط من دارم هنوز کشف نشدهanim2-25r30wi و اینجوریه که کلا وازن بستس و اصلا وجود خارجی نداره و هیچوقت نمیتونه چیزی وارد بشه.شاید باور نکنی ولی واقعا این طوری فکر میکردمanim2-wacsmileyanim2-25r30wi

باید به خودت بیای به این فکر کن که چند سال دیگه چطوری میتونی با وجدانت کنار بیای که بهترین سال های عمرتو که میتونستی مثل همه زندگی کنی خودتو از این حق محروم کردی

من بار اول که گوش پاک کن وارد کردم فقط حسرت خوردم از این همه فکر و ترس مزخرف و اینکه چقدر با این چیزا وقت و زمان رو از دست دادم.  یه گوش پاک کن اصلا حس نمیشه برو انجام بده دیگه واقعا فکر نمیکنم بدتر از من کسی بوده وقتی من انجام دادم صد درصد مطمعن باش تو هم میتونیanim2-a2d3

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۶:۴۳:۱۱
(ویرایش)

منم میام اینجا اینارو که میخونم میگم اینا اگه مشکلشون واژینیسموسه پ چجور میتونن شل کنن خودشونو ،چجور میتونن اینکارارو انجام داده باشن تعجب میکنم  میگم اینا که این سایزای بزرگترو داخل میکنن پ دیگه چرا با همسرشون نمیتونن کاری کنن ،من حتی شوهرم دس میکشه رو پام خود ب خود بدنمو سفت میکنم حالا چه برسه ب اینکه بخاد کاری کنه،من واژینیسموس از نوع حادِشم funny

دست خودمم میخوره ب واژنم سفت میکنم خودمو

حس بدی دارم ب اینکه چیزی داخل شه حس چندش دارم ،ولی این لوس بازیارو باید کنار بذارم حتما 

۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۶:۵۶:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

ارغوان جووون من تازه با 7تا گوش پاک کن راحت شدم رفتم رو دیلاتور سایز 1 که پریود شدمanim2-thumbsupsmileyanim

من تا 3 روز رو یه گوش پاک کن مونده بودم یا داخل نمیرفت یا به سختی میرفت بعدش من بیخیال شدم گفتم مال من نمیشه اصلا دوس نداشتم تمرین کنم،،،دو روز تمرین و کنار گذاشتم و کگل روزی سه بار کار کردم رفتم سراغ تمرین،،،،پاهاشو باز کردم ی اینه گذاشتم جلوم قبلش گوش پاک کن و گذاشتم تو دستکش و حسابی لوبریکانت زدم،،،،قشنگ تو اینه نگاشته کردم زووور زدم ی سوراخ دیدم گوش پاک کن و داخلش کردم رااااحت رفت

به نظر من اگه میخواااای راحت تمرین کنی اینه بزار جلوت زور بزن تااا مسیرتو سوراختو کاااملا ببینی،،،اونوقت میبینی چه راحححت داخل میرهvalentine ،،،ببخشید دوستان جسارت کردم خواستم از تجربم بگمanim2-4d564ad6

۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۷:۰۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

ماه تی تی جون من چی بگم روی یه گوش پاک کن موندم الان 5روزه؟؟؟؟هربارم میام شروع کنم باید20دقیقه زمان بزارم تازه مسیرو پیدا کنم

من میتونم
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۷:۱۵:۰۰
(ویرایش)

ماه تی تی جونم 

آینه میذارم جلوم یه آینه کوچیکم دستتم میگیرم که قشنگ ببینم مسیر کجاست 

مسیرو راحت میتونم پیدا کنم گوش پاکنو میذارم سرش ولی سفت میشه بدنم آروم آروم تکونش میدم ی ذره فشار میدم ،نگاش نمیکنم اصن ولی بعد چند دیقه نگا میکنم میبینم هیچی ب هیچی سر جاشه گوش پاکنه 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران