تعداد بازدید : 812342
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۷:۲۰:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۱۶:۰۷:۲۴
(ویرایش)

والسلامسالمسلام

ارغوان جان همه ما مثل هم بودبم ترس شدید داشتیم

یکی از چیزایی که به من کمک کرد و فک کنم به تو هم کمک کنه وارسی و آینه هست

اول با وارسی و کگل راحت راحت که شدی اونوقت برو سراغ گوش پاککن و دیلاتور

میخای کارتو شروع کنی یه آینه بزار بین پات به جوری که بدنتو داخلش ببیین بعدش دیلاتورت رو خیلی زیاد بهش ژل بزن بعد با دست یکم بدنتو بازکن سوراخ واژنو میبینی آروم سر دیلاتورت رو بزار اونجا آروم آروم فشار بده بره داخل خودش خیلی راحت داخل میره اگه دیدی که داره فشار بهت میاره و داخل نمیره هموتجا نگهش دار نه فشار بیار که اذیت بشی نه بیرون بیار همونجا نکهدار کگل کار کن معجزه میکنه بعد از کگل آروم آروم فشار بیار تا بره داخل تادوقتی که کامل نرفته داخل روند کار همین

وقتی که رفت داخل نگهدار و20کگل کوتاه و 20کگل بلند انجام بده

بعد از اینم آروم آروم جلو عقب کن هر وفت راحت شدی تند تند جلو عقبکن

امیدوارم نظرم به دردت بخوره

چون بقیه تونستن پس منم میتونم...
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۷:۴۲:۴۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

زهرا جون راه خوبیو میگه ... اگه راهش باز نشد ولش نکن.... کگل راهشه ... کگل رو خیییلی تمرین کنی معجزه میکنه ...اینو همه بهش رسیدن ... کگل خیلی مهمه

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۷:۴۹:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۸ ۰۸:۳۷:۱۰
(ویرایش)

سلام خانما، روحيم خيلي اومده پايين از سايز ٨ برگشتم به سايز ٥ سوزش دارم و انقباض نميدونم به خاطره چيه... كلي اميدوار بودم كه دارم مراحلو راحت طي ميكنم ولي يهو اينجور شدم😔 كاش مسافرت نميرفتم ٣-٤ روز عقب موندم از تمرينام  تروخدا بگيد از چه لوبريكانتي استفاده ميكنيد ... خسته شدم از بس دنبال ژل گشتم همش توليد دارو تو بازار هست كه بر پايه آبه

توكلت علي الله
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۸:۰۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲ ۱۰:۴۶:۳۵
(ویرایش)

سلام. مهرسا جان چه کردی؟

من اگه جای شما بودم اولین دیلاتور رو درست میکردم و میرفتم پیش همسرم. بهش میگفتم: عزیزم من خیلی وقته بخاطر زندگیمون و آینده و خوشبختی مون دارم دنبال درمان مشکلم میگردم. درمانم اینه این وسیله رو داخل کنم و کم کم بزرگش کنم. شاید چند ماه طول بکشه و برام خیلی سخت باشه ولی میخوام تلاش کنم تا زندگیمون شیرین بشه. حالا فقط منتظر اجازه ی شما هستم. تا اجازه ندی اقدامی نمیکنم چون رضایت شما برام شرط اوله...

زندگی زیباست...🌷
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۸:۰۳:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲ ۱۰:۴۶:۳۵
(ویرایش)

مهرسا جان پیاممو بخون

زندگی زیباست...🌷
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۸:۲۸:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

زهـرا جون خیلی ممنونم بابت راهنماییت زیاد کگل کار نکردم ولی از الان شروع میکنم که واسه تمرینِ شب ی کم امادگی داشته باشم

بارانا جونم خیلی مرسی عزیزم 

ممنونم از همتون که کمکم میکنید ،خیلی زیادی خوشحالم که دوستایی مث شما دارم ،تا حالا هیچ دوستی نداشتم،شماها خیلی خوبید همتـون خدارو خیلی شکر میکنم همیشه که منو با شما آشنا کرده 

دوستـــون دارم ❤🌹❤💋floweranim2-thanks

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۸:۵۲:۳۱
(ویرایش)

دیانا جون همه ژلها یه مدل هستن و برای این نیست ... من امروز یه چیزی رو متوجه شدم که خیلی بهم کمک کرد ... توی واژن ژل خشک میشه و میچسبه برای همین عقب جلو کردنش سخت میشه ... من امروز هی بهش آب زدم و خیلی خیلی روون و خوب میشد تو هم این کارو انجام بده

باید بتونی خیلی تند عقب جلو کنی و بعد بری سراغ سایز بزرگتر

۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۸:۵۶:۰۴
(ویرایش)

بچه ها اگه احساس کشیدگی و چسبناکی داشتید به دیلاتور آب بزنید که ژل روون بشه ... برای من که خیلی جواب داد anim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۲۵ ۲۰:۰۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

اره منم اب زدم خیلی راحت تر داخل میره

تو تمرین عصرم از 1 گوش پاک کن رفتم 2 تا گوش پاک کن اون هم راحت داخل رفت فقط یکم الان مسیرشو حس می کنم طبیعه؟

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۲۰:۱۲:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام پارمین جان

افرین اره طبیعیه .این نشون میده که انقباضت تو این مسیری که میگی حس میکنی داره از بین میره البته اگه درد و سوزش زیاد نداری .اینو من طبق تجربه خودم گفتم حالا بذار ماه پیشونی جون هم بیاد جوابتو بده

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۲۰:۳۱:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

نه سارا جون زیاد نیست یعنی با این شرایط فردا هم رو همین سایزا باشم یا برم 3 تا گوش پاک کن

از امروز که دیدم میشه کم طاقت شدم دلم می خواد روزا تند تند تموم شه فردا بیاد تمرین کنم anim2-4d564ad6

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۲۰:۵۰:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

عزیزم من خودم همیشه با هر سایزی که راحت باشم فرداش هم اول دوباره با همون سایز مثلا20 دقیقه تمرین میکنم که کاملا مطمعن بشم که با این سایز راحت راحتم.بعد میرم سایز بعدی.تو هم به نظرم همین کارو انجام بده که با خیال راحت بری سایز بعدanim2-a2d3پارمین جون منم همینطورم و هر روز که تمرینم تموم میشه لحظه شماری میکنم فردا بشه باز تمرین کنم.ایشالا هممون به زودی تمرینامونو تموم میکنیمanim2-4d564ad6

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۲۱:۰۵:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام

اسم مستعار من یاسمین هست و بیستو چهار سال سن دارم سه ساله که ازدواج کردم ولی هنوز با همسرم رابطه ای نداشتم و نزدیکی انجام ندادم تو هفته ی اول ازدواجمون یه روز دلو به دریا زدم و اجازه دادم همسرم بهم نزدیک بشه بدون اینکه کامل تحریک شده باشم یا از ژل روان کننده استفاده کرده باشم وقتی همسرم التشو اندازه ی یه بند انگشت یا کمتر توی واژنم برد یه درد خیلی خیلی خیلی وحشتناک سرتا پامو گرفت و تا یک هفته واژنم سوزش و درد داشت و معذرت میخوام همراه ادرار سوزش زیاد داشتم .یکماه بعد از اون قضیه هم همسرم یکبار انگشتشو تا اخر درون واژنم فرو برد و من به جز ترس خیلی زیاد و احساس اینکه الان میمیرم دردی نداشتم فقط نفسم از ترس قطع شده بود و نمیدونم حالمو چجور بگم . بعد از اون سوزش داشتم ولی نه به شدت دفعه ی اول بعدشم که به جز اون دوباری که گفتم به همسرم نتونستم اجازه نزدیک شدن بدم من در دوران عقد با همسرم خیلی راحت بودم و به جز دخول انواع معاشقه رو انجام میدادم ولی همین که ازدواج کردم حتی مثل قبل با همسرم معاشقه ندارم چون ترس اینو دارم که اخرش به اون کار ختم میشه از اینکه حسی واسم به وجود بیاد میترسم از اینکه به ارگاسم برسم میترسم میترسم بمیرم از معاینه شدن توسط دکتر زنان هم میترسم مخصوصا اون صندلی مخصوص معاینه هر موقع وارد اتاق دکتر زنان میشم گریم میگیره من خیلی بچه دوست دارم.. با کسی رابطه ای ندارم و دوستی ندارم زیاد جایی نمیرم همیشه تو خونه تنهام همسرم هم از صبح تا شب سر کار میره و من واقعا افسرده شدم شبو روز کارم گریه کردنه احساس میکنم این روزا نسبت به همسرمم سرد شدم و وقتی بهم دست میزنه خوشم نمیاد تورو خدا اگه میتونید منو راهنمایی کنید سه ساله دارم تو سایت ها در مورد مشکلم جستجو میکنم چند وقتیه که این سایتو پیدا کردم تنها امیدم این سایته . من کسی رو ندارم که کمکم کنه خانواده هامون هم مرتب میگن بچه دار شید . شوهرم گفته همین روزا باید اون کارو انجام بدیم منم خیلی میترسم کمتر از یک ماه وقت دارم و واقعا نمیدونم چکار کنم. همسرم تحملش زیاده ولی وقتی وارد رابطه جنسی میشیم تحملش کم میشه و اگه نزارم عصبی میشه البته بهش حق میدم . واسه منی که تا دوران دانشگاه عروسک بازی میکردم و عروسکام تو بغلم بودن واسه منی که تا یک سال کسی از اینکه عادت ماهانه شدم خبر نداشت مخصوصا مادرم. کسی که از دنیای زنونه فراری بود و میترسید و خجالت میکشید خیلی سخته که وارد رابطه ی زناشویی بشم سه سال گذشته  نمیگم حس نداشتم خب منم مثل تمام زنو شوهرها دلم میخواد با همسرم رابطه داشته باشم اما از اینکه واردش بشم میترسم. دوران عقد ترسی نداشتم چون میدونستم اذیت نمیشم یا اون کار انجام نمیشه... نمیدونم دیگه چی بگم فقط توروخدا منو هم مثل خواهرتون یا دوستتون بدونید و کمکم کنین بخدا ثواب میکنید

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۲۱:۱۹:۱۰
(ویرایش)

مرسی از همگیتون مخصوصا ارغوان جان

اگه کاری از دستم بربیاد انجام میدم

یاسمین جان اینو که میگی یعنی واژینیسموس

ما هممون که اینجاییم همینطوری بودیم

برو تاپیک درمان واژینیسموس و ترس و درد از نزدیکی اونجا مشکلتو بگو سلما جون و مریم جون کمکت مکنن قبلشم صفحه اول وتاپیک رو چند بار بخون و بیا اینجا و روحبه بگیر

اگر کاری هم ما بتونیم برات انجام بدیم دریغ نمیکنیم

۱۳۹۵/۵/۲۵ ۲۱:۴۸:۵۳
(ویرایش)

مهشید جان خیلی برات خوشحالم

خوب موقعی شروع کردی 

انشاالله آخر هفته ای رویایی داشته باشی و خبر بانو شدنت رو بشنویم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403