تعداد بازدید : 527403
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۷/۱۷ ۱۵:۴۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۷ ۱۶:۳۷:۵۸
(ویرایش)

سلام سودا جون

بکارت مگه همون قسمت نیست که وقتی زور میزنیم مث دهان ماهی باز میشه؟

یا اون دهانه واژنه؟

خدایااا کمکم کن 😢
۱۳۹۶/۷/۱۷ ۲۲:۰۱:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Tara tanha

عزیزم تو حالت زن رو همه چی تحت کنترل تو هست. با دست خودت آروم آروم آلت رو داخل میکنی. بدون هیچ دردی. فقط کگل میکنی . 

بهار1395

عالیه. همین طوری ادامه بده. آفرین تمرینات باید مستمر باشه تا نتیجه بده. قبل تمرین دوش آب گرم یا نشستن تو تشت آب گرم خیلی موثره.

نازنین زهرا

عزیزم باید تمرینات رو همین مدلی ادامه بدی تا کامل وارد بشه. کم کم واژنت جا باز میکنه. تا آخرین سایز دیلاتور تمرین داشتی? اینکه آلت بیرون میاد دلیلش فقط انقباضه واژنت هست هیچ مشکله دیگه ای نیست. تو هنوز روی انقباض واژنت مسلط نشدی و نتونستی کنترلش کنی. 

وقتهایی که همسرت خسته نیست با معاشقه اقدام کنید. در مورد بچه هم بهتر هر وقت هر دوتون آمادگی داشتین اقدام کنید.

مینهو

اون قسمت دهانه واژنت هست پرده چندسانت داخلتر هست.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۱۷ ۲۲:۲۶:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۷ ۱۶:۳۷:۵۸
(ویرایش)

مرسی سودا جون

پس دیلاتور داخل اون قسمت میره؟ همون که مثل دهان ماهی باز میشه

خدایااا کمکم کن 😢
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۱:۳۳:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۹ ۲۱:۳۴:۴۶
(ویرایش)

سلام منم یه وازینیسمی هستم که با وجود زایمان البته چون ترس داستم سزارین شدم هنوز درمان نشدم شش سال ازدواج کردم حتی فکرشم برام ازاردهنده اس منظورم استفاده از انگست یاهروسیله دیگه ای هس فک میکنم با الت راحتترم ینی فقط درد دارم دوس دارم درمان بشم به کمک شما نیاز دارم زندگیم رو هواس

۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۲:۵۸:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۷ ۱۲:۲۱:۴۷
(ویرایش)

سلام بانو خانم. عزیزم پس از چه روشی باردار شدی؟

۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۶:۳۶:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ۱۴:۳۵:۴۹
(ویرایش)

سودا جان 

من دیروز باز با همون سایز ابتدا 5.5 انتها 6.5  تمرین کردم امروز اولش یه 10 مین باز تمرین کردم بعد رفتم یه سایز بالاتر ابتدا 6.5 انتها 7.5 موقع عقب جلو کردن تو کل 1 ساعت سوزش داشتم حتا همون جور که گفته بودی یه نیم ساعت دیلاتور رو تو نگه داشتم و کگل کردم اما باز بعدش سوزش داشت همش هی خدا خدا میکردم زودتر این یه ساعت تمرین تموم شه. ورودش هم اذیت بودم. به نظرت درست دارم انجامش میدم؟ چون خودم همش فک میکنم نکنه اشتباهه..

۱۳۹۶/۷/۱۸ ۲۰:۴۰:۲۰
(ویرایش)

از بیحسی زایلو ژل استفاده میکنم با اون راحتم و مشکلی ندارم ولی شوهرم دوس نداره میگه اصلا حال نمیده ببخشین رک میگم

۱۳۹۶/۷/۱۸ ۲۰:۵۱:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

مینهو

بله عزیزم. داخل همون قسمت میشه .

بانوخانوم

خوش اومدی. عزیزم اگه با زایلو ژل میتونی رابطه داشته باشی که خیلی خوبه. یعنی وا'ینیسموست خیلی شدید نیست. بدون بی حسی امتحان کردی? درد داشتی? 

میتونی با کار با دیلاتور انقباضت رو برطرف کنی.

مونا

این سوزش طبیعیه. واژنت داره جا باز میکنه. به مرور با تمرین بیشتر سوزشت برطرف میشه. اینکه ثابت کگل کردی خیلی خوبه. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۲۱:۰۳:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۳:۱۷:۳۰
(ویرایش)

سلام

ببخشید روش استفاده زایلوژل میگی؟

بیرون باید زد یا با دست داخل واژن باید زد؟

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۲۱:۱۶:۴۴
(ویرایش)

سوداجان بدون ژل نمیتونم امتحان کردم ولی اوایلش چون درد و سوزش زیاد دارم دیگه پیش نمیرم

میگم حتی فکرشم برام غیر ممکنه که انگشت خودم  یا وسیله ای استفاده کنم الت برام راحتتره فقط درد دارم اونم با پوزیشن زن رو ... پوزیشنای دیگه پاهام از هم باز نمیشه قفل میکنم

تارا جا ژل رو به سر الت اقام میزنم کم کم ک داخل واژن میشه بیحس میشه ولی اولش ی کم درد دارم

۱۳۹۶/۷/۱۸ ۲۲:۱۵:۱۳
(ویرایش)

بعد همون لحظه اول درد نداری؟

اخه میگن ژل باید قبلش مثلا پنج دقیقه یا ده دقیقه قبلش زد که اثر کنه؟

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۲۲:۱۶:۳۸
(ویرایش)

میشه ژل و لوبریکنت را باهم زد ایرادی نداره؟ کسی استفاده کرد راهنمایی کنه

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۷/۱۹ ۰۰:۳۹:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۲ ۱۷:۰۵:۴۲
(ویرایش)

من چند روزه با این سایت آشنا شدم بعد از معاینه پزشک و البته دو جلسه مشاوره با ی روانشناس متوجه مشکلم شدم قبلا به صورت پراکنده با انگشت اینکارو کردم اما از دیشب شروع کردم به کگل و دیلاتور نمیدونم واقعا دیلاتورم درست هست یا نه اما من سایز 9 سانت رو امتحان کردم و مشکل خاصی جز کمی سوزش ندارم انشالله موفق شیم هممون

۱۳۹۶/۷/۱۹ ۰۲:۴۳:۱۷
(ویرایش)

میگم ک درد دارم اولش ولی چون میترسم چیز دیگه ای وارد کنم اینکارو میکنم وگرنه ک قبلش بزنی بیحس بشه ک خیلی راحتتره

الان من کار با دیلاتور رو شروع کنم!؟ چ سایزی؟

نمیشه تلگرام گروه تشکیل بدین خیلی بهتره

۱۳۹۶/۷/۱۹ ۰۹:۵۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۱۵:۱۳:۵۶
(ویرایش)

سلام بچه ها 

من خیلی ناراحتم چرا تو این مسیر انقد پسرفت هس آخه 😭😭😭😭😭😭

سه روزه دارم با سایز ده تمرین میکنم روزی یک ساعت و نیم، بعد از سه روز برگشتم به حالت اولی که ميخواستم این سایزو وارد کنم 

خسته شدم انقد هر روز هر روز باید انقد درد بکشم و تهش بی فایده 

پس چرا پیشرفت نمیکنم 

به توکل نام اعظمت
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031