تعداد بازدید : 529243
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۷/۲۸ ۱۲:۵۵:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

گلی جون طلا

باریکلا . عزیزم دلیلش همینه که واژنت هنوز به این سایز عادت نکرده. افزایش سایزت نیم سانت بوده یا یک سانت? اگر خیلی اذیت میشی نیم سانت کمش کن. 

آفرین دیگه نزدیک موفق شدنی.

آنالی

اگر دو روز دیگه است که واژنت حساسه. فعلا به تمرینات ادامه بده میتونی 13.5 رو هم تمرین کن ولی اقدام رو بذار بعد پریودی که واژنت هم آماده باشه. نهایت دو روز بعدش تمرین میکنی بعد میری اقدام. آفرین ادامه بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲۸ ۱۳:۰۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۱۵:۱۳:۵۶
(ویرایش)

ممنونم سودای عزیزممم 

ینی دیگه لازم نیس هر شب با دیلاتور سایز آخريه تمرین کنم؟ 

یه شب در میون  اقدام کم نیس؟ یه وخ راهش بسته نشه دوباره ....میترسم anim2-21

میدونید چقدر طول میکشه تا بهش عادت کنم که موقع رابطه دیگه سوزش نباشه؟ 

راستی بهم شماره هم میدین؟ :))shysmile

به توکل نام اعظمت
۱۳۹۶/۷/۲۸ ۱۳:۰۶:۴۷
(ویرایش)

راستی من امروز باید پریود شم و دیشب اقدام انجام شد ینی تو اوج حساسیت واژن 

حالا ممکنه چند روزی هم عقب بیفته چون فعلا هیچ علائمی ازش نميبينمanim2-65d6a5d6s

نمیدونم اگه تو این دو سه روز پریود شم و ده روز تمرین نداشته باشم بعدش چی میشه؟ برمیگرده به روز اول؟

به توکل نام اعظمت
۱۳۹۶/۷/۲۸ ۱۳:۰۸:۴۷
(ویرایش)

بله عزیزم ماه پیشونی جون شماره ات رو میگه.

نه یک شب درمیون خوبه. فقط چون تا سایز آخر تمرین نکردی کار با دیلاتور سایز آخر رو هم داشته باش. یک ماه اول با فاصله کم رابطه داشته باشی انقباضت برطرف میشه ان شاا....

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲۸ ۱۳:۱۱:۱۷
(ویرایش)

نگران نباش . پریود هم بشی بعدش دوباره با سایز آخر تمرین کنی خیلی راحت میتونی بری اقدام. به مرور دستت میاد که با کگل انقباضت رو کنترل کنی. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲۸ ۱۳:۱۸:۰۷
(ویرایش)

سودا جونی خدا بهت بهترینارو بده ان شالله که انقد خوب راهنمایی میکنی 

ینی باید دیلاتور سایز 13.5 بسازم و باهاش تمرين هر شب داشته باشم؟ 

به توکل نام اعظمت
۱۳۹۶/۷/۲۸ ۲۰:۲۵:۳۳
(ویرایش)

خواهش می کنم عزیزم. بله همون سایز 13.5 رو درست کن تمرین کن بعدشم برو اقدام. چندبار اینطوری انجام بده بعد دیگه نیازی نداری .

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲۸ ۲۱:۲۸:۳۹
(ویرایش)

چشم عزیزم حتما اینکارو میکنم 

ممنونم ازت سودای مهربون anim2-40

امشبم بعد از تمرین باهمون سایز 11,12 یه اقدام موفقیت آميز انجام شد خداروشکر 

به توکل نام اعظمت
۱۳۹۶/۷/۲۸ ۲۱:۵۱:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۶ ۱۳:۰۹:۴۱
(ویرایش)

سلام سودا جون خوبی؟ 

میشه لطفا عکس دیلاتور رو برام بفرستی . من تازه عضو شدم . ممنون.

s.kafshgar70@gmail.com

۱۳۹۶/۷/۲۸ ۲۳:۴۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲ ۰۳:۲۱:۵۳
(ویرایش)

سلام به همه دوستان عزیز مخصوصا سوداجون و ماه پیشونی عزیزvalentine

متاسفانه حدود یک ماه میشه که سایت نیومدم . تو مرحله آخر تمرین و بعد از یک اقدام ناموفق پریود شدم و بعدش مجبور شدم واسه سه هفته برم شهرستان. اونجا هم شرایط تمرین نداشتم و راستش یک کم هم بعد از اقدام ناموفق کم انگیزه شده بودم. الان دو هفته میشه برگشتم خونه ام. دوباره تمرینات رو با تمام قدرت شروع کردم. من که تا سایز 14 راحت شده بودم این وقفه سه هفته ای باعث شد دوباره از سایز 12 شروع کنم اون هم با کلی سوزش و درد. این دو هفته دیگه نیومدم گزارش بدم با خودم قرار گذاشته بودم تا موفق نشدم نیام. الان با سایز آخرم چند روزه مرتب هر روز 2 ساعت تمرین کردم و کامل راحت شدم.

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ
۱۳۹۶/۷/۲۸ ۲۳:۴۹:۰۳
(ویرایش)

و البته همه این حرفها مقدمه بود که بگم:

anim2-4d564ad6anim2-thanks من بانو شدمممممم   anim2-thumbsupsmileyanimanim2-a2d3

۱۳۹۶/۷/۲۹ ۰۰:۰۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۷ ۱۶:۳۷:۵۸
(ویرایش)

وااااای مبااااارکههههههه

چقدر خوبvalentine

anim2-smiliess8gift

خدایااا کمکم کن 😢
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۰۰:۳۰:۰۶
(ویرایش)

من بعد از یک سال و یک ماه بانو شدمanim2-a2d3. انگار یه بار سنگین رو از رو دوشم برداشتن. هنوز باورم نمیشه.

از آخر مرداد تو این سایت عضو شدم و تمریناتم رو با راهنمایی های سودا جون شروع کردم. 

یک کم از اقدامم بگم. یک ربع با آخرین دیلاتورم تمرین کردم و احساس کردم که دیگه کاملا بدنم آماده است. با پوزیشن زن رو و البته ژل لوبریکانت بدون هیچ دردی در عرض 5، 6 ثانیه راحت تا ته رفت داخل. اصلا باورم نمیشد همش نگاه میکردم ببینم داخل هست یا اشتباه میکنم. راحت هم عقب جلو شد. تو اون لحظه از ته دلم واسه همه دوستانی که این مشکل رو دارن دعا کردم که همگی خیلی زود بانو بشن و کلی دعای خیر به خانم خیابانی عزیز، سودای مهربونم و ماه پیشونی جون کردم. کاری از دستم بر نمیاد بابت تشکر و جبران این لطف و محبت بی اندازه تون جز اینکه همیشه به یادتون و دعاگویتان باشم. 

ماه پیشونی جونممممم شماره ام رو می خوامanim2-25r30wi. آخ جووون من هم شماره دار میشم. ایشالا بزودی قسمت همه دوستان در حال تمرین بشهlove.

۱۳۹۶/۷/۲۹ ۰۰:۳۳:۱۱
(ویرایش)

مرسی عزیزه دلم. ایشالا بزودی بانو شدن شما رو تبریک بگیمanim2-40

۱۳۹۶/۷/۲۹ ۰۲:۲۴:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳۱ ۱۶:۱۹:۴۷
(ویرایش)

سلام سودا جون. worryچند وقته من نیستم بهتون گفته بودم میرم مسافرت یکی دو تا از دیلاتورا مو میبرم. الان اتفاقی برای مادرم افتاده ار همون موقه من خونه مادرمم و سرم شلوغه. خیلی ناراحتم. وقفه افتاده بین تمرینام. یه هفته ام که پریود بودم. البته هنوز تموم نشده پریودم. ولی خب اینکه وقفه افتاده خیلی ناراحتم کرده هنوز مشکل مادر کامل حل نشده مشکل جسمیه و نمیتونم تنهاش بزارم. چه کنم خیلی ناراحتم cry

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران