تعداد بازدید : 529245
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۱۴:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۸ ۱۰:۳۸:۲۴
(ویرایش)

آوا جان بدترین سایز،سایز 10 هستش که من حدود سه هفته روش موندم . هر بار راحت میشدم روز بعد انگار اولین بار بود اصلا نا امید نشو فقط تکرار کن تا ردش کنی.

رویای شما تاریخ انقضا ندارد
نفسی عمیق بکش،
و دوباره تلاش کن
۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۷:۱۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

آنالی 

خیلی خوبه . عالی. ممنون بابت اینکه تجربیاتت رو در اختیار بچه ها میذاری. 

Goli khanoom

عزیزم نگران نباش. باید زودتر این مشکل واژینیسموس رو شکست بدی.به خودت تلقین نکن که از رابطه بدت میاد. به خودت برس آرایش کن . موزیک گوش بده و از زمانی که با همسرت هستی لذت ببر.  همسرت رضایت به تمرین داره? اگر آره شروع کن.

بهاره انا

خوش اومدی به انجمن. عزیزم صفحه اول رو کامل بخون. اصول تمرین رو کامل توضیح داده.

همسرت رو در جریان تمرینات قرار بده حتما. چون پرده کم کم کنار میره و باید بدونه.

معاینه نوع پرده رفتی? اگر نه در اولین فرصت برو و بگو نوع پرده ات رو بگن.

بعدشم با کگل و وارسی شروع کن به تمرین.

آوا2314

ناامیدی نداریممم اینجا.

پیش میاد عزیزم. واژنه دیگه یه وقتهایی حساس میشه. پریودیت هم نزدیکه. عجله نکن و با سایزهای پایین فعلا تمرین کن. سایز 9 و 10 خیلی بدقلقه و طول میکشه باهاشون راحت بشی. سایزهات رو نیم سانت نیم سانت اضافه کن. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۷:۲۶:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۱۵:۱۳:۵۶
(ویرایش)

آنالی عزیز و سودای عزیز 

خیلی ممنونم از راهنمایی تون 

مرسی که انقدر امید میدید flower

به توکل نام اعظمت
۱۳۹۶/۷/۲۴ ۲۰:۱۵:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۲ ۱۷:۰۵:۴۲
(ویرایش)

ممنون بابت ارسال عکس دوست عزیزم. من تمریناتم رو با سایز 9 شروع کردم البته خوب که اندازه گرفتم ابتداش 8 و وسطش 9 ایناست چند روزه باهاش تمرین میکنم اولش یکم در حد ی فشار اذیتم میکنه بعد عالی عالی میشه به نظرتون سایز تغییر بدم یا نه؟

۱۳۹۶/۷/۲۴ ۲۳:۱۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ ۲۱:۱۰:۳۲
(ویرایش)

سلام به همه دوستان.

منم واژینسم دارم، یک سال از ازدواجمون میگذره، هرچند همون اولای ازدواجمون پرده برداشته شد با درد زیاد. و حتی یه سقط تقریبا سه ماه رو هم داشتم اما هنوز نتونستیم دخول رو داشته باشیم. الان دو روزه ک تمرین کگل و دیلاتور ۴ سانت رو شروع کردم. انگشت اشاره خودمم کامل وارد واژنم کرد. باورم نمیشد. امیدوارم همگی بتونیم ب هدفی ک داریم برسیم...

پرنده ی آبی در خانه ی توست....
۱۳۹۶/۷/۲۵ ۰۰:۰۸:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۵ ۲۳:۲۷:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان خوبم انشالله کسایی که مشکل واژینیسم دارن خیلی زود مشکلشون حل بشه و بانووو بشن 

موفق باشید

۱۳۹۶/۷/۲۵ ۰۰:۱۴:۵۱
(ویرایش)

سلام سوداعزیز و ماه پیشونی عزیزم

خدا قوت و خسته نباشین 

من همون بهاره بانوی(437)هستم که توی اینماه نمیدونم چرا چند بار از سایت حذف شدم و هر بار با سختی تونستم با نام جدید (مرغ دریایی _آسمانخراش_و الانم پری دریای)عضو بشمanim2-25r30wi​نمیدونم علتش چیه ایراد از سایته یا.... ولی فقط داره حال میگیره  دیگه اعصابم خورد شده😜😜😜😜  

اومدم خداحافظی 

انشالله هرچی آرزو دارین خدا براتون برآورده کنه 

واقعا شما با راهنمایی بچه های واژینیسموسی لطف بزرگی در حقشون میکنین مرسی

خدانگهدار

۱۳۹۶/۷/۲۵ ۰۰:۱۷:۱۸
۱۳۹۶/۷/۲۵ ۰۸:۱۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ ۱۲:۴۹:۴۶
(ویرایش)

سلام سودا جان

مرسی عشقم بابت ارسال لینک عکس ها

فقط طول ها رو نزده چند سانت باشه بنظرت اوکی شدم با 5 برم رو 6.5 امشب ؟ دیشب مهمون داشتم نتونستم تمرین کنم funny

من دوره 5 سانتو انقد لیز کرده بودمو کوچیک بود هی عقب جلو میکردم دیدم نخش باز شد حین تمرین

به لطف الهی موفق شدم
خدایا ممنونم ازت
۱۳۹۶/۷/۲۵ ۰۹:۲۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۳ ۱۶:۰۵:۲۴
(ویرایش)

سلام ممنون بله همرو خوندم وپرده دکتر گفت حلقوی هست و بهم گفت اگه بخام میتونه برام جراحی کنه و مسیرو بازتر کنه وارسی و کگل هم انجام دادم  اونسبت به قبل بهترشدم اما بازهم ازینکه چیزی واردوازنم شه وحشت دارم و ازینکه خودم پردمو با دیلاتورپاره کنم خیلی میترسم ولین دیلاتوری که میشه واردکردباوجود اینکه پرده دارم میخاستم ببینم دور چندسانت هست

ااميد دارم
۱۳۹۶/۷/۲۵ ۱۰:۳۴:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام به همگی. روزتون پر از اتفاقای قشنگanim2-painting

آوا2314

خواهش می کنم . موفقیت شما آرزوی ماست. ان شاا... بزودی این سایز رو شکستش میدی.uphand

amour

آفرین خیلی خوبه. اگه موقع ورود دیلاتور هست اشکالی نداره. باهاش راحتی برو سایز بعدی. ابتدا 9 انتها 10. موفق باشی عشقم.

بهار

خوش اومدی عزیزم. آفرین خیلی خوبه. ان شاا... بزودی موفق میشی گلم.

پری رویایی

عزیزم مشکل چیه که از سایت خارج میشی. رمزت رو اشتباه نمی زنی؟ منم اوایل همین طوری بود هرچقدر رمز میزدم منو نمیشناخت ولی یکبار زدم فراموشی رمز و سایت یه رمز جدید به ایمیلم فرستاد درست شد دیگه. بیشتر بررسی کن و بمون تو انجمن پیشمون.

behi

خواهش می کنم عزیزم. طول دیلاتور که همون 10 سانت خوبه. بعدشم تمرینات باید مداوم و مستمر باشه . شده نیم ساعت ولی هر روز. اگه با دور 5 سانت راحتی برو دور 6 سانت. موفق باشی گلم.

بهاره انا

خوبه پس مشکلی نیست. اگر همسرت هم راضی هست شروع کن با دیلاتور دور 5 سانت. 

اصلا اصلا اصلا نگران پرده نباش چون متوجه نمی شی کی کنار میره . کم کم در حین تمرین آسیب میبینه و شاید اصلا خونی هم نبینی. هیچ دردی هم برای کنار رفتنش نخواهی داشت. 

موقع تمرین حواست رو پرت کن با دیدن فیلم و ... و سعی کن واردش کنی. موفق باشی عزیزم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲۵ ۱۱:۱۶:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ ۱۹:۲۰:۲۵
(ویرایش)

ممنون عزیزان بابت راهنماییتون.اینجا تنها جاییه که میشه حرف زد در این مورد.انشالله همه نتیجه بگیریم

خدایا بخاطر همه چی شکر
۱۳۹۶/۷/۲۵ ۱۱:۴۰:۳۶
(ویرایش)

عه من با دیلاتور دور 5 به طول 5 سانت تمرین کردمshysmile سایز دستکش 7.5 هست ولی انگشت کوچیکه بیشتر از این جواب نداد پرش کنم با پنبه!!!

از انگست های دیگش استفاده کنم ؟ یا اونارو بزارم برای سایز 7 به بعد ؟ آخه کوچیکه خیلی کوچیکه طولشم کمه anim2-21

به لطف الهی موفق شدم
خدایا ممنونم ازت
۱۳۹۶/۷/۲۵ ۱۱:۴۴:۰۲
(ویرایش)

گلی خانوم عزیزم ناراحت نباش نفرات بعدی خودمونیم ایشالا victoryanim2-40

به لطف الهی موفق شدم
خدایا ممنونم ازت
۱۳۹۶/۷/۲۵ ۱۴:۵۸:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۶ ۱۴:۰۱:۳۶
(ویرایش)

سلام سودا و سلما جان

من دو ماه پیش تو انجمن اومدم و یه چند روزیم تمرین کردم اما بعد چون هنگام تمرین خیلی روحیه بدی داشتم ول کردم هفته پیش حضوری پیش خانم خیابانی رفتم اما باز هم فراریم از تمرین .

نمیدونم چرا روحیم به هم میریزه از طرفی هم سنم داره بالا میره و میترسم برای بچه دار شدن ۳۳ سالمه الان

خیلی نا امیدم خیلی روزی نیست که گریه نکنم

میشه راهنماییم کنی که چطور یه برنامه منظم تمرین داشته باشم

ممنونم

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031