تعداد بازدید : 528664
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۲۰:۳۳:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

پارمین

چندبار تونستی رابطه کامل داشته باشی ? دفعات قبل سوزش و درد داشتی? سوزشت میتونه مال انقباض باشه. تو که تونستی بانو بشی فقط باید رابطه هاتون رو بیشتر کنین و سعی کنی با کگل قدرت عضلات اطراف واژنت رو بالا ببری تا موقع رابطه با نفس عمیق و کگل خودت رو شل کنی. اگر منقبض بودی همچنان میتونی با دیلاتور تمرین کنی.

یه دلیل دیگه سوزش میتونه عفونت باشه. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۳۰ ۰۳:۵۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۰ ۰۴:۵۱:۳۹
(ویرایش)

سلام دوستان وقتتون بخیر 

ممنون از راهنمایی و دلگرمی همتون 

بحمدا.. بواسطه کمکا و مشاوره خوب سایت ؛موفق شدم بعد از دخول درد ناک با انجام تمرین کگل و دیلاتورو هر بار با غلبه ب ترس و استرس و انجام پوزیشن زن رو ؛رابطه کامل و موفق آمیزی داشته باشم 

۱۳۹۶/۷/۳۰ ۰۶:۴۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلاااام به همه

تبریک میگم به بانوهای جدید anim2-4d564ad6

امیدوارم همیشه شاد باشید و خوشبخت

آرزو میکنم تک تک کسایی که تحت درمان هستن به زودی خبر بانو شدن شون رو بشنویم .

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۶/۷/۳۰ ۱۲:۴۹:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۱۵:۱۳:۵۶
(ویرایش)

سلااااااام خانم دکتر عزیییز 

واقعا اگه شما نبودین من نمیتونستم این لحظه های خوبو تجربه کنم، از همون باری که پیشتون اومدم تا الان که درمان شدم 

از خدا میخوام بهترین اجرها رو بهتون بده همیشه

شما واسطه ی گرم شدن و حتی نجات زندگي های زیادی شدین به لطف خدا 

تا عمر دارم براتون دعا میکنم 

ان شالله بهترین خیرها تو دنیا و آخرت نصیبتون بشه فرشته ی زمینیflower

به توکل نام اعظمت
۱۳۹۶/۷/۳۰ ۱۳:۴۲:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲ ۰۷:۴۴:۵۹
(ویرایش)

سلااام دووستاى گلم 

من چند وقتى نتونستم بيام اينجا، ببخشيد 

ولى منم بااااانو شدم همين چند شب پيش 

وااااااقعااااا دعاتوووون ميكنم، همسرم ازم تشكر كرد گفت اگه تلاشاى تو نبود بازم ما نميتونستيم، و منم ميخوام از سما تشكر كنم چون اگر شماها نبودين من اصصصصلاااا نميتونستممممم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️❤️

براى همه ى دوستان در حال تمريين دعا ميكنمممم و بهتون اطمينان ميدم كه بانو شدنتون نزديكِ 🌸🌸🌸

از تك تكتون ممنووونممممم خييييلى زياااااادددددد❤❤

خانوم دكتر عزيييز و مهربووون، سودا جون و ماه پيشونى جون تشكرررر ويژه ى ويژه ❤❤❤❤❤❤❤❤

۱۳۹۶/۷/۳۰ ۱۴:۲۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۲ ۱۷:۰۵:۴۲
(ویرایش)

تبریک ویژه به همه تازه بانوان عزیز گروه. منم بعد از چند روز پزیودی بالخره میخوام ادامه تمرینات رو انجام بدم مطمنم که میتونم چون خیلی ها بدتر از من تونستن.ممنونم واقعا. ببخشید اگه کم پیام میذارم و از روند تمریناتم کم گزارش میدم...

۱۳۹۶/۷/۳۰ ۱۹:۰۴:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲ ۰۳:۲۱:۵۳
(ویرایش)

خیلیییی ممنونم آوا بانوی عزیزم. من هم به شما تبریکککککک میگم. 

آره واقعا حس شیرین و خوبیه. من که هر لحظه یادم می افته مشکلم حل شده خدا رو شکر میکنم. ایشالا این حس قشنگ بزودی قسمت همه دوستان در حال تمرین بشه.

امیدوارم روزهای هرچه بهتر در انتظار شما و همسر باشه.

خانم خیابانی عزیز و مهربون ممنون از پیام تبریکتون. واقعا که به قول یکی از دوستان انجمن در یک کلام فرشته اید. شما باعث شدین زندگی مشترک به کام ما و همسرهامون شیرین بشه. ایشالا همیشه تن سالم و زندگی شاد و خوبی داشته باشین و ما بچه های انجمن همیشه به یادتون هستیم

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ
۱۳۹۶/۷/۳۰ ۱۹:۱۷:۴۷
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی عزیز و مهربون خداقوت و ممنون بابت همه چیflower

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۳۰ ۱۹:۲۲:۱۳
(ویرایش)

به به دو تا بانو دیگه داریم

anim2-thanksanim2-thumbsupsmileyanimanim2-thanks

شب بیدار و هدی 

بهتون خیلی خیلی تبریک میگم و براتون آرزوی شادی و خوشبختی میکنم. 

ممنون که میاین و تو انجمن اعلام میکنین. اینطوری باعث انگیزه بچه های در حال تمرین و خوشحالی هممون میشین.

anim2-painting

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۳۰ ۱۹:۲۳:۴۳
(ویرایش)

Amour

پرقدرت ادامه بده. حتما میتونی موفق بشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۳۰ ۲۰:۳۰:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۹ ۰۹:۵۶:۵۵
(ویرایش)

سلام دوستان 

با 6/5 هم تونستم ارتباط برقرار کنم !!!! blink

میرم سایز بعدی ان شالله 

ممنونم ماه پیشونی عزیز ؛ یه کم که می خوام عجله کنم یاد حرفت می افتم valentine

۱۳۹۶/۷/۳۰ ۲۱:۱۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ۱۴:۳۵:۴۹
(ویرایش)

سلام سلام 

تبریک به همه کسایی که بانو شدن، خوش به حالتون

سودا جان

من این هفته پریود بودم و تمرین نداشتم تا همین امشب با سایز 6.5 تمرین کردم، وای خیلی درد داشت مخصوصن اولش. بار اول که خاستم دربیارم دوبازه داخل کنم انگار واژنم کشیده شد بیرون سوزش شدید، اما کم کم بهتر شد. اما باز نه خوبه خوب.. بعد رفتم یه سایز بالاتر اونم اولش یه کم اذیت کرد تا بره داخل اما بعدش که رفت اوکی بود، اما اخراش باز سوزش داشتم. 

فقط یه سوال باید تمرین رو یک ساعت پشت سر هم انجام داد یا میشه تو طول روز دو تا نیم ساعت تقسیم کرد?

۱۳۹۶/۸/۱ ۱۰:۵۴:۳۲
(ویرایش)

آیه زهرا

خیلی خوب و عالی. آفرین با صبوری پیش بری بزودی موفق میشی.

مونا

عزیزم تا با یک سایز کامل راحت نشدی نرو سایز بالاتر. اینجوری به مشکل میخوری و روی یه سایز استپ میکنی. الان با 6.5 انقدری تمرین کن تا بدون درد و سوزش بتونی عقب و جلوش کنی. نیاز نیست یک ساعت پشت هم تمرین داشته باشی تو طول روز دو نوبت هم تمرین کنی عالیه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۸/۱ ۱۲:۲۲:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۵ ۱۱:۳۰:۱۳
(ویرایش)

سلام سودا جان من تقریبا یه ماه پیش اینجا پیام دادم،من چون شاغلم وقتم خیلی کمه برای اینکار و چون تازه هم ازدواج کردم خیلی پیگیر نبودم، ولی تقریبا کگل رو انجام میدم فقط نمیدونم درست انجام میدم یا نه، تا حالا دو سه بار اقدام کردیم نشده من نمیترسم بنظر خودمم شل میگیرم ولی همون سر واژنم احساس میکنم خیلی خیلی کوچیکه که اصلا یه ذره هم نمیره داخل فقط من یه انگشتمو تونستم داخل کنم، بنظرتون شروع کنم با دیلاتور؟در مورد کگل هم ممنون میشم راهنمایی کنین، من هر چی مطلب در مورد کگل بوده رو خوندم ولی هنوزم نمیدونم درست انجام میدم یا نه (اگر یادتون رفته من 40 روزه ازدواج کردم ودکترهم رفتم گفت همه چی طبیعه دوبارم سعی کردیم با فشار و زور وارد بشه که پرده م پاره شد البته نه من نه همسرم نفهمیدیم چقدر داخل شده ولی دردش فوق العاده وحشتناک بود و دو قطره خون اومد دکتر هم گفت پاره شده، بهم قرص ارام بخش و لیدوکایین تجویز کرد ولی من خودم احساس میکنم تا زمانی که اونجارو نتونم باز کنم این چیزا فایده نداره

۱۳۹۶/۸/۱ ۱۴:۵۱:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۸ ۱۱:۴۶:۵۷
(ویرایش)

سلام به همگی..

امروز تمرینم و شرو کردم.. با دیلاتوری که بالاش 7 و اخرش7ونیم.. خیلی راحت بودم.. البته اولش خیلی سخت و ناامید کننده بود..

راستی یه سوال.. منی که الان کلا پرده امو ورداشتم ممکنه زودتر به نتیجه برسم؟؟

من میخوام
پس میتونم
چون خدا با منه
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031