تعداد بازدید : 529218
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۷/۲۵ ۱۵:۱۴:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۶ ۱۴:۰۱:۳۶
(ویرایش)

سلام 

میشه منم راهنمایی کنید که تمرینامو چطور انجام بدم

۱۳۹۶/۷/۲۵ ۱۹:۵۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۱۴:۲۷:۴۸
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی جون و سودا جون. امروز سومین روزیه ک بعد پریودم تمرین میکنم با سایز انتها 11. 

امروز دوازدهمین روزیه ک با این سایز تمرین میکنم. ولی واژن جون گیرکرده رو این  سایز😖 ولی میدونم ک شکستش میدم. فقط 5 روز دیگه مونده به سومین سالگرد ازدواجمcry برام دعا کنید لطفا.

دوست داشتم ک زودتر به نتیجه میرسیدم و با خیال راحت میرفتم سراغ بارداری. ولی هنوزم امیدوارم و حتما حتما موفق میشم.

لطفا راهنماییم کنید دیگه چکارکنم ک زودتر به نتیجه برسم. البته دوبار با همسرم تمرین کردیم طبق توصیه خانم خیابانی ( یعنی با آلت) فقط تا ختنه گاهی داخل رفت و بعدش من سوزش داشتم و انگار بازم اون دیوار خیالی رو برا خودم ساختم.لطفا راهنماییم کنید

من میتونم.هر لحظه معجزه ها رخ میدهد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ ۲۱:۲۶:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۳ ۱۶:۰۵:۲۴
(ویرایش)

اخجونننننننن بالاخره تونستم سایز دور4 رو وارد کنم اصلا وارد نمیشد هرکاری کردم به محض اینکه حواسمو به فیلم پرت کردم دیدم سرخورد رفت پایین ولی فقط درحد سه چهار سانت داخل بود ترسیدم کشیدم بیرون الان که پیامای دوستان رومیبینم میگن اصل کاری سایز ده هست که دیگه توش گیر میکنیم و من تازه 4 روواردکردم یعنی هنوزم امکانش هست نتونمbad

ااميد دارم
۱۳۹۶/۷/۲۵ ۲۱:۳۸:۴۶
(ویرایش)

من فکرمیکردم سخترین مرحلرو پشت سرگزاشتم  hard یکسوال داشتم اینکه طول دیلاتورم فقط 5سانته اشکالی نداره؟ چجوری درازتر درست کنم

ااميد دارم
۱۳۹۶/۷/۲۵ ۲۳:۴۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

بهااااااره

نرو پیشمون بمون، یهو دلم گرفت اومدی خداحافظی کردی .... حداقل یهو نرو به اینجا سر بزنsad

سودااااا

دوستت دارم ، واقعا خدا قووووووووتanim2-28

Behi

اره میتونی از انگشت کنار انگشت کوچیکه استفاده کنی، اینجوری طول دیلاتورتم یکم بیشتر میشهanim2-a2d3

ممول

سلااااام، خوش اومدی، چه اسم دوست داشتنی ای داری. بیین اولین قدم اینه که برای خودت اهمیت این تمرین و مشخص کنی، زندگیت، عشقت، ارامش خودت و همسرت، فرزند، یه عمر ارامش تو رابطه، داشتن روزا و لحظه های خوب و ... همه اینا عواملین که بهت انگیزه میدن،بعدم بیا اینجا به ما گزارش بده ،تمرینتو بگو، حال خوبت ،حال گرفته ات هرچی، با دیلاتور دور پنج سانت شروع کن و اگر جایی دیدی حالت بهم ریخت یه اهنگ قشنگ بذار،یا گوشی‌دستت بگیر، کامنتارو بخون، خاطرات و بخون و مجدد شروع کن anim2-thumbsupsmileyanim

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۷/۲۶ ۰۰:۰۱:۵۶
(ویرایش)

گلی جون طلا

دیروز داشتم بهت فکر میکردم، دیدم چرا کم پیدایی​anim2-New-6 شایدم من کم پیدامanim2-21 تا یازده اومدی یعنی نزدیک بانو شدنی، تو میتونی، پر قدرت پیش برو شکستش بده.. بانو میشی من میدونم، خیلی وقته بانو اعلام نکردم، با روحیه پیش برو،کگل مرتب، نشستن تو اب گرم، پرت کردن حواس ، فکر به بانو شدن و تصورش ،همش بهت کمک میکنه anim2-a2d3

بهاره انا

اصل کاری تو‌مرحله تو ،همون دیلاتور دور چهارسانته که وارد کردی، درسته ترسیدی زود کشیدی بیرون ولی بازم شجاع بودی، دیدی هیچی نشد؟ اون تو خبری نیست، نترس،بازم با دیلاتور چهار سانت تمرین کن ، مهمترین قدم و داری برمیداری. من میگم خیلی امکانش هست بتونی، اگر مستمر با پشتکار تمرین‌ کنی. طول بیشتر به مرور با بالا رفتن دور دیلاتورا و تغییر انگشت دستکش به دست میاد anim2-ad54ad

۱۳۹۶/۷/۲۶ ۰۰:۵۵:۰۰
(ویرایش)

مرسی ماه پیشونی جون فقط من وقتی دراز میکشم استرس میگیرم امروز به حالت نشسته رو دو پا وارد کردم اشکالی که نداره به این روش؟

ااميد دارم
۱۳۹۶/۷/۲۶ ۰۸:۱۱:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ ۱۲:۴۹:۴۶
(ویرایش)

سلااااااااااااااام

من اومدم با خبرهای خوب anim2-4d564ad6

مرسی از سودا جون و ماه پیشونی عزیزflower

دیروز به مدت 1 ساعت و نیم تمرین کردم با حضور همسری.. اول همون سایز قبلی وارد نمیشد کلی تلاش کردم احساس میکنم سره ورودی واژنم یکم گوشتیه کلی چرخوندم و اینور و اونور لیز کردم تا سایز 5 البته دیشب فهمیدم 4 بوده رو وارد کردم کلی نگه داشتمو کگل زدم .

بعدش عصری سایز 6 رو ساخته بودم گفتم اینو چجوری رد کنم من آخه !!!!!؟؟؟ خیلی زور زدم چرخودم هول دادم خداروصد هزار بار شکر نوکش حس کردم یه کوچولو تو رفت منم بقیشم سر دادم رفت تو بطول 10 سانتی متر...anim2-a2d3 خدارورشکر خیلی امیدوار شدم 4 بار داخل کردم طی پارت های مختلف و کگل زدم و کلی نگه داشتم احساس میکردم دیواره واژنم فیکس همین دوره 6 سانتهanim2-21 چون معلوم بود به جدارش چسبیده وقتی عقب جلو میکردم خلاضه همسرمم دید و امیدوار شد و نگران گفت به پردت آسیبی نزنی ( هنوزم گیره اونه ) گفتم نه ببین خونی نیومدهخ داروشکر تا ته کردم و یذره خون هم نیومد ولی احساس میکردم دیگه جای خالی ای نداره اون داخل

بچه ها اصلا نگران نباشید فکر نمیکنم از من لوس و نازنازی تر هم باشه منیکه دکتر میرفتم برای معاینه بهم میگفت بیچاره مامایی که تو بری پیشش زایمان بس که لوسم

سودا جان همسرم لحظه شماری میکنه بنظرت در حین تمرین میتونم باآلت واقعی برم تمرین زن رو ؟ یه مقدار هل بدم حداقل سرش بره داخل؟ یا زوده ؟ نزدیک پریودمم هست حدود6 روز دیگه .

مرسی از راهنمییتون anim2-40anim2-thanks

به لطف الهی موفق شدم
خدایا ممنونم ازت
۱۳۹۶/۷/۲۶ ۱۰:۲۴:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۰:۳۴:۰۷
(ویرایش)

سلام به همه anim2-thanks

خسته نباشید به دوستانی که راهنمایی میکنن و خداقوت به عزیزانی که درحال تمرینن.anim2-bunnyearsmiley

اومدم یه سر بزنم نگید بیمعرفت درمان که شد دیگه حالی ازمون نمیپرسهshysmileمن همیشه دعاگوی همتون هستم.مرسی واسه کمک و راهنمایی خواهرانتونlove

امیدوارم همه به زودی درمان بشن kiss

من میتوووونم
۱۳۹۶/۷/۲۶ ۱۳:۵۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۶ ۱۴:۰۱:۳۶
(ویرایش)

سلام عزیزم ممنونم از جواب پر امیدت 

حتما دست بکار میشم دوباره و از فردا گزارش میدم بت عزیزم 

خیلی ممنونم برای وقتی که برای من و امثال من میزارین

۱۳۹۶/۷/۲۶ ۱۴:۵۹:۵۲
(ویرایش)

بهاره انا

نه دیگه این میشه زن رو، قرار نیست کلا دراز بکشی نیمه نشسته، پاها خم هم یجوره، افرین که داری پیش میری​anim2-a2d3

behi

افرییییییین، پیشرفتت خیلی خوبه، هم سایز هم طولت خیلی خوبه، فقط ابنکه‌سعی کن با زور فشار ندی که واژنت حساس نشه، بعدم اینکه پیش هوسرت تمرین کردی عالی بوده، و یه نکنه خیلیییییی مهم، اینکه الان نری با الت تمرین کنی، چون زوده، بعد اگر نشه ضد حال میخوری واسه بقیه تمریناتت دلسرد میشیsmile

۱۳۹۶/۷/۲۶ ۱۵:۰۵:۵۴
(ویرایش)

محبوب

چه خوب کردی اومدی و بهمون سر زدی، ان شالله زندگیت بر وفق مرادت باشهanim2-40

ممول 

خوااااهش میشه، منتظر گزااارشاتت هستم زیاااااادanim2-ad54ad

۱۳۹۶/۷/۲۶ ۱۶:۱۱:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ ۱۲:۴۹:۴۶
(ویرایش)

باشه ماه پیشنونی جان ممنونم

نمیدونم کی برم برای سایز 7 ؟

مشکلم فقط ورودشه حالا هر سایزی یذره باید وقت بزارم تا داخل بره بعد اوکی میشم

به لطف الهی موفق شدم
خدایا ممنونم ازت
۱۳۹۶/۷/۲۶ ۱۶:۵۸:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام عشقولیا خدا قوت به همگی anim2-bunnyearsmiley

ماه پیشونی جون عاشقتم خداقوتanim2-40

behi

عزیزم خیلی خوبه که تونستی این سایز رو وارد کنی. اگر موقع ورود چند دقیقه طول میکشه اشکالی نداره مال اینه که تحریک نیستی. کامل با 6 راحت عقب و جلو میشه برو سایز 7. 

فقط عزیزم اگر همسرت راضی باشه به تمرین. همون طور که ماه پیشونی گفت به بچه ها میگیم با همسرشون تمرین نکنن تا اگر یک وقتی وارد نشد دلسرد نشن. اما اگر میبینی که میتونی با آلت هم تمرین کنی بد نیست شاید موفق به دخول شدی. مثلا قبلش با دیلاتور تمرین کن و بعدش بلافاصله با آلت. البته شاید تا چند سانت وارد بشه ولی به مرور بیشتر و بیشتر میشه. بازم به روحیات خودت بستگی داره.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲۶ ۱۷:۰۴:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۹ ۰۹:۵۶:۵۵
(ویرایش)

سلام دوستان 

بالاخره تمریناتم رو شروع کردم .... 

تمرین کگل رو انجام دادم 

و تمرین با دیلاتور سایز 5

با سایز 5 که راحت بودم خداروشکر ...وقتی کگل رو انجام میدادم راحتتر بود ... والبته برامون جالب بود که کگل رحم رو مکنده میکنه !!

فقط یه سوال ما حواسمون نبود که سایز دستکش باید یا 6/5باشه یا 8/5... سایز 7/5 خریدیم از نوع پودری 

مشکل ایجاد نمی کنه ؟

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران