تعداد بازدید : 529219
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۰۹:۰۷:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

هورااا هورااا هوراااا  بانووووووووو داریمممممممممم

anim2-thanksanim2-thumbsupsmileyanimanim2-thanks

پرتو امید خیلی خیلی بهت تبریک می گم. چه خبرهای خوبی دیروز و امروز. 

عزیزم برات آرزوی خوشبختی و شادکامی دارم.

anim2-painting

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۰۹:۰۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۴ ۱۲:۱۳:۴۴
(ویرایش)

سلام.

من یه مدت پریود بودم قبل از پریود تا سایز ۹/۵ ،۱۰ تمرین داشتم که باهاش راحت بودم بعد از پریود با اصرار همسرم دوباره اقدام داشتیم که تا نصف رفت داخل البته دیواره واژنم یه سوزشو دردایی داشت که میشدتحمل کرد و بعدشم خوب شد شاید بخاطر پریود بوده الان تا سایز ۱۱و۱۲ رو امروز میخوام تمرین کنم انشاءالله اینم بتونم باهاش راحت باشم فقط طول دیالاتور مهمه؟چقد باید باشه ؟طول دیالاتورای من ۷یا۸ سانته باید بزرگتر باشه ؟

۱۳۹۶/۷/۲۹ ۰۹:۱۴:۱۱
(ویرایش)

آوا2314

خیلی خوبه عزیزم. همین طوری یکی دوبار ادامه بده بعدش دیلاتور رو بذار کنار.

مائده 96

لینکش رو برات میذارم. از اینجا می تونی فایلشو دانلود کنی.

فایل رو به این آدرس آپلود کردم.

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

آذر9

اشکالی نداره . این تمرینات لازمه که مستمر و هر روزه باشه وگرنه فایده نداره و عقب گرد داره. هر وقت دیدی شرایطش مهیا هست شروع کن دوباره.

اگر موقعیت تمرین نداری فعلا کگل کن فقط. هر موقع برگشتی خونه دوباره شروع کن. اما اگر پیش مادرت میتونی روزی شده نیم ساعت تمرین کنی انجامش بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۰۹:۱۷:۲۷
(ویرایش)

ziba97

ادامه تمرینات رو انجام بده و با این سایزها هم راحت شو . خیلی خوبه با همسرت هم تمرین داری. بزودی می تونی کامل اقدام داشته باشی. طولش 8 تا 10 سانت خوبه. موفق باشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۰۹:۴۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ ۱۲:۴۹:۴۶
(ویرایش)

سلام من تمرین نداشتم این چند روز یعنی اخرین تمرینم همونطور که گفتم سایز 6 بود روز سه شنبه جمعه هم اقدام کردیم و نشد و همسرم کلی کلافه است چیکار کنم ای خدا نزدیک پریودمم هست cry دیروز اقدام کردیم حدود 1 ساعت شایدم کمتر وقت گذاشتیم زن رو خواستم داخل کنم رد نشد که نشد زن زیر هم تا میاد فشار وارد کنه باز خودمو جمع و سفت میکنم اصلا کگل نمیتون مبزنم تو اون لحظه ذهنمم بسته میشه رد نمیشه همش فکر میکنم قطر 11 الانه با درد رد شه و یذره فشار میاره خودم مانع میشم دارم دیووونه میشممممممم cry من با پوزیشن هنوز مشکل دارم با حالت زن رو به جالت دستشویی وار میشینم احساس میکنم عضلاتم بسته میشه اخه من دیلاتورم حالت خوابیده رو مبل میزنم اونجوری زن زیر خیلی فشار میاد به پاهام نهایت 2 دیقه بعد پا میشم از درد رون هام و فشاری که به پاهامو دستام میاد cry  احساس میکنم پوزیشنم با همسر خوب نیست نمیتونم باهاش زاویه 30 درجه خوب تنظیم کنم که رد شه cry تا یذره میخوام باهاش تمرین کنمو رد نمیشه هنوز ترس هم دارم از سایزش ...صدای همسری در میاد حق داره کلافه شده همکاراش میان تعریف میکنن هرشب برنامه دارن ما 60 روزه یه دخول ناقص هم نداشتیم چه برسه کامل خدایا کمکم کن cry

به لطف الهی موفق شدم
خدایا ممنونم ازت
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۰۹:۴۲:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ ۱۲:۴۹:۴۶
(ویرایش)

انقدر اعصابم خورده اشتباه تگ کردم برای ماه پیشونی میخواستم بزنم

خواهرانه کمکم کنید دوستان flower

به لطف الهی موفق شدم
خدایا ممنونم ازت
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۱۵:۳۴:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۸ ۱۱:۴۶:۵۷
(ویرایش)

سلام بچه ها.. الان یک ماهی هست تقریبا که عمل کردم و سپتوم و پرده ام به طور کلی برداشتم.. دکتر بهم گفت تا یه ماه نباید نزدیکی داشته باشی.. امروزکه تقریبا یه ماهی گذشته بود با شوهرم تلاش کردیم اما بازم نشد😢😢😢😢😢

خیلی بده . من تاحالا فکر میکردم اگه سپتوم ام و و حتی پرده امو کلا بر دارم ترسم میریزه.. اما اصلا این طور نشد.. در طول تمام مدت تلاشمون دستم و میذاشتم و مانع کار میشد.. در حالی که دکترم گفت الان هیچ مانعی نیست..

باید از فردا شرو کنم تمرینامو..

من میخوام
پس میتونم
چون خدا با منه
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۱۵:۴۳:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲ ۰۳:۲۱:۵۳
(ویرایش)

ممنون سوداجونمanim2-40. واقعا راهنمایی ها و حرفهای امیدبخش شما تو این مسیر همیشه کمک حال من بود. باز هم ممنون.

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۱۵:۴۵:۰۷
(ویرایش)

Behi

اشکالی نداره عزیزم. اگر روی روحیه خودت و همسرت تاثیر منفی داره فعلا اقدام نداشته باشید و فقط تمرینات رو با دیلاتور انجام بده تا سایز همسرت برسی. تمرینات مستمر باشه حتما. هر روز. کگل هم هر روز حتما.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۱۵:۴۷:۱۶
(ویرایش)

مریم بانو

عزیزم تمرینات رو شروع کن. خیلی زود نتیجه میگیری. ناامیدی ممنوع. 

با کگل شروع کن . روزی سه بار هربار 20 تا کوتاه 20 تا بلند.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۱۵:۴۸:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲ ۰۳:۲۱:۵۳
(ویرایش)

دیبای عزیز تو صفحات قبلی انجمن کلی دنبالت گشتم ببینم چه خبر که خبر خوش بانو شدنت رو دیدم. از ته دلم خوشحالم برات و صمیمانه تبریک میگم.  بهترین ها رو برات آرزو دارمanim2-thanks

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۱۵:۵۱:۰۵
(ویرایش)

پرتو امید خواهش می کنم. حاصل تلاش خودت بوده عزیزم 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۱۸:۲۸:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۱۵:۱۳:۵۶
(ویرایش)

پرتو امید جان خیلی خیلی تبریک میگم anim2-thanks

خیییییییلی حس خوبیه

ایشالا خوشبخت تر از همیشه بشی flower

به توکل نام اعظمت
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۱۸:۴۲:۰۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۲۷ ۱۳:۲۹:۲۲
(ویرایش)

سلام بچه ها....نیاز به کمک و راهنماییتون دارم...بی زحمت هرکی چیزی بلد بود یا تجربه داشت بهم بگه ممنون میشم..

من دوماهی میشه تقریبا ک ازدواج کردمو قبلا تو چتا بودم تا حدودی میدونستم واژینیسم دارم..شاید خفیف..ولی هست..

هربار تلاش کردیم از چندماه پیش نشد..بعد ازدواج خیلی جدی تلاش میکردیم ولی همش درد و سوزش بود...

تا اینکه با ژل و اینا تقریبا کامل رفت تو...با پوزیشنایی ک خونده بودم...خیلی خوشحال شدم گفتم اوکی مشکل حل شد...

ولی از چندروز پیش ک دخول داشتیم تا الان هربار رابطه داریم درد من بدتر میشه...سوزشم گاهی کمه گاهی زیاد...

و اینک من انقباضات هنگام رابطه رو قشنگ حس میکنم ک همه جوره دارم سفت میکنم..چرا نمیتونم راحت باشم اخه..

من چیکار کنم؟؟؟

همیشه برا چیزی که میخوای بجنگ...تلاشتو بکن...مطمن باش بهترینا رو خدا بهت میده
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۱۸:۴۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۲۷ ۱۳:۲۹:۲۲
(ویرایش)

سلام بچه ها....نیاز به کمک و راهنماییتون دارم...بی زحمت هرکی چیزی بلد بود یا تجربه داشت بهم بگه ممنون میشم..

من دوماهی میشه تقریبا ک ازدواج کردمو قبلا تو چتا بودم تا حدودی میدونستم واژینیسم دارم..شاید خفیف..ولی هست..

هربار تلاش کردیم از چندماه پیش نشد..بعد ازدواج خیلی جدی تلاش میکردیم ولی همش درد و سوزش بود...

تا اینکه با ژل و اینا تقریبا کامل رفت تو...با پوزیشنایی ک خونده بودم...خیلی خوشحال شدم گفتم اوکی مشکل حل شد...

ولی از چندروز پیش ک دخول داشتیم تا الان هربار رابطه داریم درد من بدتر میشه...سوزشم گاهی کمه گاهی زیاد...

و اینک من انقباضات هنگام رابطه رو قشنگ حس میکنم ک همه جوره دارم سفت میکنم..چرا نمیتونم راحت باشم اخه..

من چیکار کنم؟؟؟

همیشه برا چیزی که میخوای بجنگ...تلاشتو بکن...مطمن باش بهترینا رو خدا بهت میده
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران