تعداد بازدید : 529243
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۷/۲۲ ۱۰:۱۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۲ ۱۷:۰۵:۴۲
(ویرایش)

بچه ها من نمیدونم دیلاتورهام واقعا درست هستن یا نه کسی میتونه عکس واسم بفرسته؟

۱۳۹۶/۷/۲۲ ۱۰:۱۲:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ ۱۲:۴۹:۴۶
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی و سودا جان خوبین ؟ valentine

من دوباره اومدم با کلی ناراحتی ...cry دیروز ساعت ها تمرین کریدم اما دریغ از یه ابسیلن ورود.. حتی زن رو.. خودم فقط انگشت خودمو 1 بند فرو کردم مال همسر رو که تحمل نداشتم خیلی میترسم خیلی الان دقیق 40 روز از عروسیم میگذرهalmostcry ..همسرم دیروز کلافه شد به حدیی که نعوظش خوابید و موند چیکار کنه چندین بار تلاش کردیم خودمو از داخل سفت میکنم و حالت زن زیر هم نشد ..دردی حس میکنم در دهانه واژن اما عبور نکرد.. ای خدا چقدر لوسم من آخهfunny... دیروز همسرم میگفت تو همه چیزت خاصه این همه زن اینجورین من با هزار نفر حرف زدم همون شب دوم نهایتن زدن و خیلی لذت داره اصلا درد نداره تو حتی اجازه نمیدی من یه کوچولو رد شم ( خب منکه اجازه میدم دهانه واژنم اندازه یه انگشت کوچیک باز میشه من چه گناهی کردم خب  )... درصورتی که من خودمو شل کردمو کاملا پاهام باز بود ولی اون درک نمیکنه منو...cry بقدری که امروز کلا پاهام درد میکنه دیروز از درد و فشاری که به رونم وارد شده بود میلرزید خفن امروزم درد دارم تو کل جفت پاهام... قبلا ها یه انرژی ای داشتم یه امیدی، یه اعنماد به نفسی .. الان دیگه همونم ندارم ... کلافم بهونه گیر شدم تقی به توقی دعوامون میشه نمیدونم به خاطره اینه که سکس نداریم ؟! 

خلاصه بزور راضیش کردم با دیلاتور اما الان خودمم یه مقدار میترسم موفق نشم بکوبه تو سرم که دیدی نشد دیدی حالا پردتم آسیب زدی .. دیروز میگفت پردت آسیب میبینه نه نه من دوس دارم خودم اینکارو کنم نه اولین بار چیزه دیگه بره داخل کلی حرف زدم راضی شد تازه میگه در حضور من نه تنهایی میترسم ببینه چندششش شه و حال منو ببینه و نزاره دیگه انجام بدم ( حرفش یکیه بزور تغییر میده ) حالا امشب میخوام بسازم در حضورش .. با دور 5 سانت .( شیطونه  میگه تنهایی انجام بدم بدون اینکه بفهمه این چهل روز اگه اینکارو مخفیانه کرده بودم الان موفق میشدم هیچیم نمیزاشتم بفهمه .. اشتباه میکنم که بهش میگم چون مانع میشه و راهی دیگه هم نمونده).. چند تا سوال داشتم بعد از اینکه قوانین انجمن رو خوندم :

1. دستکشو با پنبه پر کنم سرشو گره بزنم با نخ بعد بشورمش یا نه ؟ با آب سرد یا گرم ؟ بعدش ژل لوبریکانت بزنم ؟

2.بعد تمرین کردم چیکارش کنم ؟ همونجوری بزارم توی نایلون ؟ برای استفاده مجدد چی ؟

3. اگه دیدم با فشار آروم و چرخوندن داخل نمیره چی ؟  بیشتر ادامه بدم ؟

4. ورود دیلاتور حالا با هر سایزی نیاز به غسل داره؟ اگه خون دیدم چطور ؟

ببخشید زیاد شد سپاس از همراهی و راهنماییتون flower

به لطف الهی موفق شدم
خدایا ممنونم ازت
۱۳۹۶/۷/۲۲ ۲۲:۱۱:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۳:۱۷:۳۰
(ویرایش)

بهی جان تو از ژل رایلو ژل یا بی حسی استفاده نکردی چیری؟

منم مشکلتو دارم

تازه ی زایلوژل گرفتم ولی هنوز نزدم

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۷/۲۲ ۲۳:۰۹:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۸ ۱۱:۴۸:۱۸
(ویرایش)

سلام بچه ها

من هنوز درمانم کامل نشده فقط تجربه م رو میگم. دکتر که تشخیص واژینیسموس داد بهم گفت قبل تمرین لیدوکایین بزن. حتی یه جلسه بهم گفت هر روز دوبار صبح و شب (یه بارش قبل تمرین باشه) لیدوکایین بزن به دهانه واژنت (همون بیرون و اطرافش، داخل نه).. خیلی کمک میکرد بهم اوایلش که تمرین میکردم.

الان از وقتی با این سایت آشنا شدم دیدم بچه ها بدون لیدو تمرین میکنن منم همیشه میترسیدم بدنم عادت کنه مجبور شم همیشه قبلش پماد بزنم دیگه ولش کردم و راحتم توی سایزای 9 به بعد. ولی اولای تمرین خوب بود

راستی من لیدوکاییین که میزدم همون موقع یه کم میسوخت اون ناحیه اما شاید 5 دقیقه مثلا.. به خاطر اینم بود که دیگه ولش کردم

۱۳۹۶/۷/۲۳ ۰۰:۰۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۳ ۱۹:۵۶:۴۰
(ویرایش)

سلام عزیزم 

اول اینکه باور کن  نزدیکی ترسی نداره این رو من که خودم سالها این مشکل واژینیسموس رو داشتم و امسال درمان شدم بهت میگه 

دوما وقتی دستکش انگشت کوچکش رو پر پنبه کردی و گره زدی قبل تمرین با آب گرم بشورش و خود واژنت رو هم قبل تمرین با آب گرم بشور و بعد تمرین با دیلاتور باز هم دیلاتور رو با آب گرم بشور و قشنگ خشکش کن و داخل کیسه فریزر بذار برا تمرین فردا 

البته بعد تمرین واژنت رو هم بشور تا عفونت نگیری

موقع تمرین کمی ژل به دیلاتورت بزن و خیلی آروم وارد واژنت کن موقع ورود دیلاتور اون رو کمی شیب دار به سمت مقعد وارد واژن کن و نفس عمیق بکش خیلی راحت وارد میشه واژن زن اندازه سر 1 بچه جا داره خیالت راحت 

این ترس ما باعث انقباض میشه به خدا هیچ اتفاقی برات نمیفته من خودم بار اول که دیلاتور وارد میکردم فکر میکردم الان واژنم پاره میشه یا درد زیادی داره ولی اصلا اینطور نیست

۱۳۹۶/۷/۲۳ ۰۰:۱۶:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۳ ۱۹:۵۶:۴۰
(ویرایش)

ورود دیلاتور به واژن اصلا نیازی به غسل کردن نداره چون ماها آنقدر ترس داریم که اصلا تحریک نمیشیم یا ارضا نمیشیم که بخواهیم غسل بکنیم ما فقط از دیلاتور برا تمرین کردن و درمان شدن استفاده میکنیم نیازی به غسل نیست 

ولی در مورد پرده بکارتت نمیدونم 

بعد هم از الان نگو که اگه دیلاتور داخل نرفت چیکار کنم

به خودت تلقین کن که میشه من موقع تمرین با دیلاتور وقتی داخل نمیرفت اولا ژل زیاد استفاده میکردم و دوما حواسم رو به تلویزیون یا یه آهنگ گوش میدادم و یهو میدیم دیلاتور داخله مطمعن باش میتونی همونجور که بقیه بچه ها هم تونستن تو از بقیه چیزی کم نداری 

موفق باشی عزیزم

۱۳۹۶/۷/۲۳ ۰۰:۳۹:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۱۵:۱۳:۵۶
(ویرایش)

سلام به همگی خصوصا سودا جون و ماه پیشونی جون 

اومدم گزارش بدم و راهنمایی بخوام 

خبر خوب ابنکه با سایز ده ( ابتدا 10 انتها 11) کاملا راحت شدم خداروشکر بعد از اون دردای ناجور و زجرآور 

دو شبه که با این سایز راحت شدم ولی گفتم عجله نکنم برا سایز بعدی اما امشب چون دیگه از اولش راحته راحت بودم گفتم سایز بعدی رو شروع کنم 

اما مشکلی که دارم اینه که وسط تمرین همون سایز. ده که کاملا روون بود و خود همسرم داشت برام انجام میداد تا حرف رابطه اصلی رو زدیم یهو واژنم شروع کرد به سوزش ناجور 

سوالم اینه به فرض تا سایز آخر هم برم وقتی اینجوری ترس از رابطه ی اصلی هس که بازم ناموفق خواهم بود😭😭😭😭اصن چرا این ترسه هست؟ طبیعیه الان؟

مشکل دومم اینه که سایز 11 ( ابتدا 11 انتها 12) رو که موفق شدم تا نصفش ببرم فقط اما بعد از یه ساعت از اتمام تمرین همچنان درد و سوزش تو واژنم دارم، یه وقت مشکل خاصی ممکنه باشه یا طبیعیه؟

به توکل نام اعظمت
۱۳۹۶/۷/۲۳ ۰۷:۵۴:۵۷
(ویرایش)

tara tanha من زایلوژل هم خریدم زدم اتفاقا اونروز خیلی زدم به داخلش زدم به بیرونش به دور دهانه.. اصلا سر اونجوری حس نکردم تا گذاشت قشنگ حس میکردم اصلا سر نمیکنه که لااقل برای من نکرد  .. دکتر هم رفتم گفت اگه مشکل نداری مشروب بخور!!!!! اگه نه هم یه چیزی که خوابت بگیره و آرام بخش باشه و برام ژل لوبرکانت ایموشن زرد روان کننده داد و برای همسرمم اسپری لیدوکایین پاورمن داد.. نمیدونم چرا به اون لیدوکائین داد !! که همسرمم اصلا نزدش همینجوری یذره سرر میشه آلتش میره لالا چه برسه اونم بزنه

به لطف الهی موفق شدم
خدایا ممنونم ازت
۱۳۹۶/۷/۲۳ ۰۸:۰۱:۳۵
(ویرایش)

ممنون از راهنماییت عزیزم flower

به لطف الهی موفق شدم
خدایا ممنونم ازت
۱۳۹۶/۷/۲۳ ۱۰:۴۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۸ ۱۰:۳۸:۲۴
(ویرایش)

سلام

امروز یک ساعت و بیست مین  اول با دیلای ابتدا 10/5 انتها 11 تمرین کردم بعد رفتم رو ابتدا 10انتها 12 که رو 12راحت ردش کرد .انگار واژنم رو 10 و 11 خیلی گیر کرده بود حالا با این دیلا این هفترو تمرین میکنم تا برسونم به 13/5.

رویای شما تاریخ انقضا ندارد
نفسی عمیق بکش،
و دوباره تلاش کن
۱۳۹۶/۷/۲۳ ۱۲:۵۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان گل

ماه پیشونی جون خدا پشت و پناهت عزیزم.

Tara tanha

میتونی استفاده کنی هر دو رو. ولی واقعا زایلو ژل رو من تاثیر خاصی نداشت. کجای تمریناتی? با دیلاتور یا با همسرت? پوزیشن زن رو خیلی خوبه چون همه چی تحت کنترل خودته. فقط به پاها فشار میاد و طولانی مدت سخته.

Amour

ایمیلت رو بذار تا برات عکس ساخت دیلاتور رو بفرستم.

Behi

عزیزم بدون رضایت همسرت تمرین نکن اصلا. حالا که رضایت داده با حضور خودش انجام بدی همونطوری پیش برو بذار خیالش راحت باشه. 

جواب سوالات رو مرغ دریایی جون پاسخ دادن . فقط موقع ورود یادت باشه حواست رو پرت کنی با دیدن فیلم یا ....

آوا2314

عزیزم سوزش طبیعیه. واژنت جا باز میکنه فقط با فشار و زور دیلاتور رو وارد نکن.

خیلی خوبه داری نزدیک میشی به بانو شدن. عزیزم نگران اقدام نباش اون موقع که منقبض میشی فقط نفس عمیق میکشی و کگل میکنی و آلت رو وارد میکنی. قرار نیست یهو سر بخوره بره داخل.  دفعه های بعدی کم کم بهتر میشه. ادامه بده عزیزم.

آنالی

آفرین. عالیه. کم کم واژنت داره به سایزهای بالا عادت میکنه. دیلاتور ابتدا 10 انتها12 که اشتباهه. ابتداش رو 11 کن. دو سانت اختلاف زیاده. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲۳ ۱۳:۲۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۱:۳۰:۵۲
(ویرایش)

سلام به همگی

اومدم گزارش بدم که من فعلا پریودم.قبلا تا سایز دور 8.5 رفته بودم و میخواستم برم سایز بعد که نشدددد....

امیدوارم همتون به همه ارزوهاتون برسین

۱۳۹۶/۷/۲۳ ۱۴:۲۸:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۸ ۱۰:۳۸:۲۴
(ویرایش)

سودا جون ابتدا 10هست ولی کم کم زیاد میشه بعدش 10/5 و بهد 11 بعد 11/5 و در انتها 12

رویای شما تاریخ انقضا ندارد
نفسی عمیق بکش،
و دوباره تلاش کن
۱۳۹۶/۷/۲۳ ۱۸:۱۴:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

بهار

اشکالی نداره. ان شاا... بعدش دوباره پرانرژی شروع میکنی.

آنالی

خوب اینطوری درست نیست. دیلاتورت رو ابتدا 11 انتها 12 درست کن. دو سایز اختلاف خیلیه. تو هر دیلاتور ابتدا و انتهاش نهایت یک سانت اختلاف داشته باشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲۳ ۱۸:۲۷:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۷ ۱۶:۳۷:۵۸
(ویرایش)

سلام سودا جون

عکس دیلاتور رو برا منم‌ میفرستی لطفا؟

خدایااا کمکم کن 😢
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567