تعداد بازدید : 527424
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۷/۱۵ ۱۱:۳۷:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۶ ۰۹:۲۴:۴۶
(ویرایش)

مرسی ماه پیشونی و سودای عزیز بابت راهنماییتون. من دیروز با منحرف کردن ذهنم. با گوش داددن فایل سوتی مشکلی با تمرین همون سایز نداشتم.

الان باید برم سایز بدی؟ یا چند روز باید تمرین کنم.

بعد یه سوال خب هیچ کدوم از انگشتای دستکش که اندازه الت نیست. چجوری به سایز همسرمون برسیم با تمرین؟

۱۳۹۶/۷/۱۵ ۱۱:۵۵:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

آنالی

آفرین. عالیه. تو حتما حتما میتونی. سایزهای بدقلق رو رد کردی. بازم تمرین کن اگر 11.5 سخت وارد میشه انتهاش رو 11 درست کن. قربونت عزیزم هر کمکی از دستم برمیاد دریغ نمیکنم. ان شاا... بزودی بانویی. 

Golnaz_m

اگر این سایز راحت عقب و جلو میشه برو سایز بعدی. یک سانت بهش اضافه کن. 

چرا نمیشه ساخت? با دستکش جراحی سایز 8 میتونی دیلاتورها رو تا دور 14 سانت درست کنی. سایزهای بزرگ رو با انگشت شصت درست کن . یکم بکشی طولشم ده سانت درمیاد.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۱۵ ۱۳:۰۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۶ ۰۹:۲۴:۴۶
(ویرایش)

مرسی sevda جان. پس من امروز میرم برای تمرین با سایز بعدیvalentine

۱۳۹۶/۷/۱۵ ۱۳:۵۲:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱ ۰۸:۴۲:۳۸
(ویرایش)

مرسی عزیزم، خیلی لطف کردی، فقط سوداجان من هیچ خونی ندیدم ولی موقع معاینه پرده دکتر گفت کمی خونریزی داری ولی من ندیدم، دلیلش چیه؟ 

۱۳۹۶/۷/۱۵ ۱۳:۵۸:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱ ۰۸:۴۲:۳۸
(ویرایش)

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی، فقط سوداجان من خونی ندیدم چون موقع معاینه پرده دکتر گفت کمی خونریزی داری ولی من ندیدم، دلیلش چیه؟ 

۱۳۹۶/۷/۱۶ ۰۰:۴۸:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۱۵:۱۳:۵۶
(ویرایش)

سلام بچه ها 

شبتون بخیر و خوشی 

من امشب 9 سانت رو تمرین کردم خیییییییییییلی راحت بود خییلی خیلی روون 

رفتم سراغ  ده سانت   وای خییییلی درد داشت خییییلی اذیت شدم یاد دردای موقع سعی برا دخول اوایل ازدواج افتادم 😭😭😭 

بعد از 45 دیقه تمرین و درد وحشتناک تاااازه یه مقدار دردش کم شد 

چرا باید یه سانت تفاوت اننننننقد فرق کنه عاخه :((((

به توکل نام اعظمت
۱۳۹۶/۷/۱۶ ۰۱:۰۷:۵۲
(ویرایش)

Golnaz_m

خیلی خوبه. فقط قبلش با سایز قبلیت ده دقیقه تمرین کن بعد برو سایز جدید.

حمیده

چون تو تمرینات پرده کم کم کنار میره شاید اصلا خونی دیده نشه.

آوا

این سایزها یکم بدقلقن. دیلاتور رو داخل نگه دار و فقط کگل کن مثلا نیم ساعت. اینطوری واژنت جا باز میکنه. سوزش به خاطر همون هست.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۱۶ ۱۰:۳۰:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۸ ۱۰:۳۸:۲۴
(ویرایش)

امروز 1/10 دقیقه تمرین کردم همونطور که گفتین ابتدا 10/5 انتها 11 درست کردم راحتر از انتها 11/5بود و تونستم تا آخرش داخل کنم و جلو عقب کنم البته تونستم یه مقدار زن رو هم تمرین کنم .فقط یه سوال دارم من وقتی دیلا رو وارد میکنم از رو که نگاه میکنم تا آخرش میره داخل ولی از زیرش نزدیک 5سانت بیرونه همین باعث میشه همش تو شک باشم که شاید کاملا خوب وارد نمیشه .

رویای شما تاریخ انقضا ندارد
نفسی عمیق بکش،
و دوباره تلاش کن
۱۳۹۶/۷/۱۶ ۱۴:۲۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۲۲:۰۰:۵۳
(ویرایش)

سلام من ي ساله ازدواج كردم واسه معاينه زمان عقد رفتم ك دكتر زنان گفت پردم با جراحي بايد برداشته بشه، ٦ ماه اول ازدواج هركار كرديم نتونستيم شوهرم ميگف من مقصرم رفتم جراحي كردم ولي بازم دخول انجام نشد!! شوهرم ميگه بايد پاهامو كاملا بازكنم تا بتونه انجام بدم!! الان نميدونم مشكل منم يا اون، در ضمن من موقع رابطه پاهام كاملا بسته نيست تا حدودي بازه و اوايل شايد ترس داشتم ولي الان نه فقط نميتونم پاهامو باز كنم كامل شوهرم بياد وسط، فقط تاخدودي ميتونم ك باز اون ميگه اونجوري نميتونه كاري كنه!! ما دخول نيمه داشتيم اما كامل نه يعني نميتونست كامل انحام بده ، درضمن شوهرم بدون اسپري تاخيري نميتونه چون انزال ميشه، الان واقعا من مقصرم يا اون، چند دفعه ارامبخش خوردم وبهش گفتم كارو تموم كنه ولي هميشه ازم ميخواد پاهام كامل باز باشه و من فقط تا ي حدي ميتونم، واقعا نميدونم چيكار كنم. شهرستانم اينجا سكستراپ نداره فقط ماما و پزشك زنان ك همه فقط ژل تجويز ميكنن !!! ايا پوزيشن يا روشي هست ك بتونيم دخول كامل داشته باشيم؟؟!! 

۱۳۹۶/۷/۱۶ ۱۵:۳۴:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳۱ ۱۶:۱۹:۴۷
(ویرایش)

سلام من یه خبر از خودم بدم هنوز تو مسافرتم هر از گاهی تمرین میکنم. ناراحتم خودمم که هی مسافرت و پریود مانع میشه خوب تمرین کنم. اما کامل ولش نکردم. سایز جدید که نرفتم همون ۷ و ۷/۵ هستم فعلا تا برم خونه و راحت سایز عوض کنم. 

۱۳۹۶/۷/۱۶ ۱۶:۱۴:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۳ ۱۰:۱۵:۲۷
(ویرایش)

سلام دوستان. روزتون بخیر. 

با عرض معذرت خواستم بدونم نهایت طول آلت تا چند سانت وارد واژن میشه. البته خودم پارسال هایمنکتومی کردم. وطول آخرین دیلاتور 12و دورش هم تا سایز 12 بود و بیشتر از این وارد نميشه با اینکه راحت هم داخل میرفت آیا طبیعی یانه. چون با آلت تمرین کردم انتهاش نرفت نميدونم علت چیه. زن رو باکمی ترس و بدون سوزش رفت اما انتهاش نرفت. میشه گفت از نصف آلت بیشتر ر فت. نمیدونم باید خوشحال باشم یا ناراحت چون عقب و جلو هم نميشد. وهنوز دخول کامل به نظرم انجام نشده . زن زیر هنوز سختمه واقعا نمیدونم چیکارکنم.من چون سرم شلوغ نتونستم  گزارش بدم و این مال یک هفته پیش بود و الان متاسفانه نه تمرین میکنم و نه کگل. چون سرکار میرم فرصت نميشه. 

دوست دارم مادر بشوم.
۱۳۹۶/۷/۱۷ ۰۹:۲۲:۵۲
(ویرایش)

آنالی

عالیه. خیلی خوبه. شاید به خاطر شیب واژن یکم اختلاف باشه طبیعیه ولی 5 سانت خیلیه. نگران نباش ادامه بده.

7sky

خوش اومدی به انجمن. ببین اگر انقباض نداری و انقباض مانع دخولت نمیشه میتونی با پوزیشن زن رو امتحان کنی. اون وقت همه چی تحت کنترل خودت هست . تو این حالت زن روی مرد قرار میگیره و خودش سعی میکنه آلت رو با دست وارد کنه. 

آذر

عزیزم خوبه تو سفر هم تمرین داری. سعی کن مداوم باشه تا عقب گرد نداشته باشی.

نازنین زهرا

خیلی خوبه که. تو نستی دخول داشته باشی برای دفعه اول عالیه. چرا پس ادامه ندادی? هم تمرین با آلت هم تمرین با دیلاتور. طول 12 خیلی خوبه . با آلت هم باید ادامه بدی تا کامل وارد بشه. عزیزم همه بچه ها با وجود کار تمرینات رو پبگیرن. تو هم زودتر تمرینات رو ادامه بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۱۷ ۰۹:۲۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۳:۱۷:۳۰
(ویرایش)

سلام دوستان من پوزیشن زن رو میخام برم ولی همش میترسم از این پوزیشن که یهو بره و درد زیادی بهم وارد بشه

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۷/۱۷ ۱۰:۰۳:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۱:۳۰:۵۲
(ویرایش)

سلام به همگی

تبریک به عزیزانی که تازه بانو شدن

و تشکر صمیمانه به دوستانی که با صبوری و حوصله زیاد همه رو راهنمایی میکنن.

من تقریبا دو هفته هست کارو شروع کردم. اول سایز .5.5 سانت، بعد رفتم 7.5 و الانم دارم 8.5 رو امتحان میکنم.دیروز تونستم داخلش کنم و یکم نگهش دارم.امروز دوباره تمرین میکنم.من شاغلم و خیلی وقت ازادم کمه ولی هرروز حتی شده نیم ساعت تمرین میکنم.در ضمن به توصیه یکی از بچه ها قبل از شروع خودمو با اب گرم میشورم خیلی راحت تر میشم.

مرسی از همتون

دعا کنید برااام

۱۳۹۶/۷/۱۷ ۱۵:۴۱:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۳ ۱۰:۱۵:۲۷
(ویرایش)

ممنونم سودا جون بابت روحیه دهی. یک سری توضیحات لازم بدم. من قبلش دیلاتور گذاشتم و بعد لوبریکانت زیاد زدم و بلا فاصله با آلت زن رو تمرین کردم. با اینحال اصلا تا آخر نرفت. فکر کنم طولش11بود. و دیلاتور هم طولش و دورش 11 بود.  اما زن زیر با کمی سوزش میرفت داخل اما عقب و جلو نميشد واقعا نگرانم میکنه. چون خودش بیرون میومد. اصلا نکنه به خاطر ناتوانی باشه.ناراحتم از اینکه تا کی باید دیلاتور تمرین بشه و بعد دخول. کی باید عادی بشه. آخه فقط به سختی زن رو انجام ميشه و آدم که اینطوری باردارنمیشه. و از طرفی شوهرم تا از سرکار بیاد انقدر خسته ست و همکاری نمیکنه. و با اینکه سه سال ازدواج کردیم اصلا فعلا بچه نمیخواد. بیشتر کم انگیزه بودنم به خاطر همکاری نکردن شوهرم هستش . چکار کنم شوهرم به تمرین و بچه دار شدنم راضی بشه. اطرافیان میگن یا خودت مشکل داری یا شوهرت چون اکثرا زود بچه دار شدن. گاهی وقتا به این موضوعات فکر میکنم گریه م میگیره و حسرت بچه رو میخورم.

دوست دارم مادر بشوم.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران