تعداد بازدید : 351033
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۶ ۰۲:۱۵:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ ۰۱:۴۶:۰۲
(ویرایش)

سلام من تقريبا 6 ماه هست عروسي كردم ولي خيلي درد دارم موقع دخول فك كنم پرده ندارم ولي نميتونم راحت نزديكي داشته باشم ممنون ميشم كمكم كنيد

۱۳۹۷/۷/۶ ۰۹:۱۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۵ ۰۱:۵۳:۵۰
(ویرایش)

Shآبان عزیز سلام

گلی با دستکش استریل و پنبه دیلاتور بسازم؟از چه سایزی شروع کنم؟یه مشکلی هست من همسرم نیستش ازدواج کردیم اما دوهفته یکبار اونم دو روز میاد منم خودم فک نکنم بتونم دیلاتور رو ببرم تو.چیکار کنم😔😔😔

۱۳۹۷/۷/۶ ۰۹:۳۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام و خداقوتanim2-a2d3

نازگل ماه

عزیزم خوش اومدی به انجمن. اول اینکه حتما همسرت رو در جریان تمرین قرار بده چون پرده کم کم کنار میره با تمرینات.

دوم اینکه معاینه پرده شدی? 

برای شروع با تمرینات کگل و وارسی شروع کن. روزی سه مرتبه ده تا بلند ده تا کوتاه. بعد وارسی محل واژن و ورودی. 

از دور دیلاتور به اندازه 4 یا 5 سانت شروع کن. با پنبه و دستکش استریل درستش کن.

حواست رو پرت کن با گوش دادن موزیک و سعی کن واردش کنی. حتما میشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۷/۶ ۰۹:۴۰:۵۷
(ویرایش)

shkz

عزیزم خوش اومدی.

یکی از دلایل درد میتونه همین انقباض غیرارادی باشه. صفحه اول انجمن رو بخون علایم واژینیسموس رو نوشته اگر اینطوره با تمرینات انجمن میتونی مشکلت رو حل کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۷/۶ ۰۹:۴۵:۱۴
(ویرایش)

سلام sevda😊

ممنون بابت راهنماییت.♥️

نه هنوز معاینه نرفتم هفته آینده حتما میرم برای معاینه.

منظورت از ده تا کوتاخ ده تا بلند همون کگله؟انقباض کوتاه و انقباض بلند؟

۱۳۹۷/۷/۶ ۰۹:۴۵:۵۲
(ویرایش)

مرضیه

عزیزم علت دقیق واژینیسموس دقیقا مشخص نیست ولی مشاور به من گفت میتونه به دلیل یه خاطره بد جنسی که در گذشته اتفاق افتاده و یا ذهنیت اشتباه بوجود بیاد. یا حتی دیدن فیلمی در این مورد که روی ذهنیتت تاثیر منفی گذاشته.

تمرینات رو تا بانو شدن حتما ادامه بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۷/۶ ۰۹:۴۸:۰۸
(ویرایش)

هورااا هورااا

abd

بهت تبریک میگم و برات آروزی خوشبختی دارم بانوووو

عزیزم دوره درمان رو کامل کن تا انقباضه کامل رفع بشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۷/۶ ۰۹:۵۳:۰۹
(ویرایش)

ترانه تهرانی

عزیزم فقط باید به این انقباضه غلبه کنی. وقتی خودت رو منقبض میکنی اون دیواری که میگی مانع ورود میشه. تو همون حال ریلکس کن خودت رو تا میتونی شل بگیر. با کگل دستت میاد چقدر خودت رو سفت گرفتی. 

بعد سعی کن آروم آروم با شیب واردش کنی. تجربه دوستان که گفتن خیلی خوبه حتما انجام بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۷/۶ ۰۹:۵۸:۲۸
(ویرایش)

نازگل ماه

بله منظورم کگل بود.

عزیزم الان متوجه شدم یک ماهه ازدواج کردی. 

معمولا بعد 6 ماه اگر موفق به دخول نشی احتمال  وجود واژینیسموس بررسی میشه. 

به نظرم عجله نکن هنوز خیلی فرصت داری. تمرینات کگل رو حتما انجام بده و سعی کن با ژل فراون با همسرت امتحان کنی . قبلش دوش آب گرم بگیر و ریلکس کن. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۷/۶ ۱۰:۱۶:۲۳
(ویرایش)

از لرزش کل اندامم موقعی که اسم دخول میاد و اینکه همه حسم هم میپره همسرم خیلی تلاش میکنه حواسم رو پرت کنه اما نمیشه همه چیز خوبه اما همین که موقع دخول میرسه  ناخداگاه خودم رو سفت میگیرم کل بندم میلرزه و گریه ام میگیره چندبارم امتحان کردیم اما اصلا نمیشه هیچ نمیره داخل .فقط یکبار انگشتتش رو برد داخل که خیلی درد داشت حتی با وجودی که همزمان سکس دهانی داشت.انگار با چاقو دارن بهم ضربه

میزنن

۱۳۹۷/۷/۶ ۱۱:۳۰:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ ۰۱:۴۶:۰۲
(ویرایش)

سلام sevda

اره خوندم عزيزم فك كنم منم همين مشكل رو دارم ميشه بگيد بايد از كجا شروع كنم ؟ ممنون ميشم

۱۳۹۷/۷/۶ ۱۱:۳۴:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Abd

پس خیییییلی بهت تبریک میگم عزززیزم ❤❤

ایشالا خوشبخت و شاد باشی.

تا یه ماه از هر فرصتی برای رابطه استفاده کن 🌷

مرضیه

واژینیسموس نوع دوم، برای زنایی اتفاق میوفته که سالهاست رابطه جنسی داشتن ولی به خاطر یه مشکل توی واژن که حالا دردی چیزی ایجاد کرده براشون دیگه نمیتونن رابطه داشته باشن! پس شوک توی شب عروسی هم میتونه باعث واژینیسموس بشه به نظر من! 🤔🤔

Shkz

عزیزم صفحه اول انجمن رو با دقت بخون. مخصوصا بخش آموزشا رو

https://mamasite.ir/fa/vaginismus

نازگل ماه

به همسرت خبر بده حتما. اما زیاد به حضورش نیاز نداری. با یه آینه دستی کوچولو میتونی خودت دیلاتور رو وارد کنی. میدونم سختته. برای همه‌مون سخته. اصلا واژینیسموس همینه، ولی تنها راهه فعلا.

از اونجایی هم که بهتره یه ساعت صبح و یه ساعت عصر تمرین کنی همسرت اگه بودن هم براشون سخت میشد که کل تمرینو برات انجام بدن. به هر حال یه کار خسته کننده‌س دیگه! به علاوه خودت راحت‌تر میتونی تمرینو مدیریت کنی .

یادت باشه، کمتر از روزی یک ساعت و بیشتر از روزی دو ساعت تمرین نکن.

طرز ساخت دیلاتور رو هم از لینک زیر دانلود کن:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۶ ۱۱:۳۶:۳۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

abd باااااااانو

مبااااااارکهههه زیااااااد،  ان شالله زندگیتون پر از عشق و شادی باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 548 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

( اگه به سایز همسرت نرسیده بودی و اقدام کردی، حتما با دیلاتور تا سایز همسرت تمرین کن که‌وسط راه اقدام با همسر به مساله برنخوری🙂)

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۶ ۱۲:۰۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان.

سوداجان بله اون مواردو میدونم.

راستش شب عروسیمون موقع عروس کشون یه آدم عوضی با مسخره بازیاش زد به ماشینمون که تازه مال خودمونم نبود و من تا مرز سکته رفتم و تا آخرشب گریه میکردم.اونشب اعصاب خودم و همسرم خیلییییی داغون شد و تا چند روز حالمون بد بودو احساس میکنم همون شوک باعث واژینیسموسم شده.

هنوزم که بهش فکر میکنم اعصابم خیلی بهم میرسه و حس میکنم از دست اون آدم خونم به جوش میاد.

میخواستم ببینم متخصصی مشاوری چیزی اینجا هست که جوابمو بدونه و مطمئنم کنه

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۶ ۱۳:۰۱:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

مرضیه

آها این شوک منظورته؟!! فکر نکنم! شوک تو ناحیه واژن میتونه باعثش باشه. یا خاطره تلخ جنسی تو بچگی، یا افکار اشتباه و...

اینی که تو میگی فکر نمیکنم ربطی به واژینیسموس داشته باشه.

به هر حال به نظرم دیگه بهش فکر نکن و تمریناتت رو شروع کن تا ان‌شاءالله زود زود بانو بشی 😊

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران